به عنوان بیمارستان تمنایی برای تامین FEMA مدیر هیچ پاسخ ماسک محموله

FEMA مدیر پیتر Gaynor ظاهر می شود در شبکه خبر برنامه صبح روز یکشنبه بود و قادر به پاسخ به سوالات در مورد زمانی که resupplies به شدت مورد نیاز از ماسک محافظ در دسترس خواهد بود به مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“شما می توانید به ما بگویید که امروز صبح زمانی که از این ماسک توزیع خواهد شد و چگونه بسیاری از پرسید:” ABC News’ مارتا Raddatz.

“آنها توزیع شده است” گفت: Gaynor. “آنها بوده است و توزیع این گذشته چند هفته. آنها حمل و نقل امروز. آنها کشتی فردا. … آنها بوده است, حمل و نقل, ما در حال تلاش برای تمرکز آن محموله در بحرانی ترین نقاط در کشور است. مکان هایی مانند شهر نیویورک, واشنگتن, وزارت امور خارجه کالیفرنیا.”

“اما آیا مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد غرق می شود قبل از ماسک وجود دارد ؟” خواسته Raddatz. “من می دانم که شما بوده ام به حمل و نقل برخی از ماسک اما این 600 میلیون دستور بسیار مهم و حیاتی در این نقطه است. خواهد آنها را به آنها را در زمان قبل از سیستم بهداشت و درمان ضعف است?”

Gaynor تکرار پاسخ خود را بدون دادن جزئیات. هنگامی که از او خواسته شد در مورد مقدار باقی مانده در ملی ذخایر استراتژیک او نیز نمی دهد شماره های خاص گفت: هنوز هم وجود دارد اما منابع که آنها آماده برای رفتن به صفر در ذخایر برای دیدار با تقاضا است. Raddatz تحت فشار قرار دادند او در همین است که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

“شما می گویند شما در حال حمل و نقل آنها را به جایی که آنها مورد نیاز” خواسته Raddatz, “تو هنوز هم برخی در ذخایر من تعجب که چرا این ذخایر نبوده است تخلیه شده است. آیا شما دیده می شود فوری درخواست از مراقبت های بهداشتی کارگران؟”

Gaynor گفت که او “به خوبی آگاه” از تقاضای بالا برای این موارد.

“پس چرا نمی آن حمل شده است که به کسانی که امکانات مراقبت های فوری گفت:” Raddatz. “اگر شما از آن دسته از ماسک در ذخیره به عنوان شما می گویند شما و آنها حمل می شود چرا که آنها حمل می شود قبل از ؟ چگونه می توانیم در چنین بد شکل در این نقطه از نظر منابع.”

“تمرکز من این است که امروز” گفت: Gaynor. “پر کردن تمام خواسته که در صف هستند. پر کردن مطالبات است که ما امروز و فردا و از طریق ماه آینده که ارتباط ما عرضه با تقاضا و پاسخگویی است که نیاز دارید.”

در مصاحبه با سی ان ان جیک Tapper, خود ارضایی, شیر نیز به هیچ جزئیات گفت: وضعیت سیال و “نه در مورد تعداد دقیق” اما او کاهش یافته است به حتی یک شماره از این ماسک به بیرون رفتن به متحده است.

“ناتوانی دولت فدرال به تعدادی از لحاظ ماسک آلارم مردم” گفت: Tapper اضافه کرد: “این باعث می شود مردم نگران آن است که وجود ندارد ماسک بیرون رفتن از درب. من ادعا نمی کنم که این مورد اما بدون یک شماره نیست که پر کردن افراد با اعتماد به نفس.”

“آیا شما اعتماد به نفس شما باید هواکش و N95 ماسک این کشور در حال رفتن به نیاز در شش هفته آینده پرسید:” ان بی سی نیوز’ چاک تاد.

پس از بیان است که آوردن آنها در منابع از تعدادی از مناطق Gaynor اذعان کرد: “ما هرگز به اندازه کافی ؟ من مطمئن نیستم. اما هدف ما این است که مطمئن شوید که هدف ما منابع مهم به جاهایی که بیشترین نیاز را دارند و پس از آن خواهیم تریاژ به عنوان ما است.”

در روز شنبه واشنگتن پست گزارش داد که دولت آماده شد دستورالعمل برای چگونگی بیمارستان ها باید ادامه دهید اگر آنها اجرا از منابع. کارکنان مراقبت های بهداشتی صرف هفته گذشته صحبت کردن در مورد خطرات ناشی از تجهیزات حفاظت شخصی کمبود و تمیز کاری برای منابع خود را.

در روز شنبه در کاخ سفید جلسه نه تهمت و نه پنس Gaynor پاسخ یک سوال در مورد جزئیات زمانی که ماسک در دسترس خواهد بود. Gaynor بود پس گریزان است که در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست برای روشن شدن پاسخ خود را.

“هنگامی که ماسک شروع به در آمدن پرسید:” مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که Gaynor در پاسخ به سوالی در مورد جزئیات با توصیف فرایند زنجیره تامین. “آنها در خارج وجود دارد در حال حاضر” Gaynor گفت.

خود ارضایی, شیر تایید شد به پست خود در ماه ژانویه پس از خدمت به عنوان سرپرست مدیر از مارس 2019 زمانی که قبلی رئیس براک طولانی پایین پا در پی یک گزارش است که او با استفاده از خودروهای دولتی برای سفر شخصی. Gaynor قبلی کار بود به عنوان مدیر آیلند سازمان مدیریت اضطراری. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد که او نامزد جفری Byard به جای اما که نامزدی خارج شد و پس از تحقیقات فدرال به barroom درگیری مربوط به Byard.

رئیس جمهور گفت: سفارش 500 میلیون ماسک قرار داده شده بود توسط دولت فدرال اما برخی تخمین می گویند آن را می تواند 18 ماه به پر کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون کاهش یافته است به استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش تولید داخلی از ماسک. خود ارضایی, شیر را تایید کرد این در یکشنبه مصاحبه با وجود تهمت و گفت جمعه او آغاز خواهد شد با استفاده از DPA.

“زودتر از هفته آن را به روز و من امیدوارم. ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را روز به بهترین راه ممکن است که ما می توانیم” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وقتی راجع به یک ماسک زمان تحویل خط.

همچنین در طول پنج شنبه جلسه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن م او را که پرسنل پزشکی بودند دور انداختن ماسک پس از استفاده از نشان می دهد آنها می توان به جای, به دلیل “ما بسیار خوب مایعات برای انجام این کار است.” N95 ماسک, یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود و به انواع مختلف در نظر گرفته شده برای استفاده بیش از یک بار با توجه به FDA.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به تطهیر عدم تامین پرسید که خبرنگاران در روز شنبه اما Fauci تایید وجود دارد کمبود.

“این اتفاق می افتد. شما نمی ساخت تا چیز” Fauci در پاسخ به پرسش یک خبرنگار در مورد وضعیت در بیمارستان. “من می دانم که چون من تجربه خودم را.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • اوباما جهانی مبارزه با ابولا می گوید coronavirus عفونت را منفجر ‘ در چند هفته آینده نمی خواهد کاهش تا زمانی که ممکن است

  • چرا صلیب سرخ و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی تبدیل به Infinite و Instagram برای صرفه جویی در زندگی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • چرا مردم نادیده اجتماعی distanc

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im