به عنوان او Woos داروسازان در ویروس تهمت خواسته دارو کنترل قیمت

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت امضا یک تخته سنگ از دستور اجرایی در روز جمعه با هدف قرار دادن قیمت بالای داروهای تجویزی از جمله هنوز آزمایشی طرح کراوات قیمت که مدیکر برای پرداخت برخی از داروها به قیمت های پایین است که کشورهای خارجی پرداخت.

سفارشات که به تنهایی نمی تواند تغییر سیاست به یاد وعده های آقای ترامپ ساخته شده به عنوان دور برگشت به عنوان کمپین 2016 برای مقابله با هزینه داروهای تجویزی حتی اگر این به معنی شکست مخالفان از صنعت داروسازی و خود را حزب سیاسی.

اما با اعلام این صحنه در مقابل مسخره داروخانه با سطل پر از قرص سفید بطری قیاس. آقای تهمت قرار داده است میلیاردها دلار در شرط که غول داروسازان مانند شرکت گزارش AstraZeneca و جانسون و جانسون ارائه خواهد شد coronavirus درمان و واکسن در زمان به تقویت خود متزلزل مجدد انتخابات. او نیاز دارد که این شرکت ها برای تولید و برای شرکت در جشن دستاوردهای خود را حتی در حالی که او حمله به آنها را بیش از قیمت محصولات خود را.

آقای ترامپ ممکن است راننده سرشونو تکون دادن به آن حساسیت زمانی که او گفت که او می خواهم به تاخیر انداختن اجرای تهاجمی ترین سیاست های پیشنهادی خود را تا پس از دیدار با دارویی مدیران برای برنامه ریزی روز سه شنبه در کاخ سفید به آنها تا Aug. 24 “به آمده تا با چیزی است که” قبل از حرکت رو به جلو است.

Stephen J. Ubl رئیس جمهور و رئیس اجرایی از تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا اصلی گروه تجارت برای صنعت اشاره کرد آقای تهمت معضل است.

“در وسط یک جهانی همه گیر که تقریبا 145,000 آمریکایی جان خود را از دست داده اند و میلیون ها نفر از دیگران دچار بی حد و حصر مشکلات اقتصادی این دولت تصمیم گرفته است به دنبال رادیکال و خطرناک سیاست به تعیین قیمت بر اساس نرخ پرداخت می شود در کشورهایی که او به عنوان برچسب سوسیالیستی” آقای Ubl در بیانیه ای گفت.

محور آقای تهمت رویداد مبهم پیشنهاد است که می تواند کراوات قیمت که مدیکر پرداخت برای داروهای تجویز شده توسط پزشکان به قیمت مذاکره با دولت های خارجی. کاخ سفید منتشر شد هیچ جزئیات در مورد چگونگی سیاست خواهد بود ابداع. رئیس جمهور خواستار چنین سیستم پس از 2018 نرده در برابر شرکت های دارویی برای پاره کردن آمریکایی ها.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

“ما مسخره سیستم که شکسته شده است برای چندین دهه ما حتی مجاز به مذاکره قیمت مواد مخدر. می تواند به شما آن را باور کنید ؟ ” او گفت: روز جمعه در توصیف داروهای تجویزی مدیکر قانون تصویب شده در سال 2003 توسط آمریکا در دوران جورج دبلیو بوش بود.

اما قبل از پیشنهاد اتحاد پراکنده در صورت مقاومت از صنعت داروسازی و قانونگذاران جمهوری خواه و اختلافات میان مقامات بهداشتی فدرال. منتقدان محافظه کار از شاخص توصیف کرده اند آن را به عنوان یک شکل از تثبیت قیمت است.

در یک جلسه مطبوعاتی پس از مراسم امضای Alex M. آذر II, وزیر بهداشت گفت: دستور اجرایی نشان داد که استدلال دولت در مورد نحوه اقدام شد و در حال حاضر بیش از. او کاهش یافته است به توصیف نظارتی طرح برای تصویب سفارشات.

“آنچه رئيس جمهور هم امروز از طریق فرمان اجرایی ساخته شده روشن است که این سیاست های دولت او” آقای آذر گفت. “این اتفاق خواهد افتاد. او دستور داد آنها را به اتفاق می افتد. بحث به پایان رسیده است.”

این شاخص که کاخ سفید نه آزادی با سه تن دیگر از سفارشات نشان دهنده خود رئیس جمهور سرخوردگی است که ایالات متحده به طور مداوم پرداخت قیمت های بالاتر برای مواد مخدر نسبت به همسالان کشور است. Humira مثلا به شدت آگهی آرتروز مواد مخدر هزینه سه برابر در ایالات متحده به عنوان در سوئیس در سال 2018 است.

آن را نیز می آید تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امضا $1.95 میلیارد دلار قرارداد با شرکت گزارش به عنوان بخشی از آن سقوط واکسن توسعه برنامه به نام عملیات با سرعت پیچ و تاب.

پوپولیستی خشم بیش از افزایش هزینه داروهای تجویزی بوده است که منجر کمپین موضوع برای جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان که قبل از همه گیر شد و هولناک با پرسش در مورد آنها در تاون هال حوادث. مصرف کنندگان به طور فزاینده شده است در معرض افزایش قیمت مواد مخدر به عنوان شرکت های بیمه تحمیل کرده اند deductibles بالا و مورد نیاز مردم به پرداخت یک درصد از مواد مخدر, لیست قیمت.

اگر تصویب قبلا پیشنهاد سیاست را ایجاد پنج سال برنامه آزمایشی برای تعیین قیمت به مجموعه ای محدود از داروهای تجویز شده توسط پزشکان در دفاتر خود — مانند شیمی درمانی و یا روماتولوژی درمان — و نمی خواهد تحت تاثیر قرار قیمت داروهای خریداری شده در داروخانه خرده فروشی. وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که مجاز به انجام چنین آزمایش توسط یک ماده از قانون مراقبت مقرون به صرفه سلامت قانون که برگ برنده دولت است که به دنبال سرنگونی در دادگاه.

اما آن را هنوز هم باید شروع آزمایش از طریق رسمی حکومت ساخت. گسترده تر برنامه برای کنترل مدیکر قیمت دارو به احتمال زیاد نیاز به قانون از آنجا که آقای ترامپ اشاره فدرال قانون منع دولت از به طور مستقیم مذاکره بر سر قیمت داروخانه خرده فروشی مواد مخدر.

آقای تهمت اجرایی سفارشات ممکن است بیشتر معنای نمادین از هر نوع عملی فوری نتیجه. مقررات به اجرای این قانون شده است و در انتظار تصویب از کاخ سفید بودجه دفتر ماه و می تواند به سیاست نیروی قانون اگر به پایان رسید.

آقای آذر روز جمعه گفت که گروه او هنوز تعیین چگونه آن را مطابق با فرمان اجرایی یک پیشنهاد است که دفتر او ممکن است شروع روند دوباره.

دارویی گروه نیز می تواند شکایت به این معنی که اجرای قانون ممکن است وارد نمی شود تا زمانی که به خوبی پس از انتخابات اگر تا کنون.

با نظرسنجی شماره تضعیف قبل از انتخابات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت بسته توسعه واکسن و درمان به انتخاب مجدد او به تلاش های نوشتن در توییتر در هفته گذشته که او 2020 نژاد “باید بسیار ساده تر به عنوان ما نظرسنجی تعداد در حال افزایش سریع اقتصاد در حال بهتر شدن است, واکسن و درمان به زودی در راه است.”

روز دوشنبه آقای ترامپ سفر به کارولینای شمالی برای تور یک کسب و کار کار بر روی یک coronavirus واکسن قرار دادن او را در یک موقعیت به ستایش کار صنعت داروسازی او حمله روز جمعه.

دولت فدرال نزدیک به 2 میلیارد دلار قرارداد با شرکت Pfizer 100 میلیون دوز از این شرکت coronavirus واکسن اعلام شد هفته پس از رونمایی از 1.6 میلیارد دلار در مقابله با مریلند شرکت Novavax به تسریع توسعه آن coronavirus واکسن.

یکی دیگر از دستور آقای ترامپ امضا جمعه خواهد احیای کاخ سفید پیشنهاد از اواخر سال 2019 است که اجازه می دهد برخی از داروهای وارداتی از کشور کانادا و گسترش لیست از مواد مخدر شامل انسولین است. دیگر نیاز به ارائه تخفیف به انسولین و EpiPens توسط فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی و درمانگاه است که در درمان کم درآمد و بیماران و هستند قادر به خرید مواد مخدر در تخفیف.

یک چهارم می پرسد وزارت بهداشت و خدمات انسانی به پایان قوانین بین بردن حمایتهای قانونی برای تخفیف پرداخت شده توسط سازندگان دارو به واسطه شناخته شده به عنوان سود داروخانه مدیران و کسانی که نیاز به تخفیف به همراه تصویب به مدیکر مصرف کنندگان در داروخانه ضد. این طرح پیشنهاد شد در ژانویه 2019 و سپس خارج در تابستان گذشته پس از دعوا بین مقامات بهداشتی.

تحت فرمان اجرایی جدید این تخفیف نمی تواند منتقل شود به همراه مصرف کنندگان مگر اینکه وزیر بهداشت تایید می کند که سیاست را نمی خواهد منجر به افزایش هزینه های فدرال و یا به علت حق بیمه به بالا برود.

اما در حالی که برگ برنده دولت گفت: این طرح می تواند صرفه جویی در پول برای سالمندان با مواد مخدر هزینه های دولت آمریکا تا به حال تخمین زده است که قبلا پیشنهاد شده حکومت را به هزینه دولت فدرال $177 میلیارد بیش از 10 سال و نیز افزایش مواد مخدر-طرح حق بیمه. تخفیف پیشنهاد شده است قویا حمایت از صنعت داروسازی است که به دنبال مقصر سود داروخانه مدیران برای بالا قیمت دارو.

رئیس جمهور به مدت طولانی برافراشته در برابر آنچه او را توصیف به عنوان “جهانی freeloading” — چگونه کشورهای دیگر مذاکره به مراتب کاهش قیمت مواد مخدر نسبت به آنچه که شرکت های دارویی شارژ در ایالات متحده است. در مراسم امضای وی با تشریح برخی از کشورها با کاهش قیمت مواد مخدر به عنوان سوسیالیستی است. “ما در حال پرداخت به کاهش قیمت مواد مخدر در یک کشور سوسیالیستی” او گفت:. چگونه کار می کند؟” در عین حال بین المللی قیمت گذاری شاخص در اثر اجازه می دهد تا او را به برون سپاری قیمت گذاری تصمیم گیری به این کشورها از این امر تکیه بر قیمت تعیین شده در جای دیگر به جای داشتن دولت آمریکا به طور مستقیم تعیین ارجح قیمت. اگر قیمت در این کشورها بالا رفت و این امر احتمالا درایو قیمت در ایالات متحده نیز هست.

کنگره نیز با توجه به استراتژی برای کاهش هزینه دارو در ایالات متحده است. لایحه در سال گذشته توسط مجلس همچنین شامل یک بین المللی شاخص برای تعیین قیمت سقف تا 250 داروهای معمول هر چند که پیشنهاد اعمال می شود نه فقط به داروهای تجویز شده توسط پزشکان بلکه به مواد مخدر است که بیماران مبتلا به خرید از داروخانه خرده فروشی. که لایحه شده است, گرفته شده توسط مجلس سنا. جداگانه سنا لایحه ای که کلاه کردن از جیب هزینه های مدیکر را برنامه داروهای تجویزی و محدودیت مواد مخدر افزایش قیمت ها شکست خورده است و برای پیشبرد به رای طبقه.

سناتور چارلز E. Grassley آیوا رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا و یک نویسنده از این لایحه در مجلس سنا صدا خوشبین است که دستور اجرایی ممکن است احیای قانونی تلاش کنند.

“برای کسانی که نمی خواهم این اقدامات اجرایی وجود دارد زمان برای رسیدن به میز و پشت یک راه حل قانونی او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

مارگوت سانگر-کاتز و نوح Weiland گزارش از واشنگتن و کتی توماس از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im