به عنوان ترس از یک بیماری همه گیر کوه, W. H. O. می گوید جهان آماده است

پکن — به عنوان موارد جدید از coronavirus مشخصی در دو قاره سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد که جهان به صورت عمده شیوع حتی آن را به عنوان ستایش چین تهاجمی تلاش به چنگ این بیماری تحت کنترل است.

پس از دو هفته بر روی زمین در چین یک تیم ارسال شده توسط W. H. O. نتیجه گرفت که اقدامات سخت گیرانه چین تحمیل یک ماه پیش ممکن است ذخیره صدها هزار نفر از مردم از عفونت است. چنین اقداماتی — آب بندی کردن شهرها تعطیل کسب و کار و مدارس و سفارش مردم به باقی می ماند در داخل خانه — را برانگیخت, خشم, در, چین, و می تواند دشوار است به تکرار در کشورهای دموکراتیک با تاکید بیشتر بر حفاظت از آزادی های مدنی.

“هیچ سوالی وجود دارد که چین را پررنگ رویکرد به گسترش سریع این جدید تنفسی پاتوژن تغییر کرده است البته آنچه که به سرعت در حال افزایش و همچنان به عنوان یک بیماری همه گیر مرگبار گفت:” بروس Aylward یک دکتر کانادا و اپیدمیولوژی است که نظارت کمپین بین المللی برای مبارزه با ابولا و فلج اطفال و که منجر W. H. O. کرد.

این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2500 نفر در چین عمدتا در هوبئی استان که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر و آلوده بیش از 77,000 مردم است. اما تعدادی از عفونت های جدید در چین شده است به طور پیوسته کاهش دادن مقامات در کشور اعتماد به نفس است که اقدامات فوق العاده موثر بوده است در حد این ویروس را گسترش.

نگرانی وجود دارد که به عنوان مردم شروع به بازگشت به کار در چین این ویروس می تواند شعله ور شدن دوباره.

در همان زمان موارد جدید در حال افزایش در خارج از چین است. در ایتالیا که در آن شده است وجود دارد یک فوران بیش از 150 نفر از مقامات قفل شده حداقل 10 شهرها تعطیل, مدارس در شهرهای بزرگ و لغو, رویدادهای ورزشی — تمام حرکت می کند که پژواک از چین تاکتیک اگر نه کاملا به عنوان سخت گیرانه.

در ایران شیوع کشته شدن حداقل 12 نفر از دوشنبه, بیشترین تعداد از coronavirus-ارتباط مرگ و میر در خارج از چین است. کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد 231 موارد اضافی آوردن این کشور در مجموع به 833 موارد و هفت مرگ و میر. دکتر Aylward گفت: در پاسخ به سرعت و به شدت به مهار شیوع بیماری و درمان آن آلوده برترین بود.

“ما همه رو به نگاهی به سیستم های ما از آنجا که هیچ یک از آنها کار می کنند به اندازه کافی سریع” دکتر Aylward گفت.

این ویروس است که فلج چین برای بیش از یک ماه در حال حاضر تهدید به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر است که می تواند لمس تقریبا در هر بخشی از جهان. بازارهای سهام در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی فرو روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگران است که اقتصادی اختلال شیوع بیماری در حال حاضر ناشی از در چین است اما برخی به تاثیر گسترده تر.

S & P 500 با کاهش نزدیک به 3 درصد در اوایل معاملات روز دوشنبه پس از بازارهای اروپایی خود را ثبت بدترین روز پس از 2016 و معیار عمده در آسیا بسته به شدت پایین تر است. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و بیش از 900 امتیاز در اولین ساعت معاملات.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

چین که منبع شیوع همچنین ممکن است ارائه راه حل های به گفته مقامات چینی و W. H. O. ارزیابی با وجود سردرگمی و obfuscation کند که دولت تلاش های اولیه برای پاسخ به آنچه پس از یک بیماری مرموز جدید ظاهر می شود در بيمارستان شهر ووهان مرکز در ماه دسامبر.

از اواخر ماه ژانویه دولت چین قرار دادن حداقل 760 میلیون نفر — بیش از نیمی از جمعیت آن زیر مسکونی مستندات مختلف سختگیری از پست های بازرسی در ورودی ساختمان به محدودیت های سخت در خارج از منزل, با توجه به, نیویورک تایمز, تحلیل دولت اطلاعیه در استانها و شهرستانها عمده.

در حالی که چین گزارش شده است و در زمان اشتباه — با تغییرات به آن روش شمارش باعث نوسانات روزانه عوارض — روند کلی از اواسط این ماه نشان داد که کاهش در میزان عفونت.

در یکشنبه, 24 استان گزارش شده هیچ مورد جدید. شش نفر از آنها را کاهش خود پاسخ اضطراری اقدامات است. در هوبئی استان وجود دارد 398 موارد جدید این دومین روز متوالی است که در آن تعداد موارد جدید کاهش یافته است.

“کاهش ما شاهد واقعی است” دکتر Aylward گفت.

حتی پس از مرگ و میر همچنان به افزایش, با 150 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه و به بالاترین سطح در نزدیک به سه هفته است. در مجموع 2,592 نفر در چین کشته شده اند توسط ویروس.

لیانگ Wannian, یک مقام ارشد چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: چین آماده بود و نه به اعلام پیروزی نشده است.

“این وضعیت هنوز هم بسیار تیره و تار او گفت:” در یک کنفرانس خبری. “ما نمی متوقف بیماری همه گیر در ووهان نشده است.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند آن است که پیش از موعد به جشن می گیرند با توجه به شدت مسری ماهیت ویروس و پتانسیل برای یک موج جدید در مواردی که میلیون ها نفر از مردم به بازگشت به کار در چین و یا در هنگام سفر از محدودیت ها برداشته.

اما آنها به طور کلی مورد توافق با W. H. O. ارزیابی در اقدامات چین.

“مهار قطعا مشغول به کار در چین گفت:” لئو پون رئیس بهداشت عمومی علوم آزمایشگاهی بخش در دانشگاه هنگ کنگ است. “حال سؤال این است که آیا سیاست های مشابه را می توان در کشورهای دیگر است.”

کلارنس Tam استادیار بیماریهای عفونی در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ملی سنگاپور گفت: آن را دشوار است به تفسیر مورد اعداد از چین به خصوص از هوبئی. چرا که تعداد کل عفونت شروع به پریدن کرد که مقامات گسترش روش های مورد استفاده برای تشخیص آنها را دو بار در دو هفته.

“تلاش برای نگاه در مورد اعداد بسیار دشوار است” دکتر تام گفت. “ما واقعا نمی دانم چه موثر بر آن مورد اعداد است.”

اضافه کردن به سردرگمی چینی رسانه ها گزارش روز دوشنبه که ووهان آغاز خواهد شد کاهش یک جارو مستند اجازه می دهد برخی از مردم را به ترک. اما تنها چند ساعت پس از خبر تغییر پدید آمده مقامات عقب نشینی کرد و گفت که اعلام شده بود در خطا.

آنچه نامشخص است برای بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی است که آیا کمبود تست کیت باعث شده است تعداد زیادی از موارد کشف نشده باقی می ماند. بیمارستان در چین باقی می ماند نامعقول و بسیاری از بیماران می گویند که آنها شده اند تبدیل به دور. کارکنان مراقبت های بهداشتی هنوز در حال پایین آمدن با این ویروس با وجود رسمی متعهد به حفاظت از آنها. آقای لیانگ بهداشت گفت: بیش از 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند.

مشکل دیگر این است که چین فاش نمی کند چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش هستند. اگر بسیاری از مردم در حال آزمایش است که واقعا, کاهش, آن را نشان می دهد با وجود رکود در نرخ انتقال است. “اما ما لازم نیست که در عین حال” دکتر تام گفت.

“از دیدگاه من آن را تماشا کنید و منتظر بمانید و ببینید’, ” او گفت:. “به نظر می رسد مثبت اما آن را دشوار است به تفسیر آنچه در آن معنی اعداد در حال حاضر است.”

در یک سخنرانی در روز یکشنبه چین رهبر پینگ به نام اپیدمی در این کشور جدی ترین بحران بهداشت عمومی و گفت که “سخت ترین برای جلوگیری و کنترل” پس از تاسیس جمهوری خلق.

این بیماری همه گیر در حال حاضر به شدت مختل زندگی و تجارت — و همچنین حزب کمونیست سالانه قانونی همایش که برنامه ریزی شده برای شروع در پکن در اوایل ماه مارس. کمیته ملی مردم را به کنگره اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را به حال به تعویق افتاد کنفرانس به طور نامحدود.

آقای یازدهم گفت: کنترل شیوع در ووهان و هوبئی و همچنین جلوگیری از این بیماری همه گیر از گسترش به پکن پایتخت بودند در این کشور بالا دو اهداف استراتژیک. او متعهد بیشتر طرفدار رشد سیاست برای کمک به غلبه بر این بیماری همه گیر.

دیوید Heymann متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: در مورد اعداد از چین نشان می دهد که “ممکن است در کاهش انتقال است.”

چین به دنبال آن راهکار از سندرم حاد تنفسی شیوع 2002-2003 گفت: دکتر Heymann سابق رئیس واگير در W. H. O. بود که آن را “قادر به متوقف کردن شیوع بیماری در خارج از کانون در استان گوانگ دونگ با دقیق شیوع بیماری مهار و کنترل است.”

این تست واقعی می تواند در عین حال آمده است. به عنوان چین حرکت می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد آن coronavirus می تواند شعله ور شدن دوباره.

“حاد وجود دارد به رسمیت شناختن است که در اینجا فقط به عنوان ما — چینی — مجبور دم از این شیوع پایین آن می تواند بازگشت دوباره به عنوان مردم شروع به حرکت دوباره مغازه ها شروع به باز کردن رستوران باز, مدارس باز” دکتر Aylward گفت. “این یک خطر است.”

استیون لی مایرز گزارش از پکن و Sui-لی اندکی از سنگاپور. کهربا وانگ و کلر فو کمک تحقیقات در پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de