به عنوان دفاع باز تهمت وکلای متهم دموکرات کور رانندگی’ به استیضاح

واشنگتن — وکیل مدافع برای رئیس جمهور تهمت باز دفاع از خود در مجلس سنا استیضاح دادگاه صبح روز شنبه با شارژ که این مورد ارائه شده توسط آمریکا پر بود از “هیاهو و کنایه” و “ویرانگر شواهد” منجر به نتیجه اجتناب ناپذیر که دو مقاله از استیضاح در حال حاضر در نظر گرفته شده اند هیچ شایستگی.

“رئيس جمهور هم کاملا اشتباهی” گفت: کاخ سفید مشاور پت Cipollone که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع. که یک موضوع در محدوده زمانی معین از این جلسه که به دنبال سه روز پس از ارائه توسط حزب دموکرات مجلس استیضاح مدیران و در زمان فقط دو ساعت از هشت که سنا قوانین مجاز است. محاکمه سر گرفته خواهد شد دوشنبه ساعت 1 بعد از ظهر

دیگر نکته کلیدی ساخته شده توسط Cipollone و دیگران این بود که تهمت عمل “ما منافع ملی” با خودداری از 250 میلیون دلار در کمک های نظامی از اوکراین برای چندین ماه در بهار و تابستان 2019.

در مقابل علامت گذاری به گاهی مهیجی حرف از استیضاح منجر مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا دفاع ارائه شد که مهمترین آنها پایین کلید اختصاص زمان قابل توجهی به ظاهر مماس موضوع چقدر بینالمللی کمک به اوکراین در دفاع و چه تهمت بود واقعا نگران کمبود نسبی از کسانی که به سهم.

دموکراتیک مورد این است که تهمت نکردن کمک به اوکراین برای فشار جمهور جدید اوکراین Volodymr Zelensky به اعلام (هر چند در واقع نه انجام) دو تحقیق و بررسی به منظور کمک به شخصی خود را در وضعیت سیاسی: یکی به ادعا اوکراین تلاش برای کمک به هیلاری کلینتون در انتخابات 2016 و دیگری به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی بود که یک عضو هیئت مدیره از Burisma یک انرژی اوکراین شرکت.

قبلی شب, اعضای, از رییس جمهور قانونی تیم به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی که بایدن نام خواهد آمد تا اغلب در استدلال های خود را. اما که احتمالا قرار داده خواهد شد تا جلسات بعدی; جلسه در روز شنبه یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلم از او به عنوان “دره مرگ” برای تلویزیون اعتبار اختصاص داده شده بود به حملات دموکراتیک مورد Cipollone جی Sekulow و دیگر وکلای مدافع. Cipollone گفت که ضعف ناشی از دموکراتها “کور رانندگی به استیضاح رئیس جمهور.”

کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت می کند در طول استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مجلس سنا در ژانویه. 25. (Screengrab: سنا تلویزیون از طریق یاهو نیوز)

یک موضوع در محدوده زمانی معین از وکلا ارائه شد که شواهد شده بود “مخفی” یا “نکردن” توسط دموکرات ها. برخی از شواهد جمهوریخواه گفت که سنای تا به حال دیده نشده شامل اسناد و مدارک و یا شهادت در خانه تا به حال به دنبال آن درخواست شد اما نکردن کاخ سفید است.

Sekulow خود را باز کرد سخنان نگه داشتن یک کپی چاپ شده از مشاور ویژه رابرت مولر را در 400 صفحه گزارش به انتخابات دخالت.

“این هزینه 32 میلیون دلار,” او گفت: مکرر جمهوری خواه صحبت کردن نقطه در خدمت این استدلال که دموکرات ها بود به دنبال حذف مغلوب ساختن پیشی جستن بر معاملات خود را با روسیه و شکست که در حال حاضر در تلاش برای انجام همان اوکراین است. Sekulow سپس اقدام به حفر کردن عمیق تر به انتخابات 2016 از جمله بحث در مورد FBI تحقیقات به تهمت کمپین شناخته شده به عنوان عملیات تیراندازی طوفان.

در این نقطه دیابت بن Sasse, R-Neb., می تواند دیده می شود سرکوب yawn سپس لحظاتی بعد اقدام به انجام این کار دوباره.

و فقط به عنوان دموکرات ها استدلال کرده اند که تهمت بود تلاش خود را برای کمک به خود و انتخاب مجدد چشم انداز با داشتن Zelensky اعلام یک تحقیق که می تواند آسیب جو بایدن پس از انجام Cipollone استدلال می کنند که رئیس جمهور مخالفان در تلاش بودند به “غلبه بر نتایج آخرین انتخابات” و امید به نفوذ یک بعدی به دنبال “پاره کردن تمام برگه های رای در سراسر این کشور است.”

در نزدیکی پایان سخنان Cipollone تا آنجا پیش رفت که شارژ دموکرات بود “در اینجا به شریک شدن در عظیم ترین دخالت در انتخابات در تاریخ آمریکا است.” جامعه اطلاعاتی یکنواخت بر این باور بودند که رسوا تمایز در واقع متعلق به کرملین که اعزام آنلاین ارتش — هر دو انسان و ربات — به آسیب هیلاری کلینتون چشم انداز در سال 2016. Cipollone اصرار تهمت بود قربانی واقعی.

به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن او به نظر می رسید برای گفتن بود که برای دفاع از دموکراسی آمریکایی خود را.

اعضای مجلس سنا می تواند شده اند به خصوص خوشحال بود مجبور به کار در صبح روز شنبه یک واقعیت رئيس جمهور وکلای سادگی شناخته شده است. آنها وعده داده است که در شب — و در واقع کل مورد — حرکت می کند “موثر و به سرعت” به عنوان مخالف به آنچه که آنها به عنوان خسته کننده و تکراری دموکراتیک استدلال که آنها اغلب ذکر شده به طول انجامید 23 از 24 ساعت آنها اختصاص داده شده است.

کاخ سفید مشاور جی Sekulow باعث می شود استدلال در برابر حذف از دفتر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح محاکمه در سنا در ژانویه. 25. (Screengrab: سنا تلویزیون از طریق یاهو نیوز)

استیضاح محاکمه قوانین را ترک کرده اند سناتورهای بدون مراجعه به گوشی های هوشمند و یا حتی قهوه وجود دارد و به همین دلیل کمی برای انجام, اما, گوش دادن. سناتور. سوزان کالینز R-مین که می تواند یکی از فوتبال برای تصمیم گیری تهمت سرنوشت در زمان یادداشت ها. در کنار او همکار متوسط سن. لیزا Murkowski R-آلاسکا هنوز نشسته و نگاه به شدت در هر کس صحبت شد. Murkowski را استقرار کامل بود در حالی که از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس و سقوط در صندلی خود را. سناتور. جیم Risch R-آیداهو برای انتقاد از به خواب رفتن در قبل و بعد از محاکمه پشت بخوابید تا آنجا که او می تواند در سنگین خود را به صندلی های چوبی.

در ردیف جلو رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشستم و صندلی خود را به عقب رانده. خود را از بند باز نشده بود خود را آب شیشه ای دست نخورده. در پشت اتاق دیابت Sherrod قهوه ای, D-اوهایو نشستم و معوج تردید لبخند در چهره اش.

Cipollone و دیگر وکلای مدافع در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم استدلال کرد که رئیس جمهور نکردن این congressionally اختصاص بودجه از اوکراین, چرا که او تحریک شده و در فقدان “بار-sharing” در بخشی از اروپای غربی و متحدان. حتی بیشتر از ایالات متحده آمریکا و متحدان آن بهره مند خواهند شد از بانکها و کشورهایی مثل اوکراین که نشستن در مرز با به طور فزاینده ای bellicose روسیه است. بار-های یک موضوع در محدوده زمانی معین برای Cipollone و تیم خود را به عنوان شواهد و مدارک آنها اشاره جولای 25 تلفن تماس بین Zelensky و تهمت است که بر اساس استیضاح پرس و جو.

“آلمان می کند و تقریبا هیچ چیز برای شما” تهمت شکایت به Zelensky در این گفتگو اضافه کرد که “بسیاری از کشورهای اروپایی هستند همان راه است.”

علاوه بر دفاع ضمنی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی خصمانه به کمک های خارجی که آیا این کمک های در نظر گرفته شده است برای اوکراین پاکستان یا ال سالوادور. یک لیست از کمک های خارجی بسته مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف یا لغو به نظر می رسید به تقویت است که تهمت بود اقدام به گرفتن Zelensky اما از گسترده تر isolationist ضربه. (آن رفت يکديگر اعلام کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای متوقف کردن کمک به اوکراین پس از آن تا به حال اختصاص داده شده است که او این کار را با هدایت کاخ سفید و دفتر بودجه به موضوع یک سری از نه “پانوشت” در طول تابستان 2019. گزارش های اخیر توسط حزبی دفتر پاسخگویی دولت مصمم است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ قدرت برای حفظ سرمایه از اینکه منتشر شد.)

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای همچنین استدلال کرد که اوکراین نمی دانم که بودجه برگزار می شد تا سیاسی گزارش روز نگه دارید در آخرین روز از ماه اوت است. به عنوان اخبار یاهو که قبلا گزارش وزارت دفاع تا به حال تحت فشار قرار دادند و تمام تابستان برای آزادی این بودجه و این که در ماه اوت هر دو قانون گذاران و پیمانکاران نظامی رشد کرده بود تحریک شده و با تاخیر به عنوان به خوبی. دیگر رسانه ها گزارش کرده اند که اوکراین دانست و در مورد نگه دارید و قبل از اخبار عمومی ساخته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیز سعی در نشان می دهد که رئیس جمهور بود و واقعا نگران با فساد است که بومی به بسیاری از فروپاشی شوروی سابق و سازمان ملل. Zelensky کار آمد به عنوان یک دولت اصلاح طلب به عنوان Sekulow استدلال یک تست نشده رئیس جمهور نمی تواند انتظار می رود برای تمیز کردن Augean اصطبل در عرض دو یا سه ماه. “ما در حال اقدام به عنوان اگر وجود دارد یک گرز سحر و جادو.”

خانه استیضاح مدیران Adam Schiff, جری Nadler و Zoe Lofgren عقب با ارائه اسناد و مدارک جدید به طبقه سنا در ژانویه. 25. (عکس: سارا Silbiger/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

فساد واقعی بود نگرانی در اوکراین بود که چرا کنگره مورد نیاز است که پنتاگون تایید کرد که این کمک ها خواهد بود و نه سوء استفاده و یا به سرقت رفته است. وزارت دفاع را در ماه مه.

حقایق نیز تضعیف دیگری ادعا ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا: که او نمی تواند احتمالا درگیر در اخاذی از Zelensky به دلیل تهمت گوردون گفت که Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا است که او می خواست “بدون عوض” و خواست که Zelensky “انجام کار درست” با توجه به Sondland شهادت به استیضاح تحقیق در نوامبر است. اما این مکالمه بین Sondland و مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت whistleblower شکایت خود را در مورد جولای 25 تماس بگیرید در حال حاضر ساخته شده است. خانه دموکراتیک مدیران استدلال کرده اند که تهمت اظهارات به Sondland در نظر گرفته شده به عنوان یک عطف به ماسبق پوشش برای Zelensky فشار مبارزات انتخاباتی.

رئیس جمهور وکلای همچنین با اشاره به این که کمک به اوکراین در واقع منتشر شد. آنها اشاره نمی کند که این اتفاق در سپتامبر. 11 دو روز پس از بازرس کل جامعه ایران اطلاع کنگره این شکایت در یک نامه.

تمایلی به صرفا یک بازی تماشاگر را منفعل نقش دموکرات ها بود و دستور کار خود را در روز شنبه آغاز روز با ارائه 28,578 صفحات بسته بندی منظمی را به جعبه — که رکورد کامل از استیضاح خود را پرس و جو. و پس از دفاع از پایان آن اظهارات استیضاح مدیران در کنفرانس مطبوعاتی خود را.

در rebutting رئيس جمهور در مورد شیف اشاره کرد که کاخ سفید نشست به دنبال Zelensky — و که کمک های نظامی بود مشروط خود را اعلام کرد تحقیقات — تا به حال هنوز هم صورت گرفته است. “رئیس جمهور این است که بیش از تمایل به دیدار با پوتین در هر زمان اما نه با ما متحد ظاهرا” شیف گفت. پیشنهادات است که او به نوعی مدیون به رهبر روسیه خود را برای سال 2016 پیروزی انتخاباتی شناخته شده به خشم دراندازد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی دیگر از استیضاح مدیر Rep. جری Nadler, D-n. y. که ریاست کمیته قضایی مجلس خطاب طولانی استدلال توسط معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin مورد شاهد احضاریه صادر شده توسط دموکرات ها ، Philbin متهم است که کسانی که احضاریه نشده بود مشروع چرا که آنها تا به حال نشده است به درستی رای دادند بر خانه.

“است که به سادگی اشتباه” Nadler گفت: “و از قدرت رئیس جمهور به سرپیچی از خانه است چرا که او فکر می کند خانه را دنبال نمی کند روش خاص خود را. خانه می تواند روش خاص خود را و به دنبال آن به محتوای قلب یا نه. آن را هیچ یک از کسب و کار خود را رک و پوست کنده.”

آن زمان که Nadler تا به حال ارائه شده خود را آتشین حکم بسیاری از سناتورها به حال رفتگان کاپیتول هیل.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر در یک کنفرانس رسانه های پس از استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمت به پایان رسید برای این روز در ژانویه. 25. (عکس: Joshua رابرتز/فردا نیوز)

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., که در حال اجرا برای رئیس جمهور سریع با عجله از اتاق احتمالا در راه خود را به مبارزات انتخاباتی در آیوا. در حالی که دیگران را متوقف و برای سرگرم کردن مطبوعات او راه می رفت بیش از حد سریع برای بسیاری از خبرنگاران برای گرفتن با او.

“من فکر می کردم آنها انجام یک کار خوب” گفت: سناتور. جان Hoeven R-N. D. که تضعیف خارج از ساختمان به تنهایی. که به نظر می رسد به طور گسترده احساسات در میان جمهوری خواهان.

صحبت کردن به نوعی بازی فوتبال راگبی از خبرنگاران دیابت قهوه ای از اوهایو این باورند که “تمایل اوباما برای دریافت این دادگاه به عنوان سریع که ممکن است برای به دست آوردن آن انجام می شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است و با مطلق حداقل توجه را از آمریکا. که او چگونه عمل می کند: او به اجرا در راز و خواهان کورکورانه از او پیروی کنید.”

او اضافه کرد که مک کانل بود “a lapdog رئیس جمهور است.”

قهوه ای بود و سپس در مواجهه با یک خبرنگار به صورت محافظه کار واشنگتن امتحان که شروع به استدلال می کنند با قهوه ای درباره استیضاح درخواست که او به نظر می رسد پیشنهاد شده بود ناعادلانه به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. قهوه ای شروع به استدلال می کنند در بازگشت تنها به تحت فشار قرار دادند به سمت درب خود را روزنامه نگار و توییتر شخصیت کانی شولتز. آنها تا به حال یک پرواز به گرفتن او توضیح داد. و در هر صورت وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای بحث در هفته آینده.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد دو سوم از رای دهندگان می خواهند سنا به تماس جدید استیضاح شاهد

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • به عنوان برگ برنده استیضاح محاکمه متهم نبرد نوبت به شهود

  • می تواند استیضاح هزینه دلاری آن اکثریت سنا?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im