به عنوان مرگ و میر کوه چین تلاش می کند تا برای سرعت بخشیدن به کروناویروس تست

دکتر ژانگ Xiaochun که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در ووهان در ترس. او بیمار شده بود در حال اجرا یک تب برای نه روز و سی تی اسکن نشان داد نشانه هایی از ذات الریه — علائم کروناویروس جدید فراگیر در سراسر مرکزی شهرستان چینی.

اما یک آزمایش برای تایید تشخیص را حداقل دو روز. دکتر ژانگ که به معنای تاخیر در جداسازی بیمار او — و به طور بالقوه نجات بخش درمان است.

این هفته دکتر ژانگ آغاز یک کمپین رسانه های اجتماعی با یک تماس فوری به ساده غربالگری جدید کروناویروس. آن را غیر منتظره ای تلاش عمومی است که به سرعت در بر داشت حمایت در میان کارشناسان بهداشت عمومی و دولت به عنوان چین هایش با یکی از مرگبارترین بیماری های همه گیر در تاریخ اخیر آن است.

“هدف این است که برای منزوی کردن و درمان به سرعت” دکتر ژانگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آن را به مقدار فوق العاده ای از اقدامات انجام شده در زمان فوق العاده ای.”

جدید کروناویروس است بیمار بیش از 40 ، 000 نفر کشته و بیش از 900 نفر در چین است. سخت ترین ضربه در حال ساکنان شیوع این بیماری را در کانون ووهان و اطراف آن در استان هوبئی. بیمارستان در حال ضعف و لوازم پزشکی کمیاب منجر به تاخیر در درمان هزاران نفر از مردم.

عمده تنگنا شده است کمبود نوکلئیک اسید تست کیت استفاده می شود برای تایید حضور coronavirus. بنابراین دکتر ژانگ پیشنهاد شده که پزشکان می تواند برای اولین بار با استفاده از سی تی اسکن برای تشخیص پنومونی و به سرعت منزوی و درمان بیماران که در آن است.

CT اسکن مناسب هستند و می تواند تولید نتایج فوری دکتر ژانگ گفت. کارشناسان می گویند افراد آلوده به ویروس coronavirus خواهد بود به احتمال زیاد به ضايعات در هر دو ریه ها.

دو روز پس از دکتر ژانگ ارسال شده به او پیشنهاد آنلاین, دولت چین با صدور پنجمین و آخرین نسخه از آن را ملی تشخیص و طرح درمان. آن را شامل یک تغییر قابل توجه: پزشکان در هوبئی استان باید با استفاده از سی تی اسکن به تشخیص بالینی مشکوک به عفونت کروناویروس. تست کیت سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تایید عفونت کروناویروس.

تصمیم دولت برای تغییر پروتکل های غیر معمول در آن تردستی, تأکید فشار آن است به خصوص در هوبئی سرمایه ووهان شهرستان از 11 میلیون که در آن درخواست از ساکنان از جان گذشته برای کمک های پزشکی باعث خشم گسترده عمومی. اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در چین از coronavirus ثبت شده در ووهان.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

دکتر جو چانگ متخصص در بخش انکولوژی تشعشع در مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون گفت: استفاده از CT اسکن برای غربالگری بیماران در هوبئی ساخته شده حس.

“این مسئله در حال حاضر تعداد بیماران,” او گفت:. “هیچ کشور تهیه می شود برای این نوع از اعداد است.”

در ووهان صف های طولانی از مردم مار در اطراف این شهر و بیمارستان ها و بسیاری از ساکنان با تب سرفه و دیگر علائم این ویروس می گویند که آنها نمی توانند تست شده است.

یوان Xiuhua 49 ساله ووهان ساکن پایین آمد با یک تب در Jan. 22 و رفت و به یک بیمارستان که در آن سی تی اسکن نشان داد که ضایعات در ریه ها. او بارها و بارها از او خواست جامعه منطقه که اولویت که تست شده برای coronavirus را به او بدهد اما گفته شد که به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از موارد ممکن است او بهتر بود جدا خودش را در خانه. شوهرش به او گفت: به تازگی با یک تب و اسهال.

خانم یوان گفت که او هنوز هم خواستار جامعه منطقه هر روز به درخواست برای تست.

“آنها می گویند که هیچ لکه های رایگان,” او گفت:. “آنها را ارائه نمی دهد من با هر گونه کمک. آنها فقط به من صبر کنید.”

در مواجهه با انتقاد بیش از پاسخ کند در اولین هفته از وقوع پکن دستور داده است به طور فزاینده ای به اقدامات شدید. دولت در ووهان شد به hospitalize یا محل در توده قرنطینه مراکز تمامی بیماران آلوده.

روز شنبه, جیانگ Chaoliang حزب از هوبئی استان زابل گفت: این شهرستان خواهد تمرکز تلاش های بیش از دو روز برای تست هر کس مشکوک به آلوده شدن.

نیاز به بهبود تست سرعت جهانی است نگرانی است. سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه گفت که این امر کشتی 250,000 کیت های آزمایش به 159 آزمایشگاه در سراسر جهان برای کمک به کشورهای در تشخیص این ویروس جدید به سرعت بیشتر. در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این امر توزیع جدید تر و سریع تست به دولت و آزمایشگاه بین المللی.

پزشکان چینی تشخیص جدید کروناویروس با در نظر گرفتن گلو و یا بینی گرد و خاک از یک فرد نشان دادن علائم مانند تب. نمونه حمل و نقل در دسته به آزمایشگاه های اجرا شده توسط محلی مراکز کنترل بیماری ها که در آن آنها قرار داده و از طریق دستگاه های که با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز — یک فرم از D. N. A. تجزیه و تحلیل برای شناسایی ویروس.

در هوبئی در آن طول می کشد ساعت برای نمونه های ارسالی به آزمایشگاه و روز برای نتایج صادر می شود. محلی وزارت بهداشت می گوید: این آزمایشگاه می تواند اجرا 6,000 آزمون در روز, اما حتی با کارکنان مشغول به کار در سراسر ساعت وجود ندارد به اندازه کافی آزمایشگاه به نگه دارید تا با این حجم کار. این استان به دنبال کمک از خارج.

مطلب مهمتر هوبئی در حال اجرا کوتاه از تست کیت و مواد. تنها هفت کنندگان باید به تایید دولت برای ساخت کیت های آزمایش برای coronavirus. کارکنان خود را مشغول به کار اضافه کاری برای ارائه کیت با توجه به اخبار محلی گزارش. بیشتر به تازگی توسعه یافته تست کیت ها در خط لوله اما معلوم نیست زمانی که آنها آماده برای استفاده خواهد بود.

دکتر یوسف Tsang کی یان, یک متخصص بیماری های عفونی در هنگ کنگ گفت: مقامات بهداشتی در چین باید با استفاده از تست کیت بیشتر به طور گسترده ای برای دریافت یک تصویر واضح تر از این بیماری همه گیر. او هشدار داد که نقطه ضعف اصلی با استفاده از CT اسکن می تواند از دست رفته بیماران با علائم خفیف افزایش خطر گسترش عفونت است.

در یک مطالعه منتشر شده در سه شنبه توسط مجله رادیولوژی محققان دریافتند که در خارج از 21 بيمار مبتلا به کروناویروس در چین در ماه گذشته سه نفر در ابتدا نرمال قفسه سینه سی تی اسکن. “ما نمی توانیم تکیه بر CT به تنهایی به طور کامل حذف حضور ویروس” گفت: این مطالعه منجر نویسنده مایکل چانگ استادیار در گروه تشخیصی مداخله و مولکولی رادیولوژی در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک است.

نیز وجود دارد برخی از خطر قرار گرفتن در معرض تابش از تصویربرداری CT حتی اگر دوزهای کوچک مورد استفاده در آزمایشات روتین معمولا بی خطر است. کودکان باید برای جلوگیری از این آزمون برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در سال 2018 در دستورالعمل های خود را در چگونه پزشکان باید مدیریت آسیب به سر.

برای بسیاری در ووهان تاخیر در تست یک مساله مرگ و زندگی است.

Li Jiasheng, 32 است coronavirus و نگران است که 62 سال از پدر می کند بیش از حد. او گفت که زمانی که سالمند آقای لی که ذات الریه گرفت و نوکلئیک اسید تست نتیجه منفی بود.

او با توجه به آزمون دیگری اما هیچ کس نمی داند چه مدت طول خواهد کشید.

“انتظار در خط برای تست زمان طول می کشد و شما باید زمان بیشتری را منتظر نتایج حاصل از آزمون” جوان آقای لی گفت. “آیا پدر من را که زمان زیادی را صبر کنید؟”

کهربا وانگ و Yiwei وانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>