به عنوان Coronavirus گسترش, بازی های المپیک, چهره تیک تاک ساعت و سختی تماس

این گزینه ای است که هیچ کس در جنبش المپیک می خواهد به بحث در مورد اما این یکی از همه خیره در چهره: توکیو بازی ها در این تابستان با هیچ طرفداران فقط 10,000 ورزشکاران رقابت در مقابل دریا از صندلی های خالی.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش با بیش از 3000 کشته و 90,000 موارد مستند در سراسر جهان, رویدادهای ورزشی, بدون طرفداران لبه سمت تبدیل شدن به یک نوع جدید طبیعی است. طرفداران محروم شدند از حضور بین المللی بیاتلون اتحادیه جام جهانی رویداد در جمهوری چک آغاز شد که در روز پنج شنبه. در ایتالیا کشور, برتر فوتبال, لیگ از سر گرفته خواهد برنامه خود را در این آخر هفته با بازی در مسابقات خالی استادیوم با هواداران اجازه داد حداقل تا اوایل ماه آوریل.

و در انگلستان که در آن لیگ برتر باشگاه های گفته شده برای جلوگیری از pregame handshakes تیم شده اند توصیه می شود برای شروع به ساخت برنامه ای برای چشم انداز بازی مسابقات بدون جمعیت.

اما بزرگترین سوال در 2020 تقویم ورزشی باقی مانده بازی های المپیک در ژاپن که در آن رقابت برنامه ریزی شده است برای شروع ژوئیه 22. هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی در یک کنفرانس تلفنی با ده ها تن از افسران پزشکی به صورت بین المللی ورزشی فدراسیون است که اجرای این مسابقات در بازی های المپیک است.

بحث تبدیل به بدترین سناریو برای بازی های المپیک و خطرات و مزایای فن-رایگان بازی های المپیک, با توجه به چند نفر آشنا با نزدیک به دو ساعت تماس همه آنها نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت در مورد یک مکالمه W. H. O. تلقی خصوصی. برگزاری فن-رایگان مسابقات تنها با ورزش مقامات و رسانههای به عنوان تماشاگر یکی از تعدادی از گزینه های پیشنهادی برای مدیریت بزرگ, رویدادهای ورزشی, در هفته ها و ماه های قبل از بازی.

با توجه به افراد متخصص از W. H. O. در این تماس گفت که مهم ترین چیز خواهد بود برای ایجاد یک فرآیند غربالگری برای شرکت کنندگان در ورزشکاران, طرفداران و دیگران و ایجاد یک ریسک کشورها و مناطق. شرکت کنندگان در این تماس همچنین در مورد ریسک های مختلف پروفیل های داخلی و خارجی, حوادث و همچنین کسانی که برای تماس و بدون تماس ورزشی.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

Tarik Jasarevic سخنگوی W. H. O. کاهش یافته است به نظر در این بحث به دلیل “که در تماس بود ، اما Jasarevic گفت که W. H. O. نقش است که برای تماس با خارج یا به مجوز — هر گونه رویدادهای ورزشی است اما صرفا “به ارائه منطقی و مبتنی بر علم بهداشت عمومی راهنمایی و توصیه.”

روز شنبه, توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: این سازمان تا به حال نه به ذکر واژه “لغو” یا “تعویق” در طول دو روز از اجرایی جلسات هیئت مدیره در لوزان سوئیس. باخ گفت: “I. O. C. خواهد به دنبال مشاوره از ژنو مبتنی بر W. H. O.

هنوز مشخص نیست که چگونه هر گونه تصمیم گیری در مورد بازی های المپیک خواهد اشکار اگر مقامات توکیو در نتیجه آنها مجبور به تغییر برنامه بازی ها. Seiko هاشیموتو از ژاپن المپیک گفت: در این هفته که ژاپن موقعیت بود که تا زمانی که توکیو برگزار شد این بازی در سال 2020 I. O. C. نمی تواند آنها را لغو کند.

80-صفحه قرارداد کمیته المپیک ژاپن و شهر توکیو امضا شده با I. O. C. در سال 2013 ملزم محلی سازمان برای راه اندازی مسابقات, فروش بلیط, خدمات فن و بسیاری امکانات دیگر — یک معامله که به ظاهر اجازه I. O. C. به فشار در برابر هر گونه برنامه ریزی برای برگزاری بازی بدون تماشاگر.

اما I. O. C. میزبان شهرستان قرارداد همچنین به سازمان گسترده حقوق به لغو بازی های المپیک در این رویداد از جنگ و یا اشکال دیگری از ناآرامی های مدنی و یا اگر آن معتقد است, در قرارداد است عبارت که “ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

نه باخ و نه مقامات در توکیو باید تنظیم یک جدول زمانی برای تصمیم گیری که آیا بازی های المپیک برگزار خواهد شد.

یک مقام ارشد, برای بازی های المپیک 2012 لندن گفت: برنامه های احتمالی ساخته شده برای کسانی که بازی را بدون تماشاگر در این رویداد از یک عمل خدا یا تروریسم. با توجه به این برنامه گروه اول به ممنوع از حضور در شده اند که تماشاگران پس از آن غیرضروری کارکنان و گروه های دیگر تا زمانی که فقط پخش و کسانی که مسئول در حال اجرا حوادث اجازه داده شد به باقی می ماند.

برگزاری بازی های المپیک بدون تماشاگر و نیاز به بازپرداخت فروش بلیط می تواند هزینه توکیو دهندگان برخی از $850 میلیون دلار با توجه به برگزاری کمیته بودجه ،

یک سخنگوی ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته گفت که آن را به حال شده است برگزاری گفتگو با ورزشکاران خود را حامیان مالی و سایر ذینفعان در مورد تعدادی از برنامه های جایگزین برای بازی.

این گفتگوها در حال کارگردان این سازمان جدید افسر ارشد پزشکی دکتر Jonathan T. Finnoff که پیوست U. S. O. P. C. در ماه ژانویه فقط به عنوان coronavirus شیوع آغاز شد. Finnoff که به گفته مدیر پزشکی برای مایو کلینیک پزشکی ورزشی مرکز در مینه سوتا کار کرده با آمریکا اسکی و اسنوبرد انجمن و او با حضور در دو بازی های المپیک زمستانی.

آمریکا سفر برای بازی های تابستان می تواند به عنوان بالا به عنوان 10,000 مردم از جمله ورزشکاران و مربیان و حمایت از کارکنان و اعضای خانواده اهدا کنندگان و حامیان مالی.

فوری ترین نگرانی با توجه به ایالات متحده و بین المللی ورزش مقامات است مقدماتی حوادث برای بازی; تعداد در حال حاضر به تعویق افتاده است و یا لغو wreaking ویران در این روند برای انتخاب ورزشکاران و تیم های است که به بازی های المپیک است. در ایالات متحده ورزشکاران در غواصی و تنیس روی میز می تواند از دست دادن فرصت های مقدماتی و نهایی مقدماتی رویداد برای المپیک بیس بال رقابت — برنامه ریزی برای تایوان در ماه ژوئن نیز می تواند در معرض خطر است.

بدون نهایی مسابقات مقدماتی مقامات ممکن است مجبور به تکیه بر فصلی تخته رهبر و یا رتبه بندی جهان به تعیین این که چه کسی می شود شرکت کنند. که می تواند منجر به ورزشکاران’ از دست رفته در بازی ها و یا پر کردن در آخرین لحظه نارضایتی با دادگاه داوری ورزش به مبارزه برای مکان های خود را. به پنجره قبل از بازی های باریک — در حالی که CAS هنوز هم کشتی با واجد شرایط بودن از ورزشکاران روسی در این کشور رسوایی دوپینگ — معلوم نیست که آیا دادگاه را هم به حکومت در مقدماتی چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>