به عنوان coronavirus گسترش بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘به بدترین شکل ممکن فرد’ به نگه داشتن امریکا امن

به انجمن خوش آمدید 2020 چشم اندازاین اخبار یاهو ستون پوشش انتخابات ریاست جمهوری با یک غذای آماده کلیدی هر روز هفته و یک جمع بندی در هر آخر هفته. یادآوری وجود دارد: 6 روز تا آیووا قفقاز و 280 روز تا سال 2020 انتخابات.

چین در تلاش برای مهار مرگبار coronavirus دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال ارائه برنامه برای مقابله با احتمال آن را به ایالات متحده و انتقاد از رئیس جمهور آنها را به امید سرنگون کردن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نشان از شکست از قضاوت و تکرار رد علم او را به بدترین شکل ممکن شخص برای رهبری کشور ما از طریق بهداشت جهانی چالش” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نوشت دوشنبه در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed.

در نوبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال تقریبا هیچ چیزی برای گفتن در مورد شیوع, در مقابل به او هیستریک توییتهایی دربارهی ابولا در سال 2014.

جو بایدن و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: مت Rourke/AP AP منبع تصویر از طریق گتی ایماژ)

اما این مسئله ای است که رای دهندگان را در مورد مراقبت در ماه نوامبر و یا حتی هفته آینده ؟

این بستگی دارد که شما چگونه تعریف این “موضوع است.” وقتی که می آید به پیامدهای سیاسی از coronavirus واقعا وجود دارد دو مکالمات در حال وقوع در یک بار. این اولین بار است که در مورد سیاست. دوم در مورد تهمت رهبری است. بحث بر بهداشت عمومی سیاست احتمالا نمی خواهد نفوذ رای دهندگان. اما اگر coronavirus شروع به تهدید آمریکایی ها یک بحث بیش از رئیس جمهور ظرفیت برای حفظ کشور امن می تواند در نهایت حرکت سوزن.

به عقب: coronavirus یک ذات الریه-مانند بیماری اعتقاد به سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان. شیوع این بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر این کشور و موارد برداشت تا با افزایش فرکانس در خارج از کشور. چین روز سه شنبه گفت که 106 نفر مرده بود از این ویروس تا حدود 60 درصد یک شبه در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یک شبه از 2,835 به 4,515. تایلند گزارش 14 مورد از عفونت; دلار هنگ کنگ هشت; ایالات متحده و تایوان و استرالیا و ماکائو پنج و موارد گزارش شده در سنگاپور, کره جنوبی, مالزی, ژاپن, فرانسه, کانادا, ویتنام و نپال و کامبوج و آلمان است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در عین حال در خارج از چین است.

اضافی 110 نفر در حال آزمایش در ایالات متحده برای عفونت ممکن است.

هواپیمایی خدمه در لباس محافظ و ماسک پاشش در طول فرایند ضد عفونی. (عکس: Patipat Janthong/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

در پاسخ دولت فدرال خواسته است تا مسافران برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری سفر به چین و شروع غربالگری ورود مسافران از ووهان در 20 داخلی بنادر از ورود. ایالات متحده همچنین اجاره یک هواپیما روز شنبه برای تخلیه دیپلمات های کنسولگری خود را در ووهان مهم تولید hub با جمعیت 11 میلیون.

رئیس جمهور تهمت خود را باقی مانده است نسبتا آرام است. “ما در ارتباط نزدیک با چین در مورد ویروس” او توییتی دوشنبه. “تعداد بسیار کمی از موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا اما به شدت در سازمان دیده بان. ما پیشنهاد چین و رئیس جمهور یازدهم هر گونه کمک که لازم است. کارشناسان ما فوق العاده است!”

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که “این همه کار خواهد کرد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن پتانسیل دموکراتیک رقبا نیست بنابراین مطمئن شوید. هفته گذشته ایالت ماساچوست الیزابت وارن انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به قطع کمک های مالی به منظور مبارزه با بیماری های همه گیر و در روز سه شنبه او منتشر شد طرح خود را به “ما اطمینان عمومی سازمان بهداشت و درمان و بيمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده برای پرش به عمل هنگامی که شیوع بیماری اعتصاب” در حالی که همچنین کمک به “ساخت عمومی قوی نظام سلامت خارج از کشور.”

الیزابت وارن. (عکس: مت Rourke/AP)

یک روز پیش بایدن وعده داده شده در op-ed به “درخواست کنگره به گوشت گاو تا بهداشت عمومی صندوق اضطراری و من قدرت را به استفاده از استافورد امداد رسانی و کمک های اضطراری عمل به اعلام یک فاجعه اگر یک بیماری عفونی تهدید شایستگی آن را” در حالی که همچنین تجدید “سرمایه گذاری — مجموعه به پایان می رسد در ماه مه — برای این شبکه در سراسر کشور از بیمارستان است که می تواند جداسازی و درمان افراد مبتلا به بیماری های عفونی و بودجه به طور کامل جهانی بهداشت در ایران در دستور کار بنابراین جهان آماده است برای آینده شیوع.”

هر دو حزب دموکرات با انتقاد از آنچه بایدن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “سیاست های کوته بینانه” — یعنی پیشنهاد کاهش به سازمان مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تصمیم خود برای از بین بردن موقعیت کاخ سفید امنیت سلامت تزار و خروج از کمک های مالی بین المللی برای پیشگیری از بیماری همه گیر.

این همه معتبر هستند سیاست نگرانی. در عین حال بخشی از وارن و بایدن را مقاومت مواجه است که دارای بیشترین پتانسیل برای نفوذ 2020 مسابقه نیست در مورد سیاست. آن را در مورد رهبری.

“احتمال یک بیماری همه گیر است که یک چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی حد و حصر برای رسیدگی به عنوان رئیس جمهور” جو بایدن نوشت.

به عنوان شواهد بایدن اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به 2014 اپیدمی ابولا.

اگر چه تا حد زیادی فراموش شده امروز مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در حال حاضر به فکر ریاست جمهوری اجرا شده 100 توییتهایی دربارهی ابولا در تابستان و پاییز 2014 — تقریبا یک روز. رویکرد او سازگار بود: به استوک ترس در مورد بیماری, پخش كردن, از آفریقا و حمله به رئیس جمهور باراک اوباما برای پاسخ خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد: در مورد قطع پروازها حتی اگر مقامات بهداشت عمومی معتقدند که مسدود کردن سفر هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از گسترش بیماری و می تواند در برخی موارد اوضاع را بدتر: “یک ابولا حامل آلوده 2 نفر دیگر در حداقل است. توقف پروازهای! بدون ویزا از کشورهای درگیر با ابولا!”

یک خانه است که احتمالا در تلاش برای مبارزه با گسترش ابولا, ویروس, پورت لک سیرالئون در سال 2014. (عکس: مایکل داف/AP) است.

او به دنبال تضعیف اعتبار از مقامات پزشکی: “ابولا بسیار آسان تر برای انتقال از CDC و نمایندگان دولت در حال اعتراف. گسترش در سراسر آفریقا و سریع است.”

او طرفدار رها کردن و در معرض آلوده شهروندان آمریکایی به جای آوردن آنها را به خانه برای درمان: “آمریکا نمی تواند اجازه می دهد افراد مبتلا به ابولا به عقب. مردم که به دور از مکان به کمک بزرگ هستند — اما باید عواقب رنج می برند!”

او ادعا کرد vindication برای مستند germaphobia: “چیزی که بسیار مهم است و در واقع جامعه در حال تغییر ممکن است از این بیماری همه گیر ابولا خواهد بود که یک چیز بسیار خوب: هیچ دست دادن!”

و او مورد حمله اوباما به عنوان “آجیل” “گنگ” و “خیره پیش بینی” برای اجرای یک مبتنی بر شواهد پاسخ که مهار جهانی همکاری های خاموش این بیماری همه گیر و به احتمال زیاد ذخیره صدها هزار نفر از زندگی است.

تا کنون کارشناسان ابراز نگرانی در مورد تهمت را از ترس انگیزه و کمبود چاشنی مشاوران اما با رئیس جمهور پریشان استیضاح آنها همچنین ابراز اطمینان کرد که چگونه سازمان های فدرال در حال دست زدن به کوروناویروس.

آن را سخت به تصور کنید که شرایط در حال تغییر است. بیشتر تهدید ابولا شروع به نگاه به آمریکایی ها در پاییز 2014 بیشتر از آن تبدیل به فوتبال سیاسی ایران. سردرگمی حاکم بود. محافظه کاران حمله کردند. پشت صحنه, اوباما seethed. در عین حال دولت او قرار داده و آن ایمان به علم و در نهایت پیروز شدند.

باراک اوباما رئیس جمهور صحبت می کند در مورد ابولا در کاخ سفید در سال 2014 به عنوان بهداشت و خدمات انسانی وزیر epa به نظر می رسد. (عکس: Jacquelyn مارتین/AP)

در این میان یک داخلی coronavirus شیوع مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه ها و غرایز خواهد نقطه در جهت مخالف: نسبت به ممنوعیت سفر (که دولت او در حال حاضر با توجه به); به سوی alarmism; نسبت به تئوری های توطئه; به سوی چین قربانی; نسبت به ضد خارجی روبرو است. کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم تهمت واکنش در حال حاضر متفاوت خواهد بود از خود واکنش در سال 2014.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن تجارت ممنوعیت قرنطينه و دیگر overreactions که بسیار مضر” لارنس Gostin ارشد استاد در دانشگاه جورج تاون و کارشناس بهداشت جهانی قانون که به توصیه چند دولت گفت: آمار اخبار سه شنبه. “با اپیدمی ابولا, [تهمت] بود اصرار قرنطينه سفر ممنوعیت زیاده در تمام راه هایی که می تواند معکوس شود. من نفرت را به ببینید که در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به صورت جدی تهدید امنیت ملی. در عین حال خود را حداقل-محبوب لحظات آمده اند وقتی خرابکاری پاسخ به یک فاجعه پیش بینی نشده (مانند طوفان ماریا) و یا ایجاد یک بحران را از هوا نازک (مانند تشدید اخیر با ایران). این بار وقتی که تهمت های غیر متعارف سبک رهبری را تهدید به مخاطره می اندازد آمریکا زندگی می کند.

نگاه به گذشته زمینه بحث سیاست و چه بایدن و وارن مدعی هستند این است که coronavirus می تواند به نمایندگی از دیگر چنین لحظه ای. اگر آنها راست و یا اگر برخی از دیگر نگران تهدید ناشی می شود در حال حاضر و در ماه نوامبر — از آن می تواند به خوبی تحت تاثیر قرار تهمت سرنوشت در پای صندوقهای رای است.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de