به عنوان Coronavirus انفجار در چین کشور در تلاش برای کنترل گسترش آن

استرالیا خانه پرواز از ووهان چین را قرنطینه می شود و در یک جزیره به مدت دو هفته. آمریکایی ها همچنین تخلیه از ووهان خواهد بود “به طور موقت قرار دارد” در یک پایگاه هوایی در کالیفرنیا است. و در کره جنوبی پلیس تقویت شده اند به بازداشت افرادی که حاضر به قرنطینه می شود.

برای کشورهای خارج از چین این زمان برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر در حال حاضر زمانی که موارد هستند و چند می تواند جدا شود. آنها در حال تلاش برای به دست گرفتن لحظه ای برای محافظت از خود در برابر شیوع کروناویروس که رسیده هر استان در چین مشمئز کننده بیش از 7,700 مردم و کشتن 170.

بیش از یک دوجین سازمان ملل با یک تعداد انگشت شماری از موارد — از جمله ایالات متحده — به جداسازی بیماران و نظارت بر تماس های خود را به عنوان به خوبی به عنوان غربالگری مسافران از چین و اصرار مردم برای به تعویق انداختن سفر وجود دارد.

اما آیا این ویروس می تواند شامل می شود بستگی به عوامل هنوز ناشناخته بود و چقدر مسری است و زمانی که در این دوره از عفونت این ویروس شروع به گسترش.

چین با نزدیک به 1.4 میلیارد نفر است پرجمعیت ترین کشور بر روی زمین و آن را گرفته است اقدامات شدید سعی کنید برای جلوگیری از این بیماری برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است. دولت را متوقف کرده است سفر در داخل و خارج از این شهر و اطراف آن آنهایی که به طور موثر قفل کردن ده ها میلیون نفر از مردم است.

“واقعیت این است که به تاریخ ما فقط دیده می شود 68 مورد در خارج از چین و مرگ است که به علت در هیچ بخش کوچکی به گام های فوق العاده ای از دولت گرفته شده برای جلوگیری از صادرات موارد” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus به مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز چهارشنبه.

اما این بیماری تا حد زیادی گسترش یافته و گسترده ای در داخل چین و گسترده در سراسر جهان سفر شهروندان خود به خصوص در جشن سال نو قمری کشورها در همه جا هستند نیروبخش برای ورود بیشتر در مورد جدید.

فرد به فرد انتقال اتفاق افتاده است و موارد تبدیل شده تا در چندین کشور با کسانی که سفر کرده اند نه چین. ذکر این موارد دکتر Tedros گفت: پتانسیل بیشتر گسترش جهانی بود و یکی از دلایل او به نام W. H. O. اضطراری کمیته برای دیدار دوباره در روز پنج شنبه برای تصمیم گیری که آیا برای اعلام بیماری همه گیر بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. کمیته ملاقات دو بار در هفته گذشته بود اما تقسیم در مورد اینکه آیا به اعلام اورژانس گفت: آن را به اندازه کافی اطلاعات برای تصمیم گیری است.

“من فکر می کنم همه چیز بدتر قبل از آنها بهتر است” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ایالات متحده گفت: در یک پادکست ارسال شده در روز سه شنبه توسط مجله پزشکی JAMA.

اگر چین به نحوی می تواند شامل آن شیوع و اگر کشورهای دیگر با موارد می تواند به جلوگیری از انتقال پایدار دکتر Fauci گفت که آن را ممکن است برای پایان دادن به شیوع فقط به عنوان کروناویروس که باعث شیوع بیماری سارس در سال 2003 بود و مهر.

“اما آن را به یک نوع از tightrope چرا که اگر آن را می شود به طوری گسترده و سپس آن را به فقط ناپدید می شوند راه سارس بود,” او گفت:. “من فکر می کنم بعد از چهار تا پنج هفته در حال رفتن به بسیار مهم است. آن یا رفتن به شروع به اوج و رفتن به یک رکود و یا آن را به منفجر شدن به شیوع جهانی.”

دکتر Thomas R. فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در مصاحبه ای گفت که او فکر آن را تبدیل به روشن در چند روز آیا شیوع بیماری می تواند شامل شود.

“اگر ما شاهد گسترده انتقال هزاران یا ده ها هزار نفر از عفونت در جامعه من نمی بینم که چگونه این کنترل می شود” دکتر فریدن گفت. “از سوی دیگر اگر ما در یک سارس-مانند است که با تلاش آنها قادر به منزوی کردن مردم tamp پایین گسترش و سپس ما در مهار وضعیت است.”

یک نگرانی خاص است و احتمال این که این ویروس می تواند ویران در آفریقا جایی که ممکن است مواردی هستند که مورد بررسی قرار گرفت.

“ما بسیار نگران در مورد آفریقا به دلیل برخی از حداقل آمادگی کشورها برای شیوع بیماری در آفریقا” دکتر فریدن گفت: “ما می دانیم که این سیستم وجود دارد برای پیدا کردن آن و متوقف کردن آن را ضعیف تر از هر جای دیگری.”

اگر تلاش برای مهار شیوع شکست مقامات بهداشت عمومی را به تمرکز بر روی “کاهش”— در برخورد با این بیماری و تلاش برای به حداقل رساندن آسیب آن به مردم و جوامع است.

“این یک وضعیت نگران کننده در چین” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در مصاحبه ای در روز چهارشنبه. “به نظر می رسد بیشتر از یک کاهش استراتژی از یک استراتژی کنترل که چین منتقل شده است.”

ایالات متحده هنوز یک شانس برای جلوگیری از چین و سرنوشت او گفت:.

“ما هنوز هم تنها پنج مورد و ما واقعا می تواند در انجام اقدامات تهاجمی در اطراف آن موارد” Dr. r. schultze ، گفت:. “ما در حال تلاش برای مهار این بیماری و تهاجمی ما امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در آن طول می کشد به آن داشته باشد.”

پنج بیماران صدها نفر از مخاطبین. برخی از آنها در حال آزمایش برای این ویروس و این نتایج ممکن است کمک به محققان در درک چگونه این بیماری منتقل می شود. C. D. C. نیز نظارت بیش از 100 “بیماران تحت بررسی” — برخی با سرفه یا تب شده اند که به ووهان و یا در تماس با یک بیمار است.

اما اگر در مورد تعداد دفعات مشاهده شده بودند به افزایش نمایی, Dr. r. schultze ، گفت: این امر می تواند سخت به ادامه هماهنگ مهار کردند. C. D. C. در حال حاضر در حال آماده سازی خود باید این رویکرد نیاز به تکامل به استراتژی کاهش مانند بسته شدن مدارس و جلوگیری از تجمعات عمومی و کمک به بیمارستان آماده شدن برای افزایش موارد است.

یکی از نگران کننده سوال این است که آیا افراد آلوده می توانید شروع به گسترش این ویروس قبل از آنها خود را مریض است. چینی بهداشتی گفته اند آنها بر این باورند چنین انتقال صورت گرفته است. اگر این اتفاق افتاد آن را می تواند به توقف شیوع بسیار سخت تر است.

دلیل آن این است که اولین گام در توقف شیوع بیماری به طور سنتی برای شناسایی افرادی که بیمار هستند و سپس آنها را متوقف کند از آلوده کردن دیگران معمولا با جدا کردن آنها. اما این روش کار نخواهد کرد و همچنین اگر مردم بدون هر گونه علائم در حال حاضر انتقال این بیماری است.

مقامات بهداشتی در ایالات متحده گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود داده ها از چین برای حمایت از این ادعا و نه هیچ شواهدی وجود دارد که افراد بدون علائم در حال گسترش این بیماری در ایالات متحده است. پنج نفر در ایالات متحده در حال تمام بازدید ووهان و تا کنون هیچ یک از مخاطبین خود را تبدیل به بیمار یا آزمایش مثبت برای ویروس.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

دکتر Fauci گفت که شیوع سوخت توسط مردم با علائم مانند سرفه و عطسه که به کمک اسپری ویروس در اطراف — و نه توسط کسانی که بدون علائم حتی اگر برخی از آنها می تواند گسترش ویروس. دکتر فریدن گفت: اگر افراد بدون علامت را انتقال برخی ویروس, بیمار, بیماران به احتمال زیاد به گسترش بسیاری بیشتر.

افراد مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا می تواند گسترش ویروس ها برای یک یا دو روز قبل از تبدیل شدن آنها به بیمار اما چقدر نقش آن در شیوع بیماری شناخته شده است, محققان می گویند.

در هر صورت گسترش آنفولانزا هر سال در سراسر جهان آلوده کردن ده ها میلیون نفر از مردم است.

و گسترش این کروناویروس جدید شروع به شبیه است که از آنفلوانزای فصلی گفت: دکتر Michael T. Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

“من فکر می کنم ما باید دوباره که مدل ما واقعا با استفاده از, و من فکر می کنم ما واقعا در طول هفته گذشته و نیم آمده اند و نزدیک به آنفلوانزا مدل” دکتر Osterholm گفت. “تلاش برای جلوگیری از آنفولانزا در یک جامعه بدون واکسن مانند تلاش برای جلوگیری از باد. من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن برای جلوگیری از این.”

وی افزود: “تنها چیزی که عامل به نفع ما است که حداقل آن را ندارد به نظر می رسد به عنوان شدید به عنوان سارس و یا به عنوان MERS.”

در میان بیماران مبتلا به ووهان coronavirus حدود 20 درصد تبدیل شده اند به طور جدی بیمار و بقیه را خفیف بیماری, W. H. O. گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز چهارشنبه. تا کنون مرگ و میر به نظر می رسد در حدود 2 درصد اما آن هنوز مشخص نیست. کسانی که می میرند تمایل به افراد با بیماری های زمینه ای. متوسط سن اولین 425 نفر در چین شد 59 و کمی بیش از نیمی از آن مرد و با توجه به گزارش منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در روز چهارشنبه.

بیماری های ناشی از مرتبط coronaviruses هستند مرگبارتر: سارس کشته شدن 10 درصد و MERS حدود 35 درصد است.

اما اگر این ویروس جدید به گسترش و حتی بیشتر به طور گسترده ای و 2 درصد مرگ و مير ادامه داد: مرگ و میر می تواند قابل توجه است. آنفولانزای فصلی با یک مقدار پایین تر به طور کلی مرگ و میر از 0.1 درصد کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان در هر سال است. حداقل 8,200 مردم در ایالات متحده درگذشت در طول این فصل آنفولانزا با توجه به برآورد از C. D. C.

Roni Caryn رابین کمک گزارش برای این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>