به عنوان Coronavirus مرگ و میر کوه, موبایل Morgues پاپ در, n. y.: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • موبایل morgues مستقر هستند برای کمک به غرق خانه های مراسم تشییع جنازه.
  • زمین بازی نزدیک با اضافه کردن یک چالش جدید برای خانواده ها.
  • در تلاش بار, A. A., اعضای, به دنبال مجازی پناه.
  • چگونه به ماسک های پزشکی کارگران که به آنها نیاز دارید.
  • گرفتن در روز چهارشنبه تحولات است.
اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

موبایل morgues مستقر هستند برای کمک به غرق خانه های مراسم تشییع جنازه.

شهر نیویورک در حال حاضر راه اندازی 45 تلفن همراه جدید morgues. محلی crematories در حال حاضر مجاز به کار در سراسر ساعت. در یکی بروکلین بیمارستان در خانه سردخانه بود و به ظرفیت پر شده در روز سه شنبه. روز بعد کارکنان پرستاری فرار از کیسه های بدن.

به عنوان coronavirus اپیدمی وارد آن ماه دوم تلفات در نیویورک شروع به شدت مالیاتی شهرستان توانایی به جای آن مرده است. با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر و تا کنون بیش از هزاران پیش بینی مقامات شهرستان در حال کار سخت برای دفع اضطراری.

در چند روز گذشته در این شهر دفتر معاینات پزشکی گرفته شده بیش از مجموعه ای از نهادهای اعزام ناوگان جدید یخچال تریلر برای بیمارستان ها در تمام پنج بخش نیویورک که قرار است morgues در حال حاضر پر است. خانه های مراسم تشییع جنازه در حال تبدیل شدن به حمایت کردن. گورستان و crematories در حال اجرا بر روی کوچکتر کارکنان در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

“مصرف آن را طولانی تر برای بدن منتشر می شود و برای بدن منتقل می شود” گفت: Patrick J. کیرنس یک نسل چهارم مدیر مراسم تشییع جنازه که در عمل سه خانه های مراسم تشییع جنازه در کوئینز و یکی در لانگ آیلند. “هنگامی که شما پایمال کردن سلامت سیستم شما نیز پایمال مرگ سیستم.”

تا کنون مقامات می گویند دیرینه سیستم برای چیدن و دفع از بدن در نیویورک به طور کامل شکسته; شهر است در معرض خطر فوری برای سلامت ثانویه بحران با اجساد انباشته در کلیساها و یا دروغ گفتن در خیابان ها عنوان شده است در مورد برخی از شهرستانها ایتالیایی.

اما در هر مرحله از فرایند — از بیمارستان به خانه های مراسم تشییع جنازه به شهرستان اجرا morgues — مردم احساس فشار از افزایش شدید مرگ و میر و اذعان کرد که این تنها مقدمه ای برای آمدن سیل.

زمین بازی نزدیک با اضافه کردن یک چالش جدید برای خانواده ها.

تمام شهر نیویورک زمین بازی شد و دستور داد بسته در روز چهارشنبه به سرعت گسترش coronavirus — یک حرکت که منجر به صحنه های گریه کودکان تکان دادن دروازه قفل شده حتی به عنوان دیگر parkgoers به نام اندازه گیری دیر شده است.

اعلام این خبر توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو به دنبال تماس از بهداشت عمومی کارشناسان و بسیاری از اعضای شورای شهر به تعطیل تمام زمین های بازی. اما آن اضافه شده یک چالش جدید برای خانواده هوازدگی یک مستند است که مدارس بسته.

آقای کومو گفت که او تا به حال به عمل به دلیل وجود چندین عمومی هشدارهای بیش از حد بسیاری از مردم همچنان به جمعیت زمین های بازی و تنه زدن در بسکتبال دادگاه به جای ماندن شش فوت از هم جدا به عنوان کارشناسان توصیه می کنند برای کاهش انتقال ویروس.

در برایتون,ساحل, بروکلین, که در آن یک مرور امتداد برای بلوک های همراه بر باد رفته, ساحل, Vitali Mourzakhanov وارد زمین بازی خود را با 2 سال با دختر در یک دوچرخه با چرخ آموزش.

او برطرف شد برای دیدن آن بسته شده است.

“من فکر می کنم دیر شده مردم نمی پاکسازی نوسانات” گفت: آقای Mourzakhanov, 43, یک steamfitter.

این شهر تصمیم او گفت: ساخته شده کار خود را به عنوان یک پدر و مادر آسان تر است.

“در حال حاضر آن را قفل شده است و آن را بسته است.” “بنابراین هیچ گریه.”

در تلاش بار, A. A., اعضای, به دنبال مجازی پناه.

برای بسیاری از اعضای الکلی های گمنام جلسات در مورد بدن در فضا — آغوش pats در پشت و یک بافت و سپس به هر حال.

اما یک قرنطینه است که از زمان تلاش. و به عنوان “افرادی که نوشیدنی می تواند به طور معمول” — A. A. lingo برای nonalcoholics — جوراب زنانه ساقه بلند هستند تا در مشروب (در نیویورک, liquor stores, در نظر گرفته “ضروری کسب و کار”), A. A. عضو هستند hellbent در نگه داشتن جلسات رفتن.

اگر حداقل یکی از شهر نیویورک در جلسه باقی ماند باز چند روز پس از مستند آن صندلی فاصله شش فوت از هم جدا جلسات در حال برگزاری در زوم. و اینترنت A. A. در نگاه اول غیر طبیعی است. اعضا را آشکار به یک جمعیت از اینترنت غریبه ها که نمی, واقعا, نگاه یکدیگر چشم در چشم.

“من چند ساعت پاک” یک نفر گفت: در هفته گذشته. “نیاز به کمک دارم.”

بسیاری از افرادی که صحبت می کنند در جلسات می گویند که آنها در حال غرق با امداد برای پیدا کردن آنلاین گردهمایی در یک لحظه دشوار است.

“بخشی از من می خواهد را تعطیل را به عنوان کوچک به عنوان بستر” کسی گفت: روز دیگر. “اما در هوشیاری من می توانم خدمت به مادر من — در واقع تماس از او بپرسید در مورد آنچه منافع خود را, مطمئن شوید که او خوب است.”

چگونه به ماسک های پزشکی کارگران که به آنها نیاز دارید.

برای مردم در منطقه نیویورک که ماسک-نوع N95 ماسک یا دیگر پزشکی-درجه ماسک در خانه وجود دارد, چند راه برای به دست آوردن آنها را به افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید در حال حاضر: پزشکی محلی کارگران است.

  • تماس با سازمان های دولتی. در نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان دارای یک فرم آنلاین است که می شکند اهدا کالا توسط دسته از جمله تجهیزات پزشکی. نیوجرسی شهروندان را تشویق به استفاده از دولت رسمی اهدای پورتال. ساکنان کانکتیکات با پتانسیل کمک های مالی نیز می تواند تکمیل فرم آنلاین.

  • سعی کنید گروه های غیر انتفاعی. این Afya بنیاد در یانکرز, n. y., برای مثال, به دنبال اهدا ماسک از همه نوع.

  • اهدا به طور مستقیم. اگر شما می دانید که پزشکی کارگر شخصا شما می توانید با تماس مستقیم به رها کردن ماسک های پزشکی. اولویت باید با توجه به اتاق اورژانس پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر که به احتمال زیاد به ایجاد ارتباط با افرادی که آلوده شده اند.

  • استفاده از یک وب سایت. حداقل دو وب سایت نیویورک ماسک صلیبیون و ماسک مطابقت دارد در راستای اتصال نیویورک ساکنان با متخصصان پزشکی که نیاز حیاتی منابع.

گرفتن در روز چهارشنبه تحولات است.

در اینجا آنچه که دیروز اتفاق افتاده است:

Tristate تلفات عبور 2,300: یکی دیگر از 491 نفر از این ویروس در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات آوردن کل منطقه به 2,381.

د Blasio درخواست لوازم: شهردار de Blasio تاکید کرد که برای هفته های آینده شهر نیویورک خواهد نیاز به 400 اضافی هواکش و 3.3 میلیون N95 ماسک.

کمبود تجهیزات برای پزشکان: فاقد تجهیزات مناسب برای درمان بیماران و پزشکان به زودی ممکن است نیاز به انتخاب های سخت که در مورد بیماران مبتلا به اولویت بندی.

اهدای اپل: پنج شنبه شب, فرماندار کومو گفت که اپل تا به حال اهدا 1.9 میلیون ماسک برای دولت است.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد باشد که توسط آن بارنارد یونس انگل برومویچ, Alan Feuer, مایکل, طلا, ویرجینیا Heffernan, Corey Kilgannon اندی, نیومن, Andrea Salcedo, Nate Schweber و مت استیونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im