به عنوان کسب و کار اندکی پس از دولت آتن را تفرقه

شیکاگو — تگزاس برداشته stay-at-home سفارشات برای آن 29 میلیون نفر. سالن مو در مین استقبال مشتریان و برگشت داخل. در آلاباما بوتیک های لباس و پرت باز کردن درهای خود را.

نزدیک به یک دوجین متحده آزمایشی بازگشت به زندگی عمومی در روز جمعه برای اولین بار توده بازگشایی کسب و کار پس از coronavirus همه گیر آورده امریکا به یک وقفه شش هفته پیش. اما وجود درگیری در سراسر کشور بیش از چه زمانی و حتی این که آیا آن را باید انجام شود.

حزبی جنگ هایش در ایلینوی و میشیگان که در آن معترضان خواستار آن شدند که رهبران دموکرات شل محدودیت. این درگیری وجود دارد و در جاهای دیگر نشان داد سیاسی تقسیم خطوط جغرافیایی و تفاوت بلکه چیزی بیشتر پایه وسیع و گسترده طیف های مختلف از نظرات شخصی در مورد آنچه که در کشور باید انجام دهد.

در کمک های مالی, N. M. تبادل نظر شهردار به مبارزه طلبیده فرماندار منظور نگه داشتن کسب و کار بسته شده در میان تهدید ویروس. “این در حال حاضر در اینجا و آن را به گسترش بدون توجه به آنچه” شهردار مارتین هیکس گفت. “این رفتن به آن دوره را مانند تمام ویروس ها انجام دهد. چرا ما دمدمی مزاجی بیش از این؟”

بلند کردن اجسام از قوانین دقیق مشخص قابل توجهی مرحله جدید در این کشور در پاسخ به کروناویروس و آمد و حتی به عنوان تایید ویروس موارد در سراسر کشور ادامه خواهد داد به رشد است. در حالی که نرخ رشد این ویروس کاهش پیدا کرده است و در مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا شیوع بیماری های جدید در حال تشدید در ماساچوست نبراسکا و ویسکانسین در میان کشورهای دیگر.

در تگزاس برخی از کسب و کار اجازه داده شد برای باز کردن در روز جمعه یک روز پس از دولت گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات از coronavirus با 50 مرگ و میر.

بسیار در خطر است در reopenings کارشناسان می گویند.

“این به وضوح یک زندگی یا مرگ-مرتب سازی بر اساس-از-سطح تصمیم گفت:” دکتر لری چانگ های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز. “اگر شما این اشتباه بسیاری از مردم خواهد مرد. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

پس از یک دوره که در آن نه در 10 ساکنان ایالات متحده گفته شد به ماندن در خانه چند تن از کسانی که سفارشات تمام شده در پنج شنبه, هموار کردن راه برای کسب و کار خاص و فضاهای عمومی برای بازگشایی, از جمله در آلاباما آیداهو مین و تنسی.

“ما شده است تمیز و بهداشتی است که فروشگاه برای یک هفته در حال حاضر” مریم-Lacey Zeiders گفت: از لباس زنانه در فروشگاه موبایل علا., که باز شده است از سال 1955. “ما نمی توانیم اجازه این کسب و کار می میرند” او گفت:.

روز جمعه به عنوان درب باز شد پوستر قرار داده شده بود شش فوت از هم جدا در پیاده رو خارج از بوتیک. یک شستن دست ها در ایستگاه های تعیین شده فقط در داخل درب. هر اتاق پانسمان بسته شده بود اما یکی و تنها یک کارمند اختصاص داده بود به پاکسازی آن پس از هر مشتری.

چند کشورهای دیگر از جمله فلوریدا اعلام کرده اند دهانه شروع در روز دوشنبه.

اگر جنبش به بازگشایی امریکا آغاز شد و با قطره ای در هفته گذشته زمانی که گرجستان و کشورهای دیگر به خود جلب کرد محکومیت برای حرکت بیش از حد به سرعت آخرین تحولات به نظر می رسید برای نشان دادن یک باز floodgates. هفته آینده نزدیک به نیمی از آمریکا را آغاز کرده اند بازگشایی اقتصاد خود را در برخی از راه نشان داد. در همان زمان بخش هایی از کشور از جمله بسیاری از سواحل غرب و شرق توقیف باقی می ماند.

تقریبا جهانی کسب و کار در حال بازگشایی تحت محدودیت دستورالعمل به کار رستوران با مشتریان کمتر و یا برای به اجرا درآوردن قوانین نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله. بسیاری از ایالت ها باز کرده اند در مرحله اجازه می دهد یک صنعت و یا مناطق خاص برای بازگشت به کسب و کار در حالی که دیگران بسته است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • برخی از فرمانداران در صورت رشد مقاومت در برابر به عنوان بسیاری از کسب و کار بازگشایی شده است.
  • F. D. A. اجازه اضطراری استفاده از یک ویروس جدید درمان.
  • کاخ سفید بلوک Fauci از ظاهر شدن قبل از کنگره است.

اما فقط به عنوان امریکا تعطیل در یک تدریجی, هرج و مرج مد در مارس آن شروع به بازگشایی در یک روح شبیه: همراه با تنش های بین شهری و مناطق روستایی و دغدغه از صاحبان کسب و کار و مردم است.

در نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام یک دموکرات نقل مکان کرد و در اوایل بحران به شدت گسترش اجتماعی فاصله سطح شیب دار تا تست و قرعه کشی در مدل سازی بیماری با دفاع ملی دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس و Sandia National Laboratories, که هر دو در نیومکزیکو. اما که در سمت چپ او در تقابل با آقای هیکس کمک مالی شهردار و ثبت شده دموکرات که اخراج ترس است که بازگشایی این شهر می تواند باعث این ویروس به گسترش بیشتر است.

اواخر این هفته, New Mexico دادگاه عالی طرفه با دولت دادستان کل حاکم است که آقای هیکس باید اطاعت از محدودیت های دولت را تعیین کرده است به آدرس ویروس.

در جوامع روستایی در ایالات مانند کالیفرنیا که در آن اقامت-در-خانه سفارشات در محل باقی می ماند و داکوتای شمالی که بازگشایی بسیاری از کسب و کار در روز جمعه ساکنان ساخته مشترک بحث: چرا باید از آنها برگزار می شود به همان قوانین به عنوان مردم در شهرستانها?

Modoc, شهرستان, در گوشه شمال شرقی کالیفرنیا سرپیچی کرده است رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار باز بماند.

این شهرستان را پوشش می دهد یک منطقه دو برابر اندازه دلاور و جمعیت 8,841 با توجه به آخرین سرشماری برآورد. (این پنج بار به عنوان بسیاری از گاو به عنوان مردم است.) این آزمایش 80 نفر بیش از دو ماه گذشته برای coronavirus و تمام آزمایشات که برگشتم منفی بودند. سه نتایج در حال بررسی است.

“ما یک آرایشگاه با یک صندلی و برخی از سالن که دو صندلی” گفت: هدر Hadwick این شهرستان معاون خدمات اورژانس. “ما بزرگترین رستوران دارای 15 جداول.”

برخی از کلیساها جلوتر رفته اند با خدمات, اما آنها جماعت در حدود 15, مردم, او گفت:. ساکنان مسن هنوز در حال تشویق به ماندن در خانه.

“ما نمی باید جمعیت,” خانم Hadwick گفت. “ما در سطح متفاوتی از روستایی است.”

در طول هفته از اقامت در خانه, سفارشات, مبارزه بیش از این محدودیت باعث شده است تا قایق از پرونده های حقوقی در سراسر کشور.

آیا اعضای کالیفرنیا mariachi گروه و یا یک میشیگان طلا و جواهر صاحب فروشگاه و یا رئیس یک باشگاه بدنسازی زنجیره ای در ویرجینیا آنها همه رفته اند به دادگاه به استدلال می کنند که بسته شدن کسب و کار خود و یا fining آنها را بیش از این دستورات این است که یک تخلف در قانون اساسی خود حقوق.

“دادخواهی است که بیرون آمدن از چوب” گفت: James هاج مدیر مرکز سلامت عمومی قانون و سیاست در دانشگاه ایالتی آریزونا.

هنوز چشم انداز بازگشایی شده است پیچیده است. در آیووا که در آن برخی از محدودیت در کسب و کار برداشته شد روز جمعه برخی از افراد گفت: آنها ناراحت کننده با مناطق خاصی از دولت بازگشایی در حالی که دیگران تا به حال نه.

رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز یک جمهوری خواه سست محدودیت در 77 شهرستانهای اجازه می دهد ورزشگاه رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی شده است. دولت پرجمعیت ترین مناطق و استان ها شده اند که نقاط داغ برای شیوع هر چند بسته باقی می ماند.

در دونپورت یکی از شهرستانها هنوز هم تحت محدودیت شکوه اسمیت نگران است که بازگشایی شد آمدن بیش از حد به زودی و سوال منطق از اجازه دادن به برخی از شهرستان بازگشایی شده است. این ویروس را احترام نمی county, مرزهای, او گفت:.

“این مانند در اختیار داشتن بخش سیگار کشیدن در هواپیما و یا در یک رستوران,” او گفت:. “آن کار نمی کند.”

دیگران لذت می بردند بازگشت به خود را قبل از همه گیر روال خرید آبجو با خدا ممنوع در رستوران و تنها بودن در جهان است. در Clinton, آیووا — 40 مایل از داونپورت — چاق و چله میخانه ایرلندی و کوره پر بود در اوایل بعد از ظهر روز جمعه. آن غرفه بسته بندی شده بودند با مردم به عنوان موسیقی ایفا کرده است. تنها یک محدودیت آشکار بود: یک علامت بر روی درب اظهار داشت که اگر شما تا به حال یک تب و یا بیمار بودند شما باید وارد کنید.

در تازه بازگشایی تگزاس ژانت لئون قدم از طریق gleaming روشن سطح از ایرانیان در بازار در هوستون چندی پس از آن باز برای اولین بار در هفته. چند خریداران وجود دارد و بسیاری از فروشگاه ها از جمله Neiman مارکوس بسته شد. خانم لئون عینک سفید ماسک صورت و برخی از خریداران را بیش از حد, اما بسیاری دیگر آشکار شد.

“این احساس بسیار امن — هیچ کس در اینجا گفت:” خانم لئون, یک آسیب شناس گفتار و اضافه کرد که او ذهن نیست که بسیاری از مغازه ها بسته شدند. “این بیشتر در مورد فقط از خارج شدن از خانه و قدم زدن در اطراف.”

در سواحل خلیج فارس آلاباما اعلام کرد: آنها احساس مجبور به باز کردن کسب و کار و آماده شدن برای تابستان مشغول توریستی فصل است.

جاده ها که خالی شد چند هفته پیش پر شد با ترافیک روز جمعه. موانع فلزی و سفید نشانه با رنگ قرمز و حروف است که گفت: “سواحل بسته” بودند تحت فشار قرار دادند به طرف اجازه می دهد اتومبیل به پارک و ترافیک پا به حرکت از طریق.

“ما در اینجا زندگی می کنند گفت:” رابرت کرافت شهردار سواحل خلیج فارس علا. “ما تعداد بسیار کمی از رستوران های زنجیره ای. مردم خود را کسب و کار خود را. زمانی که آنها به همه چیز پایان خواهد رسید تا رفتن با آن است.”

اما با تعدادی از موارد در ادامه به افزایش در بسیاری از کشورها شناخته شده مرگ و میر ناشی از این ویروس پیشی گرفته 63,000 در ایالات متحده در این هفته — کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک ویرانگر موج دوم.

Dr. Anthony S. Fauci, دولت فدرال را بالا متخصص در بیماری های عفونی ابراز نگرانی در مورد برخی از ایالت “دخالت” دستورالعمل های فدرال که توصیه می کنیم که دولت ها باید شروع بازگشایی تا زمانی که آنها را دیدم یک روند رو به پایین در موارد بیش از 14 روز است. در برخی از کشورهای است که بازگشایی, گزارش موارد جدید را افزایش داده اند و یا بیشتر در آنجا ماند همان در روزهای اخیر با توجه به نیویورک تایمز شمارش موارد.

صحبت کردن در سی ان ان در روز پنج شنبه شب دکتر Fauci پیش بینی موج از موارد جدید در ایالات متحده است که بازگشایی بیش از حد به زودی و شیوع بیماری در معرض خطر تنظیمات مثل خانه های سالمندان زندان ها و گیاهان تولید.

در حالی که او گفت: اختیار داده شد به فرمانداران و برخی از آنها “گرفتن یک بیت از یک شانس” دکتر Fauci گفت. “من امیدوارم که آنها در واقع می تواند رسیدگی به هر گونه ارتجاعی است که آنها را ببینید.”

چند فرمانداران است که باید در جای خود قرار داده و ماندن در خانه سفارشات و بسته کسب و کار گفت: آن را خیلی زود به در نظر گرفتن تسهیل در قوانین — حتی به عنوان آنها مواجه خاموش در برابر معترضان.

یک روز پس از خشن و بی ادب رالی ایرانی که ده ها تن از مردم و برخی از آنها مسلح به میشیگان کنگره در اعتراض به سخت ایالت اقامت در خانه دستور رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برداشته شدن برخی از محدودیت ها اجازه می دهد تا برخی از املاک و مستغلات و همچنین کار ساخت و ساز و کار در فضای باز به سر در مارس 7, اما گفت که او نمی تواند “تلنگر سوئیچ و بازگشت به حالت عادی است.”

“این رفتن به یک گام در یک زمان در بازه گفت:” خانم Whitmer یک دموکرات از تصمیم گیری در بازگشایی اقتصاد دولتی است.

در اورگون که به گزارش برخی از بدترین موارد سرانه در این کشور رژیم صهیونیستی است. کیت براون دموکرات روز جمعه گفت که دولت هنوز هم در حال کار گسترده پیش رو برای کنترل این ویروس.

در حالی که او گفت: برخی از بخش های دولت شاهد چند مورد و بستری شدن در بیمارستان, او گفت که او آماده بود برای گسترده بلند کردن اجسام از فاصله داشتیم. “این روند اتفاق خواهد افتاد بسیار آهسته تر از هر یک از ما خواهد بود” خانم براون گفت.

جولی Bosman گزارش از شیکاگو و سارا Mervosh از کانتون اوهایو. گزارش شد کمک توسط مایک بیکر در سیاتل; جان Eligon در Kansas City, Mo.; مانی فرناندز در هوستون; توماس فولر در سان فرانسیسکو; بن Grenaway در سالت لیک سیتی; Neil MacFarquhar در نیویورک; جان Peragine در, Clinton, آیووا; Rick Rojas در آتلانتا; Simon رومرو در آلبوکرک; Dionne Searcey در Fleischmanns n. y. و Kalyn ولف در گالف شورز علا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de