به عنوان یک پست-استیضاح تهمت محدودیت جمهوری خواهان می گویند کمی

واشنگتن — در یک روز زمانی که رئیس جمهور تهمت تبریک دادستان کل برای overruling حرفه ای دادستان به نفع فندک حکم زندان او به دنبال یک دوست قدیمی سنا خواهان توافق بر روی یک چیز: Reining در یک رئیس جمهور جسارت با استیضاح تبرئه آنها هماهنگ نیست خود را به انجام لیست.

“نوع غیرمادی” Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس گفت: تکان دادن کردن این سوال که آیا رئیس جمهور و یا متحدان خود در وزارت دادگستری ممکن است با دخالت و صدور حکم از Roger J. سنگ جونیور آقای تهمت دیرین مرتبط.

سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از ایالت کارولینای جنوبی و قوه قضائیه رئیس کمیته گفت: “نه “از دست دادن هر گونه خواب” بیش خروج از این چهار دادستان که تا به حال به کار گرفته شده در این مورد و خارج در تظاهرات روز سه شنبه, داشتن اطمینان خود را از رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد.

سناتور Patrick J. Toomey جمهوری خواه از پنسیلوانیا حاضر به متهمان موضوع: “من قصد ندارم به این گفتگو در حال حاضر,” او گفت: ducking به سنا مترو در راه خود را به کنگره.

در این هفته پس از جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دو استیضاح اتهامات نمایندگان مجلس در حزب او را دیدم که او تا به پاکسازی بازیکنان کلیدی در این پرونده علیه او از جمله سفیر اتحادیه اروپا و دو کاخ سفید شورای امنیت ملی و مشاوران قرار داده و در حرکت برنامه به طرد دیگران نظر او به اندازه کافی وفادار است. آنها باید گوش به عنوان او به نام یکی از این مقامات سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman به بررسی توسط پنتاگون.

آنها به عنوان خوانده شده توییت خود و شنیده های خود را در نظرات آید تپه سوزان انتقاد در وزارت دادگستری برای “وحشتناک و بسیار ناعادلانه” تلاش برای قرار دادن آقای سنگ در زندان برای هفت تا نه سال بر اساس یک اعتقاد برای دروغ گفتن به کنگره و تلاش برای جلوگیری از شهادت شهود. آقای ترامپ تشویق William P. Barr, دادستان کل برای مداخله در حالی که castigating این قاضی فدرال نظارت بر این مورد است.

و آنها مجبور شده اند به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که به دور از پنهان کردن اقدامات خود را ارائه و یا گناه توضیحات آقای ترامپ باز شده است و unapologetic در مورد تلاش های خود را برای گرفتن انتقام خود را درک دشمنان و کمک به کسانی که به نظر او وفادار است.

هشدار آژیر ممکن است وافغان از دموکرات ها و وزارت دادگستری جانبازان. اما پس از ابراز اعتماد به نفس فقط در هفته گذشته که استیضاح دادگاه ممکن است تصفیه و تزکیه او را از رفتن به جلو سناتور جمهوریخواه در حال حاضر به نظر می رسد تمایلی برای دست و پنجه نرم کردن با رئیس جمهور که به تازگی: یک جسارت آقای ترامپ مصمم به تشدید چنگال خود را بر روی اهرم قدرت است.

Video player loading
رئیس جمهور تهمت انکار کرد که صدای جیر جیر خود را ستایش دادستان کل برای دخالت در صدور حکم از Roger J. سنگ جونیور دخالت های سیاسی است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

پرسید: اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آموخته اند که هر مثبت درس هایی از استیضاح حماسه که تهدید به ریاست جمهوری او و خواسته او و برخی دیگر خواهان به انتقاد از رفتار خود سناتور لیزا Murkowski آلاسکا متوقف شد روز چهارشنبه به انتخاب کلمات دقت کنید.

“شده اند وجود دارد نه قوی شاخص این هفته است که او را” او گفت:.

در دفتر بیضی در چهارشنبه آقای ترامپ اصرار او در واقع رشد عاقلانه بر اساس استیضاح تجربه — اما نه در راه است که بسیاری در حزب او امیدوار بودند. “که دموکرات ها در حال کج” او به خبرنگاران گفت: هنگامی که درباره درس گرفت و از قسمت. “آنها بسیاری از کج چیز رفتن. که آنها باطل است. که آنها نباید به ارمغان آورده اند استیضاح.”

در کاپیتول هیل خواهان ارائه شده تا به طور کلی platitudes در مورد این اصل که رئیس جمهور باید اقامت در خارج از انتظار مسائل حقوقی. اما هیچ کدام برای توضیح خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و آقای سنگ را مورد یا پیشنهاد اقدامات خود را موجه بیشتر موشکافی.

به جای آن پس از سه سال از تحریکات حمله به مخالفان سیاسی و متحدان به طور یکسان و ناگهانی سیاست وارونه قانونگذاران جمهوریخواه کنگره کاهش یافت و در یک مجموعه ای از خنثی پاسخ آنها را در بر داشت بسیار مهم به مرور آب متلاطم از آقای تهمت ریاست جمهوری است.

خصوصی, بسیاری از در حزب می گویند آن است که فقط اغلب ارزش آن را به چالش او در باز است. بهتر است به تلاش لابی کاخ سفید بی سر و صدا مانند یک تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه را در هفته گذشته زمانی که آنها سعی در مداخله برای جلوگیری از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از شلیک گوردون D. Sondland سفیر اتحادیه اروپا که شهادت در مجلس استیضاح جلسات. اما خود را به entreaties کار نمی کند.

مسائل سیاست خارجی اغلب باعث بیشتر اختلافات مانند یک برنامه ریزی رای در روز پنج شنبه به نقل از آقای تهمت جنگ قدرت, اما آنها هستند و چند دور بین.

تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان میانه که باید شکسته با رئیس جمهور در امور نتیجه — از جمله در هفته های اخیر به انتقاد از او فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین undergirding خانه را استیضاح مورد — تمایلی به انجام این کار دوباره و دوباره.

سناتور سوزان کالینز جمهوری خواه از ایالت مین به نظر می رسید به رشد نا امید روز چهارشنبه هنگامی که خبرنگاران فشرده خود را برای آشتی دادن آقای تهمت های اخیر اقدامات با ادعای هفته گذشته که او خواهد بود “بسیار محتاط تر در آینده” پس از استیضاح شده است.

“من رای به تبرئه رئیس جمهور بود بر اساس پیش بینی رفتار آینده خود را” خانم کالینز گفت. او افزود: “من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد بود بهتر خدمت هرگز اظهار نظر در انتظار تحقیقات فدرال.”

سناتور لامار الکساندر یک جمهوری خواه ایالت تنسی که متنبه آقای ترامپ برای فشار بر اوکراین کاهش یافته و به تصویب هر گونه قضاوت مستقیم از رئیس جمهور اقدامات پس از.

“صدور حکم در دست دادگاه است که باید یک تصمیم مناسب,” او گفت:. “و سیاست هرگز نباید در اجرای قانون است. بنابراین این چیزی است که من می گویند در مورد آن.”

حتی سناتور میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه که رای به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او هم برای رسیدن به مشخصات مورد گفت: او مورد اعتماد قاضی در آقای سنگ مورد به “انجام آنچه درست است.”

“من نمی تواند شروع به صرف زمان بحث در مورد رئیس جمهور توییتهایی,” او گفت:. “خواهد بود که یک کار تمام وقت است.”

دموکرات ها را تماشا کرده اند با افزایش ناامیدی. خانه هنوز هم دارای حکم قدرت و می توانید با استفاده از آن در کنترل هزینه های دولت فدرال فرایند سعی کنید برای جلوگیری از ترویج برخی از محصولات و افراط توسط دولت. اما مجلسی فقط با استفاده از اساسی ترین ابزار قدرتمند برای اجرایی پاسخگویی استیضاح و موفق به برنده شدن یک اعتقاد.

در سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان در کنترل هستند و برخی از دموکرات گرفته اند به صراحت شفاعت با همکاران به صحبت کردن. سناتور Sherrod قهوه ای, حزب دموکرات از اوهایو قطع بانکی کمیته جلسه صبح روز چهارشنبه به درخواست همکاران خود را برای جلوگیری از آنچه او به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “قصاص تور.”

“ما نمی توانیم او را به مجوز دائمی به نوبه خود در انتخابات ریاست جمهوری و قوه مجریه به خود شخصی انتقام عملیات” آقای براون گفت. “اگر ما می گویند هیچ چیز — و من شامل هر کس در این کمیته از جمله خودم — آن را بدتر خواهد شد. رفتار او بدتر خواهد شد.”

سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر به نام در کمیته قضایی مجلس سنا به تشکیل جلسات اضطراری در وزارت دادگستری ماده است.

اما آقای گراهام رد آن گفت که او تا به حال به دنبال یک توضیح از آقای Barr را در مورد تصمیم گیری برای تغییر حکم توصیه برای آقای سنگ در بر داشت و آن رضایت بخش است.

“باید رئیس جمهور ماندن از موارد ؟ آره کاملا. او نباید اظهار نظر در مورد سیستم” آقای گراهام گفت. “اگر من فکر کردم او می خواهم انجام می شود چیزی که تغییر نتیجه نامناسب, من می خواهم برای اولین بار به می گویند.”

“من راحت سیستم در حال کار است,” او اضافه شده است.

سناتور جان کندی جمهوری خواه از لوئیزیانا chalked سنگ imbroglio به رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی عادات.

“این یک وضعیت که در آن صدای جیر جیر بسیار مشکل ساز است,” او گفت: شتاب است که برای اضافه کردن به tweeting شد رئیس جمهور حق است و همه نشانه های او دیده می شود با اشاره به وضعیت داشتن شده است به درستی به کار گرفته در وزارت دادگستری.

دیگر منتخب جمهوریخواهان استادانی سست فرمان از حقایق یا sidestepped سوالات توسط متهم خبرنگاران از تحریف آنها است.

پرسید که آیا آقای ترامپ شده بود پس از جسارت خود را تبرئه آقای Cornyn رد این ایده به عنوان یک “روایت” کاهش به استادانه درست شده به عنوان او ناپدید شد به یک کمیته ،

سناتور تاد جوان جمهوری خواه ایندیانا گفت: او “هنوز نا آشنا” با “همه خاص” از وضعیت در اطراف آقای سنگ را محکوم شدند اما افزود: “هیچ قانونی موضوع در اینجا. این فقط یک سوال از نزاکت.”

برخی از جمهوری خواهان حتی زحمت تلاش برای توضیح رئیس جمهور اقدامات است.

“من نمی باید یک نظر بر روی آن” اعلام کرد: سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im