به عنوان $600 بیکاری منقضی بسیاری از آنها در معرض خطر

برای سارا Gard دولت خالص ایمنی نقل مکان کرد به آرامی به محل هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به خانواده اش زندگی می کند. بیکاری بهره مند از آغاز ورود چک چند روز بعد از او furloughed در ماه آوریل از یک سرگرمی بزرگ شرکت در آتلانتا. 600 هفتگی مکمل بخش اورژانس فدرال کمک های برنامه را پوشش وام مسکن تا شرکت خود را از سر گرفته و عملیات — احتمالا در ماه ژوئن.

ژوئن آمد و رفت و بازگشایی شد تحت فشار قرار دادند به ماه اوت است. در حال حاضر همایون است که تقریبا در اینجا کسب و کار است که هنوز هم توقیف و هفتگی به نفع تقویت کننده اجرا شده است.

“هنگامی که 600 دلار از بین رفته است و ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر ما زندگی می کند چرا که ما نمی باید یک راه برای پرداخت وام مسکن” خانم Gard گفت. بدون آن او را هفتگی از مزایای دولت در مجموع 300 دلار است. او وام $1,700 یک ماه.

خانم Gard یکی از حدود 30 میلیون آمریکایی که در حال گرفتن بیکاری پرداخت — متناوب شکل است که نشان دهنده یکی از این کشور خطر ناک ترین رویدادهای اقتصادی.

اما استارک ضرورت است که چهره خانواده های خطرناکی نزدیک به از دست دادن خانه های خود پرش درمان های پزشکی و یا گم شده و وعده های غذایی به دلیل آنها نمی توانیم مواد غذایی است نه توسعه یافته به واشنگتن است. بیش از دو ماه پس از آمریکا تصویب دور دیگری از کمک های اضطراری مجلس سنا جمهوری خواهان و کاخ سفید را به جلو یک پیشنهاد این هفته با دور اولویت های مختلف. به جای بازگرداندن $600 مکمل آنها خواهد جایگزین کردن آن با 200 دلار پرداخت و گفت بزرگتر مجموع مانع از به دنبال کار.

این Gards تشخیص دهند که آنها و دو فرزند خود در حال خوشبخت تر از بسیاری از خانواده های دیگر است. در حال حاضر نزدیک به 11 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها زندگی می کنند در خانواده که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی به غذا خوردن با توجه به بررسی های اخیر توسط اداره آمار. بیش از یک چهارم از دست رفته پرداخت اجاره یا وام مسکن و شک آنها را به یک بعدی. چهل درصد از بزرگسالان را با تاخیر گرفتن مراقبت های پزشکی.

خانم Gard شوهر, مت نگه داشته است شغل خود را از کار تعمیر و نگهداری در نزدیکی یک بیمارستان و کارفرما از 15 سال همچنان به پرداخت آن بخش از هزینه های پزشکی خود را بیمه.

اما او آمد تا با او قسمت 350 دلار در ماه — در حالی که برخورد با چند اسکناس دیگر. “من خانواده ما عمده نان آور” گفت: خانم Gard, 39, که تا به حال فقط بدست افزایش است که او را برداشته سالانه حقوق و دستمزد به $80,000.

آنها همچنین برخی از پس انداز — آسایش در زمانی که بیش از 40 درصد از خانواده های آمریکایی فاقد پول نقد برای پوشش غیر منتظره 400 دلار هزینه. که کوسن بسیار مهم بود که در هفته گذشته زمانی که Gards’ تهویه مطبوع سیستم به طور ناگهانی درگذشت. تعمیر gobbled چه بوده است چند ماه ارزش وام مسکن پرداخت.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

31m پیش
پخش زنده: تغذیه, صندلی, صحبت می کند در مورد وضعیت بهبود اقتصادی در ایالات متحده.
1ساعت پیش
فدرال رزرو برگ نرخ بهره را نزدیک صفر و وعده ادامه حمایت اقتصادی.
2 ساعت پیش
کداک سهام soars پس از $765 میلیون وام به مواد مخدر, مواد تشکیل دهنده.

به تأخیر انداختن نبود یک گزینه خانم Gard توضیح داد: “گرجستان در ماه اوت است.”

بدون اطلاعات بیشتر در زمانی که او ممکن است rehired خانم Gard آغاز شده است به روز رسانی خود رزومه و رسیدن به استخدام و تماس با ما در ارتباط با.

سپس او را در منطقه اعلام کرد که تمام آموزش خواهد بود آنلاین در پاییز. مادر, 71, استفاده از زمین را برای مراقبت از کودکان 2 و 5 اما خانم Gard نگرانی در مورد سلامتی خطر, بنابراین مراقبت از کودک موضوع دیگری است.

“من در ماه اوت به کشف کردن که در ماه سپتامبر پرداخت وام مسکن و هر چیز دیگری را از” او گفت:.

به عنوان اقتصاد دچار تزلزل درد همه جا هست. کمک هر چند بیشتر ناهموار.

به طور معمول فردی متحده خود را اجرا کنید بیکاری برنامه های تنظیم های مختلف بهره مند شوند سطح و واجد شرایط بودن قوانین است. به طور متوسط مزایای جایگزینی حدود 45 درصد از یک کارگر هفتگی چک. مستقل خود اشتغالی و کارگران پاره وقت که آیا واجد شرایط برای منافع دولت اما دریافت کمک های مالی از طریق فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه تمایل به دریافت بسیار کوچکتر کسری از درآمد قبلی خود را.

این است که در آن اضافی 600 دلار در هفته در آمد. آن را به معنای شد تا برای درآمد از دست رفته و اطمینان از دریافت کنندگان تا به حال به اندازه کافی پول برای خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره بها نگه داشتن چراغ در پرداخت هزینه های پزشکی نسخه یا ماشین پرداخت. قانونگذاران مستقر در یکجا به عنوان سریعترین و ساده ترین راه برای ارائه کمک — با توجه به قابلیت های محدود در حال حاضر ضعف دولت بیکاری در شبکه های.

این پول بسیار مهم در تامین اقتصاد سوخت به موتور رفتن نگه دارید اقتصاددانان می گویند. مانند هر یکی از اندازه متناسب با تمام اندازه گیری, اما, $600 مکمل کاهش یافت و در خارج از منطقه هدف در بسیاری از موارد. تقریبا دو سوم از کارگران به پایان رسید تا با درآمد بیشتر از آنها را به دست آورده بود و آنها نه شغل خود را از دست. این ثروت های بادآورده خشم منتقدان هشدار داد که از بالونی مخارج دولت و بازدارنده به کار — با وجود کمبود شدید و مشاغل موجود.

برخی از دریافت کنندگان گفت: آنها می توانند مدیریت بدون جایزه. کیمبرلی Zaiger برای مثال از دست داده و کار خود را به عنوان یک کنوانسیون مدیر خدمات در یک هتل در سان آنتونیو تگزاس در ماه مارس است. پول اضافی “مفید بود,” او گفت: قادر می سازد او را به ارائه برخی از کمک مالی به او رشد کودکان, اما “مهم نیست.”

خانم Zaiger, 52, هنوز هم $521 یک هفته در حالت منظم و مزایای بیکاری در علاوه بر این به یک سهم از شوهر سابق نظامی بازنشستگی. او همچنین پس انداز و یک نامزد که در حال کار و تجزیه برخی از لوایح است.

“من شده است خرد اعداد و اولویت و من خوب,” او گفت:.

اما برای دیگران هفتگی 600 دلار ساخته شده تفاوت بین شناور ماندن و خراب کردن.

ربکا Garibaldi, 46, بود cobbling با هم یک زندگی از سه شغل زمانی که coronavirus بسته اقتصاد است. او از دست همه آنها را در همان روز: 15 مارس.

او درآمد تا به حال به طور متوسط کمتر از 250 دلار در هفته — در مقایسه با 600 دلار در مکمل همه گیر کمک های بیکاری که وارد شدند با بیمه بیکاری.

اما بدون هر گونه مکمل او چهره ورشکستگی.

اعتبار…جو Buglewicz برای نیویورک تایمز

او واجد شرایط برای مزایای بیکاری برای تنها یک شغل پاره وقت فرفره انجام نظرسنجی برای کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان. که می آید به 96 دلار در هفته است. با که و ماهانه بررسی ناتوانی او به اندازه کافی برای پوشش $815 در اجاره ماهانه اما بسیار دیگری نیست.

یک مادر تنها با یک 9 ساله پسر خانم Garibaldi زندگی فقط در سراسر مرز نوادا در ایالت آریزونا شده است و به دنبال کار. اما با صنعت گردشگری تلاش بسیار وجود دارد در دسترس است.

“وجود دارد هیچ چیز در خارج وجود دارد در حال حاضر,” او گفت:. حتی اگر او شگفتی او چگونه خواهد اگر مدیریت مدارس را به طور کامل نمی بازگشایی و او را به نگاه پس از او پسر در طول روز. “آیا شما رفتن به محل کار?” او گفت:. “هنگامی که شما یک پدر و مادر تنها است که شما با هیچ چیز وجود دارد هیچ گزینه.”

او نگران است که یک کار است که شامل تماس با او را قرار می دهد در معرض خطر بالاتر از افشای مادر او که به سرطان مبتلا به ویروس است.

زمانی که لاو نزدیک بازگشایی هر چند او به سرعت اعمال می شود. “من در باغ مرکز برروی آن بکشید در اطراف کاکتوس در 100 درجه حرارت اما عالی بود,” او گفت:. “من خوشحالم که به کار می شود.” اما او را برداشت تنها یک زن و شوهر از تغییرات است.

با اضافی مزایای بیکاری در حال اجرا و کمی امید پیدا کردن کار ثابت خانم Garibaldi است که تقاضا برای مسکن یارانه حتی اگر از او متنفر است او را به ترک خانه شهری که دارای سه اتاق خواب و یک حیاط که در آن پسر او می تواند بازی کند.

“من می توانم با استفاده از هر یک از کارت های اعتباری دیگر — همه آنها اشباع شده,” او گفت:. “من رفتن به مجبور به اعلام ورشکستگی.”

دموکرات کنگره را تحت فشار قرار دادند برای یکی دیگر از 3 تریلیون دلار بسته امداد که حفظ $600 هفتگی از طریق مکمل های ژانویه. جمهوری خواهان مجلس سنا و دولت باید مقابله با $1 تریلیون پیشنهاد که کاهش سود اضافی برای $200.

که کوچکتر مجموع خواهد بیش از جایگزین چه خانم Garibaldi به دست آورده از او سه شغل قبل از همه گیر. دیگر کارگران هر چند خواهد بود بدون به اندازه کافی برای پوشش ملزومات است.

در شیکاگو بیش از 1700 مایل دورتر از خانم Garibaldi خانه, خاکستری, پارکر تلاش شده است تا نقشه از بودجه برای چند ماه آینده.

قبل از همه گیر او snagged شغل رویایی خود را کنترل کیفیت مهندس در تولید منابع یکی از بزرگترین live-سرگرمی تولید شرکت ها در جهان است.

به عنوان coronavirus مستندات تعطیل یک رویداد زندگی می کنند پس از دیگری آقای پارکر بود furloughed. همسرش, کار پاره وقت تمیز کردن خانه های خشک شده به عنوان به خوبی.

بسته را از مزایای بیکاری از جمله مکمل جایگزین در حدود نیمی از $80000 تا 90000 دلار درآمد سالانه.

پول تنگ بود گفت: آقای پارکر که یک 6-year-old daughter اما “ما, نیست, نگران, غذا, و, ما, نیست, نگران اجاره.”

بدون اضافی هفتگی فواید آقای پارکر را دریافت 350 $در هفته. او در تماس با خود شرکت ابزار به راه اندازی پرداخت معوق طرح و مرتب شروع به دریافت مواد غذایی از مواد غذایی محلی بانک ها.

اما او نمی تواند کشف کردن که چگونه به نگه داشتن پرداخت 1800 دلار اجاره برای خانه خود را فراتر از ماه سپتامبر است.

“ما در حال حاضر رو به پتانسیل خراب کردن در عرض چند ماه,” او گفت:.

او همچنین نگرانی در مورد سلامت خود را. آقای پارکر 50 دارای بیماری های عروقی به نام ترومبوز خون-اختلال انعقادی قرار می دهد که او در یک گروه پر خطر برای عوارض اگر او بودند به قرارداد Covid-19. حتی با 600 دلار و مکمل های غذایی او نیست به اندازه کافی پول برای 240 دلار ماهانه هزینه های خود را از ادامه بیمه بهداشت و درمان.

بدون بیمه چند, هزینه روزانه دارو او طول می کشد برای جلوگیری از لخته شدن خون افزایش از 10 دلار در ماه برای $500 — به مراتب بیشتر از او می تواند استطاعت. در چند هفته اول خود کردند او جیره بندی دارو را مصرف تنها نصف مقدار مورد نیاز او که به او ترسناک سری از علائم و نشانه: کبودی و سرگیجه و افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی است. او به تازگی واجد شرایط برای کمک های اضطراری از دارویی شرکت بریستول مایرز Squibb که ارائه خواهد شد 90 روز عرضه است. پس از آن آقای پارکر مطمئن نیستید که چه چیزی را — شاید بپرسید برای کمک های مالی از طریق GoFundMe.

این هفته فقط پس از نهایی بیکاری بهره مند شوند مکمل های فرستاده شدند آقای پارکر آموخته است که شرکت خود را تمدید کردند تا سپتامبر. او امیدوار به بازگشت به کار, اما شک و تردید است که زنده رویداد صنعت خواهد بود در پاییز. حتی اگر آن است که او گفت: او وضعیت پزشکی او را فکر می کنم دو بار در مورد بازگشت به کار قبل از واکسن در دسترس است.

هفتگی 600 دلار حق بیمه یک زندگی حافظ. “این به ما یک حس امنیت,” او گفت:. “حالا که رفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net