Artprice و Cision اتحاد خود را به 119 کشور گسترش می دهند تا به پیشروترین خبرگزاری هنر، NFT و Metaverse در جهان تبدیل شوند.

[ad_1]

پاریس، 24 نوامبر 2021 / PRNewswire / – Artprice از Artmarket – که سهامداران مرجع آن Server Group®، پیشگام اینترنت در اروپا از سال 1985، و Cision® (PR Newswire) هستند – خوشحال هستند که گسترش اتحادیه جهانی منحصر به فرد خود را برای توزیع کانال های خبری در 119 کشور.

این مشارکت گسترده، Cision را به عنوان توزیع کننده رسمی اخبار و محتوا برای رهبر جهانی اطلاعات بازار هنر، Artprice of Artmarket تأیید می کند.

به گفته فردریک دوما، معاون فروش Cision فرانسه: “Cision از برندهای جهانی که در سراسر جهان مورد احترام هستند، حمایت می کند. پیگیری و تقویت همکاری ما با Artmarket.com، Cision را قادر می‌سازد تا در خط مقدم نوآوری‌های فناوری در بازار هنر و دنیای هنر دیجیتال باشد.

درباره تیری ارمن، بنیانگذار Artprice و مدیر عامل Artmarket.com: “این اتحاد با Cision، که اکنون به 119 کشور خدمت می کند، به ما اجازه می دهد تا به کشورهای در حال توسعه در تمام قاره ها دسترسی پیدا کنیم که در حال حاضر برتری قابل توجهی نسبت به غرب دارند. “از نظر کریپتو. ، بلاک چین و NFT. این اتحاد استراتژیک مبتنی بر 21 سال احترام متقابل و تمرین روزانه بین Cision PR Newswire و Artprice از Artmarket است.

در طول 120 سال گذشته، Cision به آرامی اما مطمئناً یک شبکه توزیع جهانی اخبار ایجاد کرده است که توسط بیش از 100000 مشتری معتبر در بخش مالی شناخته شده است. Cision همچنین یک رهبر جهانی در PR & Influence Software است.

Cision با پایگاه داده 1.6 میلیون روزنامه نگار و رسانه خود، اخبار و اطلاعات با ارزش افزوده بالا را در هر پنج قاره جهان توزیع می کند.

این توافق اخیر نتیجه مستقیم رابطه طولانی مدت دو دهه ای بین Artprice و Cision است که هر دو رهبران قدرتمند در بازارهای مربوطه هستند.

به گفته تیری ارمن: «پخش خبری Cision از استانداردهای صنعت برای توزیع اخبار فراتر است. این به Artprice اجازه می دهد تا به مخاطبان گسترده تری دست یابد، که اکنون تقریباً 900 میلیون نفر از علاقه مندان به هنر، مجموعه داران، متخصصان بازار (گالری ها، خانه های حراج و موسسات / موزه ها) را نمایندگی می کند و اخیراً گسترش یافته است تا جمعیت کاملاً جوانی از هنرمندان، خالقان و مصرف کنندگان را شامل شود. گالوانیزه شده از طریق پیوندهای بازار هنر با crypto-verse و ظهور NFT و Metaverse.

این کانال خبری روزانه که از لحاظ جغرافیایی گسترش یافته است به 119 “کشور توسعه یافته” و “کشور در حال توسعه” خواهد رسید. برخی از موارد اخیر در خط مقدم پدیده NFT قرار دارند که توسط جوامعی از هنرمندان انجام می شود که در حال تغییر جهان به یک الگوی جدید هستند که در آن هنرمند به یک بازیگر اصلی در قلب بازار هنر تبدیل می شود. این تکامل کاملاً با باورهای دیرینه ما و مانیفست اخیر ما مطابقت دارد.

https://www.prnewswire.com/news-releases/artmarketcom-artprice-manifesto-the-future-of-nfts-and-the-metaverse-301428347.html

Artprice در حال حاضر دارای یک جامعه باز متشکل از 765000 هنرمند و 5.4 میلیون عضو فعال است که شامل 4.5 میلیون مجموعه‌دار و علاقه‌مند به هنر و همچنین 900000 متخصص هنر می‌شود.

از طریق این اتحاد با Cision – که قبلاً به 119 کشور گسترش یافته است – Artprice از Artmarket به دنیاهای جدید … و جهان های موازی آنها می رسد.

#ArtMarket توسط #ARTPRICE $ PRC #NFT #CryptoArt #metaverse #DigitalArt #NFTs #MarketPlace #BTC #ETH #OpenSeaNFT #raribleNFT #Ethereum #مانیفست

تصاویر: [https://imgpublic.artprice.com/img/wp/sites/11/2021/11/image1-artprice-metaverse-thierry-ehrmann-organ-museum-002.jpeg][https://imgpublic.artprice.com/img/wp/sites/11/2021/11/image2-artprice-NFT-bill.jpg]

درباره Cision / PR Newswire:

Cision یک رهبر جهانی در نرم افزار برای رسانه های کسب شده، روابط عمومی و نفوذ برای متخصصان ارتباطات است. Cision به ارتباط‌گران اجازه می‌دهد تا روزنامه‌نگاران و تأثیرگذاران کلیدی خود را شناسایی کرده و با آنها درگیر شوند، محتوا را توسعه دهند و منتشر کنند، و تأثیر کمپین‌های خود را اندازه‌گیری کنند: تلویزیون، رادیو، مطبوعات، وب و رسانه‌های اجتماعی. Cision دارای بیش از 4000 کارمند و دفتر در 22 کشور مختلف (آمریکا، EMEA، APAC) است.

حق چاپ 1987-2021 تیری ارمن www.artprice.com – www.artmarket.com
دریغ نکنید با بخش اقتصاد سنجی ما برای نیازهای خود برای آمار و نظرسنجی های شخصی تماس بگیرید: [email protected] خدمات ما را امتحان کنید (نمایش رایگان): https://www.artprice.com/demo مشترک خدمات ما شوید: https://www.artprice.com/subscriptionAbout Artmarket:

Artmarket.com توسط Euronext Paris در Eurolist گنجانده شده است، فقط SRD long و Euroclear: 7478 – Bloomberg: PRC – Reuters: ARTF.

Artmarket و بخش Artprice آن را در ویدیو کشف کنید: www.artprice.com/video

Artmarket و بخش Artprice آن در سال 1997 توسط مدیر عامل آن تیری ارمن تأسیس شد. Artmarket و بخش Artprice آن توسط Groupe Serveur که در سال 1987 تأسیس شد کنترل می شود.

رزومه تایید شده را در Who’s Who مشاهده کنید ©: Biographie_thierry_Ehrmann_2022_WhosWhoInFrance.pdf

Artmarket یک بازیگر جهانی در بازار هنر است، در میان سایر ساختارها، بخش Artprice خود، یک رهبر جهانی در انباشت، مدیریت و بهره برداری از اطلاعات بازار تاریخی و فعلی هنر در بانک های داده حاوی بیش از 30 میلیون فهرست و نتایج حراج، که موارد بیشتری را پوشش می دهد. بیش از 770000 هنرمند

Artprice of Artmarket، رهبر جهانی اطلاعات بازار هنر، از طریق بازار استاندارد جهانی خود، این آرزو را دارد که NFT پیشرو در جهان برای هنرهای زیبا باشد.

Artprice Images® امکان دسترسی نامحدود به بزرگترین بازار تصویر در بازار هنر در جهان را فراهم می کند: حداقل 180 میلیون تصویر دیجیتالی از عکس ها یا تکثیر حکاکی شده آثار هنری از 1700 تا به امروز، که توسط مورخان هنر ما اظهار نظر شده است.

Artmarket با بخش Artprice خود داده‌ها را به صورت دائمی از 6300 خانه حراج جمع‌آوری می‌کند و اطلاعات کلیدی درباره بازار هنر را برای مطبوعات و آژانس‌های رسانه‌ای اصلی (7200 نشریه) تولید می‌کند. 5.4 میلیون کاربر آن (“اعضا وارد می شوند” + رسانه های اجتماعی) به تبلیغات ارسال شده توسط سایر اعضا دسترسی دارند، شبکه ای که امروزه نماینده بازار استاندارد جهانی پیشرو برای خرید و فروش آثار هنری با قیمت ثابت یا پیشنهادی است (حراج ها تحت نظارت بند 2 و 3 ماده L 321.3 قانون تجارت فرانسه).

Artmarket با بخش Artprice خود، توسط بانک سرمایه گذاری عمومی (BPI) (برای دومین بار در نوامبر 2018 برای یک دوره جدید 3 ساله) برچسب دولتی “شرکت نوآور” را دریافت کرد، که از این شرکت در پروژه خود برای ادغام آن حمایت می کند. جایگاه جهانی به عنوان یک بازیگر در هنر بازاریابی.

گزارش بازار هنر معاصر Artprice 2020/21 از Artmarket.com: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-contemporary-art-market-report-2021

Artprice از گزارش بازار هنر جهانی Artmarket برای سال 2020، منتشر شده در مارس 2021: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-art-market-in-2020

فهرست بیانیه های مطبوعاتی منتشر شده توسط Artmarket با بخش Artprice آن: serveur.serveur.com/press_release/pressreleaseen.htm

با Artmarket و بخش Artprice آن در فیس بوک و توییتر تمام اخبار بازار هنر را در زمان واقعی دنبال کنید: www.facebook.com/artpricedotcom/ (بیش از 5.4 میلیون دنبال کننده) twitter.com/artmarketdotcomtwitter.com/artpricedotcom

کیمیاگری و جهان Artmarket و بخش قیمت هنری آن را کشف کنید https://www.artprice.com/video در موزه مشهور هنر معاصر ارگان “محل آشوب” (dixit The New York Times): https: // issuu . com / demeureduchaos / docs / demeureduchaos-abodeofchaos-opus-ix-1999-2013

L’Obs – موزه آینده: https://youtu.be/29LXBPJrs-owww.facebook.com/la.demeure.du.chaos.theabodeofchaos999 (4.4 میلیون دنبال کننده) https://vimeo.com/124643720

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1009603/Art_Market_logo.jpg عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1696171/Artmarket_Metaverse.jpg عکس – https://mma.prnewswire.com/ رسانه / 1696172 / Artmarket_nft.jpg

با Artmarket.com و بخش Artprice آن تماس بگیرید: تیری ارمن، [email protected]

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş