هنرمندان و نویسندگان هشدار می دهند از ‘تحمل آب و هوا.’ واکنش سریع است.

کشتن جورج فلوید به ارمغان آورده است یک لحظه ای شدید نژادی حساب در ایالات متحده است. به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور شده اند همراه با باز کردن نامه و خواهان و امیدوار کننده — تغییر در تحت سلطه موسسات در سراسر هنر و دانشگاه.

اما در روز سه شنبه یک نوع متفاوت از نامه به نظر می رسد آنلاین. با عنوان “نامه ای در عدالت و باز بحث” و امضا شده توسط 153 برجسته هنرمندان و روشنفکران آن آغاز شد با تشکر و قدردانی از “قدرتمند تظاهرات نژادی و عدالت اجتماعی” قبل از pivoting به یک هشدار در برابر “عدم تحمل آب و هوا” شمعی فرهنگ است.

“تبادل آزاد اطلاعات و ایده های حیاتی یک جامعه لیبرال است که روزانه در حال تبدیل شدن بیشتر تنگ شده” در این نامه اعلام کرد با استناد به “عدم تحمل از ديدگاه رواج عمومی بشود و طرد و تمایل به حل پیچیده سیاست در یک خیره کننده اخلاقی یقین است.”

“ما حاضر هر انتخاب نادرست بین عدالت و آزادی است که نمی تواند وجود داشته باشد بدون هر یک از دیگر” آن همچنان ادامه دارد. “به عنوان نویسندگان ما نیاز به یک فرهنگ است که ما را ترک اتاق را برای آزمایش در معرض خطر گرفتن و حتی اشتباهات است.”

نامه ای که منتشر شد توسط مجله هارپر را و همچنین به نظر می رسد در چندین پیشرو بین المللی نشریات سطوح یک بحث است که بخش خصوصی در اتاق های خبر دانشگاه ها و چاپ و نشر شده اند که به مرور خواسته برای تنوع و شمول در حالی که همچنین پرسیدن که خواسته ها و رسانه های اجتماعی پویایی است که سوق دادن آنها — بیش از حد.

و در رسانه های اجتماعی واکنش سریع بود با برخی از آید تپه تمسخر در نامه ای را امضا کنندگان که شامل فرهنگی مشاهیر مانند مارگارت اتوود بیل T. Jones و Wynton Marsalis همراه با روزنامه نگاران و دانشگاهیان — نازک-skinnedness امتیاز و به عنوان یک فرد قرار داده و آن ترس از دست دادن “ارتباط.”

“من نمی امضای نامه ای که از من خواسته شد 9 روز پیش” ریچارد کیم سازمانی مدیر HuffPost گفت: در توییتر “از آنجا که من می توانید در 90 ثانیه است که آن را fatuous خود مهم دری وری سخن گفتن که فقط ترول مردم در آن گفته بود در تلاش برای رسیدن به من و گفت: به همان اندازه است.”

بحث بر سر تنوع و آزادی بیان و محدودیت های قابل قبول نظر است و سوزاندن یک. اما این نامه که پیشگام شد نویسنده توماس Chatterton ویلیامز شروع به شکل گرفتن حدود یک ماه پیش به عنوان بخشی از یک برنامه گفتگو در مورد این مسائل با یک گروه کوچک از نویسندگان از جمله مورخ David Greenberg, نویسنده علامت Lilla و روزنامه نگاران رابرت ارزش و جورج پاکر.

آقای ویلیامز یک مقاله نویس برای هارپر و کمک نویسنده برای مجله نیویورک تایمز گفت که در ابتدا وجود دارد نگرانی بیش از زمان.

“ما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان واکنش به اعتراضات ما معتقدیم که در پاسخ به فاحش نقض حقوق بشر توسط پلیس,” او گفت:. “اما برای برخی از زمان بوده است وجود دارد یک خلق و خوی همه ما شده اند بسیار نگران.”

اعتبار…دومینیک Nabokov

او گفت: نبود یک حادثه خاص که باعث این نامه است. اما او به استناد به چند آنهایی که اخیر از جمله استعفای بیش از نیمی از هیئت مدیره ملی کتاب منتقدان دایره بیش از آن بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و ماده مشابه blowup در بنیاد شعر و مورد دیوید شور, یک تحلیلگر داده در یک شرکت مشاوره ای که اخراج شد و پس از او توییتی در مورد تحقیقات علمی ارتباط غارت و خرابکاری توسط معترضان به ریچارد نیکسون 1968 پیروزی انتخاباتی.

حوادث آقای ویلیامز گفت: هر دو سوخت و تکرار آنچه که او به مراتب بیشتر و خطرناک تر “illiberalism” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است Canceler در, رئیس,” او گفت:. “اما اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن را نقض نمی تواند تبدیل به یک overcorrection که خفه اصول ايمان آورديم.”

آقای ویلیامز گفت: این نامه بسیار crowdsourced تلاش با حدود 20 نفر کمک زبان. پس از آن منتشر شد که بیشتر به طور گسترده برای امضا و در آنچه او را توصیف به عنوان یک فرایند است که هر دو “آلی” و با هدف گرفتن یک گروه بود که حداکثر متنوع سیاسی نواخته و در غیر این صورت.

“ما نه فقط یک دسته از بچه های سفید نشسته در اطراف نوشتن این نامه” آقای ویلیامز که آفریقایی-آمریکایی ، “این شامل مقدار زیادی از متفکران مسلمان متفکران یهودی متفکران افرادی که ترانس و, گی, پیر و جوان جناح راست و جناح چپ.”

“ما اعتقاد داریم این ارزش ها هستند که گسترده و مشترک, و ما می خواستیم این لیست به منعکس کننده که” او گفت:.

امضا کنندگان عبارتند از: چپ چامسکی و neoconservative فرانسیس فوکویاما. نیز وجود دارد که آمار و ارقام مرتبط با سنتی دفاع از آزادی بیان از جمله نادین Strossen رئیس جمهور سابق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و همچنین برخی از منتقدان صریح از صحت سیاسی در دانشگاه ها از جمله زبان شناس استیون پینکر (نویسنده کانادایی و روانشناس Jonathan Haidt.

از امضاء کنندگان همچنین شامل برخی از آمار و ارقام که از دست داده اند و موقعیت در میان مجادلات از جمله ایان اماتور سابق سردبیر New York Review of Books, and Ronald S. سالیوان جونیور یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد که در سمت چپ و موقعیت خود را به عنوان هیات علمی دانشکده در مقطع کارشناسی اقامت اعتراض بیش از خود دفاع قانونی از Harvey Weinstein.

نیز وجود دارد برخی از پیشرو سیاه روشنفکران از جمله مورخ Nell Irvin نقاش شاعران رجینالد Dwayne بتی و گرگوری Pardlo و زبان شناس جان McWhorter. و تعدادی از روزنامه نگاران از جمله چند نظر columnists برای نیویورک تایمز.

نیکلاس Lemann یک تحریریه برای مجله ی نیویورکر و سابق dean of Columbia Journalism School گفت که او به ندرت علائم نامه اما فکر کردم این یکی مهم بود.

“آنچه مربوط به من یک حس است که بسیاری از مردم خارج وجود دارد به نظر می رسد فکر می کنم باز استدلال بیش از همه چیز ناسالم چیز” او گفت:. “من صرف تمام زندگی من نیاز شدید استدلال با مردم من مخالفم و نمی خواهید به فکر می کنم ما در حال حرکت به خارج از این جهان است.”

اصل باز استدلال او اضافه می شود به خصوص مهم خارج لیبرال متمایل انکلاوها “که در آن مردم نمی باید این گزینه خاموش کردن این ظاهرا به طور کامل غیر قابل قبول views.”

آقای Pardlo گفت که به عنوان کسی که احساس “اثر سرما” از اینکه تنها فرد از رنگ در عمدتا سفید نهاد او امیدوار است این نامه را جرقه گفتگو در مورد کسانی که “نیروهای سرد بدون توجه به جایی که آنها آمده است.”

او گفت که او توسط برخی از مقاومت به نامه.

“به نظر می رسد برخی از مکالمه تبدیل کرده است که به امضا بیش از محتوای نامه” او گفت:.

وجود دارد به خصوص قوی مقاومت بیش از گنجاندن J. K. Rowling است که تحت انتقاد شدید بیش از یک سری از نظرات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان ضد نما.

امیلی VanDerWerff یک منتقد بزرگ در بورسی که فراجنسیتی ارسال شده در توییتر نامه او گفت که او تا به حال به او فرستاده سردبیران انتقاد از این واقعیت است که Vox نویسنده متی Yglesias را امضا کرده بود در این نامه که به او گفته شد نیز امضا شده توسط “چند برجسته ضد ترانس صدای” — اما اشاره کرد که او نه فراخوانی برای آقای Yglesias به اخراج و یا تنبیه.

انجام این کار “تنها تحکیم در ذهن خود این باور است که او در حال شهادت,” او نوشت.

آقای Yglesias کاهش یافته است به نظر جز به می گویند که او به مدت طولانی تحسین خانم VanDerWerff کار و ادامه داد: “به احترام او فوق العاده.”

در میان انتقاد شدید برخی از امضا کنندگان به نظر می رسد به دور از حرف. روز یکشنبه مورخ Kerri K. Greenidge توییتی “من تایید نمی کند این @Harpers نامه” و گفت که او در تماس با این مجله در مورد جمع شدن. (Giulia Melucci سخنگوی هارپر گفت: این مجله تا به حال واقعیت-بررسی همه امضا و که دکتر Greenidge را امضا کرده بود ، اما او گفت: مجله “احترام از بین بردن نام او.”)

فرد دیگری که امضا که صحبت در خواست نامش فاش نشود در تلاش برای بیرون ماندن از رشد طوفان گفت که او نمی دانست که دیگر امضا شد زمانی که او موافقت کرد و به شرکت و اگر او تا به حال او ممکن است امضا کرده اند. او همچنین گفت که این نامه بود که در مورد اینترنت بشود, در میان چیزهای دیگر بود در حال حاضر استفاده می شود به شرم مردم در اینترنت است.

اما آقای بتی, مدیر میلیون کتاب پروژه یک تلاش جدید با هدف گرفتن مجموعه کتاب به بیش از 1000 زندان شد unfazed با انواع امضاء کنندگان.

“من نورد با مردم من به طور معمول نمی تواند در یک اتاق با” او گفت:. “اما شما باید بپذیریم که آنچه در این نامه است که ارزش برخی فکر می کردم.”

او گفت که به عنوان کسی که تا به حال صرف بیش از هشت سال زندان برای یک carjacking متعهد زمانی که او یک نوجوان بود او داده شد مکث با آنچه که او به نام طبیعت بی رحم زمان حاضر است. “این تضاد به مفهوم چگونه ما نیاز به مقابله با مشکلات در جامعه,” او گفت:.

وی به ویژه در مورد جیمز بنت که استعفا داد و به عنوان صفحه سرمقاله سردبیر نیویورک تایمز پس از اعتراض بیش از یک Op-Ed توسط سناتور تام پنبه جمهوری خواه از آرکانزاس و موارد نویسندگان جوان ادبیات بزرگسال خروج کتاب در نقد فرهنگی بیش از تخصیص است.

“شما می توانید انتقاد از آنچه که مردم می گویند شما می توانید استدلال می کنند در مورد سیستم عامل” آقای بتی گفت. “اما به نظر می رسد مانند برخی از افراط لحظه ای پیشرو مردم را به سکوت می شود در یک راه جدید است.”

آیلین مورفی یک بار سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

آقای ویلیامز گفت که او در تلاش بود تا از طریق فکر می کنم چگونه خشم بیش از آقای فلوید مرگ تبدیل شده بود به طوری در هم تنیده با تماس برای تغییر “در سازمان است که لازم نیست برای انجام با این وضعیت جورج فلوید در بر داشت خود را در.”

اما به او گفت: علت این نامه روشن است: “این دفاع از مردم قادر به صحبت می کنند و فکر می کنم آزادانه و بدون ترس از مجازات و یا قصاص از حق مخالفت و نگرانی خود را از اشتغال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de