هنرمند ایجاد ترافیک بر روی نقشه های گوگل با کشیدن یک سبد پر از 99 گوشی های هوشمند


هنرمند ایجاد ترافیک بر روی نقشه های گوگل با کشیدن یک سبد پر از 99 گوشی های هوشمند به فوت و فن آن satnav خدمات

  • سیمون وکرت از آلمان تصمیم به ترفند وب و خدمات نقشه برداری
  • راه می رفت از طریق خیابان های برلین با 99 گوشی های هوشمند متصل به نرم افزار
  • هنرمند قادر به فوت و فن نقشه های گوگل به فکر وجود یک ترافیک مربا

یک کسیکه شوخی زننده کند تا تولید مجازی ترافیک بر روی نقشه های گوگل با راه رفتن در اطراف با یک سبد پر از گوشی های هوشمند است.

سیمون وکرت از آلمان تصمیم به ترفند وب, خدمات نقشه برداری توسط راه رفتن را از طریق خیابان های برلین با 99 گوشی های هوشمند همه متصل به نرم افزار گوگل برای دریافت مسیرهای رانندگی.

این هنرمند در بر داشت که او قادر به فوت و فن فن آوری سیستم به فکر وجود ترافیک شدید جم و دیدم نقشه های تعاملی خود را بگویید کاربر برای جلوگیری از این شهر شلوغ.

در یک ویدیو به YouTube آپلود هنرمند دیده می شود کشیدن یک سبد از گوشی های هوشمند از طریق این کشور سرمایه است.

Simon Weckert, from Germany, decided to trick the web mapping service Google Maps by walking through the streets of Berlin with 99 smartphones

سیمون وکرت از آلمان تصمیم به ترفند وب, نقشه برداری, خدمات نقشه های گوگل با راه رفتن را از طریق خیابان های برلین با 99 گوشی های هوشمند

The smartphones, which were pulled around in a cart, were all connected to the Google app for driving directions

گوشی های که کشیده در اطراف در یک سبد خرید شد همه متصل به Google app برای مسیرهای رانندگی

رنگ جاده ها به زودی به نوبه خود از سبز به قرمز در سرویس گوگل به عنوان کسیکه شوخی زننده کند جواب آن را به فکر وجود یک ترافیک مربا.

در وب سایت این هنرمند نوشت که نقشه های تعاملی خدمات به حال ‘اساسا تغییر درک ما از آنچه از یک نقشه است و چگونه ما در حال حاضر تعامل با آنها.

او همچنین گفت که این نرم افزار تا به حال “ایجاد یک موقعیت برای خود’ با تعامل با برنامه های دیگر مانند Airbnb و deliveroo و در نتیجه ایجاد یک شکل جدید از ‘دیجیتال داری’.

او نوشت: “با آن ژئو ابزار گوگل ایجاد یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا به کاربران و کسب و کار به تعامل با نقشه ها در یک راه جدید. این به این معنی است که سوال مربوط به قدرت در گفتمان کارتوگرافی باید reformulated.

اما چه رابطه ای بین هنر را قادر می سازد و تکنیک های نظارت کنترل و تنظیم در Google maps ؟

The artist, who found that he was able to trick the technology system into thinking there was a severe traffic jam, share his video on YouTube

این هنرمند که در بر داشت که او قادر به فوت و فن فن آوری سیستم به فکر وجود ترافیک شدید جم اشتراک گذاشتن ویدئو در یوتیوب

Mr Weckert saw that streets that were initially green were turning red as he walked along them

آقای وکرت را دیدم که در خیابان ها بودند که در ابتدا سبز شد و تبدیل به رنگ قرمز به عنوان او راه می رفت همراه آنها

‘آیا این نقشه ها تابع به عنوان dispositive شبکه که تعیین رفتار نظرات و تصاویری از زندگی انسان اعمال قدرت و کنترل دانش?’

در فوریه 1, آقای وکرت در زمان خود را به صفحه توییتر برای به اشتراک گذاری خود را با پیروان خود را در یک پست به عنوان خوانده شده: ’99 گوشی های هوشمند در حمل و نقل یک handcart برای تولید مجازی ترافیک در نقشه های گوگل.

از طریق این فعالیت ممکن است به نوبه خود سبز و خیابان سرخ است که تاثیر در دنیای فیزیکی با مرور اتومبیل در یک مسیر! #googlemapshacks.’

نقشه های گوگل است که اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی به خیابان ها در سراسر جهان است که یک وب سایت خدمات نقشه برداری ارائه می دهد که زمان واقعی شرایط ترافیک, تصاویر ماهواره ای و دیدگاه های پانوراما از خیابان.

MailOnline است تماس گوگل برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im