ورم مفاصل ضد التهاب درمان می تواند به توقف سیستم ایمنی بدن ‘طوفان’ به کروناویروس


می تواند به ورم مفاصل داروی تواند دستیابی به موفقیت در درمان Covid? پزشکان می گویند ضد التهاب درمان می تواند به توقف سیستم ایمنی بدن ‘طوفان’ مسئول کشتار هزاران نفر

  • پزشکان می گویند ضد التهابی درمان توکلیزوماب می تواند صرفه جویی در زندگی
  • این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به توقف سیستم ایمنی بدن ‘طوفان’ است که به کشته شدن هزاران نفر
  • اگر موفق آن را تنها خواهد بود دوم مواد مخدر به صرفه جویی در زندگی از ویروس

امیدوارم که حال افزایش بود شب گذشته که یک ورم مفاصل و مواد مخدر می تواند به اثبات می شود دستیابی به موفقیت در درمان coronavirus.

پزشکان می گویند ضد التهابی درمان توکلیزوماب می تواند صرفه جویی در زندگی می کند با متوقف کردن سیستم ایمنی بدن ‘طوفان’ است که به کشته شدن هزاران نفر از بیماران مبتلا به ویروس.

نتایج عمده جهانی محاکمه می رود در این هفته است.

Doctors say anti-inflammatory treatment tocilizumab could save lives by halting the immune system ¿storm¿ that has killed thousands of virus patients (file photo)

پزشکان می گویند ضد التهابی درمان توکلیزوماب می تواند صرفه جویی در زندگی می کند با متوقف کردن سیستم ایمنی بدن ‘طوفان’ است که به کشته شدن هزاران نفر از بیماران مبتلا به ویروس (عکس)

پزشکان اعتماد به نفس این دارو که در اصل به عنوان یک درمان برای آرتريت روماتوئيد را متوقف hyper-التهاب است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم ایمنی بدن شروع به حمله به بدن است.

آن می تواند به طور چشمگیری کاهش coronavirus مرگ و میر – که بسیاری از آنها ناشی از تهاجمی پاسخ ایمنی بدن به جای ویروس خود را. اگر موفق آن را تنها خواهد بود دوم مواد مخدر به صرفه جویی در زندگی از ویروس. تا کنون تنها یک نشان داده شده است به کار استروئید دگزامتازون.

محققان معتقدند طیف گسترده ای از Covid-19 درمان های مورد نیاز برای ایجاد بزرگترین تفاوت اجازه می دهد پزشکان به هدف مواد مخدر در برابر مشکلات خاص.

The treatment could dramatically reduce coronavirus deaths ¿ many of which are caused by the aggressive immune response rather than the virus itself (file photo)

درمان می تواند به طور چشمگیری کاهش coronavirus مرگ و میر – که بسیاری از آنها ناشی از تهاجمی پاسخ ایمنی بدن به جای ویروس خود را (عکس)

محاکمه درگیر 450 ویروس بیماران در سراسر جهان است.

سوئیس داروهای غول روشه باعث می شود درمان. پزشکان امیدوار هستند از یک نتیجه مثبت. Dr Taryn Youngstein از امپریال کالج لندن که مشغول به کار در دادگاه گفت: “این بسیار روشن است که عمده شکل Covid است که جان مردم مرتبط است… پاسخ بدن به ویروس – به جای ویروس خود را. ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند به سرکوب این پاسخ است.’

توکلیزوماب نیز استفاده شده است برای به حداقل رساندن خطر برای بیماران مبتلا به سرطان تحت مخاطره آمیز ‘T-سلول درمانی است. Dr Youngstein افزود: “ما بسیار آشنا با مواد مخدر است. ما می دانیم که آن را بسیار امن و بسیار خوبی تحمل می شود. سوال این است که آیا این آثار در Covid-19.’

زودتر ایتالیایی مطالعه نشان می دهد ممکن است کاهش مرگ و میر تا 39 درصد بود اما نه به اصطلاح تصادفی کنترل محاکمه بنابراین نتایج مجمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de