افسر ارتش که در برخورد با تهمت قول به صحبت کردن در مورد مسائل امنیتی

یک افسر ارتش بود که یک شاهد کلیدی در طول استیضاح درخواست به رئیس جمهور تهمت سال گذشته و بعد از آن بازنشسته شد و پس از آنچه که او به نام یک کمپین از قلدری و ارعاب توسط رئیس جمهور و متحدان خود به شدت به انتقاد از دولت در روز شنبه و گفت: او را با استفاده از جدید خود را غیر نظامی وضعیت را به قهرمان ملی مسائل امنیتی پیش از انتخابات در ماه نوامبر.

سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک تزئین عراق جانباز که خدمت در ستاد کاخ سفید شورای امنیت ملی را متهم کرد که دولت در یک op-ed در واشنگتن پست با استفاده از اتحاد جماهیر شوروی به سبک تاکتیک برای مجازات مخالفان. وی افزود: “در هیچ نقطه ای در زندگی حرفه ای من یا زندگی من احساس ملت ما ارزش تحت تهدید بیشتر و بیشتر در خطر از در این لحظه است.”

در نقش خود به عنوان یک اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی کارکنان سرهنگ Vindman بود در جولای 25, 2019, تماس تلفنی آقای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین است که تبدیل به یک عنصر مرکزی از استیضاح پرس و جو. سرهنگ Vindman شهادت در مجلس استیضاح جلسات که آن را “نامناسب برای رئیس جمهور” به اجبار یک کشور خارجی به بررسی یک حریف سیاسی.

“ما شهروندان هستند که در معرض همان نوع حملات ظالم راه اندازی خود را در برابر منتقدان و مخالفان سیاسی” سرهنگ Vindman که بازنشستگی از ارتش پس از بیش از 21 سال خدمت در زمان اثر شنبه گفت: در op-ed. “کسانی را انتخاب کنید که وفاداری به ارزش های آمریکایی و وفاداری به قانون اساسی بیش از خود گذشتگی به یک دروغگو رئیس جمهور و توانمندسازها هستند ،

سرهنگ Vindman که قصد دارد به دنبال یک دکترای روابط بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته گفت که او در نظر گرفته شده برای صحبت کردن در طیف وسیعی از مسائل است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • کامالا هریس یک معاونت ریاست جمهوری مدعی برابر استانداردهای دوگانه.
  • کارن باس و سوزان رایس در حال افزایش در بایدن معاون ریاست جمهوری کوتاه.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید روسی نعمت برای کشتن نیروهای آمریکایی ‘هرگز صورت گرفت.’

“من تقاضای پاسخگویی از رهبری ما تماس گرفته و برای رهبران شجاعت اخلاقی و خدمتگزاران مردم از صداقت” او گفت:. “من به صحبت در مورد حمله به امنیت ملی ما. من به حمایت از سیاست ها و استراتژی است که برای نگه داشتن ملت ما امن و قوی در برابر تهدیدات داخلی و خارجی.”

مردم آشنا با سرهنگ Vindman برنامه گفت که او به احتمال زیاد به تمرکز بر ایالات متحده را به اصطلاح بزرگ-قدرت رقابت با روسیه و چین بود اما هنوز تصمیم گیری در مورد چگونه و در چه شکل به وزن در.

یک سخنگوی شورای امنیت ملی کاهش یافته است به نظر سرهنگ Vindman اظهارات.

سرهنگ Vindman بود در میان نمرات از افسران که تا به حال برداشت شده به ترویج به سرهنگ این سال است. به طور معمول چنین تبلیغات مورد حمایت ارتش و مقامات پنتاگون قبل از حرکت به کاخ سفید برای تصویب نهایی و سپس به مجلس سنا برای تایید رای دادن.

اما کاخ سفید ساخته شده روشن به مقامات در پنتاگون از پرسنل و آمادگی که دسته مسائل که آقای تهمت نمی خواهید برای دیدن سرهنگ Vindman ترویج, مقامات گفت. وزیر دفاع Mark T. Esper به عقب رانده در برابر کاخ سفید مخالفت و فرستاده ارتقاء لیست که شامل سرهنگ Vindman به کاخ سفید است.

اما سرهنگ Vindman گفته دوستان و خانواده است که او احساس به طور فزاینده ای بدبین است که او تا به حال معنی دار آینده در ارتش و تصمیم به بازنشسته.

ساعت قبل از سرهنگ Vindman شد راهپیمایی در خارج از کاخ سفید در ماه فوریه توسط ماموران امنیتی آقای ترامپ پیش بینی سرنوشت خود را. “من خوشحال هستم با او گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت: وقتی پرسید که آیا سرهنگ Vindman خواهد بود تحت فشار قرار دادند.

“شرایط خروج من ممکن است بیشتر در مکان های عمومی, در عین حال آنها کمی متفاوت از کسانی که از ده ها تن از دیگر مادام العمر خدمتگزاران مردم که در سمت چپ این دولت با تمامیت خود را دست نخورده اما حرفه خود را غیر قابل جبرانی صدمه” سرهنگ Vindman نوشت: در روز شنبه.

سرهنگ Vindman گفت که با وجود آشفتگی های شخصی خود او باقی مانده امیدوار کننده در مورد آینده خود و خانواده و کشور است. او گفت که او دریافت کرده پیامهای حمایت از “ده ها هزار نفر از آمریکایی ها است.”

“استیضاح در معرض تهمت فساد اما تلاقی یک بیماری همه گیر از یک بحران مالی و قانونی اجتماعی بخش roused روح مردم آمریکا,” او گفت:. “ناگهانی در حال ساخت است که صدور حکم به رد نفرت و تعصب و بازگشت به آرمان که مجموعه ای از ایالات متحده جدا از بقیه جهان. من نگاه به جلو به کمک به این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im