مسلح معترضان نشان دادن در برابر Covid-19 مستند در میشیگان کنگرهصدها نفر از معترضان مسلح برخی از جمع آوری در داخل میشیگان دولت و کنگره در روز پنج شنبه به عنوان دولت مورد بحث قانونگذاران دموکرات فرماندار درخواست به گسترش اورژانس او قدرت به مبارزه با کروناویروس.

محکم بسته بندی شده جمعیت معترضان به برخی از حمل تفنگ اقدام به وارد کردن این طبقه قانونی مجلسی و برگزار شد به عقب توسط یک خط از پلیس ایالتی و کنگره کارکنان با توجه به فیلم ارسال شده توسط روزنامه نگاران محلی.

“اجازه دهید ما در! اجازه دهید ما را در!” معترضان شعار می دادند به آنها ایستاده بود و شانه به شانه در داخل خانه ملت. تعداد کمی از آنها با پوشیدن ماسک.

برخی از معترضان فریاد ضد دولت شعار از جمله در مقایسه با دولت دموکراتیک فرماندار گرچن Whitmer به هیتلر.

یک دولت دموکراتیک مجلس ارسال شده یک عکس از مردان با تفنگ ایستاده در گالری فریاد را در مجلس زیر. “برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها” دولت سناتور Dayna Polehanki در توییتر نوشت.

سناتور Dayna Polehanki
(@SenPolehanki)

به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما. برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-at-Arms بیشتر از امروز. #mileg pic.twitter.com/voOZpPYWOs

مارس 30 سال 2020

یکی از نشانه اعتراض خارج از خانه ملت روز پنج شنبه به عنوان خوانده شده: “ظالم دریافت طناب.”

پنج شنبه اعتراض در لانسینگ, میشیگان, پایتخت بود و بسیار کوچکتر از 15 آوریل عملیات “بن بست” در اعتراض به زمانی که حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازماندهی هزاران نفر از مردم به صورت عمومی نشان می دهد در برابر آنچه به آنها گفته شد که نفس بیش از حد از Whitmer را سخت اقامت در خانه سفارش دهید.

بسیاری از مردم در دوشنبه آمریکایی “پاتریوت رالی” از جمله شبه نظامیان عضو گروه حمل سلاح گرم و مردم با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن علائم به نظر می رسد نادیده گرفتن دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل.


کریگ Mauger
(@CraigDMauger)

یک نشانه در حال حاضر بر روی چمن: pic.twitter.com/sPqeCfVUQ0

مارس 30 سال 2020

پلیس اجازه چند صد نفر از معترضان به صورت مسالمت آمیز وارد ساختمان کاپیتول در حدود 1 بعد از ظهر که در آن آنها کهنه شانه به شانه در نزدیکی در ورودی به قوه مقننه و گاز ،

میله Meloni
(@RodMeloni)

در اعتراض به حرکت در داخل میشیگان کاپیتول. جمعیت تلاش برای دریافت بر روی Hoise طبقه. بسیاری از ایالت میشیگان پلیس و خانه sergeants در آغوش مسدود کردن درب. pic.twitter.com/4FNQpimP4W

مارس 30 سال 2020


آنا لیز نیکولز
(@annaliznichols)

در کنگره MI pic.twitter.com/IuYoBhstIg

مارس 30 سال 2020

آهسته بازگشایی دولت در اقتصاد در سراسر کشور گرفته شده در لایههای سیاسی به عنوان جمهوری خواه سیاستمداران و افراد وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ترویج چنین تظاهرات در انتخابات نوسان متحده مانند میشیگان.

دولت قانونی تصویب Whitmer وضعیت اضطراری اعلام می دهد که او قدرت اجرائی تنظیم شده است به پایان می رسد پس از پنج شنبه. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در کنترل خانه ملت که می خواهید برای دیدن اقتصادی سریع تر باز باید نشانه های آنها می تواند رد درخواست او.

بدون در نظر گرفتن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش مجموعه به ادامه طریق 15 مارس.

“فرماندار Whitmer و دولت ما در قوه مقننه آن را با بیش از. باز این دولت” مایک Detmer یک جمهوریخواه آمریکا نامزد به جمعیت گفت. “اجازه دهید کسب و کار باز و دوباره. اجازه دهید مطمئن شوید که شغل وجود دارد برای رفتن به.”

مردم به حال خود و متوسط گرفته شده توسط پلیس به عنوان آنها وارد شده است. داخل آنها سرود ملی را خواندند و شعار می دادند: “اجازه بدهید ما کار می کنند.”

پلیس ساخته شده است تنها یکی از بازداشت در اعتراض Lt برایان Oleksyk یک ایالت میشیگان سخنگوی پلیس گفت:. 35-سال-مرد معترض دستگیر شد برای آزار دیگری از معترضان در خارج از ساختمان کاپیتول. در حالی که وجود دارد “کمی از فشار دادن” توسط معترضان در داخل ساختمان Oleksyk گفت: “پس از اعتراض شفاهی برای یک ساعت همه چیز آرام است.”

آن را قانونی و مجاز به آشکارا حمل سلاح گرم در داخل میشیگان دولت ساختمان کاپیتول.
A militia group stands in front of the governors office.

دیگر سخنرانان در این مراسم بود که های مختلف سازمان از عملیات ترافیکی اعتراض سوال کوشندگی از Covid-19. آنها همچنین گفت Whitmer اقامت-در-خانه سفارش نقض حقوق اساسی و خواست مردم برای باز کردن کسب و کار خود را در 1 مارس در بی اعتنایی کند.

شهردار Lansing اندی Schor گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه بود که او “نا امید” معترضان را از خود و دیگران در معرض خطر اما به رسمیت شناخته شده است که Whitmer را هنوز اجازه مردم به “ورزش اول خود را اصلاح حق آزادی بیان”.

Whitmer اذعان کرده است که او سفارش شد دقیقترین در کشور اما او در دفاع از آن را به عنوان لازم میشیگان به عنوان یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط این ویروس در حال حاضر با داشتن ادعا 3,789 زندگی وجود دارد.

معترضان بسیاری از بیشتر روستایی مغلوب ساختن پیشی جستن-تکیه قطعات میشیگان استدلال کرده اند آن را فلج اقتصاد ایالت حتی به عنوان اکثریت مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال محور در جنوب شرقی دیترویت مترو منطقه است. بسیاری از کشورها از جمله گرجستان, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و اوهایو در حال حاضر نقل مکان کرد و به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد خود را از هفته بعد از اجباری مستندات.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de