مسلح سیاه شهروندان اسکورت میشیگان مجلس به کنگره پس از فرار راست گرا که گرایش اعتراضیک نماینده مجلس آمد به میشیگان کنگره با اسکورت مسلح سیاه شهروندان در چهارشنبه روز پس از سفید معترضان با اسلحه صحنه فرار اعتراض در داخل خانه دولت در مقایسه با فرماندار دموکرات سلامت عمومی سفارشات به “استبداد”.

دولت نماینده سارا آنتونی, 36, گفت که او می خواست به برجسته کردن آنچه که او را دیدم به عنوان شکست میشیگان در کنگره پلیس برای ارائه قانون گذاران با امنیت کافی در این تظاهرات که دیدم تظاهرکنندگان با تفنگ ایستاده مقننه مجلسی فوق قانونگذاران.

“هنگامی که سیستم های سنتی, آیا آن را در اجرای قانون و یا هر چیز دیگری شکست ما همچنین توانایی مراقبت از خود را,” او گفت: نگهبان. آنتونی شد اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به نمایندگی از منطقه خود در لانسینگ, میشیگان, پایتخت در سال 2018 است.

سارا آنتونی
(@SarahAnthony517)

از امروز میشیگان دیده است 45,054 COVID موارد و 4,250 مرگ و میر. وجود دارد کار واقعی را انجام دهد و من در اینجا به کار برای مردم…بدون ارعاب و ترس است. https://t.co/7bc9Se53lc

7 مه سال 2020

یکی از آنتونی ترکیبات یک آتش نشان, سازمان روز چهارشنبه کنگره اسکورت. در حالی که گزارش های اولیه با تمرکز بر سه مرد سیاه و سفید بزرگ با تفنگ, اسکورت آنتونی وجود دارد که شش شرکت کنندگان از جمله دو زن و برخی از آنها مسلح بودند با اسلحه لین گفت. پنج نفر از شرکت کنندگان سیاه و یکی در اسپانیایی. مایکل لین Jr, یک لنسینگ مقیم گفت: او نا امید شد به دیدن او قانونگذار بودن به شدت مرعوب در محل کار. او گفت: اسکورت اولین بار بود که او تا کنون انتخاب کرده اند به آشکارا حمل خود را AR-15 تفنگ.

لین گفت: “نمی خواهید به دیدن یک زن سیاه و سفید که بالا به دفتر سیاسی احساس تهدید “به دلیل سفید supremacists در حیاط” و خواست “به مطمئن شوید که هرگز دوباره اتفاق می افتد”.

“به عنوان یک سیاه و قهوه ای زن دموکرات در کنگره در حال حاضر یک کار خطرناک” لین گفت. “این است که یک محیط است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرورش.”

آنتونی شرح داده شده در هفته گذشته را در اعتراض به, که درو صدها نفر از مردم به عنوان “یکی از مهمترین و دلسردکننده احساسات من همیشه احساس در زندگی من”.

“اگر من رأی ندهید راه این است که این مردم می خواهند به من رای آنها در حال رفتن به عجله و شروع به تیراندازی ما ؟” او گفت:. “شما می تواند احساس طبقه غرش. شما می توانید آنها را بشنود فریاد و جیغ.”

با وجود مسلح اسکورت, آنتونی گفت که او “به طور فعال مشغول به منع باز حمل” از سلاح گرم در دولت و کنگره است که در حال حاضر قانونی است.

آنتونی گفت: هدف او نه برای تشویق بیشتر شهروندان مسلح به داوطلب برای حفاظت از قانونگذاران اما به اطمینان حاصل شود که مأموران اجرای قانون پرداخت مالیات دهندگان برای حفظ قانون گذاران امن خواهد انجام یک کار بهتر در آینده.
Lansing residents Erica Lynn and Michael Lynn Jr.

لین, 38, تفنگ مدافع حقوق است که دارای مجوز حمل پنهان handgun اما او به نام مسلح سفید معترضان رفتار “مضحک” و “وحشیانه”.

“آنچه در آنها و آنچه آنها در نظر گرفته شده به انجام,” او گفت: به “خط خارج دموکراسی”.

لین گفت که نا امید شد پس از هفته گذشته اعتراضات هنگامی که او را دیدم سیاه و سفید آمریکایی های دیدگاه که آنها هرگز مجاز به حمل اسلحه در کنگره و فریاد به چهره افسران پلیس.

وجود حقیقت به کسانی که دیدگاه های او پاسخ می شده اند متفاوت است. اما او نیز می خواست به “تغییر روایت”.

“ما نمی توانیم عادی است که روایت به جایی که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر قرار است ما به ترس به ورزش ما متمم دوم حقوق به عنوان هر کس دیگری می کند” او گفت:.

دوشنبه آرام بود روز کار در کنگره و “سربازان دولت بسیار کمک می کردند. هیچ کس در عمل به عنوان اگر ما نباید وجود داشته باشد” لین گفت.

میشیگان ایالتی کنگره است که چندین تظاهرات بزرگ و خواستار آن است که دولت دموکراتیک فرماندار گرچن Whitmer بازگشایی اقتصاد است.

در حالی که پلیس در کنگره معمولا انجام کار کافی حفاظت از قانونگذاران آنتونی گفت: او احساس اجرای قانون تا به حال به سادگی آنها را به سمت چپ به دستگاه های خود را در طول هفته گذشته اعتراض.

یک سخنگوی پلیس ایالتی میشیگان گفت که آنها “به طور مداوم بررسی” شیوه های خود را و “تنظیم پروتکل های به عنوان مورد نیاز است”.

پلیس ایالتی میزبانی یک تماس با قانونگذاران در 4 مارس به توجیه آنها در دسترس سرویس های امنیتی از جمله امنیت اسکورت پس از “یادگیری است که برخی از نمایندگان ترس برای ایمنی خود را” در اعتراض سخنگوی Shannon, بنر, نوشت در پست الکترونیکی.

آنتونی گفت: آن را به حال شده است با معنی برای دریافت یک شخصی را از اجزای تشکیل دهنده برای کمک به اطمینان از ایمنی خود را. اما او گفت: “این چیزی است که من امیدوارم که اتفاق نمی افتد با این عکس این است که این کار باعث ایجاد یک محیط است که می خواهد احساس می کنم بیشتر اسلحه مورد نیاز به منظور حفاظت از خودمان است.”

“چیزی که من را نگه می دارد تا در شب ترس است که ما در حال تبدیل شدن بیشتر قطبی بیشتر عصبانی” آنتونی گفت. “من ترس واقعی است که ما در حال ایجاد یک محیط است که در یک انبار باروت و من نمی خواهم برای دیدن شهروندان از همه راه راه گرفتن صدمه دیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>