آرکانزاس خواهد بازگشایی ورزشگاه در دولت در هفته آینده – اما وجود دارد یک لیست طولانی از محدودیت


آرکانزاس خواهد بازگشایی ورزشگاه در دولت در هفته آینده – اما وجود دارد یک لیست طولانی از محدودیت ها از جمله بدون دوش و ماسک صورت را فرسوده در حالی که نه به طور فعال ورزش’

  • آرکانزاس ورزشگاه را بازگشایی در روز شنبه, آوریل 4 با مجموعه ای از الزامات مورد نیاز
  • کارکنان را به نمایش در ورود و کسانی که با تب ممنوع
  • دوش, سونا, استخرها و چشمه های معدنی را نمی خواهد اجازه بازگشایی میان Covid-19
  • ورزشگاه را برانگیخت را مجبور به اقامت 12 فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک در هنگام ورزش نیست
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

ورزشگاه در آرکانزاس را بازگشایی از آوریل 4 به عنوان دولت به شرح زیر منجر گرجستان و اوکلاهما به کاهش coronavirus اقامت در خانه محدودیت.

متعصب تناسب اندام در نهایت اجازه بازگشت به وزن خود را پر از پناهگاه در سه روز اما فرماندار آسا هاچینسون به ارمغان آورده است در یک لیست طولانی از نیازهای خاص آنها را به دنبال دارد.

دوش, سونا, استخرها و چشمه های معدنی خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم توقیف در حالی که ورزشگاه را برانگیخت انتظار می رود به ماندن 12 فوت از هم جدا و ماسک می پوشند در حالی که نه به طور فعال ورزش’ گزارش ABC 4029 اخبار.

جودی Hendix صاحب عبور مناسب اغاز گفت: اخبار سایت:: “من خوشحال هستم که مقررات متعادل است. آنها سخت و پایبند به سطح بالایی از ایمنی اما اجازه خواهد داد که مردم به در آمده و احساس راحت است.’

Fitness fanatics will finally be allowed back into their weights-filled havens in three days time, but Governor Asa Hutchinson (pictured on April 8) has brought in a long list of special requirements they will have to follow

متعصب تناسب اندام در نهایت اجازه بازگشت به وزن خود را پر از پناهگاه در سه روز اما فرماندار آسا هاچینسون (تصویر در 8 آوریل) به ارمغان آورده است در یک لیست طولانی از نیازهای خاص آنها را به دنبال

نیز وجود دارد یک لیست مفصل از افرادی که هنوز ممنوع از ورود به ورزشگاه; از جمله کسانی که به تازگی از سفر به نیویورک, نیوجرسی, کانکتیکات, نیواورلئان و یا خارجی بوده است.

هر کسی با تب Covid-19 علائم افرادی که قبلا اخیر در تماس با بیمار یا که یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن خواهد بود هشدار داد به دور ماندن.

کارکنان و مشتریان خواهد شد به نمایش در ورود با کارکنان تحت حرارت چک.

در حالی که اعلام دهانه امروز هاچینسون گفت: “من می خواهم به اعلام امروز که در مارس 4, ما محدودیت در مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی به طوری که آنها می توانند رزومه عملیات.

Showers, saunas, pools and spas will stay firmly shuttered, while gym-goers are expected to stay 12ft apart and wear masks while not 'actively exercising', reported ABC 4029 News (file)

دوش, سونا, استخرها و چشمه های معدنی خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم توقیف در حالی که ورزشگاه را برانگیخت انتظار می رود به ماندن 12 فوت از هم جدا و ماسک می پوشند در حالی که نه به طور فعال ورزش’ گزارش ABC 4029 اخبار (فایل)

“آنها باید برخی از محدودیت های اجتماعی و فاصله مورد نیاز در آن امکانات است.’

تا کنون در آرکانزاس هیچ دولتی گسترده اقامت در خانه سفارش ها و رستوران ها باز خواهد شد برای محدود ناهار خوردن در خدمات از مارس 1 اما تنها می تواند در یک سوم از آن ظرفیت عادی.

محدودیت را بلند در سالن مو و آرایشگر مغازه ها و پارک دولت را بازگشایی از امروز.

در حال حاضر وجود دارد 3,281 تایید موارد coronavirus در ایالت آرکانزاس و 61 که مردم از این بیماری است.

می آید پس از امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci هشدار داده متحده در برابر حرکت خیلی سریع به بیش از دو دوجین حرکت پیش رو با برنامه ای به استراحت coronavirus محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی است.

با کاخ سفید دستورالعمل های اجتماعی فاصله منقضی امروز متحده شده اند دست و پنجه نرم کردن با کی و چگونه به احیای اقتصاد خود را در حالی که هنوز نگه داشتن ساکنان ایمن ماندن در خانه و اجتماعی-دورى سیاست.

ایالات متحده است که باید یا در مورد بازگشایی قرار داده اند برنامه در محل با وجود تدابیر کاخ سفید توصیه کرده بود از جمله 14 روز کاهش در میزان عفونت و گسترش ویروس تست.

Dr Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و کاخ سفید نیروی کار عضو هشدار داد کسانی که در ایالات متحده است که در حال بازگشایی است که آنها می تواند وسوسه انگیز ارتجاعی با باز کردن بیش از حد به زودی.

او ذکر خاص متحده است.

‘شما نمی توانید فقط جهش بیش از همه چیز به یک وضعیت که در آن شما واقعا وسوسه انگیز (ویروس) به دوباره بجای اول برگشتن. این چیزی که من نگران است. من امیدوارم که آنها انجام نمی که او گفت: امروز ان بی سی در روز پنج شنبه.

او دو برابر کردن در توصیه های صادر شده از سوی کاخ سفید است که نشان می دهد باید 14 روز کاهش عفونت های جدید و تماس با ردیابی اقدامات در محل برای شناسایی هر گونه آینده خوشه.

او گفت: اگر این اقدامات را در جای او ‘با احتیاط خوش بینانه در مورد متحده بازگشایی.

‘دستورالعمل بسیار صریح و بسیار روشن است. شما باید اصول اصلی این دستورالعمل (در محل),’,,,, Dr Fauci گفت.

احساس فوریت با آن آمده بودند به دنبال بازگشایی برجسته شد در روز پنج شنبه توسط وزارت کار ایالات متحده نشان داده است که 3.839 میلیون نفر ظ ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به سوم آوریل 25.

آن را برداشته تعداد افرادی که به دنبال مزایای بیکاری از طریق این بیماری همه گیر به بیش از 30 میلیون دلار است که نشان دهنده حدود 18.4 درصد از جمعیت در سن کار.

America's top infectious disease expert Dr Anthony Fauci has warned states against moving too fast as more than two dozen move ahead with plans to relax coronavirus restrictions on business and social life

امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci هشدار داده متحده در برابر حرکت خیلی سریع به بیش از دو دوجین حرکت پیش رو با برنامه ای به استراحت coronavirus محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی

درجه که کشورهای در حال بازگشایی متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور.

در کالیفرنیا شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای گفته اند که آنها اجازه می دهد ساخت و ساز املاک و مستغلات و برخی از فضای کسب و کار مانند کودکان landscapers و باغبان, به بازگشایی, از شنبه.

در یک نگاه: بازگشایی متحده

آلاباما: مارس 30

آلاسکا: مارس 24

آرکانزاس: مارس 30

کلرادو: آوریل 27

فلوریدا: مارس 4

گرجستان: مارس 24

آیداهو

ایلینوی: May 1

آیووا: May 1

کنتاکی: آوریل 27

لوئیزیانا: May 1

مونتانا: مارس 4

Missouri: مارس 4

در ایالت مینه سوتا: آوریل 27

می سی سی پی: آوریل 27

مین: May 1

میشیگان: مارس 24

نبراسکا: مارس 4

داکوتای شمالی: ممکن است 1

اوهایو: May 1

Oklahoma: مارس 24

کارولینای جنوبی: آوریل 20

داکوتای جنوبی

تنسی: آوریل 27

تگزاس: آوریل 20

یوتا: May 1

ورمونت: آوریل 27

West Virginia: مارس 30

ویسکانسین: May 1

کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom است که انتظار می رود به اعلام بسته شدن تمام سواحل و پارک ها در دولت پس از جمعیت این ماجرا سواحل آخر هفته گذشته.

در ضمن فلوریدا روز چهارشنبه شد آخرین وضعیت و یکی از بزرگترین و اعلام مراحل را به سهولت محدودیت هایی که فلج فعالیت های کسب و کار.

“وجود دارد یک نور در انتهای تونل,’ فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت: به عنوان او خود پرده برداری فاز یک طرح برای شروع در روز دوشنبه به استراحت اجباری تعطیلی محل کار و اقامت در خانه سفارشات تحمیل چهار هفته پیش.

پیش از آن در هفته با همتای خود در تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد یک شبیه اقتصادی بازگشایی استراتژی با توجه به اثر این جمعه.

میشیگان اجازه خواهد داد که دولت صنعت ساخت و ساز به بازگشت به کار در مارس 7.

Macy’s, Inc اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی 68 فروشگاه ها در روز دوشنبه در کشورهای که سست coronavirus مستندات. این انتظار که همه از آن حدود 775 فروشگاه بازگشایی در شش هفته اگر عفونت نرخ مخروطی به عنوان پیش بینی شده و دولت و دولت های محلی اجازه می دهد آن را.

این می آید به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر کشور است.

ایندیانا, ماساچوست, اوهایو و پنسیلوانیا گزارش رکورد مرگ و میر در روز چهارشنبه و ما مرگ و میر در صدر 61,000 با بیش از یک میلیون و تایید عفونت.

اینجا جایی است که هر دولتی است که با زمان مستند اقدامات:

بخشی از بازگشایی

آلاباما

آلاباما کارفرمایان و فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی از 30 آوریل در کاهش 50 درصد ظرفیت است.

سواحل دوباره باز خواهد شد اما ساکنان را به پایبندی به اجتماعی دورى از جمله نه جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر.

کسب و کار پر خطر از جمله تئاتر کلوپ های شبانه و مراکز تناسب اندام, barber, مغازه, مو و ناخن سالن بسته باقی خواهد ماند.

کافه ها و رستوران ها تنها می تواند غذای آماده یا منظقه وانت.

به روز شده در سفارش منقضی می شود ممکن است 15.

آلاسکا

بازگشایی رستوران و فروشگاه و مو و ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار آغاز شده در مارس 24.

بر اساس قوانین جدید در برخی از سرزمین آلاسکا رستوران ها دوباره باز خواهد شد اما محدود به 25 درصد ظرفیت وجود دارد و باید 10 سر پا, بین جداول و تنها اعضای خانواده می تواند نشسته در همان جدول است.

سالن در آلاسکا ممکن است تنها قبول مشتریان با تعیین وقت قبلی.

آلاسکا بزرگترین شهرستان, Anchorage, که در آن برخی از 40 درصد از ساکنان زنده, تاخیر تسهیلات تا مارس 27.

آرکانزاس

هیچ دولتی گسترده اقامت در خانه سفارش دهید.

رستوران ها باز خواهد شد برای محدود ناهار خوردن در خدمات از مارس 1 اما تنها می تواند در یک سوم از آن ظرفیت عادی.

ورزشگاه و داخل سالن و امکانات تفریحی می توانند رزومه عمل از مارس 30. محدودیت را بلند در سالن مو و آرایشگر مغازه در مارس 1.

پارک دولت را بازگشایی از آوریل 1.

کلرادو

اعمال جراحی الکتیو و خرده فروشی منظقه تحویل شروع مارس 27. سالن مو دندانپزشکی دفاتر و مغازه های خال کوبی همچنین می توانید بازگشایی آن تاریخ با محدودیت.

دیگر خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی از آوریل 4 اجتماعی محدودیت فاصله. بزرگ و محل کار می تواند بازگشایی در مارس 4 در 50 درصد ظرفیت است.

رستوران ها و کافه ها هنوز محدود به takeout تنها.

دولت stay-در-خانه سفارش منقضی مارس 26 اما ساکنان هنوز هم خواست به ماندن در خانه که در آن ممکن است.

فلوریدا

دولت را بازگشایی برخی از کسب و کار در مارس 4 به جز در Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان.

رستوران ارائه می دهند صندلی در فضای باز شش پا بین جداول در محیط داخلی و صندلی در 25 درصد ظرفیت است.

خرده فروشی می تواند در 25 درصد ظرفیت است.

میله ورزشگاه سینما و شخصی خدمات مانند سالن مو – در حال بسته باقی می ماند.

برخی از سواحل و پارک های بازگشایی از مارس 17 اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت.

گرجستان

ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو می توانید از بازگشایی مارس 24 تا زمانی که صاحبان دنبال سخت اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است.

انتخابی روشهای پزشکی همچنین می توانید رزومه. سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می توانید بازگشت به محدود ناهار خوردن در خدمات از مارس 27.

در معرض خطر از مردم می خواست به خانه باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 13.

بارها اجرای زنده در سالن ها و پارک های تفریحی بسته باقی خواهد ماند. نهادهای مذهبی هنوز هم در خواست برای برگزاری drive-thru و یا خدمات آنلاین در حال حاضر.

آیداهو

برخی از کسب و کار مجاز به ارائه منظقه انتخاب کنید تا در درایو و درایو را از طریق خدمات.

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

ایلینوی

از مه 1 غیرضروری خرده فروشان می تواند بازگشایی برای تحویل یا ارائه سفارشات آنلاین است که می توان برداشت تا در خارج از فروشگاه.

ماسک صورت مورد نیاز در خارج از منزل.

آیووا

هیچ stay-در-خانه سفارش.

از مارس 1, رستوران ها می توانید برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت بیش از شش نفر در یک جدول.

مراکز تناسب اندام مراکز و کتابخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز در 50 درصد ظرفیت است.

اسب و سگ آهنگ های مسابقه می توانید بازگشایی بدون تماشاگر.

همه کسب و کارهای دیگر باقی می ماند بسته طریق ممکن است 15.

کنتاکی

هیچ stay-در-خانه سفارش اما کسی از بیرون رفتن در را مجبور به پوشیدن ماسک از آوریل 11.

دندانپزشکان کایروپراتیک ، optometrists مجاز به شروع به مصرف غیر ضروری بیماران از مارس 27. قبل از آن این خدمات تنها مجاز به گرفتن فوری قرار ملاقات.

سرپایی/جراحي سرپايي و روش های تهاجمی می توانید شروع ممکن است 7. انتخابی و غیر فوری روش می توانید رزومه کاری در 50 درصد از ظرفیت May 13.

تولید و ساخت و ساز و نمایندگی خودرو و خدمات حرفه ای می توانید شروع به مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است.

خرده فروشی و خانه عبادت می توانید شروع ممکن است 20. آرایشگر مغازه ها و سالن می تواند بازگشایی از مه 25.

رستوران ها و کافه ها می تواند احتمال بازگشایی برای ناهار خوری در ماه ژوئن.

لوئیزیانا

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها اما از مارس 1, آنها اجازه خواهد داشت به مشتریان اجازه غذا خوردن در هوای آزاد, مناطق تا زمانی که وجود دارد هیچ جدول خدمات.

مراکز همچنین می توانید شروع به عامل منظقه خرده فروشی از آوریل 1.

اقامت در خانه سفارش تمدید شده است تا زمانی که ممکن است 15.

وجود دارد 10 نفر محدود کرده است.

مین

کسب و کار از جمله رانندگی در تئاتر آرایشگر مغازه ها و سالن مو سگ groomers و نمایندگی خودرو می تواند بازگشایی از آوریل 1.

برخی از تفریحات مانند گلف اسکله و دولتی زمین های عمومی مسیرهای پیاده روی نیز مجاز به بازگشایی شده است.

محدودیت های فعلی از جمله بدون تجمع بیش از 10 نفر و 14 روز قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان هنوز هم اعمال می شود.

اگر کارکنان قادر به کار از خانه آنها باید همچنان به انجام این کار.

رستوران ها و کافه ها هنوز محدود به take-out تنها.

میشیگان

اقامت در خانه سفارش تمدید تا زمانی که ممکن است 15. مجامع عمومی ممنوع – مذهبی با معافیت.

باغ, فروشگاه کودکان, چمن-مراقبت آفات-کنترل و محوطه سازی عملیات اجازه داده شد به سر کسب و کار از آوریل 24.

صنعت ساخت و ساز می تواند بازگشت به کار در مارس 7.

غیر ضروری کسب و کار هنوز هم محدود به حداقل عملیات و یا از راه دور کار می کنند. خرده فروشان که فروش تجهیزات لازم می تواند بازگشایی برای منظقه وانت و تحویل.

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

مینه سوتا

در مینه سوتا تنها کسب و کار که آیا ارتباط برقرار کردن با مردم می تواند بازگشایی از مارس 27.

این شامل کسانی که در تولید و تنظیمات. فروشگاه های خرده فروشی باید بسته باقی می ماند.

دولت stay-در-خانه سفارش هنوز هم اجرا می شود از طریق به حداقل ممکن 3.

سرگرمی و عملکرد سالن های بسته باقی می ماند و کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

می سی سی پی

در می سی سی پی, فروشگاه های خرده فروشی از جمله کسانی که در نوار مراکز و مراکز خرید در حال حاضر مجاز به بازگشایی در آوریل 27 اگر آنها را کاهش می دهد مشتریان خود را به ظرفیت 50 درصد در هر زمان داده شده.

کسب و کار است که نمی تواند اجتناب از فرد به فرد تماس از جمله سالنهای سینما و سالن ها بسته باقی می ماند.

انتخابی پزشکی و دندانپزشکی در حال حاضر مجاز است.

دولت را به ماندن در خانه سفارش تمدید شده است تا حداقل ممکن است 11.

میسوری

از مارس 4, همه کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی و رویدادهای اجتماعی می توانند رزومه تا زمانی که ساکنان و صاحبان کسب و کار ادامه اجتماعی فاصله و محدودیت ظرفیت است.

دولت های محلی می تواند اعمال محدودیت های سختگیرانه تر اگر خود را باور مقامات لازم است.

شهر کانزاس stay-at-home منظور برنامه ریزی شده است تا از طریق ادامه آوریل 15.

مونتانا

کلیساها از سر گرفته خدمات در 27 آوریل.

شروع مارس 4, رستوران ها و کافه ها می توانید شروع به ارائه برخی از ناهار خوردن در خدمات.

مدارس باید این گزینه برای بازگشت به در کلاس درس ممکن است 7.

بازدید کنندگان از خارج از کشور هنوز هم باید خود قرنطینه برای 14 روز.

نبراسکا

هیچ stay-در-خانه سفارش.

از مارس 4, مردم, می توانید ناهار خوردن در رستوران, اما آنها باقی می ماند و باید شش فوت از هم جدا و هر کس باید پوشیدن ماسک.

میله ها هنوز محدود به take-out تنها.

سالن مو و تاتو سرو و نوار باشگاه های بسته از طریق مه 31.

وجود دارد 10 نفر محدود کرده است.

داکوتای شمالی

هیچ stay-در-خانه سفارش.

کافه ها و رستوران های تفریحی, سلامت, باشگاه های ورزشی و امکانات سالن و تو استودیو می تواند بازگشایی از مارس 1 اجتماعی فاصله گرفته است.

سینما باید محدودیت پذیرش به 20 درصد ظرفیت است.

اوهایو

غیر ضروری عمل جراحی است که نیازی به یک شب بستری در بیمارستان شروع خواهد شد آوریل 1.

تولید و توزیع و ساخت و ساز بخش خواهد بازگشایی مارس 4, زیر توسط مصرف کننده خرده فروشی و خدمات در مارس 12.

شرکت ها نیاز به نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک صورت و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اوکلاهما

برخی از کسب و کار است که بسته بودند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus اجازه داده شد به بازگشایی از مارس 24 و دیگران می تواند بازگشایی ظرف مدت 10 روز.

آرایشگاه مو و ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی از مارس 24. حرکت است مشروط بر کسب و کار تمرین های اجتماعی فاصله و کارکنان و مشتریان باید ماسک می پوشند اگر آنها در عرض شش متر از یکدیگر است.

رستوران و سینما و سالن های ورزشی و اماکن عبادت می توانید بازگشایی آوریل 1. مهد کودک به اماکن عبادت بسته باقی خواهد ماند.

کارولینای جنوبی

فروشگاه کالاهای ورزشی فروشگاه ها و بازارهای کک در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی در بخش هایی از دولت از مارس 20.

دیگر فروشگاه فروش مبلمان و کتاب و موسیقی و گل, لباس, لباس و لوازم جانبی نیز بازگشایی شده است. کسب و کار مجاز به باز کردن در 20 درصد ظرفیت یا پنج نفر در هر 1000 فوت مربع.

سواحل نیز مجاز به بازگشایی مارس 21.

داکوتای جنوبی

هیچ stay-در-خانه سفارش

غیر ضروری تجمعات از 10 یا بیشتر ممنوع

تنسی

کسب و کار در بسیاری از استان ها می تواند بازگشایی در اوایل مارس 27.

فروشگاه های خرده فروشی است که می تواند بازگشایی از مارس 29 و رستوران ها را به کار گیرند با 50 درصد مشتری ظرفیت. بسیاری از تنسی 56 پارک باز خواهد شد در روز جمعه.

کسب و کار می تواند انتظار می رود متوسط چک اجرا ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.

شهرهای بزرگ از جمله نشویل تنسی ناکسویل و می توانید تصمیم بگیرید خود به خود وقتی به بازگشایی شده است.

تگزاس

فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز می تواند بازگشایی در 25 درصد کاهش ظرفیت از آوریل 1.

پارک دولت بازگشایی شد و در مارس 20, اما مردم باید پوشیدن پوشش صورت و ماسک و پایبند به اجتماعی فاصله. مردم همچنین می توانید دیدار در گروههای پنج یا بیشتر.

بیمارستان می تواند از سر گرفت عمل جراحی در تاریخ 22 آوریل بود که به تعویق افتاد coronavirus.

مدارس و دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال.

یوتا

هیچ stay-در-خانه سفارش.

رستوران می تواند اجازه می دهد مشتریان ناهار بخورم دوباره با احتیاط از آوریل 1.

ورزشگاه و خدمات شخصی از جمله سالن مو می تواند بازگشایی آوریل 1.

ورمونت

اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15.

ساخت و ساز خانه اولین وبزرگترین املاک مدیریت و کارمندان شهرداری می تواند از بازگشایی مارس 27 با حداکثر پنج کارگر است.

بازارهای کشاورزان می توانند از آوریل 1.

هوای فضای خرده فروشی می تواند اجازه می دهد در فرد خرید با حداکثر 10 نفر است.

غرب ویرجینیا

اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه از مارس 30.

کسب و کارهای کوچک با کمتر از 10 نفر از کارکنان می تواند بازگشایی در هفته آینده از جمله مو و ناخن slaons barber, مغازه ها و نظافت حیوان خانگی.

وجود نامحدود اقامت در خانه سفارش دهید.

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

ویسکانسین

اقامت در خانه سفارش شده است تمدید مارس 26.

غیر ضروری کسب و کار و کتابخانه های عمومی می توانید منظقه وانت و تحویل.

Groomers موتور, تعمیرگاه مجاز به انجام منظقه قطره آف.

گلف باز هستند.

برخی از پارک های ایالتی را بازگشایی از آوریل 1.

نه بازگشایی

کالیفرنیا

وجود نامحدود اقامت در خانه نظم و تجمع در یک اتاق یا محل ممنوع است.

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور در حالی که رستوران ها و کافه ها محدود به take-out تنها.

ضروری عمل جراحی در حال حاضر مجاز در کالیفرنیا است.

شش شهرستان در منطقه خلیج از جمله سان فرانسیسکو را تمدید آن پناهگاه در محل سفارش تا اواسط ماه مه اما اجازه خواهد داد که ساخت و ساز به راه اندازی مجدد.

کنتیکت

اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 20.

پنج فرد محدودیتی در گردهمایی های اجتماعی, 50-فرد محدود برای خدمات مذهبی.

غیر ضروری کسب و کار باید به حالت تعلیق در شخص عملیات و کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

خارج از کشور بازدید کنندگان به شدت خواست به خود شده است.

دلاور

اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15.

10 نفر محدود کرده است.

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا از راه دور کار می کنند.

بازدید کنندگان از خارج از دولت که نیست فقط از طریق عبور باید خود قرنطینه برای 14 روز.

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

هاوایی

اقامت در خانه سفارش تمدید شده است تا مه 31.

10 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

بازدید کنندگان از خارج از دولت باید خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

کانزاس

اقامت در خانه سفارش تا آوریل 3

10 فرد محدودیتی در تجمعات – معافیت مجالس ترحیم و مذهبی خدمات اجتماعی فاصله

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

ساکنان که سفر به کالیفرنیا فلوریدا نیویورک یا واشنگتن پس از 14 مارس و یا بازدید ایلینوی یا نیوجرسی پس از مارس 22, باید خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

مریلند

نامحدود اقامت در خانه سفارش

10 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

بازدید کنندگان از خارج از دولت باید خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

ماساچوست

غیر ضروری کسب و کار بسته طریق ممکن 4

10 فرد محدودیتی در تجمعات

بازدید کنندگان از خارج از کشور توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

نیوهمپشایر

اقامت در خانه سفارش از طریق مه 4

نه فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

نیوجرسی

نامحدود اقامت در خانه سفارش

10 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی باید آجر و ملات محل. تفریحی و سرگرمی, کسب و کار نیز بسته

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

مکزیک جدید

اقامت در خانه سفارش از طریق 30 آوریل

پنج فرد محدودیتی در گردهمایی در یک اتاق

غیر ضروری کسب و کار باید به حالت تعلیق در شخص عملیات

ورود مسافران هوایی باید خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

نیویورک

اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15.

غیرضروری تجمعات ممنوع است.

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا از راه دور کار می کنند.

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

ماسک پوشیده شده است باید در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

اعمال جراحی الکتیو می توانید شروع در بخش هایی از دولت است.

کارولینای شمالی

اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 8

10 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

اورگان

نامحدود اقامت در خانه سفارش

25 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

پنسیلوانیا

اقامت در خانه سفارش از طریق 30 آوریل

تجمعات ممنوع

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

رود آیلند

اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 8

پنج فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

بازدید کنندگان از خارج از دولت باید خود قرنطینه برای 14 روز

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

ویرجینیا

اقامت در خانه سفارش از طریق ژوئن 10

تفریح و سرگرمی, کسب و کار بسته طریق ممکن است 8

10 فرد محدودیتی در تجمعات

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

واشنگتن

اقامت در خانه سفارش از طریق مه 4

همه گردهمایی های اجتماعی و معنوی و مقاصد تفریحی ممنوع است

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

کافه ها و رستوران ها محدود به-تنها

هنوز مشخص نشده

آریزونا

بیمارستان ها که کافی PPE ظرفیت و توانایی برای تست بهداشت و درمان کارگران می تواند باز برای اعمال جراحی الکتیو در مارس 1.

دولت stay-در-خانه سفارش در حال حاضر اجرا می شود تا مارس 30.

10 فرد محدودیتی در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور

رستوران ها و کافه ها محدود به-تنها

ایندیانا

اقامت در خانه سفارش اجرا می شود از طریق آوریل 1.

وجود دارد 10 نفر محدود کرده است.

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور و کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

بیمارستان دامپزشکان دندانپزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات از مارس 27 اگر آنها تا به حال مناسب PPE.

نوادا

اقامت در خانه سفارش از طریق آوریل 30.

10 فرد محدودیتی در تجمعات

تفریحی سرگرمی و شخصی-کسب و کار مراقبت های بسته از جمله قمار

کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im