آریزونا قرقره به عنوان سه تن از بزرگترین آتش سوزی های تاریخ خود را تاخت و تاز دولتبرای ساکنان توسان در جنوب آریزونا سانتا کاتالینا کوه در کورونادو جنگل ملی شناخته شده به عنوان یک مرکز برای پیاده روی و تفریح و سرگرمی.

اما در 5 ژوئن رعد و برق مشتعل از آتش سوزی است که رشد کرده است به غرق بیش از 118,000 هکتار است. آتش سوزی هنوز تنها 58 درصد موجود است. به نام Bighorn آتش آن است که هشتم-بزرگترین در تاریخ ایالتی و آن را تبدیل کرده Catalinas به یک hub برای مطالعه اثرات تغییر آب و هوا. ناسا ماهواره ای عکس ها نشان می دهد بزرگ اسکار علامت سمت چپ ،

“در شب شما می توانید ببینید در واقع طرح آتش در کوهستان” گفت: Courtney Slanaker مدیر اجرایی برای صلیب سرخ آمریکا در جنوب آریزونا “و پس از آن در طول روز شما شاهد این هستیم که سنگین دود آن را به عنوان حرکت از طریق مختلف منابع سوخت در کوه.”

و در عین حال نوعی گوسفند کوهی امریکایی است که فقط یکی از سه آتش سوزی که نشستن در بالا 10 بزرگترین آتش سوزی در آریزونا تاریخ است.

بوش آتش سوزی در Tonto ملی جنگل حدود 30 کیلومتر از شهر فینیکس در حال حاضر را پوشش می دهد 193,000 هکتار و 98% موجود است. آن است که پنجم-بزرگترین دولت در تاریخ است. در ضمن Mangum آتش سوزاندن در Kaibab جنگل ملی در حال حاضر را پوشش می دهد بیش از 71,000 هکتار و 67 درصد موجود است. سه نفر از آتش سوزی های بزرگتر از Washington DC, سان فرانسیسکو, Baltimore, شیکاگو میامی, مینیاپولیس و منهتن ترکیب شده است. با وجود آتش سوزی عظیم اندازه تنها یکی از خانه های جدی رنج می برد آسیب ساختاری.

برای Bighorn آتش, Mike DeVries, این حادثه فرماندهی تیم اطلاعات عمومی افسر گفت که خیلی زود برای استراحت.

“گاهی اوقات شما فقط یک تغییر در شرایط به دور از داشتن دور دیگری از آتش سوزی,” او گفت:. “همه ممکن است نگاه خوبی با آتش و سپس یک روز دیگر می رسد و این تغییرات است.”
Firefighters look on as the Big Horn fire burns the Santa Catalina Mountains near Tucson.

کهربا Soja یک دانشمند ناسا است که به مطالعه ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و آتش سوزی به تازگی با اشاره به آتش به عنوان یک “آتش شدید” با توجه به ارتفاع در آن آتش سوخته و آب و هوا است که سوخت آن است.

در ماه ژوئن آریزونا دیدم به طور منظم و روزانه درجه حرارت 105-110F. و باران کاهش یافته است تا کنون در این تابستان با وجود 15 ژوئن به مناسبت شروع دولت رسمی فصل باران های موسمی.

“این است که گرمای شدید و خشکسالی” Soja گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط ناسا.

فراتر از سه عامل اصلی آتش سوزی هشت نفر دیگر در آریزونا هستند یا هنوز در حال سوختن بودند و یا به تازگی موجود است. یکی از آنها رودخانه آبی, آتش, است, بیش از 30000 هکتار و 85% شامل سوزش در سن کارلوس Apache Indian Reservation. یکی دیگر از چوب چشمه 2 آتش در حال حاضر را پوشش می دهد تقریبا از 9000 هکتار از ملت ناواهو است و تنها 5 درصد موجود است. هر دو از این آتش سوزی مانند Bighorn آتش مشتعل از طریق حملات رعد و برق با توجه به ملی Wildfire هماهنگی گروه.

آتش سوزی به عنوان قبیله ای سازمان ملل و آریزونا صورت یک چشم انداز مثبت در Covid-19 موارد است. ملت ناواهو دارای بالاترین سرانه ميزان عفونت در ایالات متحده آمریکا آریزونا در حالی که در حال حاضر چهره عفونت نرخ بیش از 28 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار.

مطالعات علمی اخیر بررسی انگلیس و ایتالیا در ارتباط اند Covid-19 مير به کیفیت بد هوا که به همراه داشت با آتش سوزی دود. ویدئو های ماهواره ای منتشر شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی (Noaa) نشان می دهد که در اوج Bighorn آتش و دود قابل رویت بود از 23,000 مایل دور. و داده ها را از یک مشترک ناسا/Noaa ماهواره ای با اشاره به دود دیده می شود از بوش آتش کشش 63 کیلومتر از مرکز آن است.

ملت ناواهو صادر دود مشورتی هشدار در 1 جولای, اصرار تمام ساکنان به “اقدامات احتیاطی برای محافظت از سلامت خود را از این آتش سوزی دود” که از چوب چشمه 2 آتش.

قبیله اظهار داشت: قرار گرفتن در معرض آتش سوزی دود می تواند منجر به “افزایش[d] خطر Covid-19 و سایر عفونت های تنفسی” یا بدتر شدن علائم در بیماران آلوده.
A wildfire air attack crew battles the Bighorn fire along the western side of the Santa Catalina Mountains on 12 June.

این واقعیت را مجبور پاسخ اضطراری برای تنظیم درآمده است. DeVries از Bighorn آتش حادثه فرماندهی تیم گفت: آتش نشانان به دنبال مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری پروتکل برای wildfire امداد کارگران است.

Slanaker از صلیب سرخ آمریکا گفت: این سازمان تا به حال به تصویب رسید و اجتماعی فاصله پروتکل به عنوان بخشی از آن طرح امداد همکاری با گردشگری تقویت کننده گروه بازدید توسان به امن تخفیف در اتاق های هتل برای کسانی که نیاز اگر مجبور به تخلیه.

“این بی سابقه است فصل برای ما. و در حالی که ما هنوز در پاسخ به آتش سوزی های مختلف آنها در حال رفتن به یک استراحت برای Covid” گفت: Slanaker. “بنابراین ما تا به حال برای مقابله با این پیچیدگی و ایجاد تنظیمات.”

تنظیم آن شامل کاهش کارکنان اجباری ماسک و اجتماعی فاصله پروتکل در تخلیه مصرف مراکز و همچنین ارائه prescreening و تست برای Covid-19 برای مشتریان و کارکنان. فاصله گرفتن طول می کشد تلفات برای کسانی که تحت تاثیر آتش سوزی Slanaker گفت.

“بسیاری از مردمی که داوطلب با ما فوق العاده مهربان و همدلی مردم و نه قادر به رفتن تا [برای بازماندگان] و به آغوش و بگو: هی ما میخوایم شما از طریق این ما در اینجا هستیم تا به شما پشتیبانی’ است که واقعا به چالش کشیدن” او گفت:.

“شما لازم نیست که تماس های شخصی هر بیشتر و بنابراین شما باید برای پیدا کردن راه های دیگر برای تامین آسایش و مراقبت در حالی که هنوز اجرای آن اجتماعی فاصله گرفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im