فرماندار آریزونا دستور داده است تا میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب را تعطیل و در یک حرکت نمایشی است که تکرار مشابه تلاش متحده در سراسر کشور به عقب برنامه ای برای بازگشایی.

منظور از حزب جمهوری خواه فرماندار mlb آمد و در روز دوشنبه و رفت به اثر بلافاصله و برای حداقل 30 روز. Ducey نیز همچنین دستور داد مدارس عمومی به تاخیر در شروع کلاس حداقل تا 17 اوت.

“انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده بدتر خواهد بود,” او گفت:.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد سهشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون و هفتمین بار در 10 روز گذشته که روزانه موارد پیشی 3,000 خوانده شده را علامت. پس از همه گیر آغاز شد 74,500 موارد و 1,588 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در آریزونا.

اکثر آریزونا کافه ها و کاباره ها باز پس از Ducey اقامت-در-خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات اجازه داده شد به پایان می رسد در اواسط ماه مه.

دولت نه تنها در خود برگشت. مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس. اورگان و کانزاس در همین حال روز دوشنبه اعلام کرد که هر کس می تواند نیاز به پوشیدن ماسک ،

در کالیفرنیا بیش از آخر هفته فرماندار گاوین Newsom دستور کافه ها و کاباره ها در نه استان ها به, از جمله لس آنجلس است که نزدیک به 100,000 موارد بیشتر از هر منطقه از دولت است.

دولت در این میان تلاش برای “ضامن بازگشت” برنامه ای برای بازگشایی به عنوان مورد اعداد و بستری شدن در بیمارستان شعله ور در بخش دولت است. پرچم قرمز مطرح شده در تعدادی از معیارهای از جمله “نگران کننده روندها” در مثبت شدن نرخ بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش.

به خصوص ضربه کالیفرنیای جنوبی شهرستان امپریال که در آن شیوع مالیات منطقه سیستم بیمارستان. در هفته های اخیر مقامات بهداشت تا به حال به حرکت در حدود 500 نفر به مناطق همجوار مزاحمت برای بیمارستان خود سیستم بیش از حد.

Newsom خواسته است Imperial county برای چاپ مجدد یک مادر اقامت در خانه سفارش شده است که قبلا برداشته و روز دوشنبه وارد تهدید سنگین تر دست اگر شهرستان تصمیم به گرفتن مشاوره.

در ضمن, در تگزاس یک گروه از صاحبان نوار شکایت کرد و روز دوشنبه به تلاش برای سرنگونی جمهوری خواه فرماندار گرگ ابوت سفارش بسته شدن کسب و کار خود را. آنها ادعا ابوت ندارد اقتدار و آنها شکایت کرده است که کسب و کارهای دیگر مانند ناخن سالن و تو استودیو باز باقی می ماند.

Ducey مواجه شده است و انتقاد برای چه همکار قانونگذاران را به عنوان یک شکست به واکنش نشان می دهند به شدت از بحران است. یک نامه فرستاده شده توسط دموکرات کنگره روبن Gallego در اواسط ماه ژوئن متنبه فرماندار برای عدم برجسته کردن “جدیت در حال رشد اضطراری برای بهداشت عمومی در کشور ما با آن مواجه است”.

در حالی که Ducey خواسته است Arizonans برای حفظ فاصله خود از یکدیگر در او حاضر به صدور یک ایالت سفارش به پوشیدن ماسک و تا همین اواخر در برابر تماس با برخی از شهرستانها به آنها اجازه می دهد به نیاز به ماسک.

این حرکت نیز می آید کمتر از یک هفته پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آریزونا و مکزیک مرز و لیبیایی در شهر فینیکس که در آن چند نفر به تن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *