آرژانتین اعلام کرد اولین coronavirus مرگ در آمریکای لاتین

1 / 2

پرو شیوع ویروس

با پوشیدن ماسک, مسافر, Gladys رویز تورس پیاده روی با دخترش ناتالی الیوا به سالن عزیمت در فرودگاه بین المللی در لیما پرو دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. پرو جمهور مارتین Vizcarra اعلام کرد که اولین مورد از جدید کروناویروس در کشور است. (AP Photo/رودریگو Abd)

بوئنوس آیرس آرژانتین (AP) — 64 سال درگذشت در آرژانتین به عنوان یک نتیجه از جدید کروناویروس اولین مرگ در آمریکای لاتین مقامات بهداشتی روز شنبه اعلام کرد.

وزارت بهداشت گفت: بیمار زندگی در بوئنوس آیرس و تاييد شده بود با COVID-19 بعد از پایین آمدن با یک سرفه و تب و گلو درد پس از سفر اخیر به اروپا است.

بیمار که دچار نارسایی کلیه تا به حال سابقه دیابت و فشار خون و برونشیت قبل از آلوده شدن با این ویروس در بیانیه ای گفت:. او تا به حال شده است در بخش مراقبت های پس از بستری به بیمارستان های عمومی چهارشنبه.

مقامات گفته شد یکی از هشت تایید COVID-19 موارد قبلا گزارش شده برای آرژانتین اما او مورد تائید شد آزمون روز شنبه. تحقیقات در جریان است به تعیین که بیمار شده بود در تماس با مقامات گفت.

در جای دیگر در منطقه مقامات پرو اعلام کرد پنج مورد جدید از COVID-19 عفونت شنبه, بالا بردن کشور در مجموع به شش. پاراگوئه گزارش اولین مورد و شیلی گفت: در حال حاضر آن را تا به حال هفت تایید موارد بالا از پنج.

کاستاریکا در وزارت بهداشت تایید چهار مورد جدید از coronavirus در علاوه بر این به یک مورد مربوط به یک زن آمریکایی جمعه اعلام کرد. شوهر او در میان موارد جدید.

مکزیک و برزیل و اکوادور و کلمبیا نیز گزارش کرده اند تایید موارد جدید کروناویروس.

با توجه به آخرین داده های رسمی وجود دارد بیش از 101,000 آلوده در سراسر جهان و بیش از 3,400 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>