منطقه 51 عکس ها نشان می دهد مرموز آشیانه ناپدید شده


بیگانه آدم ربایی?! غول مرموز آشیانه خال خال در منطقه 51 سه ماه پیش ناپدید شده است, جدید هوایی تصاویر فاش

  • خلبان گابریل Zeifman پرواز خود را Cessna 150 در بیش از نوادا تست و محدوده آموزش برای سومین بار در سه ماه. او موفق به دریافت مجوز برای عبور بیش از به خاطر حریم هوایی شد ‘سرد’ با هیچ پرواز
  • او در زمان عکس نشان دادن منطقه 51 و مرموز Tonopah آزمون محدوده فرودگاه در جزئیات خیره کننده
  • در منطقه 51 مرموز عظیم آشیانه که تحت ساخت و ساز در ماه آوریل در حال حاضر رفته

تبلیغات

یک خلبان دوباره عکس به اشتراک گذاشته شده از منطقه 51 و دیگر top secret تاسیسات در نوادا تست و آموزش در محدوده پس از دریافت اجازه پرواز را از طریق بسیار محدود — حریم هوایی و آشیانه جدید خال خال در طول مارس پرواز در حال حاضر به نظر می رسد رفته است.

گابریل Zeifman گرفت تصاویر در اوایل این ماه در حالی که پرواز در Cessna 150 راست در امتداد مرز ‘جعبه’ یک اصطلاح برای هیچ منطقه اطراف منطقه 51 در عرض بزرگتر محدود حریم هوایی Nellis Air Force محدوده در نوادا است.

Zeifman دریافت مجوز از کنترل ترافیک هوایی برای عبور از Nellis محدوده حریم هوایی چرا که آن را ‘سرد’ به معنی هیچ نظامی پرواز وقوع بودند.

این سومین بار از ماه آوریل که Zeifman یک آموزش کنترل ترافیک هوایی است تصاویر منتشر شده از داماد دریاچه بسیار طبقه بندی شده نیروی هوایی تسهیلات بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان منطقه 51.

A massive new hangar (center) is seen under construction at Area 51. The purpose of the new building is unclear
اسلاید من

یک آشیانه بزرگ است که دیده می شد تحت ساخت و ساز در ماه آوریل (سمت چپ و سمت چپ قاب) به نظر می رسد رفته جولای (راست)

In this picture from April, a large new hangar appeared to be under construction, with tarps or canvas covering part of the roof. Many speculated about its intended purpose, but the structure was gone by early July

در این تصویر از مارس زیادی آشیانه جدید به نظر می رسد تحت ساخت و ساز, با برزنت یا بوم پوشش بخشی از سقف. بسیاری از گمانه زنی در مورد آن هدف در نظر گرفته شده اما ساختار رفته بود در اوایل ماه جولای

Area 51 is seen from the north in new photos of the facility taken by pilot Gabriel Zeifman in late May

منطقه 51 است که دیده می شود از شمال در عکس های جدید از تسهیلات گرفته شده توسط خلبان گابریل Zeifman در اواخر ماه مه

Few outsiders have ever gotten a glimpse of Area 51 with their own eyes, but Zeifman is the rare exception

چند خارجی که تا کنون بدست یک نگاه اجمالی از منطقه 51 با چشم خود اما Zeifman است نادر استثنا

Another view of Area 51 from the east is seen from Zeifman's flyby past the facility in early July

نمایی دیگر از منطقه 51 از شرق دیده می شود از Zeifman را پرواز گذشته تسهیلات در اوایل ماه جولای

ویدئو منتشر شده توسط Zeifman نشان می دهد Nellis ATC هشدار او را برای ورود به جعبه اما اجازه می دهد او را به پرواز به طور مستقیم در کنار واقعا محدود مرزی.

حتی از خارج از منطقه 51 حریم هوایی Zeifman بود قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از مرموز نیروی هوایی تسهیلات این است که تمرکز از شایعات تایید نشده در مورد آزمایش بر روی فرازمینی فن آوری است.

Zeifman جدید, تصاویر, شات در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئیه نشان می دهد که عظیم آشیانه جدید که در حال ساخت بود در ماه آوریل در حال حاضر به نظر می رسد به اند گرفته شده.

این امکان وجود دارد که ساختار تنها به طور موقت قاب پوشش داده شده با بوم در نظر گرفته شده برای کوتاه مدت استفاده کنید.

عکس های جدید همچنین نشان می دهد آنچه به نظر می رسد در حال انجام کار ساخت و ساز در حال حرکت زمین در گوشه جنوب غربی مرکز.

The new photos also show what appears to be ongoing construction work (far left) moving earth at the southwest corner of the facility

عکس های جدید همچنین نشان می دهد آنچه به نظر می رسد در حال انجام کار ساخت و ساز (سمت چپ) حرکت زمین در گوشه جنوب غربی مرکز

Zeifman received permission from air traffic controllers to pass through Nellis Range airspace because it was 'cold', meaning no military flights were taking place. Pictured: Area 51 is seen in early July

Zeifman دریافت مجوز از کنترل ترافیک هوایی برای عبور از Nellis محدوده حریم هوایی چرا که آن را ‘سرد’ به معنی هیچ نظامی پرواز وقوع بودند. تصویر: منطقه 51 است که دیده می شود در اوایل ماه جولای

Even from outside of Area 51 airspace, Zeifman was able to catch a glimpse of the secretive Air Force facility

حتی از خارج از منطقه 51 حریم هوایی Zeifman بود قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از مرموز نیروی هوایی مرکز

Another massive hangar sits isolated on the far southern edge of Area 51 in April. It has been there for several years

یکی دیگر از عظیم آشیانه نشسته جدا شده در دور لبه جنوبی از منطقه 51 در ماه آوریل است. شده است وجود دارد برای چندین سال

‘احتمالا هیجان انگیز ترین قسمت این بود که اولین بار من تو را دیدم داماد, دریاچه, آن را فقط مانند یک نادر مکان برای دیدن,’ Zeifman گفت: DailyMail.com در ماه آوریل است. “این چیزی است که هر کس شنیده است اما چند رسیدن به نگاهی. بنابراین من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی از آن است.

“این قطعا جالب پرواز در منطقه تمام تاریخ وجود دارد و فعالیت های جاری آن را در محل (تست و تمرین چنین در پرچم قرمز با تمام شاخه نظامی آمریکا و ناتو),’ Zeifman گفت.

بنابراین آن را بسیار شسته و رفته به دریافت مجوز برای پرواز در آن وجود دارد. که گفت: شما نیز باید توان خود را بالا بازی زمانی که شما در حال پرواز نزدیک به قطعه از حریم هوایی شما مجاز به وارد کنید. شما می خواهید هرگز به ولگرد به جایی شما مجاز به طوری که آن را قطعا چیزی که باید بسیار مراقب باشید زمانی که شما در حال نزدیک ردیابی یک خط او را ادامه داد.

منطقه 51 است که فقط در یکی از حساس امکانات نظامی واقع در نوادا تست و آموزش در محدوده (NTTR) یک نظامی گسترده ای منطقه آموزش در نوادا موهاوی.

جزئیات همه چیز را که طول می کشد محل در منطقه 51 طبقه بندی شده به عنوان بالا سری و پنهان کاری شدید در اطراف این تاسیسات منجر به گسترده تئوری های توطئه که از آن استفاده می شود برای ذخیره اسیر یا بشقاب پرنده سقوط کرد.

آنچه که رسما اذعان کرد که منطقه 51 تاسیس توسط سازمان سیا در سال 1955 به عنوان یک مرکز آزمایش برای مخفی U-2 هواپیمای جاسوسی است و به احتمال زیاد استفاده شده است تا کنون پس برای تست بسیار طبقه بندی شده و تجربی هواپیما.

The locations of Area 51 as well as the Tonopah Test Range Airport are seen within the Nevada Test and Training Range

این مکان از منطقه 51 و همچنین Tonopah آزمون محدوده فرودگاه دیده می شود در نوادا تست و محدوده آموزش

Area 51 is seen in the distance next to partially flooded Groom Lake in a view from Zeifman's Cessna 150 in April

منطقه 51 است که دیده می شود در دور بعدی به بخشی از آب گرفتگی داماد دریاچه در یک نمایش از Zeifman را Cessna 150 در ماه آوریل

Details of everything that takes place at Area 51 (seen in April) are classified as top secret, and the intense secrecy around the facility has led to widespread conspiracy theories that it is used to store captured or crashed UFOs

جزئیات همه چیز را که طول می کشد محل در منطقه 51 (دیده می شود در ماه آوریل) به عنوان طبقه بندی شده محرمانه و پنهان کاری شدید در اطراف این تاسیسات منجر به گسترده تئوری های توطئه که از آن استفاده می شود برای ذخیره اسیر یا بشقاب پرنده سقوط کرد

Zeifman را عکس نشان می دهد یک آشیانه بزرگ ساخته شده در حدود پنج سال پیش با توجه به درایو به تنهایی نشسته و در انتهای جنوبی از تسهیلات. هدف آن هرگز افشا می شود.

در آوریل Zeifman نیز قادر به ضبط تصاویر خیره کننده از Tonopah آزمون محدوده فرودگاه که یک فرودگاه نظامی در NTTR.

Tonopah شد معروف ترین سایت آزمون استفاده می شود به منظور ارزیابی قابلیت مخفیانه به دست آمده شوروی میگ جنگنده در دوران جنگ سرد.

در اوج جنگ سرد, راز اسکادران از نیروی هوایی خلبانان حتی پرواز به شوروی سابق جت های جنگنده در مسخره بازی جنگ های هوایی در برابر آمریکا هواپیما به قطار آمریکایی در نیروی هوایی. که برنامه محرمانه در سال 2006.

Tonopah نیز اصلی پایگاه عملیاتی برای Lockheed F-117A Nighthawk برای بسیاری از سال پس از تست بر روی stealth fighter تکمیل شد در منطقه 51. امروز بازمانده ناوگان تولید F-117As باقی مانده ذخیره شده در Tonopah.

امروز 30 اسکادران شناسایی پرواز RQ-170 Sentinel خفا هواپیماهای بدون سرنشین در خارج از Tonopah.

Zeifman also captured images of the Tonopah Test Range Airport (above in April), a major military airfield within the NTTR

Zeifman همچنین تصاویر گرفته شده از Tonopah آزمون محدوده فرودگاه (در بالا در مه) عمده نظامی فرودگاه در NTTR

To the left of the runways at Toponah sit hangars that have housed F-117A Nighthawks and stealth drones

به سمت چپ باند فرودگاه در Toponah نشستن شدس که باید مستقر F-117A Nighthawks و خفا هواپیماهای بدون سرنشین

Toponah (above) was also once the home of a classified squadron of test pilots who flew captured Soviet MiG fighters

Toponah (در بالا) نیز هنگامی که خانه یک طبقه بندی اسکادران از خلبانان تست که پرواز اسیر شوروی میگ مبارزان

Today, the 30th Reconnaissance Squadron flies RQ-170 Sentinel stealth drones out of the Tonopah (above)

امروز 30 اسکادران شناسایی پرواز RQ-170 Sentinel خفا هواپیماهای بدون سرنشین در خارج از Tonopah (بالا)

Zeifman توضیح داد که او تا به حال شده است مراقب باشید به دریافت مجوز برای پروازهای خود را از طریق بسیار محدود حریم هوایی. عواقب غیر این صورت می توانست فاجعه بار باشد.

‘بسیاری از محدود حریم هوایی وجود دارد تعیین شده است به طور مداوم. بنابراین آنچه که بدان معنی است که به عنوان یک خلبان شما باید به فرض آن همیشه محدود’ او گفت: DailyMail.com.

‘در این بلوک از حریم هوایی شما نیاز به صحبت کردن با Nellis رویکرد و در رادار سرویس و دریافت خاص اجازه را وارد کنید. اگر شما در حال پرواز در یک مسیر است که از طریق حریم هوایی نیست به طور فعال در حال استفاده توسط ارتش ممکن است برای دریافت این مجوز برای برخی از بلوک از حریم هوایی ” او توضیح داد.

“من در بر داشت برخی از زمان ها که من فکر کردم آن ممکن است پاک کردن و انتخاب یک مقصد است که می تواند من را از طریق حریم هوایی و خوشبختانه تعداد کمی از بار من اجازه برای حمل و نقل هوایی’ او گفت.

به عنوان برای هر امنیت ملی مفاهیم به اشتراک گذاری تصاویر شایان ذکر است که روسیه می تواند و می کند پرواز به طور مستقیم بیش از Area 51 با پیچیده شناسایی هواپیماهای تحت پیمان آسمان های باز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de