آیا شما پرداخت اضافی برای تخم مرغ ؟ دعاوی متهم تولید از قیمت سنگ آهن در بازار

با آمریکایی ها پخت و پز خیلی بیشتر در تقاضا کرده است برای تخم مرغ — به تقلا سرخ, پخت یا کرک به هر تعداد وعده های غذایی. اما آن را به شما هزینه.

به سه برابر قیمت از یک دوجین منظم تخم مرغ در بسیاری از نقاط کشور به بیش از $3 — خواسته های مختلف دعاوی با هدف تخم مرغ تولید کنندگان و فروشندگان.

در میان انواع مختلفی از موارد از قیمت های متورم در سراسر ایالات متحده کسانی که با تمرکز بر فروتن تخم مرغ در میان گسترده ترین رغم آنچه که در نگاه اول به نظر می رسد نسبتا متوسط مجموع.

تگزاس دادستان کل و یک گروه از افراد خصوصی در کالیفرنیا به ثبت کت و شلوار به طور جداگانه در اواخر ماه آوریل در برابر بزرگترین تخم مرغ تولید کننده در ایالات متحده برای آنچه که آنها را بیش از حد ناعادلانه و غیر قانونی سود در طول بیماری همه گیر.

کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه نیز انداخت در دیگر تولید کنندگان لوله سوپر مارکت زنجیره ای مانند تمام مواد غذایی Costco و معامله گر جو و عمده تخم مرغ فروشان در مجموع 26 متهمان.

“را به عنوان در هر زمان بحران اقتصادی وجود دارد کسانی که به دنبال سود از بدبختی میلیون ها نفر” جزئیات شکایت در این کت و شلوار که ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • حدود 1 در 5 کودکان در ایالات متحده در حال گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن, تحقیقات جدید در بر داشت.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد دولت او قصد دارد به تعطیل coronavirus نیروی کار.
  • یک شرکت راه اندازی دو G. O. P. فعالان گفت: آنها می تواند عرضه پزشکی دنده. مشتریان هنوز در انتظار.

آن همه می رود به عنوان همه گیر جمع آوری نیرو و خریداران stampeded پایین سوپرمارکت راهرو, رقص برهنه کردن آنها از کالاهای ضروری از جمله کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و بله تخم مرغ است.

متوسط قیمت عمده فروشی به صورت درجه یک تخم مرغ بزرگ رسید از $1.01 دلار 3.07 در هر ده در ماه مارس با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده. متوسط قیمت در تگزاس افزایش یافت به $3.18 با قیمت یک ده بزرگ تخم مرغ قهوه ای صعود به عنوان بالا به عنوان $3.44 در طرح دعوی در دادگاه گفت.

این شکایت کن پکستون تگزاس دادستان کل را متهم کرد که این کشور بزرگترین تخم مرغ, تهیه کننده, Cal-مین مواد غذایی مستقر در جکسون, Miss., از باد تخم مرغ قیمت 300 درصد خواستار افزایش “گزاف بیش از حد و غیر قابل توجیه.”

کت و شلوار واصل در هریس شهرستان دادگاه منطقه ای نیز به نام وارتون شهرستان غذاهای Cal-مین تابعه در تگزاس است.

قانون کالیفرنیا مجموعه حداکثر 10 درصد افزایش قیمت کالا در طول یک وضعیت اضطراری است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام شده در مارس 4. تگزاس قانون فاقد یک پارامتر خاص اما روح شبیه است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اولین اعلام وضعیت اضطراری در مارس 13.

تخم مرغ منبع ارزان پروتئین است که باعث می شود آنها را به ویژه مهم است با میلیون ها نفر اضافه شده به بیکاری رول هر هفته و با گوشت و کمیاب شدن.

اگر افزایش به بیش از 3 دلار برای یک کارتن به نظر می رسد متوسط شاید کمی از ریاضی است.

به طور متوسط آمریکایی ها در مورد مصرف 293 تخم مرغ در هر سال با توجه به U. S. D. A. کالیفرنیا خوردن و حتی بیشتر به طور متوسط 300 در هر فرد است. با جمعیت 40 میلیون نفر است که با این نسخهها کار به حدود یک میلیارد تخم مرغ در هر ماه.

وکلا در کالیفرنیا که در زمینه یک کلاس اقدام با توجه به ادعا می کنند که جبران باید پوشش هر فرد در کشور خریداری شده که تخم مرغ در حالت اضطراری. تگزاس نیز به دنبال جبران. حتی اگر که با این نسخهها کار به 5 دلار به 20 دلار در هر مصرف کننده آن خواهد بود مبلغ قابل توجهی.

آن را هنوز مشخص نیست که آیا دادگاه را قبول موارد به خصوص در کالیفرنیا که در آن ممکن است تعدادی از مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار است غیر منتظره ای بزرگ است.

تگزاس طرح دعوی در دادگاه ادعا که Cal-مین که صاحب تمام آن تولید و توزیع روند رو بدون مسائل مربوط به عرضه و یا دیگر اختلالات به درایو تا هزینه های. آن است که یک “نیروگاه” هر دو در تگزاس و در سراسر کشور گفت: با توجه به تولید یک پنجم تخم مرغ در ایالات متحده تحت نام های تجاری مختلف از جمله Eggland بهترین زمین O’Lakes خانه رعیتی و 4-دانه.

این شرکت به شدت تکذیب اتهامات در پرونده های حقوقی. “Cal-مین است و نه بهره برداری این غم انگیز ملی همه گیر برای به دست آوردن” آن گفت: در بیانیه ای رقیب در میان مسائل دیگر که آن را خریداری تخم مرغ در بازار آزاد به دیدار سفارشات در طول دوره اوج تقاضا.

در کالیفرنیا مختلف متهمان یا کاهش یافته است به نظر یا رد این اتهامات است. “این مورد هیچ شایستگی” گفت: کنیا دوستان-دانیل روابط عمومی مدیر برای معامله گر جو در ایمیل. “حتی در حالی که ما هزینه های تخم مرغ در حال افزایش بود, ما تصمیم به افزایش ما قیمت خرده فروشی تخم مرغ در طول زمان اشاره شده است.”

Costco با صدور بیانیه ای انکار هر قیمت درآوردن و گفت: آن را به حال تسلیم شکایت با سازمان های دولتی بیش از قیمت شارژ با تخم مرغ تامین کنندگان.

مصرف کننده حفاظت از قانون که تحت آن کالیفرنیا کت و شلوار واصل شد قرار می دهد تعهد در این متهمان برای اثبات کردند که قیمت سنگ آهن در بازار گفت: دبورا Hensler متخصص در کلاس اقدام دعاوی در دانشگاه استنفورد و دانشکده حقوق.

“آنها تحت پیگرد همه” خانم Hensler گفت. “آنها نمی خواهید برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.”

کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه آورده شد توسط یک نسبتا کوچک آلاباما شرکت است که با استفاده از وب سایت خود را به درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان که فکر می کنم که آنها شده اند defrauded. شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تخم مرغ باقی مانده اند در تقاضای بالا از این بیماری همه گیر فوران اگر چه قیمت ها همیشه فرار را کاسته تا حدودی به عنوان مردم شروع به انباشت کمتر است. به طور کلی, U. S. D. A. تخمین می زند که میانگین قیمت عمده فروشی به صورت منظم تخم مرغ در سال 2020 خواهد بود 35 درصد بیشتر از در سال 2019 یا در مورد $1.27 هر ده.

در بهار و درخواست تجدید نظر از تخم مرغ معمولا غرق پس از عید پاک اسم حیوان دست اموز گره را, با توجه به U. S. D. A. اما این اتفاق رخ نداد در این سال است.

این بی روح نیازهای پخت و پز در خانه به احتمال زیاد نقش مهمی در تقاضا حتی فراتر از کسانی که در نظر گرفتن همه گیر فرصتی برای توسعه درونی خود آشپز.

لس آنجلس تایمز به عنوان مثال منتشر پخت و پز برای مبتدیان به نام “چگونه برای جوشاندن آب” است که شامل یک دستور غذا به صورت سرخ شده و تخم مرغ و البته با لبه های ترد. (Spoiler alert: سرخ کردن تخم مرغ در حال حاضر روغن داغ.)

در ضمن در توییتر کسی پیشنهاد شاید تخم مرغ دستور العمل برای لحظه ای. آن را اساسا تخم مرغ آب پز در متلاطم سس گوجه فرنگی.

نام ؟ “تخم مرغ در برزخ.”

Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>