شما واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر در حال حاضر ؟ اما آن را پیچیده

خالص ایمنی شروع به باز کردن.

در پایان ماه تلاش آمریکایی ها می تواند از دست دادن اضافی 600 $در هر هفته بوده و برای دریافت بیمه بیکاری. برخی از اخراج حمایت در حال حاضر انقضای.

و به عنوان مردم تقلا به پرداخت هزینه نیازهای اساسی گرسنگی در یمن ،

ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در معرض خطر هستند. با توجه به اداره آمار پالس بررسی اطلاعات منتشر شده در این هفته 10.8 درصد از بزرگسالان آمریکایی در حال تجربه برخی از سطح از ناامنی غذایی. لوئیزیانا نوادا و اوهایو بيشترين نرخ: 17 تا 18 درصد است. خطوط مواد غذایی شده اند از ویژگی های, روزنامه, صفحات اول و صفحات اصلی برای سال در حال حاضر.

و در عین حال یک برنامه وجود دارد که ممکن است قادر به کمک به میلیون ها نفر از تلاش آمریکایی ها. یکی بود که underused حتی قبل از coronavirus بحران: مواد غذایی و یا به عنوان آنها شناخته شده در بسیاری از مکان در حال حاضر این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه.

کارشناسان سیاست و خدمات اجتماعی مدیران امیدوارند که هر کس که درآمد رفته به صفر و یا نزدیک به آن را به حداقل بپرسید. “اگر شما هرگز دیده این مزایا قبل از آن ممکن است به دلیل راه که ضربه محکم و ناگهانی به طور خاص به تصویر کشیده شده است و یا تخطئه” گفت: Carlos M. Rodriguez, رئيس جمهور و مدیر اجرایی جامعه FoodBank نیوجرسی کمک می کند که مردم ثبت نام برای ضربه محکم و ناگهانی. “مردم نمی دانند که این برنامه است که در اینجا برای آنها در این زمان دقیق.”

ضربه محکم و ناگهانی است که نظارت وزارت کشاورزی که میسازد از قوانین است. متحده رسیدگی می کند و دولت و آنها باید برخی از راه گریز با مقررات فدرال. (و با این شرایط: Missouri هنوز هم با استفاده از مسن “مواد غذایی تمبر” تعبیر.)

به عنوان یک نتیجه, آن را ممکن است برای ارائه برخی از دستورالعمل های عمومی برای درک این که چگونه این برنامه کار می کند اما خود دولت است حرف آخر. قوانین متعدد و پیچیده اما استثنا وجود دارد و چشم پوشی است که ممکن است برای شما اعمال می شود — بنابراین نمی تواند بماند.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان علم در ماسک’ اثر مانت کند بنابراین ایالات متحده بحث در حکم.
  • نا امید شده توسط کاخ سفید انفعال برخی از فرمانداران جمهوریخواه آغاز به رفتن راه خود را.
  • سلامت کارگران در برزیل ممکن است آلوده به مردم بومی آنها در تلاش بودند برای کمک به.

در سال 2018 سال مالی 39.7 میلیون نفر واجد شرایط در ماه به طور متوسط. برای انجام این کار, آنها معمولا تا به حال به تصویب هر دو درآمد و آزمون و دارایی آزمون هر چند خانواده ها با افراد مسن و یا افراد معلول ممکن است کمتر قوانین سفت و سخت.

در بسیاری از مکان زندگی کسی که به تنهایی می تواند یک درآمد ناخالص ماهیانه بیش از $1,354 و درآمد خالص از $1,041. برای یک خانواده چهار ناخالص درآمد محدود است $2,790 در حالی که درآمد خالص محدود است $2,146. غذا و تغذیه خدمات از وزارت کشاورزی لیست این محدودیت ها و بسیاری دیگر از قوانین در وب سایت خود را از طریق یک ضربه محکم و ناگهانی سوالات متداول صفحه.

درآمد خالص ارقام حساب کسر که این برنامه اجازه می دهد تا. کسانی که کسر شامل کمک هزینه برای درآمد (برای تشویق کار) وابسته به مراقبت های خاص و هزینه های پزشکی و غیر منتظره ای بزرگ هزینه های مسکن. متقاضیان به طور کلی مجبور به ارائه اسناد و مدارک.

پول دریافت می کنید از بیکاری پرداخت ممکن است کاهش یا از بین بردن خود را ضربه محکم و ناگهانی واجد شرایط بودن. هنوز هم اگر بیکاری است که خود را تنها درآمد و دارایی های شما است, آن را به ارزش برای استفاده از ضربه محکم و ناگهانی برای دیدن اگر شما واجد شرایط.

کلاه بر دارایی است $2,250 یا $3,500 اگر یک خانواده است کسی که 60 یا بزرگتر و یا کسی که با یک ناتوانی است. خانه و اکثر طرح بازنشستگی توازن تعداد دفعات مشاهده نیست. وسایل نقلیه می تواند هر چند متحده باید راه گریز به مجموعه این قوانین است.

بله دو نفر از آنها.

اگر شما بین سنین 16 و 59 شما قرار است برای ثبت نام در دولتی مربوطه برنامه های آموزشی قبول ارائه می دهد مناسب اشتغال و ترک داوطلبانه را انتخاب کنید و یا برای کار کمتر از 30 ساعت در هفته است. اما استثنا وجود دارد از جمله برای افرادی که مراقبت از کودکان زیر 6 سال یا ناتوان بزرگسالان و کسانی که مشکل جسمی یا روانی محدودیت و یا شرکت به طور منظم در مواد مخدر یا الکل درمان برنامه.

وجود دارد یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین برای افراد بین سنین 18 و 49 که هر دو قادر سالم و بدون وابسته از جمله کار و یا شرکت در یک برنامه کار حداقل 80 ساعت در ماه است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنها در بخش کشاورزی ،

چشم پوشی گاهی اوقات اعمال قوانین کار و همچنین به همین دلیل است که مهم است به درخواست برای ضربه محکم و ناگهانی اگر شما مطمئن نیستید که چگونه کار خود را از وضعیت امر به جای فقط فرض کنید که شما فاقد شرایط لازم.

شما درخواست خود را از طریق دولت است. وزارت کشاورزی یک نقشه مبتنی بر دایرکتوری در وب سایت خود را و مرکز بودجه و اولویت های سیاست جمع آوری شده اضافی دولت توسط دولت اطلاعات است.

برای افراد با دسترسی به اینترنت ضربه محکم و ناگهانی شماره تلفن است 1-800-221-5689. وجود دارد و یا از طریق 211 تلفن خدمات در بسیاری از مناطق شما به احتمال زیاد می تواند پیدا کردن یک برنامه دولتی شماره تلفن.

اکثر ایالت ها برنامه های کاربردی آنلاین و ماشین حساب است که صفحه نمایش به صورت واجد شرایط بودن. نرم افزار فرایند معمولا شامل یک مصاحبه که اغلب اتفاق می افتد بر روی تلفن. این روند قرار است به بیش از 30 روز و آن را می تواند کمتر از یک هفته اگر شما درآمد یا دارایی ها به خصوص کم است.

برای به دست آوردن دسترسی به مزایای استفاده کنید الکترونیکی بهره مند انتقال کارت به کارت که با این نسخهها کار مانند یک کارت اعتباری در فروشگاه های مواد غذایی. شما نیاز به آماده به recertify واجد شرایط را از زمان به زمان است که می تواند یک مانع عمده برای مبارزه با افرادی که ممکن است در تلاش برای حرکت نامشخص بیکاری برنامه و یا رفت و آمد بدون یک وسیله نقلیه.

“بسیاری از مردم با رول کردن که در آن نقطه” گفت: پاملا گله یک استاد دانشگاه جورج تاون و کارشناس “اداری بار” را که در غیر این صورت افراد واجد شرایط از گرفتن دسترسی به بسیاری از برنامه های عمومی.

افرادی که کمتر بیشتر است اما محدودیت هایی وجود دارد و آنها به شما بستگی دارد اندازه خانواده.

ماهانه حداکثر سهمیه برای یک فرد خانواده است $194. برای یک خانواده چهار کلاه $646. هزینه زندگی تنظیمات ممکن است در کسانی که مقادیر در آلاسکا و هاوایی و گوام و جزایر ویرجین.

گاهی اوقات بله. یک 2018 دولت گزارش دفتر پاسخگویی یافت که 57 درصد از دانش آموزان کم درآمد که به نظر می رسید به طور بالقوه واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی (و تا به حال حداقل یکی دیگر عامل دیگر که پیشنهاد آنها از مواد غذایی نا امن) گزارش نشده ضربه محکم و ناگهانی دریافت مزایای. که در حدود 1.8 میلیون نفر است.

علاوه بر این محققان دریافتند که دولت ضربه محکم و ناگهانی کارکنان و برخی از مقامات فدرال بستری سردرگمی در مورد دانش آموز واجد شرایط بودن قوانین است.

ضربه محکم و ناگهانی قوانین به طور کلی نگه داشتن دانش آموزان و والدين آنها را حمایت (و یا کسانی که در برنامه غذایی) از مزایای. دیگران که کمی درآمد و یا دارایی باید مشورت کشاورزی وزارت استخوان هدایت و پرس و جو بیشتر با دولت خود را اگر آنها فکر می کنم آنها ممکن است واجد شرایط. امید مرکز دانشگاه, جامعه و عدالت در دانشگاه تمپل یک راهنمای برای کالج ها و دانشگاه ها که می خواهند برای کمک به دانش آموزان است.

آن بستگی دارد. اگر شما در حال دریافت مکمل امنیت مزایای درآمد شما قطعا باید درخواست برای ضربه محکم و ناگهانی. در بسیاری از موارد کسی از امنیت اجتماعی دفتر ممکن است قادر به کمک است.

برخی از مردم از دریافت مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی ممکن است واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی بیش از حد, اما از سال 2015 کمتر از نیمی از واجدین شرایط همسر آمریکایی ها دریافت مزایای. وزارت کشاورزی یک بخش جداگانه از وب سایت خود را تخمگذاری مختلف واجد شرایط بودن قوانین برای سالمندان و افراد معلول.

کری R. Welton, مدیر سیاست در امید, مرکز تحقیقات و گروه حمایت گفت: اولین توقف خود را هنوز هم باید آژانس دولتی است که تعیین واجد شرایط بودن. Caseworkers می تواند هر دو مفید و همدلانه: خانم Welton به یاد می آورد او را هم در کمک های عمومی که فرد در سمت دیگر میز شروع به گریه وقتی که او متوجه شد که خانم Welton نیاز به جلوگیری از حضور در دانشگاه تمام وقت اگر او امیدوار به حفظ منافع.

سازمان های دیگر ممکن است قادر به کمک. بخشی از خانم Welton کار شامل ترجمه فدرال و سیاست های دولت برای کمک به دانش آموزانی که ممکن است واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی و مزایای دیگر. کالج دفاتر کمک های مالی ممکن است قادر به کمک به دانش آموزان ،

کمک نیز ممکن است موجود در مواد غذایی محلی خود بانک (چند صد کالج ها و دانشگاه ها باید مواد غذایی بانک ها و همچنین). شما می توانید پیدا کردن یک بانک مواد غذایی در نزدیکی شما با استفاده از کد پستی ابزار در تغذیه امریکا سایت.

“ما به دنبال ابتکار عمل را به اشتراک مردم در خطوط اما کمک به کوتاه شدن آنها نیز گفت:” آقای رودریگز جامعه FoodBank نیوجرسی جمهور. “ضربه محکم و ناگهانی قرار می دهد دلار در دست مردم را به فروشگاه راه من و شما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net