‘هستند آنها چیست؟’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وسواس badgers, کتاب جدید ادعااز همه این موضوعات به اشغال ذهن قدرتمند ترین فرد در ایالات متحده نمی خواهد انتظار badgers را مکرر ظاهر.

اما تپل, مو omnivores ظاهرا نگران کننده به طور منظم موضوع گفتگو در کاخ سفید در اوایل ماه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری, با توجه به روزانه وحش خبرنگاران Lachlan Markay و thecourtpoet.

نویسندگان جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن را دغدغه خود را در کتاب جدید غرق شدن در باتلاق: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل و بورس مسموم واشنگتن است.

همراه با جزئیات “تیره اموات از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن dishing خنده دار و ترسناک خاک در charlatans, توطئه نظریه پردازان نظریه پردازان و اجرا از آسیاب هنرمندان باهم که آلوده به بالاترین رده های سیاسی آمریکا قدرت” آنها همچنین بحث تهمت شیفتگی badgers.

بیش از دو صفحه Markay و Suebsaeng توضیح که برنده خواهد بازجویی از رئیس سابق خود را از کارکنان Reince Priebus در مورد سیاه و سفید و خاکستری موجودات است.

سوالات بوجود می آیند در چنین لحظه مناسب به عنوان “زمانی که Priebus شد تلاش برای کوتاه رئیس جمهور در امور بهداشت و درمان ابتکارات سیاست خارجی و یا جمهوری خواه دستور کار قانونگذاری” آنها نوشت.

“آیا منظور آنها را به مردم؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خواسته Priebus شاید فکر badgers’ بسیار طولانی پنجه که با استفاده از آنها به حفاری باروز است که خانه خود را. “و یا آنها دوستانه موجودات?”

تهمت نیز تقاضا برای دیدن عکس های از badgers بپرسید Priebus به جزئیات بیشتر در مورد چگونه badgers “کار” و می خواستم به می دانم که اگر آنها تا به حال یک “شخصیت” و یا خسته کننده است.

Priebus نیز نامیده می شد پس از توضیح “چگونه مخلوقات عملکرد و رفتار, چه نوع غذایی که آنها دوست و چه تهاجمی یا مرگبار آنها می تواند هنگامی که با درک تهدید وجودی”.

Markay و Suebsaeng گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد غالبا از خط خارج مهم سیاست بحث و گفتگو و سوالات در مورد حیوانات.

“بدیهی است که یک شیفته جمهور خواهد خیره Priebus به عنوان دستیار تلاش برای به اندازه کافی آرام پاسخ در حالی که همه در تلاش برای به آرامی veer گفتگو به اینکه ما قرار بود برای انجام یک افزایش نیروهای نظامی در افغانستان و یا نوار میلیون ها نفر از آمریکایی ها از پوشش بهداشت و درمان” آنها نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که از 11 گونه از گورکن او به خصوص می خواستم به درک اما با توجه به او به نظر می رسد با وسواس حیوانات با توجه به ارتباط آن با Priebus را در ایالت ویسکانسین, آن به احتمال زیاد آمریکا گورکن – نام علمی Taxidea taxus – که فرمان توجه خود را.

ویسکانسین است که شناخته شده به عنوان “دوره گرد” دولت کمتر برای حیوانات است که در بسیاری از ایالات آمریکا – از آن استخراج تاریخچه. در اوایل 1800s معادن سنگ آهن در کشور زندگی می کنند در داخل غارها آنها حفر و شناخته شده به عنوان “دوره گرد پسران” یا “badgers”.

اروپا دوره گرد است که در انگلستان زندگی می کند در یک سیستم تونل های زیر زمینی و اتاق به نام یک sett. برخی از setts یک بخش استفاده می شود که به عنوان یک حمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>