در حال برنی ساندرز و AOC واقعا در Outs?


تازه از پیروزی خود در نیوهمپشایر اولیه گزارش مطبوعات باید افشا پشت صحنه مجادله بین برنی ساندرز کمپین کارکنان و ستاره خود را سخنگوی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

این دانشجوی سال اول کنگره که همراه با تشکر. رشیدا Tlaib میشیگان و تشکر. Ilhan عمر از مینه سوتا تایید ساندرز در ماه اکتبر. Ocasio-کورتز قبلا درب زدم به عنوان یک داوطلب برای ساندرز در سال 2016. “این نه فقط در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور. این است که در مورد ایجاد یک جنبش توده ای طبقه کارگر و مردم…و هنگامی که شما را به صحبت برنی او نیست بحث در مورد ساخت یک جنبش به طوری که او می توانید انتخاب کنید. او در مورد مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بخشی از یک جنبش توده ای در امریکا و این نوع از رهبری من فکر می کنم ما باید در حال حاضر” Ocasio-کورتز گفت: در مقام تایید و تصویری.

در آخر هفته گذشته از ماه ژانویه یک هفته قبل از آیووا کمیته های پارلمانی Ocasio-کورتز barnstormed دولت پرداختن به ده وقایع در سه روز. “پس Ocasio-کورتز را سه روز روی لئامت دادن ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند, پیامک AOC را مدیر کمپین برای ابراز نارضایتی خود را با جنبه های عملکرد خود را” با توجه به ابیگیل تریسی در Vanity Fair. “به طور خاص ساندرز کمپین miffed که Ocasio-کورتز اشاره نمی ساندرز با نام وقتی که او بسته کردن یک رویداد کمپین در دانشگاه آیووا…”

خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im