اپل و گوگل تیم در تلاش برای استفاده از گوشی های هوشمند برای ردیابی coronavirus گسترشاپل و گوگل جمعه اعلام کرد بی سابقه همکاری به اهرم تکنولوژی گوشی های هوشمند برای کمک به ردیابی و شامل گسترش coronavirus.

همکاری باز خواهد شد تا خود را از سیستم عامل تلفن همراه اجازه می دهد تا برای ایجاد پیشرفته “تماس با ما-ردیابی” برنامه های که اجرا بر روی اپل و گوشی های آندروید به طور یکسان.

برنامه کار می کند با استفاده از تکنولوژی بلوتوث در گوشی های تلفن همراه برای پیگیری هر تلفن یک فرد می آید به تماس نزدیک با طول دوره از یک روز اگر که فرد بعدا در می یابد که آنها را Covid-19 آنها می توانید با استفاده از همان سیستم هشدار به تمام کسانی که قدمت آن به قبل از آنها می خواهم که عفونی شدن.

ایده این است برای کمک به دولت های ملی رول از این تماس-برنامه ردیابی اجازه می دهد تا مستندات برداشته شود قبلا توسط اجازه دادن به مقامات خیلی بیشتر به راحتی شناسایی خوشه از عفونت است. تکنولوژی نیز به کمک کسانی که شده اند در معرض یک فرد با Covid-19 خود منزوی کردن قبل از آنها خود را عفونی شدن.

نگرانی در حال حاضر مطرح شده در مورد اثربخشی چنین فن آوری و نگرانی های حریم خصوصی در اطراف اجرای آن است. این شرکت در حال امید بستن به استفاده از بلوتوث برای پیگیری شده است که در تماس با Covid-19 موارد به جای خدمات محل برای محافظت از برخی از حریم خصوصی کاربر اما گروه های مدافع هنوز هم با احتیاط.

“بدون تماس-ردیابی نرم افزار می تواند به طور کامل موثر تا زمانی که وجود دارد گسترده است و رایگان و سریع تست و دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی” جنیفر Granick های نظارت و مشاور امنیت سایبر در ACLU گفت. “مردم را تنها اعتماد این سیستم ها اگر آنها محافظت از حریم خصوصی باقی می ماند داوطلبانه و ذخیره داده ها بر روی یک فرد دستگاه یک مخزن متمرکز.”

برنامه های مشابه شده اند trialled در کشورها از جمله سنگاپور و چین است. در اروپا و جمهوری چک می گوید که انتشار چنین برنامه های این ماه است. آلمان و ایتالیا نیز در حال توسعه خود را ردیابی ابزار.

اما برنامه های برگزار شده است را با ترکیبی از کاهش جذب – the سنگاپوری برنامه مورد استفاده 12 درصد از شهر محدود و اثربخشی آن و مشکلات در اطراف حریم خصوصی حمایت های ساخته شده را به سیستم عامل iOS و سیستم عامل های اندروید. آن است که این محدودیت که اپل و گوگل خواهد بود بلند این شرکت امروز اعلام کرد.

حریم خصوصی و آزادی های مدنی فعالان هشدار داده اند که چنین برنامه ها باید به طوری طراحی شده دولت نمی تواند سوء استفاده از آنها به مسیر خود شهروندان است. اپل و گوگل گفت: در یک مشترک اعلام کرد که حریم خصوصی کاربر و امنیت در حال پخته به طراحی طرح خود را.

پم دیکسون, مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم, گفت که او خواهید بود به دنبال نزدیک در شرکت های’ حریم خصوصی اطمینان و شواهدی که بهداشت و درمان هر گونه اطلاعات جمع آوری آنها حذف خواهد شد هنگامی که شرایط اضطراری است.

“مردم در حال مرگ هستند. ما باید برای صرفه جویی در زندگی می کند. هر کس می داند که” او گفت:. “اما در برخی از نقطه ما در حال رفتن به درک حریم خصوصی عواقب ناشی از این است.”

کارشناسان امنیتی همچنین توجه داشته باشید که تکنولوژی به تنهایی نمی تواند به طور موثر پیگیری کردن و شناسایی افرادی که ممکن است آلوده شده توسط Covid-19 حامل. این تلاش ها نیاز به ابزارهای دیگر و تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ردیابی افراد در دنیای فیزیکی آنها می گویند. در کره جنوبی و چین این تلاش ها شامل استفاده از کارت اعتباری و حمل و نقل عمومی ،

با توجه به نیاز و موثر برای ردیابی تماس های شرکت را به رول کردن تغییرات خود را در دو مرحله ، در ابتدا آنها را به انتشار نرم افزار در ماه مه است که اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی انتشار برنامه برای هر دو گوشی های آندروید و iOS. در ماه های آینده آنها را نیز ساخت این قابلیت به طور مستقیم به زمینه سیستم عامل.

روز جمعه شرکت منتشر مقدماتی مشخصات فنی برای تلاش است که آنها به نام حریم خصوصی-حفظ تماس با ردیابی .

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>