AP Sources: با ادعای مادورو co-conspirator است در DEA بازداشت

این تصویر ارائه شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده نشان می دهد پاداش پوستر برای Cliver الکلا-Cordones که شد منتشر شده در پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است. وزارت دادگستری ایالات متحده است تحت تعقیب ونزوئلا سوسیالیستی رهبر ونزوئلا و چند کلید دستیاران اتهام narcoterrorism. (وزارت دادگستری از طریق AP)

میامی (AP) — یک بازنشسته ارتش ونزوئلا به طور کلی تحت تعقیب در کنار نیکولاس مادورو به تسلیم در کلمبیا است و گرفته شده توسط اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل به نیویورک برای تفهیم اتهام چهار نفر آشنا با این وضعیت در روز جمعه گفت.

Cliver الکالا شده است یک منتقد صریح ایرانیها برای سال. اما او متهم شده بود روز شنبه با گفته های در حال اجرا با Maduro, حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello و دیگر بازنشسته ارتش یک narcoterrorist توطئه است که ایالات متحده دادستان ها می گویند فرستاده 250 تن کوکائین از یک سال به آمریکا و ونزوئلا دولت را به یک پلت فرم برای خشونت کارتل کلمبیا و شورشیان. وزارت دادگستری تا به حال ارائه شده 10 میلیون دلار پاداش برای الکالا بازداشت.

الکالا بود که پرواز با یک هواپیمای چارتر به آمریکا از بارانکیلا کلمبیا پس از waiving یک استرداد شنوایی و موافقت خود را برای همکاری با دادستان گفت: چهار نفر که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اقداماتی که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

الکالا شده است و زندگی در این شهر ساحلی پس از فرار ونزوئلا در سال 2018 پس از کشف یک توطئه است که او مخفیانه پیشرو به امید برکناری مادورو.

پس از اینکه تحت تعقیب پنج شنبه, الکالا شوکه بسیاری از پذیرش مسئولیت برای ذخایر ایالات متحده ساخته شده حمله سلاح و تجهیزات نظامی کشف و ضبط بر روی یک بزرگراه در کلمبیا برای آنچه که او گفت: برنامه ریزی شده بود که حمله به ونزوئلا برای حذف Maduro. بدون ارائه شواهد او گفت که او تا به حال یک قرارداد با رهبر مخالفان ژوئن Guaidó و “مشاوران آمریکایی” برای خرید سلاح.

“ما تا به حال همه چیز آماده”” الکالا گفت: در یک ویدئو منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “اما در شرایطی که دامنگیر ما در طول این مبارزه علیه رژیم تولید نشت از قلب خیلی از مخالفان این بخش است که می خواهد به همزیستی با مادورو.”

این گیج کننده سخنان از کسی که در میان ایرانیها بلندترین منتقدان کشف و ضبط شد و در ونزوئلا سوسیالیستی رهبر که متهم DEA از پشت یک طرح توسط الکالا برای ترور او و دیگر رهبران سیاسی.

با توجه به کیفرخواست الکالا در سال 2008 زمانی که او یک مشاور مورد اعتماد و سپس به رئیس جمهور هوگو چاوز داده شد وظایف اضافی برای هماهنگ کردن محموله مواد مخدر با عناصر فاسد از ونزوئلا نظامی و چریک از انقلاب نیروهای مسلح کلمبیا که ایالات متحده ذکر شده است به عنوان یک گروه تروریستی است.

DEA با اشاره به درخواست برای اظهار نظر به وزارت دادگستری. نیکول ناواس یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

لحظات قبل از تسلیم الکالا انتشار یک ویدئو در رسانه های اجتماعی مناقصه وداع با خانواده اش.

“من چهره مسئولیت برای اعمال حق,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im