AOC مخلوط کردن دو اقتصاددانان در Instagram پست در حالی که صحبت کردن در مورد چهار روز کار در هفته


AOC مخلوط کردن دو بسیار متفاوت’ اقتصاددانان در Instagram پست در حالی که پرداختن به مزایای چهار روز کار در هفته

  • اسکندریه Ocasio-کورتز اشتباه جان مینارد کینز با میلتون فریدمن
  • 30 ساله شد پرداختن به مزایای چهار روز کار در هفته در Instagram
  • کینز بود که اقتصاددان که استدلال که دولت هزینه های مربوط به رشد اقتصادی در دهه 1930 به منظور درک رکود بزرگ
  • فریدمن بود که یک اقتصاددان آمریکایی و یک سال 1976 برنده جایزه نوبل بود که بهترین و شناخته شده برای خود را باور قوی در بازار آزاد سرمایه داری

هرزه اسکندریه Ocasio-کورتز مخلوط کردن دو اقتصاددانان در حالی که پرداختن به مزایای چهار روز کار در هفته در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در Instagram.

30 سال خواسته شد که توسط یکی از پیروان خود به بحث در مورد مزایای کوتاه هفته کار هنگامی که او misspoke.

در طول مکالمه Ocasio-کورتز اشتباه اقتصاددان انگلیسی جان مینارد کینز که استدلال که دولت هزینه های مربوط به رشد اقتصادی با سال 1976 برنده جایزه نوبل میلتون فریدمن یک اقتصاددان آمریکایی که اعتقاد به بازار آزاد سرمایه داری.

Rep Alexandria Ocasio-Cortez mixed-up two economists while addressing the benefits of a four-day work week in a video shared on Instagram

Ocasio-Cortez is seen speaking about a four-day work week during the video

هرزه اسکندریه Ocasio-کورتز مخلوط کردن دو اقتصاددانان در حالی که پرداختن به مزایای چهار روز کار در هفته در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در Instagram

Rep Alexandria Ocasio-Cortez

Shortly after the mistake, AOC shared a clarification in her Instagram story (pictured)

30 سال خواسته شد که توسط یکی از پیروان خود به بحث در مورد مزایای کوتاه هفته کار هنگامی که او misspoke. مدت کوتاهی پس از اشتباه AOC مشترک روشن در Instagram داستان (سمت راست)

“این خنده دار است که شما از این به این دلیل من فقط مطلب امروز در مورد چگونه میلتون کینز معروف اقتصاددان در روز پیش بینی کرد که تا سال 2030 تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد رشد شش تا هشت برابر آنچه در آن است که اجازه می دهد به صورت روزمره مردم به کار 15 ساعت در هفته,’ AOC آغاز می شود.

این کنگره با اشاره به میلتون کینز یک اتفاقی ترکیبی از نام هر دو از اقتصاددانان.

‘کینز” پیش بینی نیست کاملا اشتباه است. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و پیشرفت فن آوری رشد کرده اند بسیار به نقطه پایان از بهره وری هر فرد در بالا رفتن سرسام آور و همچنین ” او ادامه داد.

‘مشکل این است که این پیشرفت شده اند لذت می برد توسط افراد بسیار هستند که در واقع تولید کالا در جامعه ما است. بنابراین این موضوع در حال حاضر و آن پرسش این است که رشد اقتصادی ملی در واقع به بهبود در زندگی مردم است.

در واقع 2019 جایزه نوبل در اقتصاد و یا معادل آن به یک اقتصاددانان که به این نتیجه رسیدند که برای برخی از اقتصادهای پیشرفته رشد در تولید ناخالص داخلی لزوما مرتبط در رشد زندگی می کنند.

“ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی که در واقع با بهره گیری از میوه ها که بهره وری. پس از آن در مورد ساخت پول بیشتر اما آن را در مورد چگونه است که پول است که در واقع در حال توزیع و اینکه آیا مردم در حال بدست آوردن آنچه را که آنها در واقع تولید کند.’

The congresswoman referred to Milton Keynes, an accidental combination of the names of both economists

این کنگره با اشاره به میلتون کینز یک اتفاقی ترکیبی از نام هر دو از اقتصاددانان

John Maynard Keynes

Milton Friedman

Ocasio-کورتز اشتباه اقتصاددان انگلیسی جان مینارد کینز (سمت چپ) که استدلال که دولت هزینه های مربوط به رشد اقتصادی با سال 1976 برنده جایزه نوبل میلتون فریدمن (سمت راست) یک اقتصاددان آمریکایی که اعتقاد به بازار آزاد سرمایه داری

مدت کوتاهی پس از اشتباه AOC مشترک روشن در Instagram داستان.

‘UGGGH تایپی. این جان مینارد کینز است. مخلوط خود را با نام میلتون فریدمن – a (very) متفاوت اقتصاددان ” او نوشت.

Ocasio-کورتز که درو ملی به رسمیت شناختن هنگامی که او به ضرب و شتم وقت جو کراولی برای نیویورک 14 کنگره منطقه در سال 2018 دارای مدرک لیسانس خود را از دانشگاه بوستون در اقتصاد است.

او تصویری برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده توسط جان گیج از واشنگتن آزما.

گیج توئیتر خود نوشت: ‘@AOC که به طور معمول می بالد در مورد اقتصاد مدرک اشتباه جان مینارد کینز با میلتون فریدمن.’

It didn't take long for others to pick up on the mistake. Several took to Twitter to share their thoughts

آن را نمیگیرد طولانی برای دیگران به انتخاب کنید تا در اشتباه است. چند در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را

و آن را نمیگیرد طولانی برای دیگران به انتخاب کنید تا در اشتباه است. چند در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را حتی اضافه کرد که میلتون کینز یک شهر در انگلستان است.

‘این دو whammy, b/c نه تنها خانم “من در رشته اقتصاد مردم” گرفتن نام دوم معروف ترین اقتصاددان در جهان اشتباه است (میلتون کینز در واقع یک محل مالیات بر ارزش افزوده, یک شهر در انگلستان) او را تلفظ نام او اشتباه است. آن را “KAYNES” نه “KEENS.”‘ یکی دیگر از توییتی.

کارول راث نوشته است: “من بیش از حد صرف روز من خواندن آثار اشاره کرد اقتصاددانان مانند “میلتون کینس” و دوستان خوب او فیلسوفان Milton Berle و میلتون بردلی.’

‘@RepAOC “میلتون کینس” واقعا ؟ و شما پس از آن ادعا می کنند که یک تایپی? من نگرانم که اشتباه است و بیشتر هنوزم? باید آن را خواهان است که اهدای این پول به شما به طوری که شما را حفظ خواهد کرد صحبت کردن. هر دلار آنها را به شما به نظر می رسد به بازگشت به realDonaldTrump 10X,’ یک نفر توییتی.

“من کاملا مطمئن شوید که چگونه یک اقتصاد فارغ التحصیل از #BostonCollege می تواند اشتباه #MiltonKeynes,’ دیگری گفت.

برخی آن را پیدا خنده دار و دیگران شروع به پریدن کرد به دفاع از Ocasio-کورتز.

Some found it funny and others jumped to defend Ocasio-Cortez

برخی آن را پیدا خنده دار و دیگران شروع به پریدن کرد به دفاع از Ocasio-کورتز

 

‘کسی که نیاز به یک میلتون کینز حساب توییتر که فقط توییتهایی ترکیب کینز و فریدمن به نقل از” یک کاربر به شوخی.

یکی دیگر از ابراز سرخوردگی خود را با نظرات منفی در مورد Ocasio-کورتز اشتباه است.

‘نا امید به دیدن مردم dunking در AOC برای misplacing کینز’ نام. من در واقع انجام می شود که دقیق لغزش قبل به دلیل وجود یک مکان به نام میلتون کینز و اقتصاددانان به نام میلتون فریدمن و جان مینارد کینز ” یک فرد است.

دیگری نوشت: ‘AOC اختراع جدید یک اقتصاددان به نام میلتون کینس. Eh…من می توانید اجازه دهید آن را اسلاید. بله وزیر ساخته شده همان شوخی 40 سال پیش. (میلتون کینز یک شهر در شمال لندن است.)’

AOC مخلوط کردن اقتصاددانان میلتون فریدمن و جان مینارد کینز

John Maynard Keynes (pictured) was a British economist who in the 1930s developed Keynesian Economics to try and understand the Great Depression

جان مینارد کینز (تصویر) اقتصاددان انگلیسی که در دهه 1930 توسعه یافته اقتصاد کینزی به سعی کنید و درک رکود بزرگ

میلتون فریدمن و جان مینارد کینز دو نفر از تاثیرگذارترین اقتصادی و سیاست عمومی متفکران قرن 20th.

کینز اقتصاددان انگلیسی که در دهه 1930 توسعه یافته اقتصاد کینزی به سعی کنید و درک رکود بزرگ.

او یک مدافع برای افزایش مخارج دولت و کاهش مالیاتها به منظور تحریک تقاضا و کشش بازار جهانی اقتصاد از رکود.

کینز بود و بسیار مهم, کلاسیک, بحث های اقتصادی طبیعی است که نیروهای اقتصادی و مشوق های کافی خواهد بود برای کمک به اقتصاد بهبود می یابند.

کینزی اقتصاد متمرکز بر استفاده از فعال سیاست های دولت برای مدیریت تقاضای کل در سفارش به آدرس و یا جلوگیری از رکود اقتصادی است.

با وجود اینکه غالب پارادایم علمی اقتصاد برای چند دهه در نهایت اقتصاددانان مانند میلتون فریدمن نشان داد که مدل کینزی تحریف رابطه بین پس انداز و سرمایه گذاری و رشد اقتصادی است.

فریدمن بهترین و شناخته شده برای خود را باور قوی در بازار آزاد سرمایه داری. او مسئول برای توسعه متعدد رایگان-بازار نظریه ها که مخالف دیدگاه های اقتصاددانان سنتی مانند کینز است.

Milton Friedman (pictured) was responsible for the development of numerous free-market theories that opposed the views of traditional economists like Keynes

میلتون فریدمن (تصویر) مسئول توسعه متعدد رایگان-بازار نظریه ها که مخالف دیدگاه های اقتصاددانان سنتی مانند کینز

در سال 1957 فریدمن است اول خود را دستیابی به موفقیت های بزرگ با نظریه تابع مصرف است که استدلال که یک فرد مصرف و پس انداز گیری بیشتر تا حد زیادی تحت تاثیر تغییرات دائمی به درآمد به جای تغییرات درآمد است که به عنوان زودگذر.

این نظریه پس از آن منجر به این فرضیه درآمد دائمی که توضیح داد که چرا کوتاه مدت افزایش مالیات در واقع کاهش پس انداز و حفظ مصرف سطوح استاتیک.

تئوری های خود را به زودی به عنوان شناخته شده monetarism که ساخته شده و لغو بخش مهمی از اقتصاد کینزی.

برخی از فریدمن بحث برانگیز ترین موقعیت شد و بر اساس اصل: قاضی سیاست های نتایج خود را نه نیت خود را.

یکی از آن موقعیت های بحث برانگیز شامل مخالفت خود را نسبت به افزایش حداقل دستمزد به دلیل او احساس می کرد که ناخواسته صدمه جوان و کم کارگران ماهر به ویژه اقلیت ها.

فریدمن همچنین مخالف تعرفه ها و یارانه ها از آنجا که آنها ناخواسته صدمه مصرف کنندگان داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im