AOC انتقاد مایکل بلومبرگ ” و خلاف قانون اساسی ویرانگر توقف و frisk گذشته


Ms Ocasio-کورتز در واشنگتن در ماه گذشته: ایسنا

والری جارت و نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیست تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ عذرخواهی بیش از نقش خود در نیویورک نژادپرستانه “توقف-و-frisk” سیاست.

خانم جارت یک دیرین مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهور گفت که آقای بلومبرگ “نیاز به انجام خیلی بیشتر از فقط عذر خواهی” برای سیاست در بخش فردا صبح در روز پنج شنبه.

Ms Ocasio-کورتز قوی تر بود در محکومیت سابق شهر نیویورک شهردار.

“مردم را دریافت سوابق خود را حذف? خواهد افراد جوان مکیده spiderweb حبس توانید زندگی خود را به عقب ؟ مگر عدالت ترمیمی وجود ندارد ‘حرکت’ از توقف & Frisk. این فقط یک میلیاردر در تلاش برای سرپوش گذاشتن استبدادی & نژادپرستانه سیاست” او هنوز توییتی.

خانم جارت شنبه در یک تماس بین آقای بلومبرگ و تعدادی از آمریکایی های آفریقایی تبار رهبران کسب و کار در روز های اخیر.

“ما بسیار نگران تاثیر که تا به حال در بسیاری از سیاه و سفید خانواده حق در اینجا در نیویورک” خانم جارت گفت. “او عذر خواهی کرد که او انجام داده بودند علنا و گفت: نگاه او به ارث برده و آن راه خارج از کنترل در سازمان دیده بان خود را و سپس او آن را به طور چشمگیری کاهش می یابد.”

او گفت که او را تشویق آقای بلومبرگ به “بیشتر” و دیدار با خانواده های آسیب دیده توسط این برنامه.

“یکی از چیزهایی که من توصیه می شود این است که چرا شما نشستن با برخی از خانواده ها که نهفته است ؟ و نگاه حتی خانواده هایی که نبودند نهفته بودند و نگران که چه اتفاقی خواهد افتاد به پسر و بنابراین من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر گفتگو بود,” او گفت:.

Ms Ocasio-کورتز خواستار بیشتر از آقای بلومبرگ.

“زندگی مردم خراب شد. پس هستند کسانی که مردمی رفتن به دریافت سوابق خود را حذف? با یک صدای جیر جیر? آنها نیست. بنابراین من فکر می کنم که ما نیاز به چیزی کمی بیشتر از آن است که” او گفت:.

بومی شهر نیویورک Ms Ocasio-کرتز زندگی در این شهر طی آقای بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست.

“شهر نیویورک است که حدود 60 درصد مردم از رنگ. توقف و Frisk بود خلاف قانون اساسی ویرانگر تمرین برای کل شهرستان که عمدا معاف سفید مردم از آسیب” Ms Ocasio-کورتز گفت. “این یکی از مهمترین سیاست های نژادپرستانه من تا کنون از طریق زندگی می کردند که عمیقا تحت تاثیر کل شهر است.”

توقف و frisk نیست تنها ابر حلق آویز بیش از Mr بلمبرگ را در مورد دیدگاه های خود را در مسابقه.

به آسوشیتد پرس گزارش داد که آقای بلومبرگ مقصر حذف redlining تبعیض آمیز مسکن شیوه های حفظ معنای سیاه و سفید جمعيت جداگانه – برای سال 2008 سقوط اقتصادی.

آقای بلومبرگ اظهارات آمد در اوج بحران اقتصادی است.

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر بانک ها برای وام به همه. Redlining اگر شما به یاد داشته باشید, بود, مدت, که در آن بانک ها در زمان تمام محلات و گفت: “مردم در این محلات فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را, خود را بگویید فروشندگان آیا رفتن به این مناطق’,” آقای بلومبرگ گفت: در دانشگاه جورج تاون فروم.

او پیشنهاد کرد که توقف دخالت کنگره می تواند مانع از سقوط.

“و سپس کنگره درگیر – محلی و مقامات منتخب به عنوان به خوبی و گفت:” آه که عادلانه نیست این افراد باید قادر به دریافت اعتبار.’ و هنگامی که شما شروع به هل دادن در این جهت بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم” او گفت:.

دبرا گور-Mann, رئيس جمهور و مدیر عامل Greenlining موسسه را رد کرد و آقای بلومبرگ را تجزیه و تحلیل.

“آن را به خوبی مستند شده است که سقوط سال 2008 باعث شد غیر اخلاقی وام چپاولگر که به عمد هدف قرار جوامع رنگ,” او گفت:. “مردم از رنگ فروخته شد ترفند وام با انفجار نرخ بهره طراحی شده برای فشار آنها را به سلب حق اقامه دعوی. جوامع ما از رنگ و کم درآمد جوامع بودند قربانیان سقوط نمی شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>