ضد واکسیناسیون فعالان نیروی رو به رشد در ویروس تظاهرات

اعتراض روز جمعه در ساکرامنتو اصرار کالیفرنیا فرماندار به بازگشایی دولت شبیه تظاهرات که به نظر می رسد در جای دیگر در این کشور با جمعیت هجوم آوردند به دولت و کنگره فشار دادن رهبران به لغو محدودیت در کسب و کار و زندگی روزمره است.

اما این سازمان نمی شد شبه نظامیان و اعضای صاحبان رستوران و یا برجسته محافظه کار می رود. آنها برخی از بلندترین ضد واکسیناسیون فعالان در کشور است.

مردم پشت این تجمع هستند بنیانگذاران گروه آزادی فرشتگان بنیاد است که بهترین و شناخته شده در کالیفرنیا برای مخالفت خود را با تلاش های دولت به دستور واکسیناسیون. و اعتراض شد آخرین مثال از تداخل منافع آن را متصل به طیف وسیعی از گروه ها از جمله حزب چای فعالان و گروههای شبه نظامی مسلح به مخالفت با اقدامات است که فرمانداران باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

فعالان شناخته شده برای مخالفت خود را با واکسن شده اند درگیر در تظاهرات در نیویورک کلرادو و تگزاس جایی که آنها پیدا کرده اند و استقبال مخاطبان برای استدلال های خود را برای آزادی های شخصی و سوء ظن دولت است. اما رو به رشد خود را از حضور در تظاهرات نگرانی کارشناسان بهداشت عمومی که از ترس است که پیام خود را می تواند آسیب ایالات متحده توانایی به نوبه خود گوشه ای زیر همه گیر اگر آمریکایی ها را قبول نمی کند در آینده واکسن.

“یکی از چیزهایی که ما در حال پیدا کردن است که شعارهای بسیار مشابه بین ضد vaxxers و کسانی که خواستار بازگشایی,” دکتر گفت: Rupali J. Limaye که مطالعات رفتار اطراف واکسن در دانشگاه جانز هاپکینز. “آنچه ما می شنویم بسیاری از است فردی خود مدیریت’ — این ایده که آنها باید در کنترل تصمیم گیری است که آنها می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی علم است و درست و نادرست است و آنها می دانند چه چیزی برای کودک خود را.”

هایدی مونز Gleisner یکی از سه زن که به میزبانی رالی در ساکرامنتو در روز جمعه و دستگیر شده بودند توسط پلیس گفت: stay-at-home سفارشات که در حال حاضر در بسیاری از انقضای متحده در حال بسیج افرادی که دهانه انواع گروه های متمرکز بر آزادی فردی.

“من امیدوارم و دعا است که همه آمریکایی ها ایستاده و اطلاع می دهد که آنها باید به طور فعال درگیر با دولت خود را” خانم مونز Gleisner گفت: در روز شنبه به هنگام بازگشت به پایتخت در این زمینه به او اجازه پسر بازی در چمن. “از روز 1 آن را دشوار است که ما همیشه castigated به عنوان ضد واکسن و این اعتراضات در حال castigated به عنوان ضد قفل. ما همواره در مورد آزادی است.”

در سال های اخیر خانم مونز Gleisner و دو نفر دیگر از اعضای هیات موسس از آزادی فرشتگان دنیس اگویلار دو لا فرانترا و تارا تورنتون سازمان یافته مردم در کالیفرنیا و نیوجرسی در برابر لوایح که سرکوب غیر از معافیت پزشکی برای واکسیناسیون و روند که آنها اعطا شده است.

بسیاری از آنها گالوانیزه توسط 2015 در مبارزه با بیش از یک دولت لایحه معرفی شده در پاسخ به سرخک در دیزنی لند.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این ویروس ثابت شده کشنده تر از او انتظار می رود.
  • لس آنجلس نورد تست وب سایت. آن را به سرعت غرق.
  • وزارت دادگستری پشتیبانی از کلیسا است که می گوید: ویرجینیا محدودیت های آن نقض آزادی است.

این پیشنهاد به طور چشمگیری محکم شخصی و مذهبی معافیت برای واکسیناسیون از دانش آموزان که اجازه داده بود که طیف وسیعی از کالیفرنیا به طفره رفتن از این واکسن می باشد.

این قانون به تصویب رسید اما نه بدون انرژی بزرگ ضد واکسیناسیون مشروط. بیشتر زنان آنها نشان داد در کنگره مراحل و بسته بندی کنگره راهروها و اتاق شنوایی برای ماه می باشد. بسیاری از آورده کودکان واکسینه نشده.

در اواخر سال گذشته یک رفراندوم آنها به دنبال برای قرار دادن در انتخابات در برابر کالیفرنیا آخرین واکسن قانون موفق به جلب امضا به اندازه کافی. اما خانم مونز Gleisner گفت که او امیدوار است که افرادی که قبلا تبدیل به دور از گروه او در اشاره ای از واکسیناسیون ممکن است در حال حاضر مجبور به گوش دادن به یک بیت دیگر به عنوان گروه تمرکز به طور گسترده تر در مسائل مربوط به آزادی فردی. این تجمع در روز جمعه گفت: بزرگترین گروه میزبانی.

“دیگر آن است که فقط یک دیوانه ضد vaxxer — او فقط نگران واکسن'” خانم مونز Gleisner گفت. “این است که یک ملت در پریشانی. اگر شما منجر شود با واکسیناسیون افراد در حال حاضر ساخته شده ذهن خود را تا.”

و در حال حاضر نفوذ خود را در بازگشایی بحث فراتر از کالیفرنیا.

در نیویورک ریتا پالما اجرا می شود که یک وبلاگ و به دنبال توقف اجباری واکسیناسیون حمایت کالیفرنیا تظاهرات پیوست و یکی خودش در آلبانی که در آن او در مصاحبه با مردم و در جریان این تجمع در Facebook صفحه. و جاناتان Lockwood, مشاور کار کرده است که با محافظه کاران در چند متحده در مورد مسائل از جمله مخالفت کالیفرنیا واکسیناسیون لایحه در سال گذشته تاسیس ReopenAmerica پروژه که خواستار قانونگذاران به کشور “را به بالا و در حال اجرا است.”

“باز کردن امریکا دوباره است نه یک مسئله حزبی و ما باید همه دست به دست در عرشه به صرفه جویی در زندگی و معیشت” آقای Lockwood گفت: کلرادو بار ضبط ماه گذشته. او تعداد نمایندگان مجلس در اورگون و کلرادو به عنوان حامیان.

کارشناسان که به مطالعه گروه های وابسته به این تظاهرات می گویند برخی از ایالات در بخشی از باور خود را در تئوری های توطئه از جمله برخی که ادعا خطرات در واکسیناسیون کودکان که اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر آمریکایی انجام دهد. وجود دارد این است که مجموعه گسترده ای از شواهد نشان می دهد که قطعی است که واکسن سرخک و بیماری های دیگر امن هستند.

در علاوه بر این به کسانی که تردید دارند و یا مقاوم در برابر واکسیناسیون ائتلاف مخالفان شامل احیا چای فعالان حزب مسلح گروههای شبه نظامی و معترضان حمل مؤتلفه پرچم به عنوان به خوبی به عنوان برخی صرفا خواستار به باز کردن کسب و کار خود را با توجه به کارشناسان که به مطالعه حرکات.

“وجود دارد مقدار زیادی از cross-pollinization از ایده های این جناح به یکدیگر” گفت: Devin Burghart که اجرا می شود موسسه تحقیقات و آموزش و پرورش در, حقوق بشر, سیاتل-بر اساس تحقیقات مرکز در گروههای راست.

برای مثال یک طرفدار QAnon, یک گروه از نظریه پردازان توطئه در میان اولین به گسترش این خبردروغ است که بیل گیتس میلیاردر بنیانگذار مایکروسافت در پشت ایجاد و گسترش ویروس به عنوان وسیله ای برای گرفتن کنترل بهداشت جهانی سیستم. مردم مخالف اجباری واکسن به سرعت برداشت تا در آن موضوع و آقای گیتس را تبدیل به یک جدید boogeyman از سمت راست.

اثر بیشتر مردم انتخاب برای چشم پوشی واکسن برای کودکان خود را می تواند ویرانگر برای بهداشت عمومی در طول و پس از coronavirus همه گیر کارشناسان پزشکی می گویند.

ریچارد ظرف یک ایالت کالیفرنیا و سناتور و یک پزشک نوشت که صورتحساب سفت واکسن قوانین در کشور گفت: فعالان به سادگی با عجله به سمت آخرین فرصت برای فشار به خود ديد که در صورت اجرا می تواند منجر به بیشتر مردم در حال سقوط بیمار است.

“این گروه همه در نهایت باید همان پیام: ما می خواهیم شما را به بیمار” دکتر پان گفت.

در اوایل دوران کودکی ایمن سازی نرخ کاهش یافته است در سال های اخیر بسیاری از والدین در حال حاضر به تعویق افتاد خوبی فرزند معاینات در ماه های اخیر برای جلوگیری از دفاتر پزشکان.

دکتر Limaye دانشمند گفت او و همکارانش که تشویق خانواده ها به واکسیناسیون کودکان پیدا کرده اند حضور واکسیناسیون منتقدان در تظاهرات “وحشتناک” نه تنها به دلیل آن می تواند در تشویق خانواده ها به چشم پوشیدن سنتی عکس اما به دلیل آن می تواند فاجعه طلسم برای هر آینده coronavirus واکسن. اگر احتمالی واکسن نیاز به سطح بالایی از واکسن برای ایجاد ایمنی گله است, مانند سرخک و سپس گرفتن مکان برای خرید در حیاتی برای از بین بردن ویروس.

یک coronavirus واکسن موفقیت “است رفتن به بسیار وابسته به اینکه آیا این را قبول یک واکسن یا نه چرا که ما نیاز به یک سطح گله ایمنی برای جلوگیری از آینده شیوع” دکتر Limaye گفت. “در غیر این صورت آن را فقط رفتن به ادامه گردش در جمعیت است.”

شاون Hubler و نیل MacFarquhar کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>