ضد فاشیست مرتبط صفر قتل در 25 سالدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هشدارها در مورد خطر antifa و “چپ های افراطی فاشیسم” یک بخش مرکزی از ناظران سیاسی. اما در واقعیت چپ حملات را ترک کرده اند به مراتب کمتر از افراد مرده از خشونت افراط گرایان راست گرا که گرایش تحقیقات جدید نشان می دهد و antifa فعالان نشده اند مربوط به یک قتل در دهه.

یک پایگاه داده جدید از نزدیک به 900 با انگیزه های سیاسی حملات و توطئه در ایالات متحده از سال 1994 شامل فقط یک حمله در صحنه ضد فاشیستی که منجر به مرگ و میر. در آن صورت تنها فرد کشته شد مجرم است.

بیش از مدت زمان مشابه امریکایی سفید supremacists و دیگر افراط گرایان راست گرا که گرایش باید انجام حملات که در سمت چپ حداقل 329 قربانیان مرده با توجه به پایگاه داده.

به طور گسترده تر در پایگاه داده لیست 21 نفر کشته در چپ حملات از سال 2010 و 117 قربانیان راست گرا که گرایش حملات که در همان دوره – نزدیک به شش برابر مقدار. حملات با الهام از دولت اسلامی و دیگر گروه های جهادی در مقابل, کشته و 95 نفر از سال 2010 اندکی کمتر از افراط گرایان راست گرا که گرایش با توجه به مجموعه داده ها. بیش از نیمی از این قربانیان در یک حمله به یک, گی, کلوپ شبانه در اورلاندو فلوریدا در سال 2016.

واقعیت را بررسی کنید: جناح چپ خشونت در ایالات متحده

‘چپ خشونت شده است عمده تهدید تروریسم’

پایگاه داده مونتاژ شد توسط محققان در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) در میانه thinktank و بررسی توسط نگهبان.

راه اندازی آن می آید به عنوان برگ برنده مقامات دولت تکرار شده رئیس جمهور هشدار از خشونت “چپ” انقلاب است. “گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا خشونت و افراطی دستور کار” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در میان در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید. جدید وزارت دادگستری گروه ضربت در خشونت آمیز ضد دولتی افراط گرایان ذکر شده “antifa” به عنوان یک تهدید عمده در حالی که هیچ اشاره ای سفید برتری.

تعریف که خشونت را تشکیل می دهند با انگیزه های سیاسی اعمال تروریسم و تلاش برای مرتب کردن خشونت سیاسی به چپ و راست گرا که گرایش دسته بندی ذاتا کثیف و قابل بحث کار. این درست است به خصوص در آمریکا که در آن بسیار شایع تیرباران های دسته جمعی مشترک هستند و بعضی از آنها روشن انگیزه های سیاسی در همه.

اظهار داشت: انگیزه های سیاسی برای حملات خشونت آمیز اغلب همپوشانی با دیگر عوامل بالقوه از جمله بحران های زندگی, خشم, مسائل, سابقه رفتار خشونت آمیز و در برخی موارد جدی سلامت روحی و روانی شرایط.

در حالی که محققان گاهی اوقات اختلاف نظر در نحوه طبقه بندی ایدئولوژی خاص حملات پایگاه داده های متعدد که در مسیر افراطی و خشونت از جمله داده های نگهداری شده توسط ضد افترا لیگ و از روزنامه نگاران در مرکز خاطر گزارش های تحقیقی که همان روند: آن خشونت راست گرا که گرایش حملات نه “چپ” خشونت که ارائه بیشتر تهدید مرگبار برای آمریکایی ها امروز.

“چپ خشونت شده است عمده تهدید تروریسم گفت:” ست جونز ضد تروریسم متخصص که منجر به ایجاد CSIS را داده. .

آمریكا ‘چپ’ افراطی حملات

بسیاری از کشنده تندرو حملات CSIS محققان به عنوان “چپ” بودند قتل افسران پلیس توسط مردان سیاه, بسیاری از آنها را به ما جانبازان نظامی که توضیح داده شده اقدام از خشم و عذاب برای افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

این تیراندازی حملات شامل قتل دو افسر پلیس در شهر نیویورک در سال 2014 پس از مایکل براون و اریک گارنر را به قتل و قتل پنج افسران در دالاس تگزاس و سه افسر در Baton Rouge, لوئیزیانا در سال 2016.

برخی از افراد مسلح که به کشته شدن پلیس در حال اتصال به سیاه و سفید گروه های ملی که افراط گرایی محققان در CSIS و در جای دیگر گفت: آنها به طور معمول در طبقه بندی به عنوان چپ عمدتا به دلیل در 1960s, سیاه پوست نفوذ گروه های ملی مانند حزب پلنگ سیاه شد ضد سرمایه داری در نظر گرفته و بخشی از این چپ جدید.

ساخت است که طبقه بندی موضوعی است که کمتر ساده امروز برخی از محققان اذعان پس از برخی از برجسته سیاه و ملی سازمان های اکسپرس ضد همجنس, misogynistic و یهودستیزانه انداز ارزش است که آنها را در مخالفت با جریان چپ آمریکایی.
An anti-fascist protester holds a flag in Boston, Massachusetts, on 11 July.

علامت Pitcavage یک عضو ارشد در ADL مرکز در افراط گرایی اشاره کرد که گاوین یوجین که صحنه حمله به پلیس در باتون روژ تا به حال روابط به ناسیونالیسم و نیز بخشی از یک شاخه مستقل شهروندان جنبش ضد دولت ایدئولوژی است که به طور معمول به عنوان راست گرا که گرایش.

در بسیاری از مشخصات بالا چپ حملات شامل CSIS لیست تنها مرگ و میر شد مجرم است. تیراندازی و کشتار در حمله به یک گروه از جمهوری خواهان کنگره در طول یک عمل بیس بال در خارج از واشنگتن دی سی در سال 2017 چپ جمهوری خواه کنگره استیو Scalise به طور جدی مجروح شده و سه نفر دیگر به ضرب گلوله.

مسلح جیمز Hodgkinson, 66 بود و تنها یک کشته در حمله. Hodgkinson تا به حال به عمد هدف جمهوری خواهان بود و ابراز انزجار با مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از دیگر چپ حملات و یا توطئه در CSIS پایگاه داده از جمله توسط آنارشیست ها و گروه های زیست محیطی و دیگران منجر به مرگ در همه. اغلب چپ توطئه به خصوص توسط فعالان حقوق حیوانات را هدفمند کسب و کار و یا ساختمان “و سلاح های اولیه شده اند incendiaries طراحی شده برای ایجاد آتش سوزی و یا از بین بردن زیرساخت – نه کشتن مردم گفت:” جونز محقق که منجر به ایجاد مجموعه داده ها.

یکی از مرگبار ضد فاشیستی حمله ذکر شده در پایگاه داده رخ داده است در ماه جولای سال 2019 زمانی که ویلم فون Spronsen یک زن 69 ساله مرد سفید پوست کشته شد مرده توسط پلیس خارج یخ بازداشتگاه در تاکوما واشنگتن. مقامات گفتند فون Spronsen شده بود پرتاب کوکتل مولوتف, تنظیم, عود که او مجموعه ای از یک خودرو در آتش است و او یک تفنگ. فعالان محلی گفت: رسانه های آنها معتقد بودند او به حال شده است در تلاش برای نابود کردن اتوبوس های پارک شده در خارج از این تاسیسات که مورد استفاده برای حمل و نقل مردم بودند که اخراج.

فون Spronsen که قبلا دستگیر شده در اعتراض به خارج از بازداشتگاه شد درگیر در ستیز طلاق و هر دو از یک دوست و همسر سابق خود توصیف کرده بود او را به عنوان خودکشی. در نامه ای به او نوشت: دوستان قبل از مرگ فون Spronsen به نام بازداشتگاه “اردوگاه کار اجباری” و گفت که او می خواست برای اقدام علیه بد, BuzzFeed گزارش شده است. “من antifa” او گزارش نوشت.

هیچ کس صدمه شد در این حمله به جز فون Spronsen با توجه به گزارش های رسانه ها.

محققان که نظارت بر گروه های تندرو در ضد افترا لیگ جهانی و پروژه در برابر نفرت و افراط گرایی گفت: آنها هم آگاه بودند نه از یک قتل مربوط به یک آمریکایی ضد فاشیستی در گذشته 20 تا 25 سال است.

هایدی Beirich از بنیانگذاران این پروژه جهانی در برابر نفرت و افراط گرایی گفت: برخی از گروه های چپ بودند شناخته شده برای رادیکال تر و تاکتیک های خشونت آمیز در 1960s و اضافه کرد: “این تنها مورد نیست امروز.”

علامت Pitcavage گفت: او می دانست که تنها یک قتل از 27 سال پیش که به طور بالقوه ممکن است به عنوان طبقه بندی شده متصل به ضد فاشیستی فعالیت: عکسبرداری از یک نژادپرست skinhead, اریک بانک ها توسط ضد نژادپرستانه skinhead, جان Bair در پورتلند اورگان در سال 1993.

‘نادرست ارزی’

با توجه به اختلاف بین مرگبار تلفات از چپ و راست گرا که گرایش به خشونت و آمریکا و سازمان های اجرای قانون به مدت طولانی با آن مواجه انتقاد به عدم تهدید سفید supremacist خشونت به طور جدی در حالی که در همان زمان overstating خطرات ناشی از چپ معترضان. پس از یک خشونت آمیز تظاهرات در کالیفرنیا در سال 2016 مأموران اجرای قانون کار با نئو نازی ها برای ساخت پرونده های جنایی در برابر ضد فاشیستی معترضان در حالی که نه توصیه اتهامات علیه نئو نازی ها برای سلاح سرد ضد فاشیست.

Antifa فعالان اند اهداف داخلی حملات تروریستی توسط سفید supremacists از جمله در طرح ترور در اوایل سال جاری که در آن اجرای قانون گفته است که اعضای نئو نازی ها گروه پایه برنامه ریزی شده بود به قتل یک زن و شوهر در گرجستان آنها معتقد بودند ضد فاشیستی سازمان.

“Antifa در حال رفتن در اطراف قتل مردم مانند افراط گرایان راست گرا که گرایش هستند. این یک غلط ارزی” گفت: Beirich.

“من در زمان بحرانی شده است از antifa برای وارد شدن به مبارزه با نازی ها در تظاهرات و این نوع از خشونت اما من نمی تواند فکر می کنم از یک مورد که در آن یک antifa فرد متهم به قتل” او اضافه شده است.

جدید CSIS پایگاه داده تنها شامل حملات از طریق اوایل ماه مه سال 2020 می کند و در عین حال لیست از حوادث در ارتباط با عظیم ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید از جمله قتل دو کالیفرنیا مأموران اجرای قانون توسط یک مرد, مقامات می گویند که در ارتباط بود به راست گرا که گرایش “boogaloo” جنبش است.
A member of the far-right militia Boogaloo Bois in Charlotte, North Carolina, on 29 May.

امروز جونز گفت: “مهم ترین تهدید تروریسم داخلی می آید از سفید supremacists ضد دولت شبه نظامیان و یک تعداد انگشت شماری از افراد مرتبط با ‘boogaloo’ جنبش که در حال تلاش برای ایجاد جنگ داخلی در ایالات متحده است.”

روزانه بین فردی خشونت و خشونت دولتی مطرح و بسیار بیشتر تهدید به آمریکایی ها از هر نوع افراطی حمله تروریستی. بیش از 100 ، 000 نفر کشته شده اند در تفنگ قتل در ایالات متحده در دهه گذشته با توجه به برآورد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ما افسران پلیس شلیک نزدیک به 1000 آمریکایی به مرگ در هر سال. سیاه آمریکایی ها بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ضرب گلوله پلیس سفید آمریکایی ها با توجه به تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن پست و گاردین.

اما رئیس جمهور لفاظی در مورد “antifa” خشونت عواقب خطرناک نه تنها برای ضد فاشیست اما برای هر آمریکایی است که تصمیم به اعتراض برخی از فعالان گفت.

ایوت Felarca کالیفرنیا مبتنی بر سازمان و ضد فاشیستی فعال گفت: او را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در مورد antifa خشونت به خصوص در طول جورج فلوید تظاهرات به عنوان یک پیام به “هارد” حامیان که آن را مناسب برای حمله به مردم که برای اعتراض.

“این او راه گفت: به هواداران خود: ‘آره بعد از رفتن آنها. ضرب و شتم آنها و یا کشتن آنها را به نقطه جایی که آنها به خانه برگشت و در خانه بمانند ترس,'” Felarca گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im