Anthony Fauci رد تهمت و ادعا می کنند که او ما را گمراه عمومی در مورد کوروناویروس

دکتر Anthony Fauci اصرار داشت در روز سه شنبه گفته نشده است گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی” – مقابله ادعا توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او تا به حال.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل شده است به یک اعتماد عمومی به صدا در coronavirus بیماری همه گیر.

او صحبت شد صبح روز بعد از سینکلر نفوذ گوینده با لینک کلیک کنید برای رئيس جمهور ایالات متحده کاهش یافته است, مصاحبه در به طور گسترده ای همزمان نشان می دهد تلویزیون است که در آن محقق پشت Plandemic تئوری توطئه ادعا Fauci ساخته شده coronavirus و ارسال آن به ووهان, چین.

همچنین در روز دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک سری از بحث ادعا در مورد این بیماری همه گیر از جمله ادعای یک پادکست به میزبانی سابق کاخ سفید مشاور استیو Bannon که Fauci “گمراه آمریکا در بسیاری از مسائل”.

در مورد توییت در شبکه خبری ABC’ Good Morning America Fauci گفت: “من نمی جیر من حتی نمی آنها را بخوانید. من واقعا نمی خواهم برای رفتن وجود دارد. من فقط ادامه خواهد داد به انجام کار بدون توجه به آنچه بیرون می آید چرا که من فکر می کنم این بسیار مهم است.”

Fauci, 79 خدمت شش رئیس جمهور از سال 1984. او با این وجود انتقاد و به حاشیه رانده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در میانه یک بحران با توجه به یک بیماری همه گیر” Fauci گفت. “این است آنچه که من انجام. این چیزی است که من بوده ام به روت برای تمام زندگی حرفه ای و من همچنان به آن را انجام دهد.

“من شده اند نه گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی.”

Fauci نیز رد تهمت را ادامه پشتیبانی برای استفاده از یک ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و دیگر اثبات نشده برای درمان Covid-19.

در شب دوشنبه تهمت را بازتوییت کرد شکایت در مورد YouTube, Facebook و توییتر تصمیم به ممنوعیت ویروسی تصویری از راست Breitbart اخبار است که در آن مردم ادعا می شود پزشکان ساخته ادعاهای بی اساس در مورد قرار است درمان برای ویروس.

“قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در coronavirus بیماری” Fauci گفت.

به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده ثبت کرده است نزدیک به 4.3 m موارد Covid-19 و نزدیک به 150000 نفر فوت کرده اند. موارد یافت در جنوب و کشورهای غربی که به دنبال بازگشایی اقتصاد خود است.

مصاحبه کاهش سینکلر بين اریک Bolling سابق رادیو فردا, میزبان, و جودی Mikovits. پخش در اصل به تعویق افتاد و پس از آن بخش شده بود آنلاین.

“پس از بررسی بیشتر ما تصمیم گرفته اند به درجه مصاحبه با دکتر Mikovits” سینکلر روز دوشنبه گفت:. “اگر چه بخش شامل یک متخصص به اختلاف Dr Mikovits با توجه به ماهیت نظریه های او ارائه اعتقاد ما آن است که مناسب نیست به هوا است.”

Anthony Fauci throws the ceremonial first pitch before the start of the opening day baseball game between the New York Yankees and Washington Nationals in Washington on Thursday.

سینکلر صاحب ایستگاه های تلویزیونی در سراسر ایالات متحده. رئیس آن David D اسمیت گفته است که در سال 2016 گفت: تهمت: “ما در اینجا به ارائه پیام خود را.”

سینکلر گفت: آن تصریح کرد: آن “قدردانی برای همه که دکتر Fauci و تیم خود را انجام داده اند برای سلامت و تندرستی از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان است.

“در طول این همه گیر سینکلر و وابسته به آن مثبت و برجسته, برجسته,,,,, Dr Fauci در هوا … وجود دارد باقی می ماند باز دعوت برای Dr Fauci به نظر می رسد در ایستگاه های ما در هر زمان.”

Bolling که مصاحبه Mikovits و وکیل لری Klayman – شرح داده شده توسط مرکز قانون فقر جنوب به عنوان “یک پاتولوژی دعوایی وکیل و حرفه ای gadfly” — گفت: او تا به حال به چالش ادعا در مورد Fauci در هوا و اضافه شدن یک صدای مخالف Dr نیکول Saphier برای تعادل.

Saphier یک فاکس نیوز نویسندگان گفت: آن را “بسیار بعید” Fauci ساخته شده coronavirus اما همچنین گفت که ممکن است این ویروس ساخته شده در آزمایشگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود را تحت فشار قرار دادند که ادعا می کنند در تلاش برای سرزنش چین برای امریکا گرفتاری. کارشناسان معتقدند این ویروس سرچشمه در بازار که در آن حیوانات وحشی به فروش می رسد برای مواد غذایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با Fauci شده است یک منبع ثابت حدس و گمان و شیفتگی. نیویورک تایمز در گزارش روز دوشنبه که تهمت بود به طوری خشمگین Fauci دعوت به پرتاب از زمین توسط اتباع واشنگتن تیم بیس بال است که او ادعا کرد که دعوت شده اند به انجام همان نیویورک یانکیز.

چنین دعوت شده بود منجر دستیاران به تقلا به صورت ذخیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im