هشدار دیگری در آنتی بادی آزمایش: یک سوم از خانه خون-کیت دست Covid-19


هشدار دیگری در آنتی بادی آزمایش: خون خانه کیت دست یک سوم از مثبت Covid-نتایج 19 ها و نباید مورد استفاده قرار گیرد تا زمانی که تبدیل شدن آنها به بیشتر دقیق کارشناسان می گویند

  • یک بررسی دریافتند که سریع ‘آیا شما تا به حال آن را’ coronavirus کیت ناقص شد
  • به درستی شناسایی که آیا کسی تا به حال این بیماری تنها 66 درصد از زمان
  • تست های آزمایشگاهی شناسایی واقعی مثبت مورد 84-97.8 ٪ از زمان
  • این یافته ها بر اساس 40 مطالعات در سطح جهانی و اکثریت آن در چین
  • کارشناسان مستقل گفت: آنتی بادی آزمایش نباید رد کرد و در عین حال

Coronavirus تست آنتی بادی است که می تواند در خانه انجام می شود را دریافت نتایج اشتباه یک سوم از زمان محکم مطالعه پیدا کرده است.

چکیده ای از تحقیقات نشان داده که سریع ‘آیا شما تا به حال آن را’ coronavirus کیت که صفحه نمایش خون به دنبال نشانه هایی از گذشته, عفونت دارای نقص بزرگ.

آنها به درستی شناسایی کسی که تا به حال این بیماری تنها 66 درصد از زمان به طور متوسط – و این رها شده می تواند به عنوان کم که 49 درصد در برخی از موارد است.

مقامات در بریتانیا حاضر به ارائه آنتی بادی آزمایش به دلیل آنها از ترس مردم متوقف خواهد شد زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, اگر آنها فکر می کنم آنها سیستم ایمنی بدن به Covid-19. در واقع هیچ مدرکی وجود دارد که مردم نمی توانند این بیماری دو برابر شده است.

این مطالعه در مجله پزشکی بریتانیا یافت که بر آزمایشگاه آزمون دقیق تر اما هنوز هم کامل نیست به درستی شناسایی نتایج مثبت بین 84 و 97.8 درصد از زمان.

این یافته ها بر اساس 40 مطالعات از سراسر جهان – بسیاری از آنها را در چین نشان می دهد این آزمون آماده به صورت انبوه استفاده کنید.

و تیم از کارشناسان گفت: آنتی بادی آزمایش باید متوقف تا زمانی که آنها بهبود یافته است.

اما دانشگاهیان اضافه شده خیلی زود به حکومت تست های مفید مسیر از این بیماری همه گیر به این دلیل که نتایج غیر قابل اعتماد هستند.

A review of research found that rapid 'have you had it' coronavirus kits, which give a result on the spot, correctly identify someone has had the disease just 66 per cent of the time. This compares with laboratory-read antibody tests -  which can correctly identify someone who has had Covid-19 at least 84 per cent of the time

چکیده ای از تحقیقات نشان داده که سریع ‘آیا شما تا به حال آن را’ coronavirus کیت که به یک نتیجه در نقطه درستی شناسایی کسی تا به حال این بیماری فقط 66 درصد از زمان. این مقایسه با آزمایشگاه-جزئیات آنتی بادی آزمایش – که می تواند به درستی شناسایی کسی که تا به حال Covid-19 حداقل 84 درصد از زمان

به امید آنتی بادی آزمایش هستند که می توانید آنها را نشان می دهد که کسی که قبلا مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

وجود دارد بیشتر به فرض که نتیجه تست مثبت نشان می دهد که فرد ایمنی بدن را از عفونت مجدد و احتمالا می تواند بازگشت به کار.

اما این احتمال شده است تا حد زیادی بی اعتبار در حال حاضر به عنوان مثال بر این اساس است که ما هنوز هم نمی دانم چگونه ایمنی مردم هستند در صورتی که آنتی بادی ها به ویروس و ما نمی دانیم که چه مدت هر مصونیت ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

آخرین بررسی مدارک و شواهد نشان می دهد آنتی بادی آزمایش هنوز به اندازه کافی خوب برای تشخیص Covid-19 آنتی بادی در خون است.

به همین دلیل است که آنتی بادی آزمایش مهم است ؟

چه آنتی بادی آزمون ؟

بر خلاف آزمایش برای تشخیص بیماری آنتی بادی آزمایشات نشان می دهد که آلوده شده است و بهبود.

باعث می شود بدن آنتی بادی در پاسخ به بسیاری از بیماری ها و عفونت ها از جمله دیگر coronaviruses. جدید آزمایش خون در حال توسعه به شناسایی آنتی بادی های منحصر به فرد به SARS-CoV-2 نام رسمی جدید کروناویروس.

آزمون به دنبال دو نوع آنتی بادی: ايمونوگلوبولين M (IgM) و G (IgG). بدن به سرعت به تولید آنتی بادی IgM برای حمله اولیه خود در برابر عفونت. این باعث می شود آنتی بادی های IgG بیشتر به آرامی و با حفظ آنها دیگر; آنتی بادی های IgG نشان می دهد ممکن است ایمنی.

چه تفاوت بین تست سريع و سنجش?

برخی از شرکت ها در حال توسعه finger-خراش آزمایش است که نتایج در دقیقه. اینها به نام immunoassays و پایه و اساس خانه تست کیت.

دیگران در حال توسعه به مراتب بیشتر دقیق آزمون به نام enzyme-linked immunosorbent سنجش (ELISA) که نیاز به ارسال نمونه خون به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل.

آیا آنتی بادی جدید کروناویروس مشورت ایمنی ؟

در حالی که آنتی بادی به بسیاری از بیماری های عفونی به طور معمول مشورت برخی از سطح از ایمنی که آیا این مورد با این منحصر به فرد coronavirus شناخته نشده است.

و چگونه ایمنی قوی ممکن است و یا چه مدت آن ممکن است آخرین قبلا در مردم آلوده است. با برخی از بیماری هایی مانند سرخک ایمنی را می توان مادام العمر. با دیگران ایمنی می تواند به افول در طول زمان است.

دانشمندان نمی دانم یقین که عفونت مجدد ممکن نیست تا زمانی که تحقیقات بیشتر.

تبلیغات

یک تیم بین المللی از محققان به رهبری مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل در مونترال کانادا نگاه 40 مطالعات بین 1 ژانویه و مارس 30 که اندازه گیری دقت یک Covid-19 آزمایش پادتن.

برخی از 70 درصد از چین است. بقیه بودند از انگلستان, آمریکا, دانمارک, اسپانیا, سوئد, ژاپن و آلمان است.

دو راه وجود دارد که یک تست آنتی بادی می تواند به یک نتیجه اشتباه.

آن را می گویند نمونه خون حاوی آنتی بادی که در واقع فرد هرگز آلوده – مثبت کاذب. یا آن را می تواند اعلام کند که هیچ آنتی بادی که در واقع فرد قبلا آلوده – یک منفی کاذب.

حساسیت یک تست آنتی بادی اندازه گیری درصد از افرادی که به درستی شناخته شده به عنوان داشتن یک بیماری است.

ويژگی اقدامات درصد از افرادی که به درستی شناخته شده به عنوان داشتن یک بیماری است.

Dr Mayara لیسبون بستس و همکارانش دریافتند حساسیت آنتی بادی آزمایش گسترده در محدوده 66 درصد به 97.8 درصد بسته به نوع آزمون مورد استفاده قرار گیرد.

این به این معنی است که بین 2.2 و 34 درصد از بیمارانی که تا به حال Covid-19 خواهد بود از دست رفته و به غلط گفت که آنها تا به حال هرگز این بیماری است.

جریان جانبی immunoassays (LFIA) این روش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خانه کیت های آزمایش کمترین حساسیت – بین 49 و 79 درصد – معنی به نیمی از افرادی که تا به حال Covid-19 خواهد بود نه خال خال.

متوسط حساسیت تست های آزمایشگاهی – شناخته شده به عنوان ELISAs و CLIAs شد 84.3 درصد و 97.8 درصد بود.

انواع آنتی بادی آزمایش را با استفاده از یک نمونه خون از هر دو انگشت خراش یا ورید.

اما LFIA آزمون می تواند به یک نتیجه در نقطه ای مانند بارداری تست ELISA و CLIAs باید ارسال به آزمایشگاه و انجام شده توسط تکنسین های با استفاده از تجهیزات تخصصی.

زمانی که ويژگی نتایج تست آنتی بادی در هر مطالعه بودند و هم با هم مخلوط آنها در محدوده 96.6 به 99.7 درصد معنی که بین 3.4 و 0.3 درصد از بیماران خواهد بود به اشتباه شناسایی شده به عنوان داشتن تا به حال Covid-19.

این می تواند خطرناک باشد اگر این افراد بر این باورند که آنها در حال حاضر عفونت و امن برای جلوگیری از در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه زمانی که آنها در واقع هنوز هم در معرض خطر است.

یک بار دیگر آزمایش شد و مشخص تر از LFIA آزمون.

بر اساس نتایج نویسندگان توضیح است که اگر یک LFIA آزمون اعمال می شود به یک جمعیت که در آن 10 درصد از مردم Covid-19 برای هر 1000 نفر تست شده:

  • 31 که هرگز تا به حال به این بیماری خواهد بود به اشتباه گفت که آنها سیستم ایمنی هستند.
  • 34 افرادی که تا به حال Covid-19 خواهد بود به اشتباه گفت که آنها هرگز آلوده.

اگر پنج درصد از مردم آلوده شده است که نزدیک ترین به جدید ترین تخمین برای انگلستان از دفتر آمار ملی عفونت بررسی:

  • 32 خواهد بود به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان آلوده.
  • 17 خواهد بود به اشتباه به عنوان طبقه بندی شده مثلا.

محققان گفت: “در حال حاضر شواهد موجود را پشتیبانی نمی کند ادامه داد: استفاده از موجود نقطه از مراقبت های سرولوژی.’

LFIA tests can give a result on the spot, like a pregnancy test, and are highly sought for. Ministers promised Brits would be able to get pregnancy-test style blood kits to tell them whether they've ever had the virus back in March. But none have proved accurate enough

LFIA آزمون می تواند به یک نتیجه در نقطه ای مانند یک تست حاملگی هستند و به شدت به دنبال برای. وزرای وعده داده استرالیایی ها خواهد بود قادر به دریافت بارداری-تست سبک خون کیت به آنها بگویید که آیا آنها تا کنون به حال این ویروس در ماه مارس. اما هیچ کدام به اثبات رسانده اند به اندازه کافی دقیق

مطالعات همچنین نشان داد که آنتی بادی آزمونهای حساس ترین زمانی که آنها انجام شد تا حداقل سه هفته پس از علائم آغاز شده است.

آنها حساس بودند حداکثر 98.9 درصد از زمان در مقایسه با در هفته اول حداکثر 50.3 درصد از زمان.

یافته های عقب یکی دیگر از بررسی یک اندازه مشابه در 54 مطالعات انجام شده بر روی طیف وسیعی از آنتی بادی آزمایش های منتشر شده در هفته گذشته است.

300-صفحه مستقل نقد و بررسی, رهبری کوکران موسسه و دانشگاه بیرمنگام گفت: تست آنتی بادی می تواند تشخیص کمتر از 30 درصد از نتایج مثبت در صورت استفاده بیش از حد زود است.

آنتی بادی آزمون ‘تنها دقیق بین سه و پنج هفته پس از بیماری’

Coronavirus آنتی بادی آزمایش تنها شناخته شده به طور دقیق بین سه و چهار هفته پس از کسی که تا به حال Covid-19 علمی نقد و بررسی پیدا کرده است.

آنها همچنین ممکن است کار نمی کند در افرادی که تنها یک بیماری خفیف اما محققان بستری آنها نمی تواند مطمئن باشد چرا که تقریبا تمام مطالعات انجام شده در بیمارانی که به شدت بیمار بودند به بیمارستان منتقل شد.

یک دانشمند گفت: شواهد نشان داد که هیچ آنتی بادی آزمون در حال حاضر در بازار در دسترس هستند به اندازه کافی خوب برای استفاده در خارج از بیمارستان.

300-صفحه مستقل نقد و بررسی, رهبری کوکران موسسه و دانشگاه بیرمنگام تجزیه و تحلیل داده ها از 54 مطالعات علمی از آنتی بادی آزمون مورد استفاده در 16,000 نمونه خون.

آزمون بررسی مردم را خون به دنبال آنتی بادی — مواد ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن — که نشان می دهد که آیا آنها تا به حال Covid-19 در گذشته است.

در انگلستان این آزمون که بوریس جانسون هنگامی که وعده داده شده به مردم خواهد بود قادر به گرفتن خود را در خانه در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس است.

دقت از آنها یک نقطه بزرگ چسبیده — آنها می توانند تشخیص کمتر از 30 درصد از نتایج مثبت در صورت استفاده در زمان اشتباه این بررسی هشدار داد.

و دانشمندان هنوز هم واقعا مطمئن شوید که معنی آنها. در معمول پزشکی با حضور برخی از انواع آنتی بادی به معنی کسی است که تقریبا تضمین شده نیست به یک بیماری دوباره — اما هنوز هم وجود دارد هیچ مدرک Covid-19 بازماندگان سیستم ایمنی هستند.

استاد جان Deeks, یک تست پزشکی متخصص در دانشگاه بیرمنگام یکی از دانشمندان در پشت بین المللی بررسی است.

او گفت: “ما تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات در دسترس از سراسر جهان — کشف الگوهای روشن به ما گفتن که زمان بسیار حیاتی است در استفاده از این آزمون.

‘استفاده از آنها در زمان اشتباه و آنها کار نمی کند.’

 

اگر کسی در زمان یکی از آزمایش خون در عرض دو هفته از توسعه علائم مطالعات در بر داشت تنها هفت نفر از 10 Covid مثبت مردم را دریافت نتیجه مثبت (70 درصد تست حساسیت).

بین 15 و 35 روز پس از علائم این دقت افزایش یافته و به بیش از 90 درصد به طور متوسط.

آن نشان داد که آنتی بادی آزمایش دقیق فقط بین سه و چهار هفته پس از کسی که تا به حال Covid-19.

آنها همچنین ممکن است کار نمی کند در افرادی که تنها یک بیماری خفیف اما محققان بستری آنها نمی تواند مطمئن باشد چرا که تقریبا تمام مطالعات انجام شده در بیمارانی که به شدت بیمار بودند به بیمارستان منتقل شد.

اما پروفسور جان Deeks که منجر کوکران نقد و بررسی گفت: آنتی بادی آزمایش نباید رد نشده است.

اظهار نظر در امروز را یافته به او گفت: ‘نقطه از مراقبت از آزمایش مزایای لحاظ دسترسی و سرعت بیش از تستهای آزمایشگاهی که ممکن است آنها را بهتر در برخی از تنظیمات حتی اگر آنها به دست نمی دقیقا همان سطح از دقت و صحت.

‘توسعه و ارزیابی است که از اهمیت و باید ادامه یابد.’

دانشمندان گفته اند این بررسی آمده به نتیجه یکسانی اما نه به طور کامل قابل اعتماد است.

دکتر الکساندر ادواردز, عنوان استاد در فن آوری پزشکی دانشگاه مطالعه گفت: “با تلفیقی هم بسیاری از مطالعات ما در حال شروع به دیدن یک تصویر پدیدار اما هنوز یک طرح است و هنوز هم وجود دارد مهم شکاف که در آن هنوز ممکن است حتی به حدس زدن آنچه در تصویر نشان می دهد.’

کوین McConway بازنشسته استاد آمار کاربردی دانشگاه آزاد گفت: ‘اگر این بررسی ها بر اساس مطالعات است که همیشه بسیار خوب علم باید در مورد نتیجه گیری از این بررسی نمی تواند به عنوان روشن به عنوان ایده آل خواهد بود.

‘در این واقعیت است که پیدا کردن [دکتر بستس’ نقد و بررسی] کاملا قوی آماری و آن را همچنان محتمل است که تفاوت بین LFIA آزمون و دیگران شاید می تواند فقط در مورد توان توجیه توسط تغییرات تصادفی.’

انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون توصیف کرده است آنتی بادی آزمون با عنوان “بازی تغییر” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

وزرای وعده داده استرالیایی ها خواهد بود قادر به دریافت بارداری-تست سبک خون کیت به آنها بگویید که آیا آنها تا کنون به حال این ویروس در ماه مارس.

اما سه سال پایین خط تست نشده هنوز هم محسوس برای عموم به مقامات هنوز به تایید هیچ.

در یک گام بزرگ رو به جلو, مقامات بهداشت و در نهایت تصویب دو آزمایشگاه مبتنی بر آزمون های ساخته شده توسط غول داروسازی Roche و ابوت در ماه گذشته و خریداری 10million از کیت.

اما آنها تنها در دسترس برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان و در نتیجه نیاز به خواندن در آزمایشگاه است.

تست آنتی بادی در بریتانیا: یک جدول زمانی

مارس 19: بوریس جانسون وعده داده شده به آنتی بادی آزمون ‘به عنوان ساده به عنوان یک تست بارداری’ برای مردم را به استفاده از در خانه.

آوریل 25: بهداشت عمومی انگلستان شارون طاووس گفت: انگلستان خریداری کرده بود 3.5 میلیون آنتی بادی آزمایش و ارزیابی آنها با در نظر گرفتن آنها در دسترس ‘روز’.

مارس 30: انگلیسی, تست شرکت ها از جمله BioSure و SureScreen گفت: آنها تا به حال شده است با نزدیک شدن توسط دولت گفت: خدمات خود را ممکن است مورد نیاز باشد اما شنیده ام هیچ چیز بیشتر.

مارس: وزارت بهداشت گفت: PHE در حال حاضر 800 نمونه خون برای تست برای آنتی بادی است. وزیر بهداشت مت Hancock ادعا تست آنتی بادی استفاده می شود در این نمونه ها در Porton پایین بود ‘فوق العاده دقت بالا’ داده اما هرگز منتشر کرد.

مارس 3: دانشگاه های خصوصی و آزمایشگاه های ناشی از داد و بیداد زمانی که آنها نشان داد دولت تبدیل شده بود خود را ارائه می دهد و به کمک سواب تست برای بررسی که تا به حال این بیماری در حال حاضر.

مارس 5: استاد آقا جان بل در دانشگاه آکسفورد منتشر شده در یک وبلاگ با عنوان ” مشکل در تست زمین و آشکار است که هیچ آزمایش های او دیده می شود تا کنون هر گونه خوب است. او گفت: آن را حداقل یک ماه به یکی.

آوریل 8: پروفسور بل متهم PHE بودن سودمند و ارائه به اندازه کافی نمونه خون به تجزیه و تحلیل آزمون در ایمیل به بیرون درز دیده تلگراف.

مارس 16: نیویورک تایمز گزارش داد که انگلیس در حال صرف £16.5 میلیون در تست آنتی بادی است که آن را دیگر نمی خواستم به استفاده از.

آوریل 18: PHE را پروفسور جان نیوتن هشدار داد مردم به سعی کنید برای خرید و یا استفاده از آنتی بادی آزمایش تایید شده توسط دولت گفت: “آنها ممکن است شما را خانواده خود و یا دیگران در معرض خطر’.

آوریل 20: پروفسور جرثقیل کلاهبردار از بیمارستان جان رادکلیف در آکسفورد منتشر شده در یک مطالعه نشان می دهد هیچ یک از آنتی بادی آزمایش های خریداری شده توسط دولت بودند به اندازه کافی خوب برای استفاده است.

آوریل 24: افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin گفت: نمایندگان مجلس در علم و فناوری کمیته که در حال حاضر در دسترس آنتی بادی آزمایش خوب بود به اندازه کافی برای جمعیت نظارت اما نه به اندازه کافی خوب برای تشخیص.

مارس 1: Mologic یک شرکت انگلیسی داده £1million توسط دولت در ماه مارس نشان می دهد که نتایج اولیه آن آنتی بادی آزمون. آن است که 98 درصد خاص و 96 درصد حساس – زیر MHRA استاندارد از 98/98.

May 14: تصویب رچ را آزمایش پادتن توسط PHE عمومی می رود با ادعا آن است که یک “تغییر بازی” و 100 درصد دقیق است.

مارس 15: تصویب ابوت coronavirus تست نازل شده است در ایمیل های روزانه با ادعای نزدیکی-دقت کامل و گزارش ها میلیون خریداری شده توسط بریتانیا فورا.

مارس 21: مت Hancock اعلام کرد در تلویزیون نتایج اولیه آنتی بادی بررسی های در حال انجام در انگلستان است. او گفت: آنها نشان می دهد 17 درصد از مردم در لندن این بیماری را داشته اند همراه با پنج درصد در جای دیگر در کشور است.

آوریل 25: بریتانیا اولین دولت-ارائه آنتی بادی آزمایش در دسترس برای کارکنان بهداشتی درمانی.

مه 28: دفتر آمار ملی خود را منتشر میکند اولین تست آنتی بادی داده است. آن را در بر داشت 60 نتایج مثبت در یک استخر از 885 نمونه در انگلستان نشان می دهد یک ملی عفونت نرخ 6.78 درصد (3.7 میلیون نفر).

مه 29: PHE منتشر شده ارزیابی از یک سوم تست آنتی بادی ساخته شده توسط ارتو بالینی تشخیص به هیچ هیاهو. معلوم شد به قیمت 77.4 درصد حساس و 99.7 درصد خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im