یکی دیگر از تلاش برای رسیدن به یک معامله نفت: زندگی کسب و کار به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • همه چیز افتضاح است. چرا سهام ؟
  • این بیماری همه گیر است که یک فاجعه طبیعی نه یک شوک اقتصادی.
  • امداد بسته های در دسترس هستند به کارگران خود اشتغال.
  • مذاکرات بر کاهش در تولید نفت در حال به سر.
  • چگونه coronavirus بحران شتاب اتوماسیون.

همه چیز افتضاح است. چرا سهام ؟

چه بر روی زمین است که در بازار سهام انجام شده است ؟

مرگ و ناامیدی در اطراف. تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری هر یک از دو هفته گذشته حدود 10 برابر رکورد قبلی — و احتمالا مصنوعی برگزار می شود غیرمنتظره دولت سیستم. گسترده عصری برای کسب و کار آمریکا در حال توقیف به طور نامحدود. اقتصادی سه ماهه در حال حاضر در جریان است به احتمال زیاد از ویژگی های بزرگ افسردگی-کالیبر انقباض در فعالیت های اقتصادی است.

در عین حال در روز شنبه نزدیک به S&P 500 شد تا 25 درصد از آن اخیر در مارس 23. آن را تنها در حدود 14 درصد در این سال — می باشد و از سطح آن تنها 11 ماه پیش.

دو نیروی قدرتمند در حال هل دادن در جهت مخالف. تجارت است که اختلال به حدی است که به نظر می رسید غیر ممکن است فقط هفته پیش. اما به طور همزمان سهام سرمایه گذاران در حال شرط بندی که قدرتمند مداخلات خارج از واشنگتن — از جمله اضافی $2.3 تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام از فدرال رزرو اعلام کرد روز پنج شنبه — به اندازه کافی خواهد بود برای فعال کردن شرکت های بزرگ به ظهور با آسیب کمی به خود را در دراز مدت سود دهی.

این یک جنگ بین سقوط فعالیت های اقتصادی و پول دولت فدرال پرینتر رفتن “brrr.” در بازار سهام حداقل به دور از پول چاپگر برنده است.

این بیماری همه گیر است که یک فاجعه طبیعی نه یک شوک اقتصادی.

اعتبار…سپتامبر سحر کف برای نیویورک تایمز

Coronavirus اقتصادی خرید اینترنتی به نظر می رسد بیشتر شبیه به پس لرزه از یک طوفان عظیم مانند کاترینا که ویران لوئیزیانا در سال 2005 — کمتر از یک رکود تحلیلگران در بانک فدرال رزرو نیویورک نوشت: در یک تجزیه و تحلیل جدید.

“افزایش اخیر تعداد مدعیان بیکاری به دنبال الگوی مشاهده شده در پست-کاترینا لوئیزیانا نسبتا نزدیک” تحلیلگران Jason برام و ریچارد Deitz نوشت: — به جز که درد کوچک تا حدود 78 بار برای پوشش کل کشور به طوری که تعداد مدعیان بیکاری می تواند به مراتب بیشتر چشمگیر است. “اگر کلی اقتصاد ایالات متحده به دنبال همان الگوی امروز ما می تواند بیش از 27 میلیون pandemic مرتبط با ادعای پایان ممکن است.”

محققان توجه داشته باشید که نه رکود بزرگ و نه طوفان کاترینا بود که یک مقایسه کامل برای این بیماری همه گیر. در طول رکود اقتصادی زیان کار اتفاق افتاده است بسیار آهسته تر. طوفان در ضمن از بین برود نیواورلئان’ زیرساخت و باعث خروج از این منطقه است. هر دو این عوامل مانع از بهبود و درست نیست از این بیماری همه گیر.

اما طوفان نیز در کوتاه مدت رویداد: تلاش بازیابی شروع نسبتا بلافاصله. آن است که هنوز روشن نیست که خزیدن از coronavirus شروع خواهد شد.

امداد بسته های در دسترس هستند به کارگران خود اشتغال.

با مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران و فرفره کارگران در میان میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را به عنوان coronavirus چوک اقتصاد جدید و گسترش مزایای آنها ارائه یک راه برای کنار آمدن.

دو اورژانس قانونی بسته گذشت در هفته های اخیر همراه با دیگر تغییرات قانون با هدف کارگران ترجیح می دهند که به رئیس خود را ارائه تعدادی از مزایای از پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی به سلامت و بیمه بیکاری.

پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی آن را کاملا به عنوان مستقیم به جلو به عنوان یک سنتی بیمار بعد اما اگر شما خود اشتغالی شما در حال حاضر معادل پرداخت مرخصی استعلاجی در قالب یک اعتبار مالیاتی است که می تواند به کاهش بار مالیاتی خود را و یا در نتیجه بازپرداخت را انجام دهید.

بیمه بیکاری کارگران خود اشتغال می تواند از قرعه کشی های اضافی گلدان پول از طریق به اصطلاح همه گیر بیکاری برنامه کمک خواهد کرد که برای اجرا از طریق متحده است.

مالیات قوانین جدید اجازه می دهد که کارگران برای اجتناب از نیاز به پرداخت نیمی از امنیت اجتماعی بخش در حال حاضر. آنها می توانید صبر کنید و پرداخت آن در اقساط دو نیمه و در پایان سال 2021 و باقی مانده در پایان سال 2022.

بیمه یازده ایالت و ناحیه کلمبیا تاسیس ویژه ثبت نام دوره ها به مردم اجازه می دهد برای به دست آوردن پوشش بیمه جدید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. اگر درآمد شما کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز شما به احتمال زیاد خواهد شد واجد شرایط برای فدرال-دولت برنامه بیمه درمانی شناخته شده به عنوان مدیکید در 36 ایالت و ناحیه کلمبیا.

مذاکرات بر کاهش در تولید نفت در حال به سر.

ایالات متحده که نقش مهم و نقش غیر معمول در فشار برای توافق بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه به نظر می رسد به مداخله دوباره برای غلبه بر یک مشکل با مکزیک.

روز جمعه مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت که او تا به حال زده توافق با رئیس جمهور تهمت به موجب آن ایالات متحده آمریکا خواهد قطع آمریکا تولید نفت اضافی از 250 ، 000 بشکه در روز و مکزیک را قطع آنها توسط 100,000 بشکه.

آقای ترامپ متعهد به بریدگی های اضافی “برای مکزیک به منظور جبران” آقای لوپز Obrador گفت: صحبت کردن در به طور منظم خود را صبح امروز در کنفرانس خبری در شهر مکزیک. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه واشنگتن خواهد با ارائه این تعهد اضافی به کاهش است.

مذاکرات برای نهایی کردن بلند پروازانه اما توافق اخیر برای ایجاد ثبات در بازارهای نفت از نابسامانی های coronavirus بیماری همه گیر در حال انتظار به سر در روز جمعه به عنوان وزیران انرژی از گروه 20 ملل برگزاری تلفنی.

در روز پنج شنبه شب روسیه و اما یک عضو اوپک توافق برای کاهش 10 میلیون بشکه در روز در تولید که به مقدار 23 درصد کاهش از این گروه قبل از مداخله از حدود 44 میلیون بشکه در روز است.

شد, برگزار, توسط, مکزیک یک عضو به اصطلاح اوپک به علاوه ، انرژی این کشور وزیر Rocío Nahle رد اوپک پیشنهاد که آن را قطع تولید از 400 ، 000 بشکه در روز پیشنهاد یک برش از یک چهارم از این مبلغ به جای توجه به یک پیام در حساب توییتر خود را. کلی توافق مشروط است در مکزیک تایید با توجه به بیانیه ای در اوپک سایت.

از نظر برخورد و این اواخر در حال توسعه مانع نا امید از بازار نفت که رسید از دو دهه پایین در اواخر ماه مارس در چشم انداز جمعی اقدامات که به تقویت قیمت و نجات این صنعت است. وست تگزاس اینترمدیت با معیار خام ایالات متحده به پایان رسید روز پایین تر از 9 درصد به $22.76 بشکه در روز پنج شنبه.

بازارهای نفت بسته شد در روز جمعه به جمعه خوب در تعطیلات.

قابل توجهی وجود دارد انگیزه برای رفتن پیش با توافق حتی اگر مکزیک کاهش به همراه. این کاهش به احتمال زیاد به نفع خود تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که فشار عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید به منظور حفاظت از انرژی در ایالات متحده میباشد.

با تقاضای جهانی پیش بینی به سقوط حدود 25 درصد تولید خواهد شد که سقوط به هر حال. هیچ کس خرید نفت و مخازن ذخیره سازی در حال پر کردن به سرعت در حال.

“همه تولید کنندگان از جمله عربستان سعودی و روسیه خواهد بود مجبور به کاهش تولید بدون در نظر گرفتن و تدوین بازار محور کاهش آنها ایالات متحده را پشت سیاسی گفت:” آمریتا سن رئیس روغن تحلیلگر انرژی در جنبه های یک شرکت تحقیقات بازار.

چگونه coronavirus بحران شتاب اتوماسیون.

قبل از coronavirus همه گیر اتوماسیون شده بود به تدریج جایگزین انسان کار در طیف وسیعی از مشاغل از مراکز تماس به انبارها و فروشگاه های مواد غذایی, به عنوان شرکت های نگاه به کاهش هزینه های نیروی کار و بهبود سود.

در حال حاضر اجتماعی-فاصله بخشنامه باعث بیشتر صنایع برای سرعت بخشیدن به استفاده از اتوماسیون. و به همه گیر تشدید آستین نهفته نگرانی در مورد از دست دادن شغل و یا گسترده خبري در مورد داشتن ماشین آلات کنترل جنبه های حیاتی از زندگی روزانه می تواند پراکنده.

“قبل از همه گیر مردم ممکن است فکر ما بودند خودکار بیش از حد” گفت: Richard پاک استاد در دانشگاه کلمسون که تحقیقات عوامل روانی در اطراف اتوماسیون. “این رویداد در حال رفتن به فشار مردم را به فکر می کنم آنچه که بیشتر باید خودکار.”

در سوپر مارکت ها مانند عقاب غول ربات در حال آزاد کردن کارکنان که قبلا صرف زمان گرفتن موجودی به تمرکز بر روی مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی سطوح پردازش و تحویل به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند. و یوتیوب گفت: در یک پست وبلاگ که با مردم کمتر در دفاتر خود در سراسر جهان, ماشین آلات انجام شد محتوای بیشتر در حد اعتدال.

چین قیمت جدید داده می افزاید: نشانه های بد برای اقتصاد است.

چین قرار است هفته آینده به انتشار داده های اقتصادی برای سه ماه اول سال زمانی که coronavirus و تلاش برای جلوگیری از شیوع آورده the world’s No. 2 اقتصاد به متوقف مجازی. قیمت اطلاعات منتشر شده در روز جمعه ارائه شده بیشتر نگاه اجمالی از نحوه بد اعداد ممکن است.

از شاخص قیمت تولید در چین کاهش یافت و 1.5 درصد در ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن اداره ملی آمار گزارش شده در روز جمعه. شکل مشخص شده شتاب افت از ماه فوریه هنگامی که آن را کاهش 0.4 درصد به عنوان بسیاری از کشور تعطیل در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

شاخص بهای تولیدکننده آهنگ قیمت است که صاحبان کارخانه را به عنوان کالا عبور در داخل و خارج از درهای خود را. کاهش نشان می دهد تضعیف تقاضا برای این کشور مهم صنعتی بخش می سازد. آن را نیز نشان دهنده کاهش قیمت نفت و دیگر سوخت و مواد خام است.

برای مصرف کنندگان تورم کاسته یک بیت از ادامه نرخ بالا. شاخص قیمت مصرف کننده کاهش یافت و به 4.3 درصد به عنوان تلاش های دولت برای کنترل افزایش قیمت ها اثر صورت گرفت. پکن شده است مشتاق برای اطمینان از حمل و نقل و مشکلات تولید نمی تواند به قیمت های بالاتر برای مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی برای مردم چین است. قیمت در حال افزایش است, در سریع کلیپ دلایل دیگر نیز از جمله خوکی یک بیماری است که ویران چین خوک گله.

بازارهای جهانی در حال مخلوط را به عنوان یک تعطیلات آرام تجارت.

بازار در منطقه آسیا و اقیانوس آرام به پایان رسید مخلوط در روز جمعه به جمعه خوب در تعطیلات ایجاد نادر خاموش جلسه پس از هفته از اره دو سر بریدن تجارت. بازار در ایالات متحده و بسیاری از بازارهای اروپایی بسته شده در روز جمعه برای تعطیلات.

شاخص Nikkei 225 شاخص به پایان رسید تا 0.8 درصد پس از بیش از 1 درصد افزایش در وال استریت در روز پنج شنبه.

بزرگترین خبر برای سرمایه گذاران در بازار نفت که عمده کشورهای تولید شد و انتظار می رود به چکش کردن یک معامله به سرعت تولید و آن را به پایان درگیری بر قیمت ها. هنوز این کاهش ممکن است به اندازه کافی برای اطمینان بخشیدن به بازار نفت و یا تسکین نگرانی ها در مورد سرنوشت کشورهایی که اقتصاد آن به شدت به تولید نفت. قیمت نفت در معاملات آتی بازار کاهش یافت و روز پنج شنبه در ایالات متحده است.

در بازارهای دیگر در سرزمین اصلی چین شانگهای کامپوزیت شاخص پایین بود 1 درصد است. کره جنوبی Kospi شد تا 1.3 درصد در حالی که در تایوان Taiex شد تا 0.4 درصد است. در بازار هنگ کنگ و استرالیا بسته شد برای تعطیلات.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن.

  • حداقل 715 خلبان در خطوط هوایی آمریکا را امضا کرده اند تا برای بازنشستگی پیش از موعد با توجه به متفقین خلبانان اتحادیه. تحت شرایط ارائه خطوط هوایی ادامه خواهد داد به پرداخت حدود نیمی از حقوق خود را تا رسیدن به سن بازنشستگی اجباری 65. تقریبا 4,800 بیشتر را امضا کرده اند تا در کوتاه مدت ترک.

  • پس از بسته شدن سالن و پوسته پوسته شدن پشت سرویس غذا در پرواز خطوط هوایی شروع به خود را اهدا بزرگ انبارهای مواد غذایی است. Delta Air Lines گفت که توزیع بیش از 200 ، 000 پوند از مواد غذایی فاسد شدنی به سازمان های خیریه مختلف در سراسر کشور و خطوط هوایی آمریکا کمک خواهد کرد در مورد 81,000 پوند از مواد غذایی است.

  • اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق کردند که دوشنبه شب به یک برنامه تماس برای بیش از نیم تریلیون یورو ارزش از اقدامات جدید برای حفاظت از اقتصاد خود را در برابر یورش coronavirus اما ضربه خود را به بدترین ضربه اعضای ایتالیا و اسپانیا توسط sidestepping درخواست خود را به صورت بلوک به موضوع مشترک بدهی.

  • لیر شرکت تامین کننده جهانی از ماشین صندلی و فضای داخلی خودرو روز جمعه گفت که این امر به طور موقت کاهش حقوق کارکنان خود را 20 درصد در پاسخ به تاثیر از شیوع کروناویروس. آن رئیس اجرایی و رئیس جمهور ری اسکات خواهد شد که حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد بیشتر از 10 درصد برای بقیه سال 2020 است.

گزارش شد کمک توسط بهترین Smialek تارا Siegel Bernard Niraj Chokshi مایکل Corkery دیوید Gelles, Peter S. گودمن نیل ایروین, Katie Thomas, Sui-لی اندکی جفری Gettleman کلیفورد کراس, کارلوس تجدا استنلی نی کتی رابرتسون و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>