یکی دیگر از 1.3 m آمریکایی فایل بیکاری به عنوان کشورهای دور برگشت از بازگشایی طرحبه عنوان جدید Covid-19 موارد همچنان به افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته برجسته واقعیت تلخی است که هر نوع بهبود اقتصادی ممکن است دور.

در حالی که تعدادی از جدید بیکاری براده کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از آن به اوج خود رسید و در مارس 6 میلیون نفر تشکیل پرونده در یک هفته از آن باقی مانده است بالای یک میلیون در هر هفته پس مجبور خاموش شدن ناگهانی آغاز شد.

هفته گذشته نزدیک به 100,000 کمتر مردم در زمینه بیکاری در مقایسه با هفته قبل از ادامه 15 هفته کاهش در تعداد براده.

اکثر متحده شروع به آزمایش های مختلف بازگشایی قصد دارد در ماه مه و ژوئن اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی اغلب تحت دستورالعمل های دقیق و آوردن کمک به برخی از کارگران که تا به حال گذاشته شده است. هفته گذشته وزارت کار ماهانه شغل گزارش داد 4.8 میلیون شغل در آمد در ماه ژوئن بیشترین تعداد از این بیماری همه گیر آغاز شد. نرخ بیکاری بود که 1/11 درصد از اوج آن از 13.3 درصد در ماه مه.

اما در طول چند هفته گذشته تعدادی از کشورها نشان داده اند هشدار دهنده چشم انداز مثبت در مورد جدید. به ما رسیده 130,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در این هفته بیشترین هر کشور است. دکتر Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اوایل این هفته که ایالات و شهرستانها بازگشایی سرعت بیش از حد باعث شکستن رکورد تعداد موارد جدید.

در پاسخ به افزایش سریع عفونت متحده مانند فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس مجبور به معکوس بازگشایی اقدامات یک بار دیگر تعطیل کسب و کار به خصوص در کافه ها و رستوران ها. اقتصاددانان می گویند اثرات این وارونه خواهد شد به احتمال زیاد نشان می دهد در هفته های آینده.

و حتی اگر برخی از مشاغل آمده اند میلیون ها نفر بیشتر هنوز هم به طور نامحدود ، متحده شده اند کار خود را از طریق تعداد مدعیان بیکاری در تلاش برای به روز رسانی سیستم های همکاری در ظرفیت مسئولیت رسیدگی به تعداد بیکاری برنامه های کاربردی.

آنتونیو دیاز از میامی فلوریدا در زمینه بیکاری زمانی که او از کار خود را به عنوان یک الگوریتم بلمن در Fontainebleau هتل در میامی که در آن او کار می کرد برای بیش از 15 سال است. او موفق به دریافت یک $275 بررسی از دولت در ماه آوریل هنگامی که درخواست خود را از طریق رفت اما دریافت کرده است و نه دیگری پس از پرداخت. تلاش برای تماس با وزارت امور خارجه مسئول توزیع بیمه بیکاری شکست خورده اند و Diaz است که به سرعت در حال اجرا از پس انداز.

در بالا از برخورد با یک توقف خود را در درآمد دیاز جد و پدر هر دو فوت از ویروس ترک او را به مراقبت از مادر بزرگ خود را.

“من احساس می کنم ترکیبی از احساسات” دیاز گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم. “من احساس خشم با فرماندار با او برگزاری بر روی ما چک بیکاری و پس از آن در همان زمان در سراسر این من احساس می کنم غم چون من هنوز عزادار و من به مراقبت از مادر بزرگ من است.”

“بدون این کمک از فلوریدا بیکاری آن ساخته شده است که کل این فرایند بسیار مشکل تر است و از آن ساخته شده آن را برای من سخت تر می شود قادر به حمایت از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im