Annegret Kramp-Karrenbauer به ترک به عنوان CDU رهبر در میان راست ‘دیوار آتش’ ردیفآنگلا مرکل را که جانشین تعیین شده اعلام کرده است برنامه ریزی برای اجرای برای chancellorship در آینده فدرال انتخابات و قصد دارد به عنوان رهبر حزب محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU), رسانه های آلمان گزارش دادند.

تعجب اعلام می آید در وسط و یک ردیف بیش از مرکز-راست حزب “فایروال” در برابر راست پس از CDU نمایندگان در آلمان شرقی به مبارزه طلبیده حزب مرکزی را مبنی بر همکاری با Alternative für Deutschland (AfD).

Annegret Kramp-Karrenbauer, 57, برنده این مسابقه به موفقیت مرکل به عنوان رهبر CDU در دسامبر سال 2018 و به عنوان نامزد به احتمال زیاد برای ادامه زمان صدراعظم آلمان را در میانه دوره.

اما “AKK” به او رسیده است شناخته شده در رسانه های آلمان شده است تلاش برای ساخت یک پروفایل مرکل در سایه حتی پس از دو برابر کردن به عنوان وزیر دفاع در ماه ژوئیه گذشته.

سوالات خود کنترل بیش از به طور فزاینده ای تقسیم CDU بازگشت به ميدان در هفته گذشته زمانی که سیاستمداران از این شعبه در ایالت تورینگن در کشور رای دادند با AfD به سرنگونی دولت برتر Bodo Ramelow از چپ Die Linke ،

مرکل غیر معمول تصمیم به دخالت در امر اعلام کرد که آن را “نابخشودنی” به صورت دموکراتیک احزاب به نفع اکثریت با کمک AfD برجسته Kramp-Karrenbauer عدم قدرت.

Kramp-Karrenbauer ایستاده بود و بیشتر کاهش یافته که CDU را تورینگن شعبه مبارزه طلبیده تماس خود را برای انحلال دولت و پارلمان تماس گرفته و تازه انتخابات.

در صبح روز دوشنبه مجله خبری اشپیگل گزارش داد که Kramp-Karrenbauer تا به حال با اشاره به نامشخص مواضع عناصر خاصی در حزب خود را به سمت AfD و Die Linke به عنوان دلیلی برای استعفای او و تصریح کرد که او در برابر ارتباط با هر دو طرف است.

مرکل گزارش شده است که پذیرش استعفای او که جانشین تعیین شده بود که قبلا یک دولت برتر در Saarland در مرز با فرانسه, در حالی که همچنین اجازه دادن به آن شناخته می شود که او می خواهم AKK به ماندن به عنوان وزیر دفاع.

این صندلی خالی در بالای آلمان قدرتمند ترین حزب از سال 1945 باز می شود تا یک بحث بیش از این سیاسی کشور جهت مسافرت در پست-مرکل دوره است.

حداقل چهار frontrunners خود را در حال حاضر. آرمین Laschet که 58 سال دولت برتر از شمال راین وستفالن و یک مدافع سرسخت مرکل, پناهندگان سیاست خواهد بود نامزد به احتمال زیاد برای ادامه خروجی صدراعظم فرمان از CDU در مرکز سیاسی جریان.

در مقابل این anointment کهنه rightwinger فریدریش مقرر که از دست رفته را به Kramp-Karrenbauer در رقابت برای رهبری حزب در سال 2018 خواهد نماد خروج از مرکل عصر و بازگشت به CDU بیشتر به طور سنتی محافظه کار ریشه. مقرر که نیست در حال حاضر عضو مجلس اما ترک نقش خود را در asset manager بلکراک هفته گذشته در ماه های اخیر آشکارا انتقاد مرکل “فقدان رهبری”.

دو نامزد دیگر هستند و کمتر به راحتی طبقه بندی شده. Markus Söder دولت برتر از بایرن را تحسین کرد از CDU سنتی محافظه کارانه تر خواهر-حزب CSU. اما در سال های اخیر Söder ثابت شده است canny و محبوب سیاسی اپراتور تاکید کرده است که حزب محیط زیست اعتبار و می تواند در آماده سازی این حزب برای ائتلاف با حزب سبز در سطح سیاسی. در طول هفته گذشته زلزله سیاسی در ایالت تورینگن در کشور Söder شد سریعترین آمده در محکومیت هر نوع همکاری با راست.

سی و نه سال, Jens Spahn با استفاده از یک پروفایل به عنوان یک مرکل منتقد است اما mellowed شده پس از مصرف بیش از وزارت بهداشت و درمان و به تازگی تن به تن چادر خود را نزدیک به صدراعظم عملگرا چادر دفاع از هر دو “مهاجرت و وطن پرستی” در یک op-ed برای نگهبان. Spahn آمد سوم در سال 2018 رهبری مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>