پناهگاه های حیوانات می گویند در coronavirus مستند مردم به دنبال دوستان جدید

Kelsey پیرس یک نوازنده و ترانه سرا در شهر نیویورک بود و همیشه می خواستم برای پرورش سگ با او هم اتاقی چچنی بکوس اما از آنجا که از برنامه پر مشغله خود را هرگز یک امکان واقعی است. پس از نیویورک است که در حال حاضر بر روی یک مادر اقامت در خانه سفارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جفت شد در نهایت قادر به گرفتن بر روی یک خزدار.

“ما شاهد افزایش در adoptions, پرورش و همچنین نجات دادن از COVID-19 شروع به اتفاق می افتد,” دکتر گفت: Rachel ورنس سرب دامپزشک در مراکز مراقبت از حیوانات از نیویورک اصلی پناهگاه حیوانات در نیویورک است. “قبل از ما تا به حال 150 حیوانات در پرورش و در حال حاضر ما 266 حیوانات.” آن را فقط به سگ یا. پناهگاه کمک کرده است پرورش, گربه, بچه گربه و خرگوش و حتی خوکچه هندی.

در یک نقطه آنها تا به حال 291 حیوانات در پرورش و مراقبت ورنس گفت. “حیوانات در خواهد آمد و در عرض پنج دقیقه در آن قرار داده خواهد شد با هر یک پرورشگاه از یک adopter یا نجات شریک است. این شگفت انگیز است.” نجات همکاران می تواند در حیوانات خاص مانند retrievers طلایی و کمک به آنها در پیدا کردن یک خانه. برخی از حیوانات را می توان پرورش است که یک مسکن موقت وضعیت برای یک حیوان خانگی و یا به تصویب رسید که دائمی است.

پیرس و بکوس فرستاده شده در برنامه های کاربردی به پناهگاه های مختلف در سراسر شهر و در نهایت شنیده بازگشت از نیویورک قلدر خدمه. پس از انجام یک مصاحبه تصویری با پناهگاه های هم اتاقی قادر به پرورش و شادی بخش یک سگ آنها بر این باورند که یک گودال بوکسور rottweiler, مخلوط, مارس 26. “داشتن یک سگ به طور کامل 180 نمايد ما قرنطینه تجربه” گفت: Backus. “او باعث می شود ما خیلی خوشحال فقط به دنبال او. ما نمی توانیم متوقف خندان.”

در حالی که آنها قادر به اتخاذ شادی بخش آنها طرح در پرورش او در هارلم آپارتمان تا زمانی که او به تصویب رسید.

شادی یک NYC پرورش سگ

پناهگاه در سراسر کشور در حال تجربه یک شبیه سنبله در پرورش و فرزندخواندگی. ورنس گفت: “انسان-حیوان پیوند است که واقعا مهم است” در زمان مانند این. با توجه به ورنس پناهگاه قرار داده و از اورژانس درخواست برای پرورش و “نیویورک پا است.” او افزود که آنها تا به حال “هزاران نفر از مردم ایمیل ما به دنبال پرورش. آن را بسیار جذاب بود.”

در حالی که پرورش ممکن است به نظر می رسد مانند یک برنامه بزرگ در حال حاضر برای کسانی که نیاز به نوازش خوب Pierce هشدار می دهد که آن را برای همه نیست. “مطلقا توصیه پرورش, اما شما باید به صداقت در مورد آنچه شما می توانید در” او گفت:. “باید صادقانه با مردم در پناه چون آن را مناسب برای شما و حیوانات شما در حال گرفتن است.”

اگر شما اتخاذ یا پرورش ورنس می گوید این مهم است که به “اجتماعی-فاصله با حیوانات خانگی. اگر شما در حال راه رفتن سگ خود را در صبح نگه داشتن 6 پا دور از سگ های دیگر نیز فقط به امن است.” در حالی که مراقبت از حیوانات مراکز نیویورک را باور نمی کند سگ می تواند انتقال coronavirus به یک دیگر آن هنوز ناشناخته است.

او همچنین تاکید کرد چگونه حیاتی آن است که به یک طرح احتمالی برای حیوانات خانگی خود را اگر شما مریض است. “شما نیاز به یک طرح و یک برنامه C که می توانید حیوانات خانگی خود را. حتی اگر آن را فقط برای یک مقدار کوتاه از زمان اگر شما در بیمارستان,” او گفت:. “من می دانم که آنها برای شما مهم است فقط مانند آنها برای من مهم است.”

در پایان روز تقویت شد گزینه مناسب برای بکوس و پیرس. “این قطعا یک کمی چالش برانگیز و گاهی اوقات یک کمی خسته کننده باشد اما او واقعا فقط یک مجموع یار” گفت: Backus.

برای کسب اطلاعات بیشتر در پرورش و یا چگونه برای کمک به بروکلین حیوانات, مراکز مراقبت از نیویورک بازدید از وب سایت خود را.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>