حقوق حیوانات گروه تبدیل چشمه سرخ در میدان ترافالگار لندن

دو نفر دستگیر شده اند در لندن پس از معترضان رنگ میدان ترافالگار را چشمه خون قرمز به فراخوان دولت برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر توسط کارخانه کشاورزی.

حیوانات شورش گروه گفت: در آن صحنه اعتراض در مرکز لندن روز شنبه به منظور جلب توجه به آنچه که به آن معتقد است علت واقعی Covid-19 بحران – بهره برداری دام.

Animal rights activists hold signs as they sit at a fountain whose water was turned red after protesters poured coloured dye into the clear water, on Trafalgar Square in London, Britain, July 11, 2020. Credit: Reuters/Toby Melville

برخی از فعالان ریخت و رنگ قرمز به چشمه ایستاده تا زانو در آب است. دیگران لباس پوشیدن و به عنوان موجودات دریایی برگزار شد پلاکارد با کلمات “جهانی جوش” و “نمی طعمه من” را به عنوان آنها به صحنه اجتماعی دور در اعتراض به این ادعا که دولت با “خون در [آن] دست به دست”.

استفانی Zupan یک نماینده از حیوانات شورش گفت: “دولت در حال حاضر باید شروع انتقال نسبت به یک کارخانه مواد غذایی مبتنی بر سیستم و یا خطر آینده انسان و دام بیماری های همه گیر از ابعاد فاجعه بار است.”

بیماری های زئونوز هستند کسانی که در حال انتقال از حیوانات به انسان است. Covid-19 به طور گسترده ای اعتقاد بر این سرچشمه در حیوانات بیشتر به احتمال زیاد یک خفاش در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان در اواخر سال 2019. به اصطلاح مرطوب بازار – که در آن زندگی می کنند حیوانات در حال معامله اند دخیل در شیوع بیماری های قبلی از coronaviruses خاص سارس.

Animal Rebellion was protesting against animal farming, claiming that the government has ‘blood on their hands’

حیوانات شورش گفت: این اقدام هماهنگ با تظاهرات در 20 شهرستانها از جمله بریستول برایتون و نیویورک.

کیه بلیته نماینده دیگری برای این گروه گفت: “این نامطلوب و خطرناک اقدامات تنها باعث افزایش خطر ابتلا به آینده بیماری های همه گیر. دولت با پتانسیل دهها هزار نفر مرگ و میر بیشتر.”

پلیس متروپولیتن گفت: دو نفر دستگیر شده اند به ظن صدمه جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im