Anilla Tanjum جویای کار در زمینه محتوای OTT می باشد

[ad_1]

ANILA TANJUM BANGLADA ACTRESS FROM BANGLA PLATFOM Contents
آنیلا تنجم

پلتفرم های OTT بین المللی علاقه زیادی به خرید محتوای Bangla مانند سریال های وب و فیلم های وب از بنگلادش نشان می دهند. در همین حال، تعدادی از شرکت های تولید داخلی شروع به ارائه محتوا بر روی پلتفرم های OTT هند کرده اند دریا 5 و هویچویدر حالی که نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه پلتفرم های دیگر در هند، مانند Klikk و Platform8، شروع به دریافت محتوا از بنگلادش کرده اند. بر اساس اطلاعات، هر دو Klikk و Platform8 در حال حاضر به دنبال استخدام تامین کنندگان یا تجمیع کنندگان خود در بنگلادش هستند و در حال مشاوره با تعدادی از شرکت های داخلی هستند. در چنین شرایطی، مطمئناً چشم اندازهای بزرگی برای تازه واردانی مانند آنیلا تانجوم وجود خواهد داشت تا نام خود را در تجارت نمایشی در بنگلادش بنویسند و به عنوان یک حرفه پر ارزش به فعالیت خود ادامه دهند.

با افزایش شدید تقاضا برای درام ها و سریال های پخش شده در کانال های تلویزیونی محلی بنگلادش و همچنین پلتفرم های دیجیتال از جمله یوتیوب، چشم انداز جدیدتری برای رشد بیشتر تقاضا مانند چندین OTT بین المللی (Over The Top) وجود دارد. آمازون، نتفلیکس، دیزنی هاتسرات، اروس، هویچوی، زی 5، کلیک و غیره به دلیل حجم عظیم مخاطبان آینده، محتوای Bangla را از بنگلادش دنبال می کنند. در اینجا می توان به این نکته اشاره کرد که بنگلادش در حال حاضر 160 میلیون نفر جمعیت دارد و بنگلا زبان مادری این کشور است. مخاطبان بنگلا زبان در بنگلادش و بنگال غربی در هند، و همچنین در بریتانیا، ایالات متحده، اتحادیه اروپا، خاورمیانه و سایر نقاط جهان، بیش از 300 میلیون نفر هستند. تاکنون تقریباً 30 درصد از این جمعیت بنگلایی زبان از طریق رایانه و تلفن های هوشمند به اینترنت دسترسی دارند. این باعث می‌شود مخاطبان بنگلاس به هدف اصلی بیشتر پلتفرم‌های OTT بین‌المللی تبدیل شوند.

تاج‌الاسلام، معاون مدیر عامل کرون انترتینمنت، بزرگترین شرکت تولیدی و ارائه‌دهنده محتوا در بنگلادش، در مورد علاقه پلتفرم‌های هندی و بین‌المللی OTT به جمعیت بنگل‌زبان، گفت: «بنگلا هفتمین زبان بزرگ در جهان امروز است. جمعیت بنگلایی زبان به سرعت در حال افزایش است. در عین حال، با روند پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت در اتصال، مردم به طور فزاینده ای به امکانات اینترنت دسترسی پیدا می کنند.

آنیلا تنجم در بازیگر زن عروس از بنگلادش FROM A PLATFOM FROM BANGLA Contents
آنیلا تنجم در عکس های عروس

به این دلایل، در دو سال آینده، جمعیت بنگلایی زبان به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه‌های پلتفرم‌های OTT بین‌المللی و هندی ظاهر خواهد شد. در حال حاضر، پلتفرم‌های هندی مانند HoiChoi و Zee5 در حال جمع‌آوری محتوا از بنگلادش هستند. ما معتقدیم که خیلی زود پلتفرم های دیگری مانند آمازون، نتفلیکس، دیزنی هاتسرات، اروس، کلیک و غیره. همچنین به این بازار نگاه خواهد کرد. این بدان معنی است که دامنه محتوای Bangla مانند فیلم های بلند، سریال های وب و فیلم های وب به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

در چنین شرایطی، مطمئناً چشم‌اندازهایی برای تازه‌واردانی مانند آنیلا تانجم وجود خواهد داشت که نام خود را در تجارت نمایشی در بنگلادش بنویسند و به عنوان یک حرفه ارزشمند به فعالیت خود ادامه دهند. اما، البته، اکثر بازیگران محبوب و همچنین تازه واردانی مانند Anilla Tanjum، هنوز از نظر ذهنی آماده نیستند تا در محتوای پلتفرم های OTT قرار بگیرند. اما به عنوان یک تازه وارد در تجارت نمایشی بنگلادش، آنیلا آماده است تا چیزهای جدیدی را با نشان دادن این که بالاخره می تواند در محتوای OTT شروع کند، یاد بگیرد.

آنیلا تنجم اخیرا برای پاسخ به چند سوال با این خبرنگار گفتگو کرده است. در اینجا گزیده ای است:

ایسترن هرالد: شما در سال آخر مدیریت بازرگانی هستید و به جای اینکه در بخش تجارت شغلی ایجاد کنید، چرا بازیگری را انتخاب کردید؟

حلقه تنجم: شخصاً فکر می‌کنم که بازیگر یا بازیگر بودن بهترین بهانه را به شما می‌دهد تا هرگز از تحصیل یا رشد دست نکشید. همیشه یک نقش جدید برای آماده شدن وجود دارد، همیشه چیزهای جدیدی برای یادگیری و درک وجود دارد. من هرگز نمی‌خواهم در یک نابسامانی مستقر شوم، زمانی که چیزهای جدیدی برای یادگیری، کشف و کشف وجود دارد در زندگی مستقر شوم.

ایسترن هرالد: اگر اشتباه نکنم هر بازیگری یک رویاپرداز بزرگ است. رویاهای شما به عنوان یک بازیگر چیست؟

حلقه تنجم: البته من یک رویاپرداز هستم و چه کسی نیست. این در مورد رویای من برای بازیگری است. من فقط عاشق بازیگری و خوانندگی بودم، اینها علایق من بودند. من عاشق تماشای بازی بازیگران و بازیگران مختلف بودم، با استعدادهای مختلف که شخصیت هایشان را زنده می کنند!

ایسترن هرالد: زمانی که بخش فیلم و درام با مشکلاتی روبرو بودند، نام خود را در صنعت سرگرمی در بنگلادش به دست آوردید. به نظر شما این تصمیم اشتباه بوده یا تصمیمی که در زمان اشتباه گرفته شده است؟

حلقه تنجم: فکر نمی کنم تصمیم اشتباهی گرفتم. ما امیدواریم با تلاش سخت و تلاش برای ایجاد محتوای مناسب مورد نظر مخاطبان، مبارزه صنعت فیلم را برطرف کنیم. امیدواریم درخشش قدیمی خود را بازیابد.

ایسترن هرالد: در مصاحبه ای با یک روزنامه محلی در بنگلادش گفتید که برای فرار یا ناپدید شدن وارد تجارت نمایشی نشده اید. در عوض، شما می خواهید حرفه خود را در آن بسازید. راز چنین تصمیمی چیست؟

حلقه تنجم: همیشه دوست داشتم هویت خودم را بسازم تا مردم مرا بشناسند و به خاطر کارهایم از من یاد کنند. من خودم را با دادن شغل خوب به مردم از طریق تجارت نمایشی به آنها معرفی خواهم کرد. و من دوست دارم اینجا کار کنم، بنابراین می خواهم در این صنعت بمانم.

ایسترن هرالد: ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم، جایی که احتمالاً باید از ارتدوکس و تابوهای قدیمی دست برداریم، به خصوص در فیلم ها و سرگرمی ها. در هالیوود، بالیوود و حتی فیلم های کلکته صحنه هایی با بوسه وجود دارد که مطمئناً بخشی از زندگی مدرن است. به عنوان یک بازیگر، اگر به شما فرصتی در محتوای ساخته شده برای پلتفرم‌های OTT داده شود تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید – بنگالی و غیربنگالی، آیا در صورت نیاز فیلمنامه، یک سری بوسه را می‌پذیرید؟

حلقه تنجم: ابتدا باید داستان و فیلمنامه را بدانم سپس تصمیم خواهم گرفت.

ایسترن هرالد: لطفا 3 فیلمی را که اخیرا در پلتفرم های OTT تماشا کرده اید به ما بگویید و همچنین نظر خود را در مورد این فیلم ها به اشتراک بگذارید.

حلقه تنجم: تا جایی که به یاد دارم، اخیراً Into the Wild، Forrest Gump و Whisper of the Heart را روی پلتفرم OTT تماشا کردم. Into the Wild و Forrest Gump فوق العاده بود. این دو با چند پیام عالی بسیار انگیزه بخش بودند. و Whisper of the Heart در واقع یک انیمیشن زیبا از استودیو گیبلی است.

ایسترن هرالد: در بنگلادش، شرکت تولیدکننده و ارائه‌دهنده محتوا در حال حاضر Crown Entertainment است که هر سال صدها سریال و سریال تلویزیونی تولید می‌کند. این شرکت همچنین به دنبال ارائه محتوا برای پلتفرم های بین المللی OTT است. آیا در هر یک از تولیدات Crown Entertainment کار کرده اید؟

حلقه تنجم: کار در تولیدات Crown Entertainment، زیرا این شرکت پیشرو در تولید بنگلادش است، برای حرفه من یک دستاورد کاملاً عالی خواهد بود. اما تا اینجای کار متاسفانه این فرصت را نداشته ام هرچند که مطمئنا منتظر این فرصت هستم. مرا در دعای خود نگه دارید

ایسترن هرالد: آنیلا تنجم در پنج سال به عنوان بازیگر می خواهد به چه جایگاهی برسد؟

حلقه تنجم: بعد از 5 سال می خواهم خودم را در موقعیت خوبی به عنوان یک بازیگر ببینم. من واقعا باید برای این کار کنم.

هیچ الیگارشی یا سیاستمداری به ما دیکته نمی کند که در هر موضوعی چگونه بنویسیم. ما به حمایت شما نیاز داریم لطفا تا جایی که می توانید کمک کنید. برای انجام کمک مالی خود اینجا را کلیک کنید.

ما را دنبال در:

ایسترن هرالد در اخبار گوگل

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortmobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme