عصبانی تظاهرات در مکزیک پس از زن وحشتناک کشتن

1 / 13

مکزیک در اعتراض به کشتار جنسیتی

یک نقاب زنان معترض در تظاهرات علیه خشونت جنسیتی در مکزیکو سیتی روز شنبه, فوریه. 14, 2020. این اعتراض پس از هفته گذشته باطل قتل اینگرید Escamilla توسط شوهرش و جنجال به راه انداخته شده توسط نشت از تصاویر از بدن او به مطبوعات در یک کشور که در آن به طور متوسط 10 زنان کشته می شوند هر روز. (عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte)

MEXICO CITY (AP) — Angry تظاهرات را در شهر مکزیک روز جمعه به عنوان صدها نفر از زنان اعتراض وحشتناک قتل و نقص از یک زن جوان در یک مورد آمده است که به شخصیت خشم بیش از این افزایش بروز جنسیتی مربوط به قتل و یا femicides.

در صبح ده ها تن از معترضان اسپری رنگ شعارهایی مانند “ما نمی خواهد سکوت” در نما و راهرو از سرمایه ملی کاخ به عنوان رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شد برگزاری روزانه خود را در کنفرانس خبری در داخل.

ساعت بعد صدها نفر در راهپیمایی به دفاتر یک خروجی رسانه ها منتشر گردید که تصاویر وحشتناک از صحنه جرم و روزنامه کامیون خارج شد و تا حدی به آتش کشیده شد. برخی از اسپری-رنگ پلاستیک سپر ضد شورش افسران به عنوان جمعیت شعار می دادند “نه یکی بیشتر به قتل رساندند!” و “عدالت!” پلیس انداخته اسپری فلفل.

به عنوان یک خنک باران کاهش یافت و در شب آن باقی مانده در سمت چپ و راه می رفت پایین مرکزی رفرما بلوار که در آن برخی از اتوبوس های ویندوز در هم شکسته شد و نشانه های تخریب.

حدود 10 زنان کشته می شوند هر روز در سراسر مکزیک فقط به خاطر اینکه آنها زنان و دولت و فعالان می گویند. در سال گذشته وجود دارد 3,825 در تمام که شد و تا 7 درصد از سال 2018 با توجه به فدرال آمار و ارقام.

نه تنها حمله به زنان بیشتر آنها تبدیل شده اند بیشتر و وحشتناک. در ماه سپتامبر یک زن جوان نوازنده در جنوب ایالت اوآخاکا با اسید سوزانده شد و توسط دو مرد که شهادت آنها استخدام شده بود توسط یک سیاستمدار سابق و تاجر است که گفته می شود یک امر ،

اما قتل در آخر هفته گذشته از اینگرید Escamilla یک جوان مکزیک ساکن شهرستان بود که به اتهام قتل یک پسر به وحشت مکزیکی برای خشونت آن است.

انسان که بازداشت شده است و ظاهرا اعتراف به قتل Escamilla با چاقو مثله بدن او و سرخ بخشی از جسد به فاضلاب.

خشم رشد پس از برخی رسانه های محلی منتشر شده وحشتناک, عکس از پوست جسد ظاهرا به بیرون درز توسط شهرستان افسران پلیس.

معترضان با خواندن بیانیه ای در روز جمعه گفت: “این enrages ما چگونه اینگرید کشته شد و چگونه رسانه ها قرار داده و بدن خود را بر روی صفحه نمایش.”

“آن enrages ما که قضات ما گفت:” آیا این راه درستی برای بیان خشم خود را” بیانیه ادامه داد. “ما نه دیوانه ما خشمگین هستند.”

در گذشته زنان تظاهرات در شهر مکزیک تا به حال شده است برای انتقاد از اسپری نقاشی بناهای تاریخی و سطل زباله شهرستان های اما آسیب جمعه جزئی و انتقاد تقریبا غیر موجود.

در عوض مقامات محکوم رسانه ها را برای انتشار عکس ها و گفت: آنها بررسی پلیس است که ممکن است در نظر گرفته شده اند عکس با تلفن های همراه خود در صحنه جرم.

داخل بخش گفت: در بیانیه ای که آن را “محکوم به انتشار و توزیع این مواد با توجه به این که آن را دوباره قربانی مردم و ترویج احساسی و مرضی کنجکاوی. آن است که یک حمله در شأن و حفظ حریم خصوصی و هویت قربانیان و خانواده های آنان است.”

رئیس جمهور گفت: صبح روز جمعه در استعمار دوران کاخ به عنوان معترضان خارج شد که از جمله قتل شد, جنایات نفرت و “یک عمل وحشیانه مردانگی.”

اما در اوایل این هفته لوپز Obrador نشان داد کمی صبر برای کسانی که او را مورد پرسش در مورد تعهد دولت برای مبارزه با خشونت علیه زنان است.

“این موضوع شده است دستکاری زیادی در رسانه ها” به رئیس جمهور گفت:, و اضافه کرد که “من نمی خواهم این موضوع را فقط به زنان و قتل.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده پیتر Orsi در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im