خشم رشد می کند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus تست شکستخشم سراسری در آمریکا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست تست برای coronavirus در یک مقیاس است که می تواند شیوع و کاهش مخرب ترین اثرات.

در روز پنج شنبه فقدان تست ظرفیت برای Covid-19 به رسمیت شناخته شده بود در بلانت نظر توسط یکی از مقامات آمریکا در برخورد با بحران. دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توصیف وضعیت کنونی امور را به عنوان “شکست” در جلسه مجلس نظارت کمیته.

از کنگره به وزارت امور خارجه پایتخت در سراسر کشور سیاستمداران هر دو حزب اصلی نشان داده اند نادر توافق دو حزبی که با سرعت از فدرال تست محزون می خوانی ناکافی است. اعضای کنگره که داده شد جلسات خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت روز پنج شنبه ابراز شوک و خشم است که تا کنون تنها 11,000 آزمایشات انجام شده در کشور از 327 میلیون نفر است.

مقابل کره جنوبی است که دست و پنجه نرم کردن با یکی از شدید ترین شیوع Covid-19 جهان, آزمایش تقریبا همان تعداد حدود 10000 نفر در هر روز است. در مجموع کره جنوبی آزمایش 230,000 از آن 51 میلیون نفر – 130 بار به عنوان بسیاری از سرانه به عنوان ما.

مهاجم با استفاده از تست برای شناسایی ناقل بیماری و قرنطینه آنها اعتبار شده است به عنوان یک عامل عمده در کره جنوبی با موفقیت نسبی در برخورد با این بحران است.

یکی از حیرت انگیز ترین نشانه ای که ما در حال سقوط است abysmally پشت جایی که آن را باید در گرفتن به مقابله با این بحران داده شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آن coronavirus پایگاه داده. این رکورد با تعداد نمونه های آزمایش روزانه برای Covid-19 CDC و بهداشت عمومی آزمایشگاه.

این نشان می دهد که در روز سه شنبه, تازه ترین مطلب با توجه به تعداد کل نمونه های مورد آزمایش در سراسر آمریکا شد هشت.

پاسخ دادن به مطبوعات سوال در دفتر بیضی در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “رک و پوست کنده تست شده بسیار صاف است.” وی افزود: “ما به شدت تست شده است.”

که اساسا نادرست و تعداد فزاینده ای از مقامات دولتی از جمله از حزب خودش مایل به می گویند ،

اعضای کنگره که با حضور دو حزبی مجلس جلسه ابراز خشم در مورد تست شکست.

مایک Quigley یک دموکرات کنگره از ایالت ایلینوی گفت: “ما که در آن ما نیاز به توان و مطمئن نیست که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد. ما در حال پرواز کور.”

علامت واکر یک کنگره جمهوری خواه از کارولینای شمالی با سی ان ان گفت که “در حال رشد سرخوردگی در میان اعضای خود به عنوان یک کل را برای دریافت پاسخ قطعی”. این سناتور جمهوری خواه و نامزد سابق ریاست جمهوری میت رامنی یوتا گفت: “سیستم ما فقط نمی شده است به مردن و من فکر می کنم بسیاری از مردم نا امید شده توسط آن است. من یکی از آنها است.”

اندرو کومو فرماندار نیویورک که یکی از ایالتهای سخت ترین ضربه این بیماری تا کنون با سی ان ان گفت آمریکا بود “راه پشت در تست”. آنچه که او به نام “فدرال تنگنا” آنقدر بد بود که او مجاز نیویورک مقامات به قرارداد تست به آزمایشگاه های خصوصی.

کومو گفت: کمبود تست نه تنها مانع مهار موضعی شیوع آن نیز به یک از امنیت کاذب با مخدوش کردن چگونه شایع این بیماری در حال حاضر تبدیل شده است. “این دلیل است که ما هیچ تست ظرفیت همین تعداد کم هستند. اگر شما در واقع در حال تست ظرفیت شما را ببینید که چگونه بالا اعداد در حال حاضر. به عنوان کار می کنیم تا سطح شیب دار تست شما در حال رفتن به دیدن آن اعداد به آسمان بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im