آنجلینا جولی:

اعتبار…آنجلینا جولی

روز مادر سخت است برای هر کسی است که خود را از دست داد اما در این سال باید به خصوص به خاطر از coronavirus. بسیاری از مردم از دست داده اند و پدر و مادر به طور ناگهانی بدون اینکه در کنار خود قادر به مراقبت از آنها و بازگشت عشق خود را در راه آنها همیشه می خواهم تصور است.

من مادرم را از دست داده در سی سالگی من. زمانی که من به عقب نگاه به آن زمان, من می توانید ببینید که چقدر مرگ او را تغییر داد به من. آن را نمی ناگهانی اما خیلی منتقل داخل. از دست دادن عشق مادر و گرم و نرم در آغوش مانند در اختیار داشتن کسی rip دور یک محافظ پتو.

من یک خال کوبی روی دست راست من و پس از من فوت مادر, دانستن که دست خالکوبی محو شدن. به نظر می رسد به دیگران مانند حرف “m.” اما آن را یک “m” برای Marcheline نام او. آن را یک “w” برای “زمستان” — the Rolling Stones آهنگ آواز میخواند برای من به عنوان یک کودک و این که من به خاطر عشق به یک دختر کوچک. “آن مطمئن شده سرد سرد زمستان” او را می خوانم به من. و در خط “من می خواهم قرار دادن کت من در اطراف شما” او را قرار دادن من در پتو و جمع شدن من.

من عاشق مادرم. او کاتولیک در سمت جنوب شیکاگو است. پدر بزرگ من که در جنگ جهانی دوم, دوست, بازی بولینگ, M*A*S*H بنی هیل و مادر بزرگ من Lois. مادر بزرگ من فوت کرد و قبل از من به دنیا آمد که مادر من در بیست سالگی. “الماس لوئیس” من دوست پسر او را به نام. نه به این دلیل که او یک شخص مقتدر در جامعه اما از آنجا که او پاک کف در الماس. قبل از پدربزرگ و مادربزرگ من از نقل مکان به لس آنجلس در دهه 1960 آنها فرار یک کوچه بولینگ. پدر و مادر خود را قبل از آنها فرار یک نوار.

او دوست داشت به احساس زنده است. او دوست داشت به خنده. زمانی که من در پایین او را به شکستن آن راک آهنگ یاد من از آتش درون. یکی از اولین خاطرات زندگی من است و او روشنایی شمع و قرار دادن بیتلز آلبوم در اطراف خانه شب جان لنون کشته شد. دیگر زمان من به یاد او نگران بودن در مورد یک شکل عمومی بهداشت و درمان بود که پاپ ژان پل دوم به ضرب گلوله کشته شد.

از دست دادن مادر او ساخته شده او را عمیقا غمگین است. هنگامی که پدر من تا به حال یک امر زندگی خود را تغییر. این مجموعه رویای خود را از زندگی خانوادگی به آتش کشیده. اما او هنوز هم عاشق مادر بودن. رویاهای خود را از بودن یک بازیگر پژمرده به عنوان او خودش را در سن 26 بالا بردن دو فرزند با معروف سابق که بازیگران سایه طولانی در زندگی خود. پس از او درگذشت من در بر داشت یک ویدیو از او بازیگری در یک فیلم کوتاه. او خوب بود. در آن همه چیز ممکن است برای او.

او قبل از مرگ او به من گفت که رویاها می توانند به سادگی تغییر شکل. رویای او به عنوان یک هنرمند بود و در واقع او و مادرش را در رویا. و بعد او امیدوار است آن مال من خواهد بود. من فکر می کنم چقدر درست است که باید برای بسیاری از زنان قبل از ما که رویاهای گرفته اند و نسل به درک.

گوش دادن به “زمستان” در حال حاضر, من می دانم چگونه تنهایی و ترس من باید از مادر شده اند بلکه چگونه تعیین می شود او به مبارزه به مطمئن شوید که فرزندان او بودند همه حق است. به عنوان “w” پژمرده در دست من طوری بود که احساس خانه و حفاظت. زندگی های بسیاری گرفته می شود. من تا به حال خود من از دست دادن و دیده من زندگی را در یک مسیر متفاوت است. و از آن صدمه دیده بیشتر از من تصور آن را همیشه خواهد بود.

اما در حال حاضر با دختران من در حال رشد و سنین من به یاد داشته باشید تا به خوبی به عنوان یک پدر من کشف مادر من و روح و روان او. او یک دختر بود که رقصید همه شب در نوار غروب آفتاب و دوست داشتنی rock ‘n’ roll. او یک زن بود که دوست داشت حتی پس از از دست دادن, از دست داده و هرگز فضل او و لبخند او.

من در حال حاضر می دانم آنچه در آن مانند به تنهایی و به من قرار دادن کت اطراف آن را دوست دارم. و من می دانم که قریب به اتفاق حس قدردانی در حال قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را امن و گرم است. هنگامی که فرزندان خود را به زندگی آنها بلافاصله و برای همیشه لطفا برای اولین بار آمده است.

این روز مادر, من فکر می کنم از پناهندگان مادران من, زندگی در فقر و جابه جایی. هر یک شروع سفر خود را از مادری با یک وعده به انجام همه او می تواند برای محافظت از فرزند خود است. به وضع زندگی خود را در صورت لزوم. و اگر او را شکست داد و سکوت چند چیز بیشتر غم انگیز است.

از طریق پناهندگان, من آمده ام به این باور است که یک مادر قوی ترین فرد روی زمین است. نرمی پوست او فریبنده است. او یک نیروی رانده شده توسط عشق و وفاداری. هیچ کس وجود دارد که حل مشکلات بیشتر است. زمانی که او تنها عشق به آن هرچه از روح او است.

هنگامی که یک مادر می آید برای کمک به شما و شما آن را ارائه نمی دهد او ممکن است گریه. اما او هرگز خواهد داد. هنگامی که شما او را انکار ایمنی کودک و پناهگاه او ممکن است به دنبال آن در یک خصمانه زمین که در آن بدن او است در معرض سوء استفاده است. قلب او خواهد بود بیمار با از دست دادن. اما او را به مبارزه برای فرزند خود است. چرا که او یک مادر است.

اعتبار…اردن Pix/گتی ایماژ

زنانی که مورد آزار قرار گرفته نیست “ضعیف” و آنها اغلب مادران است. آنها اغلب در تلاش برای مدیریت خطر با هیچ راهی برای خروج. آنها را بین خود و کودک آسیب برساند. آنها را به صورت انزوا و انتقاد. اما خود را تنها تصور خواهد بود: “به من صدمه دیده است نیست فرزند من. توهین و نادیده گرفتن من نه فرزند من. دور از من اما نه فرزند من است.”

یک زن شبیه به این خواهد رنج می برند درد غیر قابل تصور در جنگ و یا در یک اردوگاه پناهندگان در, اما او نمی خواهد او را ترک فرزند و به دنبال یکی دیگر از زندگی است. او را به نشستن برای مدت 10 سال 20 سال و یا بیشتر در صورت لزوم. من به یاد داشته باشید تمام چهره زیبا از پناهندگان مادران من را ملاقات کرده اید مانند صفحات در یک آلبوم خانوادگی. چشم خود را پر از خستگی اما هرگز از دست دادن. زیرا آنها بودند که هنگامی که دختران باید در حال حاضر قرار دادن کودک خود را در یک پتو.

هیچ چیز دردناک تر است برای یک مادر یا پدر نسبت به قادر به ارائه کودک خود را با چیزهایی که آنها نیاز دارند. این یک واقعیت است بسیاری از خانواده ها رو در طول این همه گیر و حتی در امریکا است. اما من آموخته اند که زمانی که کودکان می دانند که چقدر شما آنها را دوست دارم گاهی اوقات که درک شمارش بیش از چیزی که به خودی خود. و زمانی که آنها رشد دانستن است که شما هرگز آنها را ترک و یا ترک آنها را در یک وضعیت ناامن و یا تا به حال متوقف مبارزه برای آنها خواهد بود آنچه می شمارد.

بنابراین به مادران در همه جا که احساس درماندگی — هنوز که هنوز به هر تاریخ و زمان آخرین بیت از انرژی هر نیش غذا و پتو به فرزندان خود — من افتخار شما.

و به هر کسی که عزادار در این روز مادر, من امیدوارم که شما را پیدا خواهد کرد تسلی و قدرت در خاطرات خود را.

آنجلینا جولی یک فیلمساز و نماینده ویژه سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de