اندرو یانگ: در اینجا چیزی است که من انجام بعدی

اندرو یانگ صحبت می کند در طول نیوهمشایر, Youth, آب و هوا و انرژی پاک تاون هال on Feb. 5 در کنکورد, N. H. (مریم Altaffer/AP)

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ است pivoting به پادکست ها. مرتب کردن بر اساس.

تاجر تبدیل سیاستمدار تبدیل مفسر سی ان ان در حال راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی به نام بشریت رو به جلو — یک فعال سازمان با اهداف لابی برای محافظت از اطلاعات خصوصی بودجه رقابت های سیاسی است که چین با یانگ سیستم عامل و راه اندازی یک پادکست.

“پس از مبارزات انتخاباتی به پایان رسید آن را به هر کس که ما نیاز به یک شروع جدید org که به حرکت اهداف کمپین به جلو” یانگ گفت: اخبار یاهو روز چهارشنبه بعد از ظهر.

یانگ گفت که او امیدوار است به تکیه به شدت به فعال جهان با خود سازمان جدید آن را به عنوان مبارزه برای اطلاعات حقوق یک کلید پلت فرم از مبارزات انتخاباتی خود. او توضیح داد که کاربران بازدید که بشریت رو به جلو وب سایت می تواند اجازه آن را به لابی بزرگ و شرکت های رسانه ای را به نمایندگی خود را در امیدوار است که شرکت هایی که در حال بهره از داده های کاربر را به اشتراک گذاری سود آن را به عقب.

یانگ انتخابات ریاست جمهوری قرار داده بود سنگین تاکید بر جهانی درآمد اولیه (UBI), a $1,000-یک-ماه پرداخت که کارآفرین گفت: دولت آمریکا باید پرداخت هر شهروند است. در بحث او حتی قول داد که انتخابات ریاست جمهوری را از جمله پرداخت به 10 خانواده. او غیر انتفاعی در حال انجام همان چیزی که: یک نفر که اهدا $10 به بشریت رو به جلو را دریافت خواهد کرد $1000 در ماه برای یک سال. این گروه همچنین متعهد به دلار 500.000 در UBI به ساکنان ناشناس شهر در ایالت نیویورک است.

این شرکت همچنین می خواهد بودجه رقابت های سیاسی به ویژه کسانی که در انظار UBI. نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند گیرندگان بالقوه بیش از حد هر چند یانگ demurred وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر کاخ سفید امیدوار است که در حال حاضر گرفتن چشم خود را.

“من شده است در گفتگو با نامزد,” او گفت:. “بدیهی است که در این زمینه زیادی منقبض شده است. و من ابلاغ شده است که چیزی بزرگ در اطراف اساسی جهانی درآمد خواهد یک راه طولانی بروید. شده است که یک بخشی از این گفتگو است.”

در میان دموکرات ها هنوز هم در انتخابات ریاست جمهوری تنها Rep. Tulsi Gabbard است نشان داد که او باز است به اضافه کردن UBI به پلت فرم خود را. او به دست آورده نه کشش در اولیه مسابقات.

و اگر چه یانگ بود و دوستانه با دیگر دموکرات ها و نیمکت های مشهور مانند Dave Chappelle و Teri Hatcher حمایت از نامزدی خود را و خود را غیر انتفاعی, او گفت که او نمی خواهد با استفاده از مراسم تحلیف خود را قسمت به نشان می دهد که شبکه.

“ما تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر به موافقت در آمد. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به سرب, مثل یک superfamous افراد مشهور, چرا که نه واقعا هدف از این پادکست,” او گفت:. “بنابراین ما احتمالا باید کسی است که به آینده کار و یا فن آوری یا هوش مصنوعی است.”

همه از این است که ارزان نیست برای خود نوپای غیر انتفاعی. بزرگ نام مشهور می تواند کمک به, کمک های مالی, اما یانگ گفت: او شمارش در حمایت مردمی از خود را “یانگ باند” طرفداران برای بلند کردن این گروه به خارج از زمین. او را رد نکرد افشای اهدا کنندگان.

“من فکر می کنم ما می خواهم به فاش. ما می خواهم به نگاهی به این دلیل برخی از مردم که در حال اهدای ممکن است بخواهید گمنامی برای هر یک از تعدادی از دلایل,” او گفت:. “بنابراین من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد بسیار شوم دستور کار اگر کسی باعث می شود یک راز اهدای.”

یانگ همچنین قصد دارد برای بشریت رو به جلو برای میزبانی اجلاس سران در واشنگتن با تمرکز بر آینده از کار انتخاباتی دیگر ستون — و همچنین کار بر روی رای دهندگان آموزش و پرورش و توسعه.

یانگ به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر. به زودی پس از شایعات منتشر شده بود که او موقعیت خود را برای یک اجرا برای شهردار نیویورک, شهرستان و یا یک معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. او را رد نکرد هر کدام از این گزینه ها در حالی که صحبت کردن به اخبار یاهو.

“من نمی خواهم بگویم آن مانع من از سیاسی اجرا کنید, اما من بسیار متمرکز در این org و من باور دارم که این مرحله از جنبش” او گفت:.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>