اندرو یانگ می پرسد باند خود را برای حمایت از دموکرات ها در همه جا در DNC ایمیل انفجار


اندرو یانگ دارای یک ماموریت جدید است.

این دموکرات و کارآفرین ممکن است کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از اولیه آرا در بسته در نیوهمپشایر در سه شنبه, اما او هنوز هم همه را برای دموکرات ها. او با ارسال یک ایمیل از طرف کمیته ملی حزب دموکرات خواهان کمک های مالی در روز پنج شنبه — کمی حرکت غیر منتظره برای مردی که یک بیت از یک outlier در سال 2020 زمینه است.

در ایمیل یانگ اذعان کرد “شور و شوق و تعهد و تعهد” او می خواهم دیده می شود از حامیان او در طول مبارزات انتخاباتی و گفت: حمایت از “Yang Gang” نشان داد که مسائل مربوط به او ایستاده بود به صورت “واقعی و فوری است.” اما در حالی که “اعداد را اضافه کنید تا برای من به برنده شدن در این مسابقه” یانگ هنوز هم می گوید او “رفتن به مبارزه برای اطمینان از دموکرات ها برنده در هر گوشه از کشور ما در این سال است.” او بسته ایمیل خود را با درخواست برای کمک های مالی به DNC را “وحدت صندوق” است که “کمک به انتخاب دموکرات ها از پایین بلیط به بالا.”


یانگ شناخته شده بود برای در آوردن نادر جمعیت حامیان به دنبال مبارزات انتخاباتی خود از جمله کسانی که می خواهم پشتیبانی از هر دو سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. بنابراین DNC است که احتمالا به امید او کار خود را Yang Gang سحر و جادو در بقیه این سقوط مسابقات به عنوان به خوبی.

داستان های بیشتر از theweek.com
جولیانی ادعا می کند او می تواند ‘اثبات’ a ‘دموکراتیک کلاهبرداری” در اوکراین با اپل پر از ‘گزارش’ او در واقع هرگز سهام
مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید او ارسال رودی جولیانی به اوکراین است. سی ان ان تحلیلگران فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده و خود را زودتر به دروغ.
Authoritarians نیست مانند مائو کنه. آنها مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>