اندرو McCabe سابق F. B. I. رسمی نمی خواهد به اتهام دروغ گفتن در مورد

واشنگتن — Andrew G. McCabe سابق معاون F. B. I. مدیر و مکرر هدف از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام در یک تحقیق به این که آیا او به دروغ محققان در مورد رسانه ها نشت دفاع از خود تیم گفت: در روز جمعه.

تصمیم دادستان در واشنگتن به پایان می رسد یک مورد است که تا به حال سمت چپ آقای McCabe در برزخ حقوقی برای نزدیک به دو سال است. همچنین به نظر می رسد به عنوان یک نشانه آن است که دادستان کل William P. بار می خواهد به نشان می دهد که وزارت دادگستری مستقل از آقای ترامپ: اطلاع رسانی یک روز پس از آقای Barr علنا به چالش رئیس جمهور برای توقف حمله به مقامات اجرای قانون در توییتر و گفت: انتقادات ساخت شد کار خود را مشکل تر است.

دادستان اطلاع آقای McCabe وکلا تصمیم خود را از طریق تلفن در صبح روز جمعه وکلای مایکل R. برومویچ و دیوید Schertler در بیانیه ای گفت:.

“ما در ابتدا گفت: از تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد” گفتند. “ما خوشحالیم که اندرو McCabe و خانواده اش می تواند زندگی خود را بدون این ابر حلق آویز بیش از آنها را.”

رئیس جمهور بی امان انتقاد از وزارت دادگستری به احتمال زیاد پیچیده دادستان آقای McCabe. هواداران خود مشاهده این تحقیقات به عنوان انگیزه های سیاسی و جدایی ناپذیری آلوده توسط آقای تهمت بی امان حملات.

عدم اتهام است به احتمال زیاد به خشم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به اعتقاد او هدف قرار داده بود به طور غیر قانونی توسط آقای McCabe و سایر ارشد سابق F. B. I. مقامات که باز این تحقیقات در سال 2016 به اینکه مبارزات انتخاباتی خود توطئه روسیه در این انتخابات دخالت عملیات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و اخیرا با حمله به وزارت دادگستری و دادستان برای درخواست سفت زندان محکوم Roger J. سنگ جونیور رئیس جمهور دوست دیرین و مشاور سابق.

این تحقیقات به آقای McCabe رشد یافته از بازرس کل وزارت دادگستری, Michael E. هوروویتس. او ایراد گرفت آقای McCabe در سال 2018 برای گمراه محققان وقتی پرسیده شد که در مورد افشای اطلاعات در سال 2016 به وال استریت ژورنال گزارش مورد بررسی به بنیاد کلینتون.

آقای Horowitz مراجعه کننده یافته های خود را به دادستان در واشنگتن که بررسی آقای McCabe ارائه شواهد و مدارک به هیئت منصفه.

آقای McCabe وکلا را به شدت رد کرده است که او عمدا به دروغ آقای Horowitz را آورديم. در تلاش برای متقاعد کردن مقامات اجرای قانون است که آنها تا به حال هیچ مورد آقای McCabe وکلا ملاقات در ماه اوت با معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن و سابق ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا, Jessie K. Liu که دادستان به کار گرفته شده در این مورد.

در سپتامبر هیئت منصفه عالی بود به یاد می آورد بعد از رفتن ماه بدون ملاقات گذاشت اما دادگاه بدون اعلام هر گونه نشانه ای از قریب الوقوع کیفرخواست. روز بعد مقامات وزارت دادگستری گفت: آقای McCabe وکلا که آنها را رد کرده بود این اخرین درخواست تجدید نظر به اتهام نیست او را.

نکات مورد ضعف پدید آمده. یکی از دادستان های اختصاص یافته به این پرونده به تازگی به چپ غیر معمول مرحله پس از نزدیک به یک پتانسیل کیفرخواست. یکی دیگر از ترک برای یک شرکت خصوصی قانون و ابراز رزرو در مورد چگونه مورد به کار گرفته شد.

کلید شاهد شهادت دادند که آقای McCabe تا به حال هیچ انگیزه ای برای دروغ چرا که او مجاز بود به عنوان F. B. I. معاون مدیر به صحبت با رسانه ها به طوری که او نمی خواهد که تا به حال برای مخفی کردن هر گونه بحث و گفتگو با خبرنگاران. مهم دیگر شاهد شهادت او نمی تواند بلافاصله به یاد داشته باشید چگونه از نشت آشکار شد. هر دو می شده اند بسیار مهم برای هر گونه پیگرد قانونی.

علاوه بر این افرادی که به اتهام دروغ گفتن به F. B. I. معمولا متهم به ارتکاب جرم در این دوره از تحقیقات جنایی نه اداری پرس و جو. برای مثال آقای Horowitz تعیین شده در سال گذشته است که یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی مرتکب تخلف با مشاهده پورنوگرافی در کار کامپیوتر و سپس ارائه اظهارات نادرست به محققان اما دادستان کاهش یافته است را به اتهام.

آقای McCabe وکلا ساخته شده این مورد به آقای روزن که دیگر از مقامات سابق بودند تحت تعقیب بعد از آنها بودند گرفتار دروغ به بازرس کل محققان.

آقای McCabe شده است و سازگار فویل برای آقای ترامپ که بارها و بارها مورد حمله آقای McCabe, همسر, جیل, بیش از او شکست خورده 2015 کمپین ویرجینیا در سنای دریافت کرده است که صدها هزار دلار کمک مالی از سیاسی کمیته اجرا شده توسط دیرین متحد کلینتون.

آقای ترامپ تصرف در مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان اثبات این که آقای McCabe می خواستم به او را در حالی که حفاظت از هیلاری کلینتون چه کسی F. B. I. حال بررسی برای استفاده از سرور ایمیل.

زمانی که رئیس جمهور برکنار James B. Comey به عنوان F. B. I. مدیر در سال 2017, او گفت: آن را در بخشی خود را برای تصمیم گیری به اجازه آقای McCabe به درگیر در کلینتون تحقیق با توجه به گزیده ای از یک پیش نویس نامه ای از رئیس جمهور به آقای Comey که خوانده شد به نیویورک تایمز.

“چند حوادث نشان داده اند عمیق تر و گسترده نقض اعتماد عمومی نسبت به تصمیم خود را به اجازه می دهد که کلینتون ایمیل بررسی می شود نظارت معاون F. B. I. مدیر اندرو McCabe که همسر جیل McCabe دریافت حدود $700,000 در کمپین کمک های مالی هدایت به بالا کلینتون جانشین” آقای ترامپ نوشت. “McCabe باید اجازه داده شده است به کار بر روی این موضوع است.”

آقای تهمت دستیاران مداخله و فرستاده آقای Comey بیشتر باب روز پایین نامه توضیح خود را اخراج.

اما شواهد کمی خرس رئیس جمهور نظر آقای McCabe. او نظارت کلینتون تحقیقات به عنوان دفتر معاون مدیر تنها پس از خانم McCabe خود را از دست داده و وال استریت ژورنال در مقاله ای در مورد خانم کلینتون در اواخر ریاست جمهوری شد بیشتر آسیب رساندن به او را تر مفید است.

در ماه های پس از بازرسی کل گزارش رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند برای شلیک از آقای McCabe. “F. B. I. معاون مدیر اندرو McCabe در حال مسابقه با زمان برای بازنشستگی با مزایای کامل” آقای ترامپ توییتی در دسامبر 2017. “90 روز برای رفتن؟!!!”

دادستان کل سابق جف جلسات را رد کرد و آقای McCabe ساعت قبل از او واجد شرایط برای کسانی که مزایای یک حرکت بسیاری را دیدم که کینه جو. آن را نیز ممکن است تضاد منافع چرا که آقای McCabe باز کرده بود رسیدگی به آقای جلسات پس از دریافت جنایی ارجاع از کنگره نشان می دهد که او تا به حال دروغ به نمایندگان مجلس در مورد مخاطبین خود را با یک دیپلمات روس. مورد بعد بسته شده است.

آقای McCabe صرف 21 سال در F. B. I., آغاز کار خود را در نیویورک بررسی روسی جرایم سازمان یافته است. هنگامی که تروریست ها زده برج های دوقلو در سپتامبر. حملات 11 آقای McCabe مستقر به عنوان یک اداره SWAT عضو تیم. او بعد از نظارت بین المللی, تروریسم, تحقیقات و اجرا و اداره امنیت ملی را بدست آورد و آن را درست واشنگتن ، او پیشنهاد شد به معاون مدیر در ژانویه 2016 پس از کلینتون ایمیل بررسی جریان بود.

پس از آقای Comey اخراج شد آقای McCabe در زمان بیش از F. B. I. به عنوان سرپرست در طول یک دوره آشفتگی شدید در بالای این اداره است. F. B. I. شروع به بررسی این که آیا آقای Comey شلیک تشکیل انسداد عدالت و افتتاح ضد جاسوسی تحقیق برای تعیین اینکه آیا آقای ترامپ بود که کارگردان روسیه است.

ویژه, وکیل, Robert S. مولر سوم در زمان بیش از این تحقیقات نتیجه رسید که او تا به حال شواهد کافی برای اتهام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر یک از همکاران خود را با مخفیانه توطئه با روس ها. آقای مولر نیز کاهش یافته است می گویند که آیا آقای ترامپ مسدود عدالت با استناد به وزارت دادگستری سیاست در برابر indicting نشستن رئیس جمهور اما گذاشته و شواهد از تلاش های رئیس جمهور مانع پرس و جو.

کینه بین رئیس جمهور و آقای McCabe تنها رشد پس از انتشار کتاب خود “تهدید” که در آن او را متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از وحشت خانواده و مجازات او را برای روسیه بررسی است.

“او رفت و پس از من به خاطر F. B. I. باز روسیه مورد که منجر به انتصاب مشاور ویژه” آقای McCabe نوشت. آقای مولر را بررسی و مطرح “سوال در مورد مشروعیت حضور خود در کاخ سفید — پرسش که موقع ترس” در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>