اندرو McCabe فرار از اتهامات در حالی که بر تدابیر کنترل در فلین مورد

واشنگتن — در حالی که دادستان کل William P. تأکید بر استقلال خود را از کاخ سفید این هفته او نیز بی سر و صدا مداخله در یک سری از لحاظ سیاسی به اتهام موارد از جمله در برابر Michael T. فلین رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی مردم آشنا با این موضوع گفت: در روز جمعه.

آقای Barr نصب یک سرباز پیاده در خارج از وکلا برای بررسی مجدد امنیت ملی موارد با امکان overruling حرفه ای دادستان بسیار غیر معمول حرکت است که می تواند سریع تر اتهام وزارت دادگستری سیاسی است. پرونده آقای فلین که دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به F. B. I. در روسیه بررسی است célèbre چون برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان خود که می گویند ژنرال بازنشسته بود و نیرنگ در یک “دولت عمیق” توطئه علیه رئیس جمهور.

این آشکار بود که آقای ترامپ روشن ساخته شده است روز جمعه که او معتقد است که او را مهار رایگان بیش از وزارت دادگستری و آن موارد رد آقای Barr تقاضای عمومی از یک روز قبل از آن که رئیس جمهور جلوگیری از اظهار نظر در این گونه موارد است.

با استناد به آقای Barr ادعا را در مصاحبه ای در روز پنج شنبه که آقای ترامپ هرگز از او خواسته به عمل در یک پرونده جنایی رئیس جمهور در توییتر اعلام کرد: “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

چند ساعت بعد وزارت دادگستری گفت: دفاع وکلا برای اندرو G. McCabe سابق اقدام F. B. I. مدیر که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به بدنام شدن برای نقش خود در روسیه مورد که آقای McCabe خواهد بود نه اتهام در ارتباط با نشت مورد پایان دادن به یک نزدیک به دو سال تحقیقات جنایی.

“از نظر ما این موضوع بسته شده” گروه نوشت به آقای McCabe وکلا.

هم تحولات ارسال سیگنال های متضاد در یک زمان زمانی که وزارت دادگستری استقلال از دخالت سیاسی از سوی کاخ سفید آمده است تحت تیز موشکافی.

آقای Barr علنا به چالش کشیده آقای ترامپ پس از آشفتگی در این هفته بیش از این مورد در برابر Roger J. سنگ جونیور آقای تهمت دوست دیرین و مشاور سیاسی تهدید به فوران به یک بحران تمام عیار.

پس از دادستان توصیه می شود در روز دوشنبه هفت به نه سال حبس برای آقای سنگ در هفت محکومیت جنایت رئیس جمهور با انتقاد از حرکت کند. ارشد اجرای قانون مقامات رد حرفه ای دادستان روز بعد بلافاصله باعث اتهام دخالت های سیاسی است.

هر چند آقای Barr گفت که او در نظر گرفته شده بود به مداخله به درخواست قاضی برای اعمال بیشتر ملایم حکم او همچنین گفت که آقای ترامپ پیچیده بود برنامه های خود را با ایجاد شبح سیاسی دستکاری و رئیس جمهور تفسیر شد و کار خود را “غیر ممکن است.”

چهار دادستان درگیر در این پرونده از باراک اوباما در واشنگتن ترک آن است.

آقای سنگ وکلا در زمینه مهر و موم شده حرکت روز جمعه به دنبال یک محاکمه جدید که می تواند تاخیر محکومیت خود را برنامه ریزی شده برای هفته آینده. آن را یک روز پس از آقای تهمت و اتهام داور تعصب در آقای سنگ را محاکمه.

آقای Barr نصب خارج وکلا در شروع ماه فوریه قرار داده و آنها را در یک موقعیت برای دوم حدس تصمیم گیری در این موارد مردم آشنا با این عملکرد گفت. در میان خارجی ها بودند جف جنسن که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان منصوب ایالات متحده وکیل در سنت لوئیس در سال 2017 و مشاوران به Jeffrey A. روزن معاون دادستان کل.

آقای Barr مداخله توضیح داده شد با چند نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد ظریف داخلی مذاکرات. وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

دادستان کل نیز به تازگی نصب شده و یک دستیار شخصی تیموتی شیا به عنوان موقت آمریکا وکیل در واشنگتن است. آقای Barr قبلا مانور برای دریافت سابق آمریکا وکیل وجود دارد جسی K. Liu به ترک موقعیت خود را زودتر از او در حال برنامه ریزی ایجاد یک جای خالی است.

خارج مقامات را آغاز کرده اند همه فن حریف بق خط دادستان در واشنگتن دفتر در مورد موارد مختلف — که برخی از آنها برای عموم شناخته شده است و که برخی از آنها نه از جمله تحقیقی مراحل دادستانی اقدامات و چرا آنها در زمان آنها را با توجه به مردم است.

در میان بیشتر سیاسی متهم شده است و پرونده آقای فلین که آقای جنسن گفت: در حال حاضر نظارت بر. آقای فلین مورد بوده است توسعه یافته در روسیه بررسی توسط دفتر مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم و تحویل داده شد به باراک اوباما در واشنگتن پس از آقای مولر تکمیل تحقیقات خود را.

آقای فلین دفاع وکلا رهبری سیدنی پاول بود خواست آقای Barr به دخالت در این پرونده متهم مشاور ویژه را دادستان فاسد بودن. در ماه ژوئن در مدت کوتاهی قبل از او رسما آقای فلین وکیل خانم پاول نوشت: به آقای Barr نشان می دهد که دادستان جدید نقد و بررسی این مورد بیان او را “ملتهب امیدوارم که شما و وزارت دادگستری خواهد شد استفاده از این مورد برای بازگرداندن یکپارچگی و اعتماد در بخش.”

هر چند رئیس جمهور اخراج آقای فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی منکر پرونده او آرزوی او شانس در توییتر ستایش خانم پاول و تماس مورد یک “رسوایی است.”

خانم پاول دارای پرتاب امواج بی اساس اتهامات دادستانی سوء امیدوار به از خط خارج شدن پرونده مشتری خود را. قاضی در مورد مورچه G. سالیوان آنها را رد کرد و حاضر به برگزاری دادستان در اهانت به خانم پاول خواستار بعدها باعث شد آقای فلین به دنبال به برداشت خود گناه. در آخرین سالوو دادستان دوباره سیلی پایین خانم پاول اتهامات دولت میشوند.

“متهم متکی به اتهاماتی که مربوط به موردی است که دادگاه را رد کرده و آن را بدون ارتباط به اظهارات نادرست به F. B. I.” دادستان نوشت: در یک پرونده در روز چهارشنبه.

که تشکیل پرونده ارائه شده هیچ نشانه ای که آقای جنسن بود نقش پشت صحنه, در مورد, و یا اینکه آیا او تا به حال بررسی آن متن و اجازه دادستان به پرونده آن است.

دادستان تا به حال در ابتدا به دنبال صفر به شش ماه زندان برای آقای فلین و سپس نرم تن خود را و گفت که آنها نمی خواهد در مخالفت با کمترین پایان آن محدوده — مشروط به جای زندان است. که تغییر آمد و در اواخر ماه ژانویه قبل از تغییر در واشنگتن دفتر رهبری.

در میان افزایش نظارت از وزارت دادگستری, زمان مقامات تصمیم برای پایان دادن به طولانی خود را-در حال اجرا بررسی به آقای McCabe بدون هزینه قابل توجه بود.

دادستان در واشنگتن دفتر گفت: آقای McCabe وکلا تصمیم خود را روز جمعه صبح وکلا, Michael R. برومویچ و دیوید Schertler در بیانیه ای گفت:.

“ما در ابتدا گفت: از تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد” گفتند. “ما خوشحالیم که اندرو McCabe و خانواده اش می تواند زندگی خود را بدون این ابر حلق آویز بیش از آنها را.”

آقای McCabe مورد محور در مورد اینکه آیا او به اظهارات نادرست به وزارت بازرس کل در مورد افشای به خبرنگاران در خصوص رسیدگی به بنیاد کلینتون. آقای McCabe کار از طریق F. B. I. دفتر مطبوعاتی بود مجاز یک سخنگو و یک دفتر وکیل به صحبت می کنند به یک خبرنگار برای مقابله با این اتهام که او آهسته پرس و جو که در واقع او تحت فشار قرار دادند برای محافظت از آن.

آقای McCabe وکلا تا به حال رد کرده است که او عمدا به دروغ بازرس کل محققان. در ماه سپتامبر مقامات وزارت دادگستری گفت: آقای McCabe وکلا که آنها را رد کرده بود در آخرین خندق درخواست تجدید نظر به اتهام نیست او را. چرا در این مورد درنگ برای ماه بدون تصمیم نامشخص است.

همچنین در روز جمعه قاضی رخی B. والتون از منطقه فدرال دادگاه منطقه کلمبیا که ریاست بیش از یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال F. B. I. اسناد مربوط به آقای McCabe شلیک در 2018, unsealed متن از یک ماه سپتامبر بسته-درب ملاقات با دادستان.

و اشاره کرد که دادستان گفته بود هفته قبل از آن که تصمیم گیری در مورد شارژ آقای McCabe می آیند “به معنای واقعی کلمه در روز” قاضی والتون متنبه آنها را به نخ کشیدن برگهای توتون وامثال همراه آقای McCabe و اشاره آقای تهمت نظرات در مورد آقای McCabe با مخالفت کرد و گفت آنها ایجاد ظاهر یک “جمهوری موز.”

“من فکر نمی کنم مردم مانند این واقعیت است که شما کسی را در بالا در واقع تلاش برای دیکته کند چه کسی باید تحت پیگرد قانونی قرار” قاضی گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر آقای تهمت حرکت هستند “نه موثر در تصمیم نهایی من فکر می کنم بسیاری از مردم در خارج که درک که وجود دارد خنثیسازی نامناسب فشار آورده بودن به تحمل است.”

گزارش شد کمک توسط کتی بنر از واشنگتن مگی Haberman از نیویورک و مت Apuzzo از بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>