Andre Harrell, بنیانگذار نفوذ R&B برچسب Uptown سوابق درگذشت 59Andre Harrell, بنیانگذار نفوذ R&B و hip-hop برچسب بالای شهر ثبت شده است. او 59. علت Harrell مرگ آن اعلام شد در اوایل روز شنبه توسط DJ D-خوب و تایید شده توسط رسانه ها بود فورا شناخته شده است.

Harrell آغاز شده به عنوان نیمی از اوایل 80s, hip-hop اواز یا موسیقی دو نفری Dr Jekyll and Mr Hyde اما بهترین و شناخته شده برای تحصیل یک کارآموز شان “Puff Daddy” شانه در کسب و کار موسیقی.

شانه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Diddy, راه اندازی مشاغل از 90s R&B megastars Mary J Blige و Jodeci خود را پسر بد, برچسب, با دوست خود کریستوفر والاس با نام مستعار بدنام بزرگ که با همسر خود Faith Evans نیز زمانی ستاره شدن.

Harrell شد, مدیر اجرایی Motown برای روی لئامت دادن کوتاه و راه اندازی سایر مشاغل از جمله این که از Robin Thicke.

تولید کننده Mark Ronson بود در میان کسانی که برای ادای احترام در روز شنبه.

“شما یک مربی, یک دوست, یک غول نفوذ در من,” او نوشت: در Instagram. “من نگاه کردن به شما بسیار متشکرم و از همه مهمتر شما نگاه کردن برای من … شما آنقدر سرد و هوشمند, من فقط می خواستم به جذب هر آنچه را که در مغز شما است.”

فیلم تحسین شده, مدیر آوا DuVernary در توئیتر خود نوشت: “ستایش Andre Harrell. معمار بسیار, موسیقی, بسیار, فرهنگ است.”

Harrell نیز تا به حال یک طلسم در Def Jam پرونده با بنیانگذار Russell Simmons قبل از او تاسیس Uptown پرونده در سال 1986. آنجا بود که Harrell آمار گشاد گشاد راه رفتن خود را با بازدید از گروه رپ سنگین D & The Boyz, R&B خواننده Al B اطمینان حاصل کنید! و جدید جک نوسان ساز و برگ ،

به عنوان R&B به راه به رپ Harrell نقل مکان کرد و به سمت تلویزیون و فیلم تولید نیویورک مخفی و در سال 1991 فیلم کمدی به شدت کسب و کار. در اواخر سال گذشته اعلام شد که او را با سرگرمی های تلویزیونی را به بالای شهر سوابق داستان به زندگی به عنوان یک سه شب اسکریپت miniseries.

هارل گفت خبرنگار هالیوود او هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن “مدیریت و کشت برخی از نمادین ترین هنرمندان برای بیرون آمدن از اواخر 80s و 90s, hip-hop, R&B و soul موسیقی era”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>